bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
36
2
topic
Grupa 'Lojālais lietotājs'
teoy
Lojālais lietotājs
Bijušais foruma moderators
Lets go champ
97 atbildes forumā
Online: 19d 12h 37m
Redzēts 7. martā, 02:03
Pievienots, 2019. gada 07. jūlijā, 14:44


Mēs izdomājām dot kādu nelielu cepumiņu tiem, kuri kaut kādā veidā izpalīdz/izpalīdzēja un vienkārši aktīvi iesaistās projekta dzīvē gan serverī, gan arī forumā. Jāmin uzreiz, ka katram netiks likta "Lojālais lietotājs" grupa.

 

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu)

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): 

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: 

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: 

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas:

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: 

 

Nosacījumi:

- Ja tu saņem 1 vai vairāk mūžīgos brīdinājuma punktus, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta (info par brīdinājumiem);

- Ja tu saņem liegumu forumā uz mūžu, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta;

- Ja grupa tiek izsniegta, bet noņemta dēļ brīdinājumu punktu daudzuma, liegums uz grupu - 1 mēnesis.

- Ja grupa tiek noņemta atkārtoti, tā vairs netiks izsniegta.

 

 

Atkārtotu pieprasījumu var rakstīt ne ātrāk ka pēc nedēļas.

Visus pieprasījums rakstīt te pat lejā.

 

Prasības/anketa var tik rediģēta jebkurā laikā.

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 28. jūnijā, 12:16.
Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 26. februārī, 16:03
0
post

Papildināti Nosacījumi.

 

Animals
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Tādai būtu jābūt?
149 atbildes forumā
Online: 7d 8h 29m
Redzēts 20. aprīlī, 20:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. februārī, 09:57
3
post

 

 

Prasības:

- Ne vairāk kā soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu):Man ir tikai viens warning points,bet tas nav mūžīgais 

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus):Esmu jau pussgadu kickā un visi mani var atpazīt,kā Emīlu or Animals 

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus:Esmu jau vairāk par 6 mēnešiem 

 

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku:Mani sauc Emīls,nodarbojos ar basketbolu,motokrosu kā arī pavadu brīvo laiku iekš MTA saucamajā komūnā MTA.KICK.LV,kā arī man ir 17 gadi...

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas:Neesmu bijis administrācijā un mani uz šeieni pasauca Hartell,vai arī iespējams kāds cits un teikšu godīgi man Roleplays bišķin pieklibo,bet cenšos to attīstīt cik vien varu un mans Roleplay aizsākās 2013 gadā, kā jau redzat piesakos par lojālo lietotāju dēļ tā ka man patīk tā zilā krāsiņa un vēlos arī būt kruts :D , bet nu cerams ka viss sanāks un jā pagaidām kick.lv ir vienīgais komūns kurā uzsturos un neredzu jēgu tur skraidelēt pa citiem un prašņāt statusu utt...Kā arī šeit esmu iepazinies ar JanchuX kurš ir homie man,nestučī neko var paerpot ar viņu kā arī sīkais Sneaky,it sevišķi @Kappracis kuru jau zinu no 2013 gada kad pastāvēja vēl mg* dayz kurā 24/7 sēdējām un zipājām kā arī Skype runājām ahhh... tie vecie laiki bija labi Kapprac ,kā arī shotout pašam @GoblinX par tik labu servera uzsturēšanu un paldies arī @BunnyHop par visu <3 

Bez šiem cilvēkiem nekur un pateicoties viņiem arī esmu šeit un spēlēju , un aizmirsu arī pašu pēdējo..kā arī Paldies FL3X viņš arī ir atbalstījis un visu pārējo,un paldies tev arī Yostu :) 

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās:Sākot kopš 2013 gada līdz pat šo dienai.

 

 

Apstiprināts, bet ar nosacījumu - 2 brīdinājuma punkti un grupa tiks noņemta.

