bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Servera atjauninājumi
2
0
topic
[ieteikums] Forums un MTA:RP #1
Momomis
Lietotājs
58 atbildes forumā
Online: 1d 5h 37m
Redzēts 13. novembrī, 21:53
1 Brīdinājumi
Pievienots, 8. novembrī, 22:29

Šādus ieteikumus es rakstīšu ik pa laikam, lai uzlabotu servera stāvokli.
Stāvokli, kā piemēram roleplay līmeni un aktivitāte.
Cilvēki jau ir aizgājuši prom, ļoti daudz iemeslu dēļ, kurus es pieminēšu ( iespējams bet diez vai ) apakšā.

* Izņemt mašīnu modus un pievienot visiem brīvi pieejamu F9 jeb modloaderi. Šo es pamatošu ar to, kad daudziem ir tosteris un diez gan lago. Šos modus var atstāt, jā bet vēlams uzlikt uz modloader, jo personīgi es nevēlos izmantot modus bet vēlos šeit spēlēt. Respektīvi, man arī lago, jo šie modi ir kaut kas drausmīgs.Šos modus var pārvietot uz brīvi pieejamu modloaderi, lai tiem kam šie patīk var ļoti viegli atstāt.
Pieminēšu arī to, kad šie modi ir vizuali neglīti. Visu cieņu par LSPD mašīnu modifikācijām, tās ir BOMBA, taču netā var atrast LSPD mašīnas ( šādas ) kuras lago mazāk.

* Atjaunot Sheriff Departament.
Šo argumēntēšu ar to, kad agri vai vēlu parādīsies cilvēki kuri veidos lomu spēli ārpus pilsētas, taču ārpus pilsētas - NAV POLICIJA, jo LSPD viņiem tur nav nekādas jurisdikcijas. Juridsikcija ir tikai Los Angelas County Sheriff Departament ( ja ņem no LAPD ). Protams, ja LACSD pieprasa papildspēkus, aptuveni blakus LA un County, tad abi šie departamenti var sadarboties, pēc šāda principa būtu jauki arī strādāt šeit.

* Uzlabot aktivitāti LSGD un LSPD. 
( Ir doma pašam iestāties PD un virzīties uz supervisor stāff, kur pierādīt sevi un uzraudzīt visus PO un TO, lai varētu tālāk virzīties uz vadošo un augtāko komandu, jo no policijas darba Amerikā, es par laimi vai nelaimi zinu diez gan daudz ) 

* Mazāk mappingus. Ļoti strīdīgs ir šis jautājums, pat ja tagad nav mappingi, tiem ir jābūt MAZĀK, jo tos taisa tā, kad ļoti lago. Ņemšu diemžēl piemēru no blakusprojekta - spēlētgrūti. Tur tika pievienoti jauni mappingi. Ir lagi? NĒ. Uz mana Intel Core 2 lagi ir ĻOTI maz.

* Ieviest jaunus HUD.

* Uzlabot forumu, šis ir ļoti vecs formāts un jau ir apnicis, kur problēma izveidot kā spēlētgrūti? Viss saprotams un skaisti. 

AngelXD
Lietotājs
..
483 atbildes forumā
Online: 29d 18h 3m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 8. novembrī, 22:32
0
tieši sāku lasīt pa pd ,pd ir aktīvs ,vnk braucam uz jefferson pusi jo tur parasti ir daži čaļi kas speicāli tur ārdās un ic nāk izsaukumi uz turieni ,piekrītu pa mappingiem bet nuu man nelago bet esmu manījis ka citi brauc garām un viņiem uzmetas lags un viņi vnk kautkur pazūd ,tas apgrūtina citiem rp ,jo kad uzzrodas lagi tas ir ļoti kaitinoši ,tad kad man bija vecais pc man itsevišķi braucot garām mappingiem lagoja un šaubos vai tagad vissiem ir superātrie datori kuriem nekas nelagos :)

LSSD
Lietotājs
27 atbildes forumā
Online: 23h 38m 08s
Redzēts 12. novembrī, 17:41
Pievienots, 9. novembrī, 00:27
0
Atjaunot... 

Varbūt nākotnē. Šobrīd nav nepieciešams, jo vienīgais kas notiek serverī ir ātruma pārsniegšana un nekas aizraujošs nenotiek. Kā tikai braukšanas ar mašīnām.

Wo1in
Lietotājs
Ričiņš
321 atbildes forumā
Online: 10d 9h 41m
Redzēts Vakar, 21:51
1 Brīdinājumi
Pievienots, 9. novembrī, 07:56
0
Tak ble, domaju goblins gribetu vins zina ko dara šijā gadijumā manliekas goblins jus sistu ble. :( momomis vai ka tur

Pēdējo reizi rediģēja Wo1in, 9. novembrī, 07:56.

Luke Moore-Dzīvs-​​​​​​Los Santos Motoring Mehāniķis.

Ofkors
Lojālais lietotājs
Moderators
гקﻮ๏๔
690 atbildes forumā
Online: 22d 19h 26m
Redzēts Vakar, 22:33
Pievienots, 10. novembrī, 14:52
0
Modi labi, nekas nelago.

Mapingi labi, nekas nelago.

LSGD aktivitāti pielabot, viss čotka.

No šerifiem nav pagaidām jēga, viss čotka.

Attēlu rezultāti vaicājumam “rap gifs 500x200”

Jefry Polecat Dzīvs Los Santos Policijas Departaments.

Momomis
Lietotājs
58 atbildes forumā
Online: 1d 5h 37m
Redzēts 13. novembrī, 21:53
1 Brīdinājumi
Pievienots, 10. novembrī, 14:53
0
Mapping pa daudz sabāsti. Jefferson ir mapings pie baznīcas. KURŠ VIŅU IZMANTO? NEVIENS!!!

Priekš kam mapping Downtown? NEVIENS NEIZMANTO, TUR TIKA UZSTAISĪTS KAUT KĀDS CAR SHOP, kuru varēja uzstaisīt pilnībā citā vietā.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0