bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
36
2
topic
Grupa 'Lojālais lietotājs'
teoy
Lojālais lietotājs
Bijušais foruma moderators
Lets go champ
97 atbildes forumā
Online: 19d 12h 37m
Redzēts 7. martā, 02:03
Pievienots, 2019. gada 07. jūlijā, 14:44


Mēs izdomājām dot kādu nelielu cepumiņu tiem, kuri kaut kādā veidā izpalīdz/izpalīdzēja un vienkārši aktīvi iesaistās projekta dzīvē gan serverī, gan arī forumā. Jāmin uzreiz, ka katram netiks likta "Lojālais lietotājs" grupa.

 

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu)

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): 

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: 

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: 

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas:

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: 

 

Nosacījumi:

- Ja tu saņem 1 vai vairāk mūžīgos brīdinājuma punktus, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta (info par brīdinājumiem);

- Ja tu saņem liegumu forumā uz mūžu, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta;

- Ja grupa tiek izsniegta, bet noņemta dēļ brīdinājumu punktu daudzuma, liegums uz grupu - 1 mēnesis.

- Ja grupa tiek noņemta atkārtoti, tā vairs netiks izsniegta.

 

 

Atkārtotu pieprasījumu var rakstīt ne ātrāk ka pēc nedēļas.

Visus pieprasījums rakstīt te pat lejā.

 

Prasības/anketa var tik rediģēta jebkurā laikā.

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 28. jūnijā, 12:16.
silvia
Lojālais lietotājs
Lietotājs+
KIDS
78 atbildes forumā
Online: 3d 23h 55m
Redzēts 2023. gada 12. augustā, 00:29
Pievienots, 2022. gada 14. janvārī, 00:06
0
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu):  ok

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): ir

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: gandrīz gads

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: https://mta.kick.lv/forums/topi…abrit-no-kida/

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Sākās viss ar to, ka ar čomiem čilojām un izdomājām iet spēlēt MTA... ienācām kick'ā, sākumā kicku uztvēru kā prikolu, kautko nenopietnu, bet kad tuvāk iepazinu servera atmosfēru, vadību un spēlētājus sapratu ka man jābūt daļai no šīs "pasaules"

kad es sāku, manuprāt, tas bija default serveris latviešu valodā, bet šodien lasot un redzot kas notiek ar serveri saprotu ka ja šitā turpināsies, tad drīz būs jāgaida rindā lai paspēlētu :)

diemžēl vai par laimi bet neesmu bijis daļa no administrācijas

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās:

2012. gadā mēģināju savu pirmo RP sampā, tad vēl dažas reizes kautkādi sīki projekti, bet nopietnu RP sāku tieši kickā

Izsniegts, aktīvs lietotājs biji pagājušajā sezonā.

 

Pēdējo reizi rediģēja Jitzie, 2022. gada 14. janvārī, 11:02.

Čivrix
Lojālais lietotājs
Ceška TDeška
122 atbildes forumā
Online: 6d 8h 45m
Redzēts 2023. gada 23. jūlijā, 15:50
Pievienots, 2022. gada 15. janvārī, 15:24
0
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu): Nav neviens

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): Nav izveidots 

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: 2+ Gadi

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: Sveiki, esmu Elvis, IRL esmu mehāniķis, auto entuziasts. Brīvajā laikā nodarbojos ar interaktīo mākslu.

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas:

Kick sāku spēlēt kopā ar savu bračku, kad vēl bij mani tie saucamie koju laiki, tas ir, 2019. gadā, tajā laikā roleplay izpratne man bij samērā viduēja, mēģināju atšķirties un izcelties veidojot frakciju kvalitatīvāk. Biju tik ieinteresēts ka pirmajā vidzikā rpoju 2 stundas no vietas. Tad es paņēmu pauzi, atgriezos pagāšgad, iedvesmoju vēl savus čomus uzspēlēt kopā ar mani. Veidoju atkal savu frakciju, šoreiz Forward auto., kura bija diezgan kvalitatīvi novadīta, ieguvu ļoti labu pieredzi, devu iespēju citiem pievienoties, apmāciju pat dažus par roleplay. Šajā sezonā biju gandrīz līdz pašām beigām, līdz uz ārzemēm aizbraucu. Esmu atpakaļ, un gaidu ar nepacietību jauno sezonu. :) 

Daļa no administrācijas es neesmu bijis.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: 

Lomuspēles spēlēt aizsāku sen sen atpakaļ, kad bija populārs SAMP. Vēl atceros, ka spēlēju dažus rp serverus, kas ir uz angļu valodas balstīts.

Vārdu sakot, pieredze par roleplay man ir diezgan liela. 

Apstiprinu.

Pēdējo reizi rediģēja Jitzie, 2022. gada 15. janvārī, 18:26.

Niknaaks
Lojālais lietotājs
Lietotājs+
109 atbildes forumā
Online: 12d 17h 44m
Redzēts Vakar, 21:59
Pievienots, 2022. gada 28. februārī, 22:07
0
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu):  

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus):  

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus:  

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku:  https://mta.kick.lv/forums/topi…nos-iespaidam/ - Well diezgan pasena sasveicināšanās vēstule, bet nu kritērijs izpildīts, divu gadu laikā daudz kas mainījies. 

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Godīgi sakot pašu sākotnējo pieredzi šeit neatceros, bet atceros vienu faktu - piesaistīja jauni cilvēki, drusku citādāka atmosfēra. Atceros arī faktu, ka šeit bija vairāk tauta kā citur, līdz ar to tas arī bija vienīgais mudinājums. Vienmēr ir paticis, ja ir lielāka auditorija, kas serverī spēlē, jo tad interesantāk ir gan sacensties ar citiem, gan arī atveidot vispārējo lomuspēli. Plašākas iespējas, dažādākas situācijas utml. Šajā kopienā esmu pildījis arī administratora pienākumus ( nu jau ex-administrators ), uzskatu, ka administratora pienākumus ieguvu pateicoties par godu savai izpratnei par kvalitatīvu saturu, kvalitatīvām/jaunām un interesantām organizācijām, kuras biju atveidojis šeit pat serverī. 