Pēdējo reizi rediģēja yanchux, 2020. gada 07. martā, 22:04.

buddyy
Lietotājs++
144 atbildes forumā
Online: 2d 18h 6m
Redzēts 7. aprīlī, 19:46
Pievienots, 2020. gada 16. martā, 12:40
0
post


 

Prasības:

- Ne vairāk kā soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu): +

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): +

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: +

 

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: https://mta.kick.lv/forums/topic/4430/sveiki/">https://mta.kick.lv/forums/topic/4430/sveiki/

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Erpoju sev servisu bija dažas rp situācijas. Jau esmu reģistrējies no 3. maija 2019. gada. Esmu jau  bijis šajā komūna 10 menešus. Aktīvi spēlēju bija 150 stundas ig. Kā arī ir foruma 2 dienas atsēdētas. Bija mehaniķa spējas. Kā arī biju Los Santos Policijas Departamentā. Esu jau atspēlējis šo serveri ilgi domāju ka man vajadzētu lojālo grupu. Jo esmu jau liels og te. Sen spēlēju un atbalstu šo serveri no visas sirds.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Nu roleplay spēlēju jau 4 gadus un visus noteikumus pārzinu ne tikai šo serveri arī citos semu spēlējis arī spēlēju sampu agrāk. Izprotu kas ir roleplay citreiz arī jaunajiem spēlētājiem piepalīdzu jautāju draugiem lai nāk spēlēt kopā ar manīm un taisam visādas rp situācijas. Man patīk izrādīt savu pieredzi erpojot. 

 

Noraidīts

Pēdējo reizi rediģēja yanchux, 2020. gada 31. martā, 19:04.

 

 

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. martā, 06:37
0
post

Prasības:

- Ne vairāk kā soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu):  +

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): +

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: +

 

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: topiks man ir, bet nu tpt mazumā. Mani sauc Ričards. Man ir 16 gadi un mans hobijs basketbols. Lejā pastāstīts tālāk. :)

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Tātad, es, kad sāku spēlēt MTA.KICK.LV biju kā teikt LowRP. Ar laiku mācijos F1, jo ja nemaldos to man ieteica @Yostu. Tagad es jau visu saprotu kas ir RP un kas ir noteikumi. Es kļuvot ļoti labs ar laiku pat tiku administrācijas komandā par GM. Sanāca briesmas un mani izmeta. Mani sāku nekas nepiesaistija, jo biju Low, bet ar laiku piesaistija man RP šeit un administrācija kas palīdz ar labu sirdi. Es erpoju 6 gadus, kick jau 4 iet. Pirms GoblinX bija īpašnieks es jau spēlēju.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās:  nu ko lai sak, augstāk viss pastāstīts. Sāku spēlēt 2015 gadā un spēlēju vel šobaldien ar prieku.

Apstiprināts

Pēdējo reizi rediģēja esketit., 2020. gada 31. martā, 23:28.


Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 04. aprīlī, 01:17
2
post

Prasības:

- Ne vairāk kā soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu):

2. ( 0 Mūžīgo. )

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus):

Nav.

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus:

9. Mēneši.

 

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku:

Tātad... Mani sauc Aigars, man ir 17 gadi, esmu no Pļavniekiem , pārsvarā siltā laikā nodarbojos ar sportu, futbolu, ķip futbolu, uz vieniem vārtiem, banāni, mīnusi, un kā tik vēl to nesauc, man pēc dabas ir pohuj, gandrīz uz visu ko man saka, sliktu, pozitīvu. Es zinu, ka nepilnu gadu atpakaļ, uzvedos kā riktīgs lohs, līdu, kur man nevajag, utt. Tagad visu daru mierīgi, un cenšos nelīst augstāk par savu galvu.