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Savu lomuspēli aizsāku tālajos SA:MP laikos, kad viss vēl nebija tik rožaini, kā tagad atceros n-tās nospēlētās stundas kā mehāniķim labojot citu mašīnas un pelnot savai pirmajai tačkai, bet nu toreiz bija drusku citādāka izpratne par to visu, nebija līdz galam izpratnes, kapēc esmu šeit un kāda loma/nozīme ir vispār RP serverim, es to priekš sevis biju pataisījis par tādu kā vienkāršoto realitāti. Un šeit nu tepat līdzās sākās arī MTA laiki, viens no seniem draugiem pavēstīja, precīzāk, pajautāja man - vai Tu zini tādu MTA? Un, protams, ar to arī viss sākās. Iepatikās MTA stiprā atsķirība salīdzinot ar SA:MP platformu. Vizuālais aspekts, servera modifikācijas, pēc kā aizrāva arī pavisam acīmredzami augstāks līmenis roleplay serveros, kas mudināja spēlēt - to es arī daru šobaldien. Tas tā īsumā ..  

Grupa izsniegta//Jitzie

Pēdējo reizi rediģēja Jitzie, 2022. gada 28. februārī, 22:09.

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 28. februārī, 22:39
0
post

Prasības:

- Ne vairāk,ka 3 soda punkti forumā,no kuriem 1 var būt tikai mūžīgais soda punkts (Vari tikt atteikts,ja esi negatīvi izteicies par projektu):+

- Ne vairāk par 5 ajailiem: +

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 3 mēnešus ( Var būt izņēmumi ):+

 

Anketa:

- Nedaudz pastāsti par savu pieredzi projektā: Spēlēju RolePlay 5 gadus nu drīz jau 6 gadus. Palīdzība no Kick Administrācijas bija ļoti laba, jo vēl iemācija man šo to. Tagad ir skola mazāk pievēršos un pirms stats RR bija man savāktas 600h apmēram! Tagad atkal lēni topu, un izvēršu savu aktivitāti. Man ļoti priecina tieši šis īpašnieks un pacs šis serveris, jo visu būtību izskaidro. PAcs īpašnieks jau ir ļoti normāls un pievēršas serverim! Man ir ļoti liels prieks šeit pavadīt laiku!

- Kāpēc būtu tev jādod šī grupa: Esmu ļoti aktīvs forumā, mazāk serverī, bet procesā esmu aktīvs. Forumā pavadu diezgan lielu laiku un parasti atbalstu cilvēkus ar labām ziņam, un izsaku savas domas.

- Vai tu esi ieņēmis kādu no statusiem projektā,norādi kādu un ko esi labu paveicis esot amatā: Nēesmu, bet nu varbūt ar laiku tikai. 

- Pieredze "Roleplay" jomā projektā: Es lielāko daļu iemācijos tieši šeit, ballēs jau var vērtēt 8/10, jo domāju tā ir. Šis serveris ir tas pie kura man patīk atmest laiku prekš RolePlay! Visu laiku ejot erpojot tu iemācies, bet tev ir jāsāk ar F1. Es tā pat sāku, no sākuma iemācijos F1 un tad tālāk vērsos! Domāju tas pārsvarā viss, jo + esmu ļoti zināms manā skatapunktā!

Anketa noraidīta//Jitzie.

Pēdējo reizi rediģēja Jitzie, 2022. gada 28. februārī, 22:48.


ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2022. gada 28. februārī, 22:52
0
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu)JA

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus):  JA

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus:  JA

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: Cau ,mani sauc Milly's, man ir 15 gadi, ja! Mani hobiji ir volejbols un hokejs btw ''sportsmens'' uz svaruzali eju, bet bicīts nav :( Ja!

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Uzsāku spēlēt šeit +\- 2k20 gada  janvāra sākumā, jo mani pasauca banda ar draugiem spēlēt ''MTA'' , so es visu nolādēju nepieciešamo un gāju spēlēt ar viņiem. Meklējot kur spēlēt,  acīs uzkrita uz MTA.KICK.LV ,kas  piesaistīja daudz jaunu cilvēku, (kā mani ,jā.) Toreiz bija lielāka tauta nekā sobrīd,  manuprāt man tad bija prieks spēlēt ,kuram negribētos kickā lielāku tautu :). Šobrīd esmu administrācijas kommandā un prieks ir vergot kick.lv!

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Lomuspēli aizsāku tepat, Kickā! Vienvārd sakot RP Pieredze ir pietiekami liela manuprāt, jo spēlēju jau 2 gadus, rpojot un adminējot :)

Grupa izsniegta//Jitzie.

Pēdējo reizi rediģēja Jitzie, 2022. gada 28. februārī, 23:28.

Biezaputra
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
327 atbildes forumā
Online: 13d 8h 53m
Redzēts 17. martā, 22:48
Pievienots, 2022. gada 28. februārī, 23:02
0
post


Mēs izdomājām dot kādu nelielu cepumiņu tiem, kuri kaut kādā veidā izpalīdz/izpalīdzēja un vienkārši aktīvi iesaistās projekta dzīvē gan serverī, gan arī forumā. Jāmin uzreiz, ka katram netiks likta "Lojālais lietotājs" grupa.

 

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu):  0

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): https://mta.kick.lv/forums/topi…sveiki-visiem/

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: +

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: https://mta.kick.lv/forums/topi…sveiki-visiem/

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Uzsākām kopā ar draugiem, tādā pašā sastāvā turpinām līdz pat šai dienai. Sākām ar parastiem domes darbiem līdz tikām iekšā pirmajā nelegālajā f3, guvām sava veida pieredzi un tā sākām pilnveidoties. Es, no nelegālas puses aizgāju uz legālu. Mani viennozīmīgi piesaistija dažādība, serverī ir ļoti daudz iespēju un veidu kā vari savu tēlu pilnveidot.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: 3 sezona šeit, apņēmības pilns tā tik turpināt. Iepriekš spēlējis lielākoties samp serverus. Kopumā pavadītais laiks varētu būt ap 4 gadi.

Grupa izsniegta//Jitzie.

Nosacījumi:

- Ja tu saņem 1 vai vairāk mūžīgos brīdinājuma punktus, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta (info par brīdinājumiem);

- Ja tu saņem liegumu forumā uz mūžu, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta;

- Ja grupa tiek izsniegta, bet noņemta dēļ brīdinājumu punktu daudzuma, liegums uz grupu - 1 mēnesis.

- Ja grupa tiek noņemta atkārtoti, tā vairs netiks izsniegta.

Pēdējo reizi rediģēja Jitzie, 2022. gada 28. februārī, 23:30.

raivorijs
Biedrs
Avatārs
686 atbildes forumā
Online: 45d 5h 59m
Redzēts 21. martā, 23:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. martā, 20:20
1
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu): Ir bijusi bridinajumi, bet bans bijis tikai chat :)

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus):  https://mta.kick.lv/forums/topi…sveiki-visiem/

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: +

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: https://mta.kick.lv/forums/topi…sveiki-visiem/

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas:Uzsāku šeit kā jau lielāka daļa, draugu dēļ, jo draugi ieteica. Sākuma nebiju nācis kautko nopietnu attēlot. Ar laiku sāku iepazīt cilvēkus vienu pa vienam, līdz iepazinu lielāko daļu cilvēkus, kuri cenšās šajā kopienā izcelties, kā nu kurš to spēj. Lai gan mana pagātne nav bijusi diezko spoža, ne foruma, ne discord, domāju, ka esmu pelnijis otro iespēju. Pēdējas nedēļas laika esmu apņēmies vairs nedarīt "sūdu" iekš foruma, tieši pretēji- vēlos izcelties uz labo pusi un dot kādam piemēru. Ceru, ka apdomāsiet un dosiet otro iespēju. 

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Sāku tieši šajā komūnā, 2020gada 16.oktobrī, to pat atceros, dienā, kad ierados mājas no jaunsardzes pārgajiena draugs mani pasauca ielādēt mta un pamēģinat uzspēlēt ar viņu. Tā nu sāku spēlēt un nedaudz pieķēros tam visam dziļāk, ar laiku sāku mācities lomuspēles attēlošanu augstākā līmenī, jo sācis biju ar ļoti mazu pieredzi, tuvu nullei(zinu, esmu teicis to daudz reižu) bet ar laiku un, protams, ar citu cilvēku palīdzību esmu nonācis diezgan augstu šajā jomā, bet protams ir ko pielabot. Pa brīdim esmu iegājis kāda mazāk populārā serverī apskatīties kā tur ir un izmēģināt uzrauga amatu, jo cerēju, ka šeit mani pieņems, bet jau kādu laiku saprotu, ka šeit man uz to cerību nav. 

 

Veiksmi visiem šajā sezonā!

Noraidīts, pagātni vienmēr atcerās, vajadzēja domāt arī par sekām ja tik ļoti vēlējies palikt ar šo grupu.

Pēdējo reizi rediģēja Jitzie, 2022. gada 01. martā, 20:23.

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 24. martā, 13:44
0
post

Prasības:

- Ne vairāk,ka 3 soda punkti forumā,no kuriem 1 var būt tikai mūžīgais soda punkts (Vari tikt atteikts,ja esi negatīvi izteicies par projektu):+

- Ne vairāk par 5 ajailiem: +

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 3 mēnešus ( Var būt izņēmumi ):+

 

Anketa:

- Nedaudz pastāsti par savu pieredzi projektā: Spēlēju RolePlay 5 gadus nu drīz jau 6 gadus. Palīdzība no Kick Administrācijas bija ļoti laba, jo vēl iemācija man šo to. Tagad ir skola mazāk pievēršos un pirms stats RR bija man savāktas 600h apmēram! Tagad atkal lēni topu, un izvēršu savu aktivitāti. Man ļoti priecina tieši šis īpašnieks un pacs šis serveris, jo visu būtību izskaidro. PAcs īpašnieks jau ir ļoti normāls un pievēršas serverim! Man ir ļoti liels prieks šeit pavadīt laiku!

- Kāpēc būtu tev jādod šī grupa: Esmu ļoti aktīvs forumā, mazāk serverī, bet procesā esmu aktīvs. Forumā pavadu diezgan lielu laiku un parasti atbalstu cilvēkus ar labām ziņam, un izsaku savas domas.

- Vai tu esi ieņēmis kādu no statusiem projektā,norādi kādu un ko esi labu paveicis esot amatā: Nēesmu, bet nu varbūt ar laiku tikai. 

- Pieredze "Roleplay" jomā projektā: Es lielāko daļu iemācijos tieši šeit, ballēs jau var vērtēt 8/10, jo domāju tā ir. Šis serveris ir tas pie kura man patīk atmest laiku prekš RolePlay! Visu laiku ejot erpojot tu iemācies, bet tev ir jāsāk ar F1. Es tā pat sāku, no sākuma iemācijos F1 un tad tālāk vērsos! Domāju tas pārsvarā viss, jo + esmu ļoti zināms manā skatapunktā!

Pēc dandija rīkojuma - noraidīts.

Pēdējo reizi rediģēja Jitzie, 2022. gada 24. martā, 13:50.


raivorijs
Biedrs
Avatārs
686 atbildes forumā
Online: 45d 5h 59m
Redzēts 21. martā, 23:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 27. aprīlī, 09:42
5
post

Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu): +

 

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): +

 

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: +

 

Anketa:

 

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku:  https://mta.kick.lv/forums/topi…sveiki-visiem/

 

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Uzsāku kā jau parasts spelētājs, ieladēju mta, jo draugi vislaik runāja, ka interesanti roleplay notikumi notiek. Sākumā, atzīšu, bija diezgan pagrūti ar to roleplay, bet ar laiku jau sapratu, kas ir roleplay un viss pārejais, kas nepieciešams. Ar laiku attīstoties iepazinu arī jaunus cilvēkus, ar kuriem veidoju visdažādākās situācijas. Kādreiz šajā komūnā bija daudz savādāk, bet cilvēki mainās un nekas nepaliek kā bijis.

Ceru, ka piedosiet man par manu neseno pagātni, kā to darat citiem

 

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: sāku šajā serveri, bet ik pa bridim ari ieeju citos kautko izmēģināt vai paspēlēt

 

 

:heart:

 

Noraidīts, pagātni vienmēr atcerās, vajadzēja domāt arī par sekām ja tik ļoti vēlējies palikt ar šo grupu.