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas:

Teikšu godīgi, kad sāku spēlēt, bija interesanti, sakrāt naudu kautkam lielam, nezinot ka ar RP, var krāt, daudz vairāk, es cītīgi braukāju ar autobusiem , dienas un naktis, un krāju, līdz kādu dienu, es neieraudzīju bez-CV pieteikšanos LSGD, es biju ĻOTI  aktīvs spēlē, katru dienu centos, braucu uz izsaukumiem, gandrīz pilnībā neizpratis RP, un centos kko darīt, kautvai visu darīju šķērsi, un sadraudzējos ar Priekšnieku, jo visaktīvākais biju. Lēnām cēlos, līdz tiku par Priekšnieka vietnieku, bet es kļuvu jau tad ''ahujevshijs'', un skatījos uz Priekšnieka darbu savādāk, jo nelikās, ka priekšnieks var būt tik neaktīvs. Beigās, mēs tur par kautko saķērāmies, un viņš mani izmeta, bez RP, un pats izlīvoja, bez RP, beigās mani iepisa par Priekšnieku, un tur es erpoju, kādas ~300h. Līdz beigās aizgāju prom, un darīju kautkādu huiņu, uz sezonas beigām, mēs ar tā laika, servera skripteri, Danielu, uztaisījām, LSAC - Los Santos Auto Centrs, un tur es erpoju samērā labi, man bija labi darbinieki utt, mēs pacēlāmies labi, un daži servisi pat aizvērās, jo saprata , ka mēs ar vismaz aktīviem 2+ mehāniķiem visulaiku, pārsitām visus, un beigās pēc kāda laika, man jau bija māja Winewood , un 6 mašīnas : G-Wagon G64 , MclarenC12 , BMW E30, BMW 735D, Skyline R34, Mocis. Un man tīri apnika spēlēt, un palēnām DOGs (LS Viens no galvenajiem) uzaicināja Danielu uz LS, un pārmānija viņu tur, es pirms atvēršanās viņiem daudz palīdzēju, interjerus likt utt. Es biju GMs LSā, bet vēl biju pavisam zaļš, un centos palīdzēt cilvēkiem kā varēju, bet tur GMiem nebija pieeja ļoti daudzām lietām, un es nevarēju TPot mašīnas, es ņemu reportus, cik vien varēju, un skaidroju cilvēkiem ka auto netiek teleportēti, un pēc kāda laika tie cilvēki teica ka es ķip slikts GM esmu, jo netēpoju mahas pa lielam, un pats vēl ne ļoti labi spēju visu saprast, jo jauns gamemods, utt. Tad es aigāju no turienes, jo īsti sakot, nepatika gamemods, Viss bija skaisti noformēts utt, es zinu cik lielus spēkus viņi tur iegūldija lai tas viss sanāktu, un esmu priecīgs par to.Tad biju neaktīvs MTA 2 mēnešus ,aptuveni, jo kompis kinda nopisās, tad man izkrita CTRL taustiņš, un kr4 es mēģināju salabot viņu, skatijos tutorialu, un kr4 visu kompi nopisu, beigās ar kājām atspārdiju, jo 6 stundas pisos ar viņu, un ne-pie kā tas nenoveda. Kad man parādijās jauns dators, uzreiz sāku spēlēt tikai CSu, jo beidzot kompis viņu labi vilka, bet pēctam mani draugs sāka saukt uz Kick'u , bet man nebija īstas vēlmes spēlēt MTA, iegāju tīri ar viņu kko padarīt neilgu laiku, un gāju off, tad atceros nepatīkamo incidentu ar CK, dēļ kura, atkal uz mēnesi +/- aizmirsu par MTA, tad mani draugs vnk piespieda spēlēt MTA, un izrādās man bija noņemts CK ( Es nebiju gājis forumā skatīties sūdzības iznākumu) Un izdomāju ka , nu ja jau noņēma, tad jau Paldies-Yostu. Un izdomāju kaut-ko sākt darīt, bija doma iet atpakaļ pie TrustR uz LLC Motus, bet viņš vairs aktīvi nespēlēja, un izdomāju, ka labāk nē. Aizgāju uz kkādu servissu , erpot mehāniķi, bet tur arī F3 leaderi huiņu darīja, un nenāca on. Izdomāju atvērt savu F3, un tagad cīnos ar savu F3.