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2022. gada 27. aprīlī, 18:43.

 

Osmans
Servera administrators
Uzraugs+
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Garais
199 atbildes forumā
Online: 10d 9h 50m
Redzēts Vakar, 22:32
Pievienots, 2022. gada 27. aprīlī, 19:48
3
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu)

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): 

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: 

Anketa:

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas:

Savas lomuspēles gaitas uzsāku pagāšgad, ziemā. Serveris kurā sāku spēlēt, bija kick. Šo serveri man ieteica draugs, ar kuru pēc tam kopā atveidojām lomuspēli. Sākums varbūt bija grūtāks, jo nezināju vispār neko par lomuspēles atveidošanu un nezināju kā izmantot  /me un /do komandas. Tomēr ar laiku, saņemot draugu un administrācijas palīdzību, lēnām viss sāka tapt skaidrāks. Varētu teikt ka agrāk serverī bija interesanti atveidot lomuspēli, bija daudz cilvēki ar kuriem atveidot reālās dzīves situācijas, kas padarija lomuspēlēs atveidošanu interesantāku. Runājot par esošo situāciju, daudzi cilvēki sāk spēlēt citas videospēlēs vai jaunākas versijas GTA lomuspēles serveros. Tādēļ gala rezultātas ir spēlētāju sarukums.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: 

Teikšu tā, šajā serverī man ir sākušās lomuspēles gaitas un es nenožēloju, kad sāku iesaistīties šajā serverī. Ir bijuši smieklīgi atgadijumi, dažreiz pie igs strīdi ir diezgan komiski, Vislabākais brīdis lomuspēles attīstībā, manuprāt ir pirmā auto  iegāde. Tomēr labāk braukt, nekā skriet. Vēlos cerēt ka spēlētāji ar laiku atgriezīsies un būs tāpat kā agrāk. 

Nosacījumi:

- Ja tu saņem 1 vai vairāk mūžīgos brīdinājuma punktus, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta (info par brīdinājumiem);

- Ja tu saņem liegumu forumā uz mūžu, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta;

- Ja grupa tiek izsniegta, bet noņemta dēļ brīdinājumu punktu daudzuma, liegums uz grupu - 1 mēnesis.

- Ja grupa tiek noņemta atkārtoti, tā vairs netiks izsniegta.

Izsniegts.

Pēdējo reizi rediģēja Jitzie, 2022. gada 04. augustā, 12:59.

Steam Community :: :: M4 eyes

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. maijā, 10:03
0
post

Prasības:

- Ne vairāk,ka 3 soda punkti forumā,no kuriem 1 var būt tikai mūžīgais soda punkts (Vari tikt atteikts,ja esi negatīvi izteicies par projektu):+

- Ne vairāk par 5 ajailiem: +

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 3 mēnešus ( Var būt izņēmumi ):+

 

Anketa:

- Nedaudz pastāsti par savu pieredzi projektā: Spēlēju RolePlay 5 gadus nu drīz jau 6 gadus. Palīdzība no Kick Administrācijas bija ļoti laba, jo vēl iemācija man šo to. Tagad ir skola mazāk pievēršos un pirms stats RR bija man savāktas 600h apmēram! Tagad atkal lēni topu, un izvēršu savu aktivitāti. Man ļoti priecina tieši šis īpašnieks un pacs šis serveris, jo visu būtību izskaidro. PAcs īpašnieks jau ir ļoti normāls un pievēršas serverim! Man ir ļoti liels prieks šeit pavadīt laiku!

- Kāpēc būtu tev jādod šī grupa: Esmu ļoti aktīvs forumā, mazāk serverī, bet procesā esmu aktīvs. Forumā pavadu diezgan lielu laiku un parasti atbalstu cilvēkus ar labām ziņam, un izsaku savas domas.

- Vai tu esi ieņēmis kādu no statusiem projektā,norādi kādu un ko esi labu paveicis esot amatā: Nēesmu, bet nu varbūt ar laiku tikai. 

- Pieredze "Roleplay" jomā projektā: Es lielāko daļu iemācijos tieši šeit, ballēs jau var vērtēt 8/10, jo domāju tā ir. Šis serveris ir tas pie kura man patīk atmest laiku prekš RolePlay! Visu laiku ejot erpojot tu iemācies, bet tev ir jāsāk ar F1. Es tā pat sāku, no sākuma iemācijos F1 un tad tālāk vērsos! Domāju tas pārsvarā viss, jo + esmu ļoti zināms manā skatapunktā!

Izsniegts.

Pēdējo reizi rediģēja Jitzie, 2022. gada 04. augustā, 13:01.


jur
Lietotājs++
gardedis
200 atbildes forumā
Online: 9d 1h 59m
Redzēts 25. februārī, 19:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. septembrī, 21:17
1
post

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: Visi loti labi pazist mani, jur leather, protu apieties ar servera uzstaditajam komandam, ka ari /me un /do pielietojumu. Manuprat, tiesi manis un daurata vadita frakcija serveri ieviesa aktivitati un interesantaku spelesanu, jo tiesi mes uzlabojam un pacelam RP kvalitati cita limeni. Kopuma esmu loti lojals sim projektam, jo loti labi speju uzkert bugus un pielietot tos sava laba, kas veicina loti labus panakumus stat iegusana.

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Mani uzaicinaja draugi forsi, pirmstam ari seit speleju, tacu nevelos atklat savu ieprieksejo nickname, lai nesanemtu kaut kadu nepamatotu liegumu. Kopuma piesaista zemais RP limenis un dazi loti debili skripti, kas ietekme roleplay gaitu negativi.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: erpoju jau loti sen, saku ar samp.lv > mpsa.lv, tad jau saku ari mta atveidot lomuspeli un attistit savu character, esmu loti priecigs.

 

VELEJOS PIEBILST, KA ESMU IEGUVIS MENESA LAIKA JAU VAIRAKUS APBALVOJUMUS SERVERI!

 

:)

Noraidīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2022. gada 08. novembrī, 19:33.

 

! starxzs
Lietotājs+
starenis
95 atbildes forumā
Online: 3d 21h 44m
Redzēts 2023. gada 31. oktobrī, 15:04
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. septembrī, 21:28
1
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu): +

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): +

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: +

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku:  Čau no starxza <---

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Ierados serverī jo uzzināju kad ir tāda lieta kā MTA pāris dienas paspēlēju freeroam rpg utt, bet tad uzzināju kad ir roleplay serveri, izdomāju ieiet serverī ar nosaukumu kick.lv, patika kad viss bija savādāk nekā RPG, varēja chillot ar draugiem iedzert utt agrāk nebija tik erpiski kā atceros bija daudz spēlētāji neko nevarēja saprast tik daudz situācijas bet tagad ir tā mierīgāk nav tā kad sadursmes daudz vai menti uz ielām daudz.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās:  Baigā pieredze jau nav, tikai MTA:SA esu erpojis ne fivem ne sampa, RP Vel perfekti nemāku visu mācos.

 

Nosacījumi:

- Ja tu saņem 1 vai vairāk mūžīgos brīdinājuma punktus, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta (info par brīdinājumiem);

- Ja tu saņem liegumu forumā uz mūžu, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta;

- Ja grupa tiek izsniegta, bet noņemta dēļ brīdinājumu punktu daudzuma, liegums uz grupu - 1 mēnesis.

- Ja grupa tiek noņemta atkārtoti, tā vairs netiks izsniegta.

Noraidīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2022. gada 08. novembrī, 19:33.

 

raivorijs
Biedrs
Avatārs
686 atbildes forumā
Online: 45d 5h 59m
Redzēts 21. martā, 23:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 08. novembrī, 19:26
0
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu): +

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): +

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: +

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: https://mta.kick.lv/forums/topi…sveiki-visiem/

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Šajā komūnā jau esmu kopš 2020 gada, sākums no manis nebija pats spožākais, bet ar laiku jau sāku saprast kas un kā notiekas šajā serverī. Kad sāku spēlēt pilnvērtīgi, jeb attēlot lomuspēli cik vien labi spēju, sāku iepazīties ar vairākiem jauniem cilvēkiem, kas mani priecēja. Emocijas šajā serverī noteikti bijušas visādas, gan labas, gan sliktas, taču nepadevos pie tām sliktākajām. Cenšos būt saprotošs un draudzīgs visdažādākajos gadijumos, taču, ne vienmēr tas sanāk. Laigan man šī grupa ir bijusi un esmu to zaudējis sava stūlbuma dēļ, nedomāju, ka laiks mesties pagātnē un uzsvērt visu uz notikušo, jo esmu sapratis, ka drāmām un stūlbībām man laika vairs nav. Būsim taču saprotoši un mācīsimies no pieļautajām kļūdām, lai arī to ir teikuši citi, teikšu tāpat- esmu labojies uz labo pusi, vairs tādas kļūdas nepieļaušu, kā pieļāvu agrāk.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Lomuspēli sāku šajā pat vien komūnā un visus šos gadus spēlēju tikai šajā komūnā, protams, esmu mēģinājis arī citus serverus, bet ne tik nopietni kā šeit, jo šeit ir cilvēki kas cenšāš attēlot roleplay, citos serveros tas pietrūkst, bet no manis vien tur nepalīdzēt, jo neviens jauniņos nepaklausa, jo domā, ka pieredzes nekādas, tik atnācis uzdir*t un kādu apcelt. 

 

Nosacījumi:

- Ja tu saņem 1 vai vairāk mūžīgos brīdinājuma punktus, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta (info par brīdinājumiem);

- Ja tu saņem liegumu forumā uz mūžu, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta;

- Ja grupa tiek izsniegta, bet noņemta dēļ brīdinājumu punktu daudzuma, liegums uz grupu - 1 mēnesis.

- Ja grupa tiek noņemta atkārtoti, tā vairs netiks izsniegta.

Noraidīts, pagātni vienmēr atcerās, vajadzēja domāt arī par sekām ja tik ļoti vēlējies palikt ar šo grupu. Vispārībā aktivitāte pēdējā laikā neredzēta no tavas puses.

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2022. gada 08. novembrī, 19:34.

 

UMEH
Lietotājs
jaunais talants
125 atbildes forumā
Online: 5d 17h 4m
Redzēts 7. martā, 18:30
Pievienots, 2022. gada 07. decembrī, 16:00
0
post

Prasības:

Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu): +
Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): +
Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: + (trīs gadi)

Anketa:

Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku:

Saprotams tas, ka iespējams pazūdu un parādos šeit ik pēc noteikta laika, bet vēlos likt uzsvaru uz to, ka kick vēljoprojām kopš maniem rp pirmsākumiem ir principā vienīgais komūns kurā esmu uzturējies un pavadījis savas stundas. Par mani daudz nav ko komentēt, bija reiz jaunībā sasveicināšanās topiks, nevaru to vairs atrast. Biju šeit arī reiz lietotājs+, man tā grupa tika iemainīta pret gamemaster grupu un tad jau skolas spiediena dēļ man nācās atkāpties no saviem darba pienākumiem un nekad īsti atpakaļ pie šīs grupas netiku. Ja ir interese nedaudz detalizētāk par mani tad es esmu Kristers, 21 gadus JAUNS, spēlēju futbolu, studēju un vēl brīvajās stundās uzšauju csu, paspēlēju kickā un veidoju, respektīvi cenšos realizēt e-komercijas uzņēmumus/idejas kuras īsti nekad baigi nekur tālu neaiziet.

Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas:

Uzsāku šeit ļoti, ļoti sen. Pašos pirmsākumos par roleplay nebija ne mazākās nojausmas un mani vienkārši piesaistīja "īstās dzīves atveidošana" koncepts. Pēc neilga laika jau pavilkos uz visu shēmu, sāku iebraukt detalizētāk kā visa šī lomuspēle strādā un jau esmu šeit savos kick gados izveidojis vairākas nelegālās organizācijas un apvienojumus, neskaitāmus autoservisus un dažādus citus prikolus legālajā zonā. Pašlaik esmu atgriezies un jau divas nedēļas aktīvi spēlēju caur vienu character un vēljoprojām ar draugiem cenšamies īsti saprast ko vēlamies darīt un kāds būs mūsu nākošais solis šeit, bet skaidrāks par skaidru ir  tas, ka pašlaik nav nekādas intereses pazust un ja ne serverī tad forumā es iegriežos principā visu laiku kad vien ienāk tāda doma pasekot līdzi kā jauniešiem šeit iet.

Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās:

Man nav īsti nekādas citas pieredzes citās kopienās. Uzskatu, ka tieši šis ranks ir piemērots man, jo kickā esmu bijis tikai un vienīgi kā ride or die un nekad pat nav radusies interese piesaistīties kam citam, bunnys un leons ir viena mīlestība un es nevaru no viņiem tik viegli atvadīties. Daudz lieku sūdu te neliešu, ja ir interese var pameklēt manu iepriekšējo pieteikumu kur es nedaudz laikam vairāk izpaudos, bet principā tieši tāpat kā šeit un gāju on and off par to, ka šis ir vienīgais serveris kur reāli esmu spēlējis un ieguldījis savu effort. Sapratīšu jūs arī atteikšanas gadījumā, bet es saku kā ir bazara nav un ja kāds šo role deservo tad nu tam vajadzētu uz papīra būt man.

! starxzs
Lietotājs+
starenis
95 atbildes forumā
Online: 3d 21h 44m
Redzēts 2023. gada 31. oktobrī, 15:04
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 20. augustā, 14:04
1
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu) +

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus):  +

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus:  +

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: starxzs - Tikko atjaunināju topiku

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas:

Personīgi šis serveris man ir kā mājas, sāku 2021 gadā nezinot kas ir pat lomuspēle, pāris mēneši pagāja un vienas RP apmācības un iemacijos RP pilnībā. Serveri mani piesaistija augstais spēlētaju skaits, skaistais servera dizains un orģinālie servera scripti, kā arī administrācija. pats šijā serverī esu erpojis nelegālas frakcijas, privātās, legālas, esmu visu izmēģinājis un viss man ir paticis, spēlētaji ari vienmēr bijuši tie labākie. kas bija agrāk un kas ir šodien, īsti neredzu atšķirību izņemot ka administrācija palikusi jaukāka un scripti ir labāki, mājas paliek mājas.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: 
Vienīgais īsts lomuspēles serveris ko esmu spēlējis ir kick.lv, pārējie ir RPG serveri, neredzu prikolu tādus spēlēt.
Kickā vienmer viss ir bijis perfekti ( ja sudus nedari ) Spēlētāji vienmer gatavi ir RPot visu, situācijas nekad 'necuto'.
Kā teicu augstāk, kickā ir RPots viss, personīgi neesu sastopies ar problēmam, ja ir kāda problema kad /report, reportu pieņem pāris sekundēs, atrisina pāris sekundēs visu un visi dzīvo laimīgi. nenožēloju kad izvēlējos šo serveri kā savas mājas.
Paldies :)

 

Noraidīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2023. gada 25. augustā, 10:51.

 

Liepinshh
Lietotājs++
195 atbildes forumā
Online: 13d 13h 43m
Redzēts 7. aprīlī, 10:01
Pievienots, 2023. gada 25. augustā, 02:52
0
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu):  +

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): 

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: +

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku:  Čau, mani sauc Arvils. Ikdienā esmu parasts jaunieties kurš studē un paralēli strādā. Īsti nav nekādu hobiju, bet kādreiz kad zāle bija zaļāka un brīvais laiks bija vairāk, tad aktīvi spēlēju handbolu. 

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Viss šeit sākās diezgan iteresanti. Tajā laikā bija vēl covid un īsti nekas nenotika. Vienā dienā sēžu youtube un drillēju video pa riņķi un tad uzdūros uz kāda viseo kur kkādi džeki trollēja tieši iekš šī projekta. Nedaudz papētiju kas tas tāds mta vispār ir un ilgi nedomājot sēdos pie datora. Tā pa lielam visu covid laiku arī te nodzīvoju. Īsti pat nevaru salīdzināt kā bija tad un kā tagad. Vienīgi ko varu teikt ir, ka ļoti patīk visādi interesanti atjauninjājumi un fīčas kuri man liekas, ka agrāk pat nebija.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Kā jau minēju, tad viss tieši sākās šeit, te arī visu iemācījos un apguvu.  Profilā var redzēt kad esmu piereģistrējies forumā, tā arī ir tā diena kad uzsāku savas roleplay gaitas. Par citām kopienām nemācēšu īsti neko teikt, jo pārsvarā uzturos šeit.

Noraidīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2023. gada 25. augustā, 11:19.
raivorijs
Biedrs
Avatārs
686 atbildes forumā
Online: 45d 5h 59m
Redzēts 21. martā, 23:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 26. augustā, 11:19
0
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu):  +(ir viens bridinājums)

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): +

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: +

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: Tatad, kā jau lielākā daļa zin, mani sauc Raivis, esmu bembists, apķerts ar mašīnām, kā arī ar tautasdejām. Brivo laiku daudz pavadu saistībā ar tautasdejām. Esmu draudzīgs, bet vienlaikus, varu būt ari nejauks. Nedaudz ātri mēdzu aizsvilties, bet ātri atdziestu. 

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Draugi vislaik runāja par mta, tieši, ka spēlē kick serverī, bet sākumā nesapratu, kas tas vispar ir, līdz es pamēģināju, tad sapratu, ka mta ir diezko interesanta brīvā laika padarīšana

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Pirmais serveris bija kick, vispar no rp neko nesapratu, tik cik, ka tā ir lomuspēle, sakuma saucu adminu, lai apmāca mani, ieguvu pāris in game bridinajumus, par parkapumiem, bet no tiem mācijos, protams, dažreiz netīžam un pat brīžos speciali gadijàs pārkāpt. Kopumā esmu vēl daudzos serveros spèlējis, tā saucamajos "mēnešniekos" kur ik pa laikam parbaudu kas un kā. Speleju ari krievu free roam serverī "ccd planet" Bet sanāk reti kad ieiet, jo mana velme ir role play serveros spēlēt. 
Protams, mana pagātne nav diži spoža, ir pie kā piekasīties, bet, domaju, ka šoreiz visu pa dēli nenolaidīšu, nāku ar jaunu enerģiju un vēlmi darboties

Noraidīts, pagātni vienmēr atcerās, vajadzēja domāt arī par sekām ja tik ļoti vēlējies palikt ar šo grupu. Vispārībā aktivitāte pēdējā laikā neredzēta no tavas puses.

 

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2023. gada 26. augustā, 20:17.

 

Collins
Lojālais lietotājs
34 atbildes forumā
Online: 1d 3h 54m
Redzēts 15. aprīlī, 09:57
Pievienots, 25. februārī, 16:50
0
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu)

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): 

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: 

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku:  MTA.KICK.LV :: Forums - Sasveicinies - Cau no pupsika

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: atvainojos uzreiz pa savu gramatiku! Kad sāku spēlēt bija grūti vispār uzsākt kautkādas gaitas jo nejedzu kas vispār ir RP, un it ipaši terminus bija ļoti  daudz ajail un katru dienu vismaz 5 reizes sēdēju ajailā, bet   neatceros adminstrātora niku bet viens mani iemeta uz 13h ajailā un kad sedēju afk or smh tad iemeta atkal uz 13h un tā kad atsēdeju 13h taka legit pie pc tad arī sagribējās iemācities RP, mācoties RP to iemācija, Iekš kick projekta vairāk mani saista LSPD  lomuspēles paveids, jo esmu katrā sezonā gandrīz bijis LSPD un patīk  ķerstīt okupantus D:, piesaistija tas ka admini nav tikai nopietni bet arī ar viņiem var daudz piedurties, Agrāk manuprāt bija labāk bet nu tagad šeit staffa ir daudz tādi kam te manuprāt nevajadzētu jo ir diezgan toxic iekš discord bet nu tāda dzīve, agrāk manuprāt bija labāk jo visiem kautcik intresēja RP bet nu tagad tas rp ir miris bet neko darīt :/

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās:  Spēlēju pašu rp jau tulīt 6gadu un brīži ir bijuši gan recīgi gan bedīgi  bet tā  lomuspēles pieredze man ir tāda  ka pa kalniem, spēju normāli rpot, bet brīziem uznāk ka gribas prost  troll dzīt un tos pašus lowakus  vnk nodmot bet ticu ka ta daudziem ir :D




Apstiprināts /// BunnyHop

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 28. februārī, 17:36.

​​​​​​

paklaxjss
Lietotājs+
lowaks
65 atbildes forumā
Online: 2d 8h 42m
Redzēts 25. aprīlī, 16:13
Pievienots, 25. februārī, 18:46
0
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu): +

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): +

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: +

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku:  https://mta.kick.lv/forums/topi…s-no-paklaxja/

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Kickā man pieredze ir diezgan liela. Erpoju te kopš 2019.gada. Kicks man bijis viens no pirmajiem un mīļākajiem lomuspēles serveriem tāpec kad šeit iemācijos erpot. Spēlēju šeit tikai dēļ tā kad ir laba RP līmeņa smaka. Uzsāku kopā ar draugiem no strādašanas un braukāšānas līdz erpošānai un savām frakcijam. Grūti sākuma bija iemācities erpot, sanāca sēdet vairākas reizes GMlounge un dienā  kadus 2-5 reizes jailā sēdet. Ar laiku man sanāca lēnam iemācities erpot un ar maziem soļiem kāpu augšā. Par šo projektu uzzināju skatoties to youtubē kā citi spēlē. Agrāk atceros ka šeit bija savādākas sistēmas kā piemēram HUD, Speedometer, Modi utt. Bija vel savādāki mappingi un lielāks spēlētāju skaits.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Mana pieredze jau lēnam paliek liela, drīz jau 5 gadi. Kick.lv es iemācijos erpot sēžot vairākas reizes GMlounge un jailos. Erpoju nopietni kopš 2020 un nav bijušas sūdzības par manu RP līmeni.

 


Apstiprināts // BunnyHop

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 26. februārī, 00:43.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 589 ( 11731 skatījumi )
Niknaaks, airdox, paklaxjss, Sc4rLV, Kristiāns, daanieels2, Osmans, buddyy, dandijs, joberis, yanchux, nauriks, Jitzie, Bosch, Bārnijs, Bridges, Skrevele, Robo, LerryS, Saulgreezy, derkijs, Only1Gitaks, Psychicaut, endijzs, Kolkin, Scrubs, MaryJane, 518293182, Kurts, M1ksz, keyglock, Haseeb, archaa, Collins, pasarti, Gakisons, Biezaputra, Caster, gerachnik, trepke, W22D, Sharper, hoodrat, your2mad, KewinGreeys, Boo, Petunija, jur, qtecc1, Emmet_Bowman, GaraiS, stafins_420, Loews, naurz, Jony, RUNRĀLS, ddandaliis, reintards, 9Boz, fleqq, Liepinshh, ! starxzs, raivorijs, Sneaky, Ricins, snickerlv, Palmijs, draiver, Tropkillaz, PETER1ZZ, ELSB, MrLa!pa, DidzzyS, rackzz‎‎‎, Freedy, Cryptix, Ofkors, Ryan Gosling, xnosavalilpumpnakamais, feltzer, #ILLEGAL, IceKing, smokiys, KawaiiLoveLY20, Jackobb, peepkin, Devitais, klassiks, haris, hommebasque, jameblack, kupers, raivikshd, maratssmaida, alchemists, papriks, Murris, AlmostOG, wardix, LUĪZE, Leonchiks, repers, bonnie, Rimbikis, niksniklaavss, UMEH, DesertFoxLV, Blondaaa, wfud, paklaxjsALT, Tomsss19, LVnooB, Johny Svins, zayac, SANLA, Kaprīzā, Maruzha, jurislips, MrEddy, FizzyS, AntiFrezzze, Valchhaaa, Thomas, Admiiiks, Twizzy, sencis., Supreme, KristapsDD, Martello, K999, wiii, n1k0lajsxd, fusilllium, pagarinatajs, Zatlerzaurs, Draugs, grauzejs, kiroji, Avatars, figura, Hyper, Wolfijs, FalkeLV, Celtnieks, Castellani, wolfenstein, Strepchy, *EnEmY*, Aleksej Nikolaev, samantiina, daunars, Murish, Ne, Uziks, Kapracis, radiojuniors, Optimists , pidars, duman, Fosiks, rnand, liiwz, Kiwix, Tējaaa, juppi, Sardze, Atty, skapis, amsterdam, Tominsh, jakana, Shrek, esketit., sukamaniramurs, Origo Urla, Flexits, amiz, Stussy, Arhimēds Pitagors, Gozmit, WidY, timaballs, RainersK, sluker, Kristers, marats, SeklaisJonits, Криля, Swufy, silvia, Čivrix, Grums, 7n4_, 𝐖𝐇𝐈𝐓𝐄, Apple547, HENKONZ, HandlexY, Ekskluzīvais, ForesT, Rixhijs, NormisSpyro, Biggy, rackzz, phine †, heii55, TheShadowLV, alexdell2, Dekraa, Guzman , diletants, Kuzmics, Zexity, Haralds, pivuks, Memorie, LuckyDonut, Ērms, Luwii, kristaps_hokage, Dopixxx, swolex, Varde, Bobix, Kareem_Young, LMD, Kn0w, zauers, TavaMatite, Efrehs, George Morison, ppiippaarrss, Negro, Sestais, friend of deer, Bebrs, Danno, Norbis, bLank, Karchiks, KasParNa*uj?, Enija, fletcher2, Infernus, Pienvedejs, ツARMISSツ, blaze, 💜 Tvaiciņš 💜, RageQ, Raivis, 𝙀𝙨𝙠𝙖, CiMBo, Dinčaa, Laurz, Sicitisss, Dayzer, Knight, ivanovs, FL3X, Sky_kruu, ♰𝕯𝖊𝖓𝖌𝖊𝖗♰, martinsh, wind, dmer777, annija, Gangsta, Kazocinsh, 2Pac, GoblinX, Steezijs, beglis, teoy, Gonzalez, Lindy, NXTHING, dqlepey^^, awwkdo, RaspyS, Owl, HENNESY, uravnobeshen, sippa, balenciaga, Hačiko, CarD, command, kukuruza, Assassin, Brazy, Sawanah.Grace, cyber, Latvians, N1ce7ry, Kiddo, Durdulis, Kartoška, Lauris29, flinstons, creativeloc, Janzz, bobo, Freimis, Rolis, Mitrais, Riksijs, ArtursLV, trisarpusi, renars, Henoksel, buffrider, NokiaExpress22, Bozhee, Tomss, Black, Aye, Davexx, Kristherz, grancmix, Fushion, Kriksis, Suprīīīms, Peciņš, Eevaaaa.s, shockins, “Markuss”, bigboi dude, Angelis, Kqastr, Sers BarBis III, hoodsta, Shxdy, sandis , Beichz, antons2212, Ğirts, Lauronja, MustanK, Pluto, tavsmurgs, LaKush, SHIT, Waltttz, Clo3n, RavenS, hood trooper, shakuriox, Arvis2277, hans, Unicorn, Zoro227, astr0q, Raivic, 匚ㄚ尺乇乂, TheZero, Normens, Weksijs, tomka_c19, Logix, endeavour, Hennessy-, LaMpAcKa, TrustR, Davko, RuxiY, Vaditajs, Fady, DriverOG, Freensto, Krisic, SNAKE, Artix, LogiTec, Fellsius, zewa420, Helludoin, dazex, Markuss777, Werinnors, user1, ................, Kosmoss, Belforts, FLESLV, experts61, 8bx, Danjix, Daave, mamba yeaz, Pusdienas, sprīdītis, 1337, ppemka, Junstiem, Gendalfiks, girts, Eljohny, Rudzha, Madden, MMD, Bubulis446, curincs, Patriots, Сhrееру, Madryy, Ghostz, Fredis, raymanins, OnsY, John Walture, Melnais, Dieggo, candyx, LilsUzijs, Vinstons, Kungs., maqs., Donatello, danscakuls, ivars123, kriminals18, Peace0ut, senkanssvens, CH1LL, Erlends, Absent, LVcookiesLV, gamzza2, Savage, Ceikaa, Tweny, rardrok, BATYA, geju kanna, Stiivijs, DenijsLV, JamesWilson, arvis, KAPARS, Pishkaa, Vitautas, Elans9876, Cookie, R4LF1NS, Im Billy, ble, DarkDreams, Kazhiks, qqlaurisqq, Em4a, Buda, MINIGORS, petor14, Vlagiks, Brigadieris, Dino23, Richardsrol, SkechMyAss, 100CENT, Gangster, Chill, alfredmayfrendsss, swagyy420, Ekstazijs, Animals, Tunex, ainaars2, Bosall, Shamrock, ģetka, Nilucis, FRIDAY, bandits, ingnafs, Rimz, panelis, PRETOKTORS, THRU, rolanddis, luchega, HXWL, Venom, Tankists, dzēsts_profils_3, Sahdow, Twulkz, Cosmoss, Freya, Nils, Marks, anormis, MateYs, Janis200421, Z1EMA, Rufus, antogine, Redman, SmokeY, Flomits, Edward_White, Laiks, Arnoldinshh, Martinshss, ghostinzz_, KrazeY, JayB, OpisLV, rolex, SkyLine, EBK, Trupaks, Mote, VecaisBuks, Veinbergs, xGodSonZ, Poseidons, DenzBen, GUNCHA123123, egons, realduksitis,    , helldoglv, Chemijs, amatieris16, Jokdaris, Noslēpumiņš, krans, TheKeneddy, crazy123, Kevinnix, iFamous, Gvido, Kaktuss, Nuwzys, RobertStoth, samagon4ix, Megiii, raymanLv, ......, saule, karburators, Gucci, kROPLIS, Dobots, DorothyBigue, rudups, GeNesiS, kidpromil, Rūdolfs, gox, BytovkaNN, medrof, RogelioLix, piterBog, ExspresLV, Nezinkas, tirpeklis, MadYoga, Growsmile, CheeseLion, RodGamerLV, Bocmanis, Brendijs, chapa, iMett, kristaps009, pier, OracleOP, Spriditis, Daniels, BANNED, Richardo, babushka, Radiators, Flandzins, sviideejs, dezkins, , HowToRuski, Cuhz, JustinXer, StaFFорд, Mikijs, Treknulis, CherBerry, Flexy, Artis18, Sack, Baiba, ietrata, sweathly