Pagājušajās sezonas beigās man uz main Chara , bija +/- 900h uz alt chariem kopā 300h-400h.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Principā augšā rakstītais, arī ir visa mana pieredze :).

 

Apstiprinu

Pēdējo reizi rediģēja yanchux, 2020. gada 10. aprīlī, 01:57.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. aprīlī, 20:58
0
post


Mēs izdomājām dot kādu nelielu cepumiņu tiem, kuri kaut kādā veidā izpalīdz/izpalīdzēja un vienkārši aktīvi iesaistās projekta dzīvē gan serverī, gan arī forumā. Jāmin uzreiz, ka katram netiks likta "Lojālais lietotājs" grupa.

 

Prasības:

- Ne vairāk kā soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu)

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): 

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: 

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: https://mta.kick.lv/forums/topi…u-cau-johaidi/">https://mta.kick.lv/forums/topi…u-cau-johaidi/

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas:Tātad kicku es uzsāku spēlet sen, tie varētu būt divi, vai viens gads. Un pasauca mani spēlēt @swolexx, viņš ir bijušais administrātors, kā arī bija forši ar viņu kautko uzerpot. Kā arī serverī ir daudz kas mainijies pat arī administrācija, un tas mani apmierina, pašlaik erpoju trijās frakcijās, ar trijiem čariem. Un administrācijā neesmu vel bijis, bet varbūt, kad būs drosme centīšos tajā tikt, protams ja nebūs daudz heiteru. 

Serverī pat esmu sasniedzis jau ap 350h, un tas varētu būt mans rekords kickā.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Mana pieredze varētu būt samērā liela, jo kā jau minēju es erpoju trijās frakcijās. LSPD, Un divas nelegālas frakcijas, Krievu mafija, un Baikeros. Kas man arī ļoti patīk, un nekādas problēmas man nesagādā.

 

Noraidīts

Pēdējo reizi rediģēja yanchux, 2020. gada 04. maijā, 16:25.

 

 

 

 

FizzyS
Lietotājs++
.
233 atbildes forumā
Online: 15d 18h 52m
Redzēts 2023. gada 04. augustā, 16:17
Pievienots, 2020. gada 17. aprīlī, 11:57
0
post

 


Mēs izdomājām dot kādu nelielu cepumiņu tiem, kuri kaut kādā veidā izpalīdz/izpalīdzēja un vienkārši aktīvi iesaistās projekta dzīvē gan serverī, gan arī forumā. Jāmin uzreiz, ka katram netiks likta "Lojālais lietotājs" grupa.

 

Prasības:

- Ne vairāk kā soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu): +

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): Sasveicināšanas topiks nav izveidots ,bet pie apraksta visu sīki paskaidroju

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: +


Anketa

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: 

Sveicināti mta.kick.lv foruma lietotāji ,tātad mani sauc Mārtiņš esmu 15 gadus jauns. Par serveri uzzināju jau ļoti sen manuprāt šitas ir tas serveris kurā tu vari spēlet un kautkādas nesaprašānas vai pāŗprašānas dēļ aiziet prom ,bet parasti atnākt atpakaļ un turpināt atveidot lomuspēli.Nāku no Latgales ... Rēzeknes novada neliela ciematiņa (Laukiem).

Runājot par spēles sfēru:MTA sāku spēlet pavisam sen P.S protams lowaka gaitās skraidīju ar *LOW RP* ikoniņu uz galvas un domāju kā visi dabū tās "Krutās"' tūnetas mašinas protams bija pilns historijs ar pārkpumiem ,bet ar laiku viss mainijās ,ja nemaldos tiku aizsaukts uz Gmloungu un tiku apmācīts tā ar laiku man pielēca kas ir Roleplay MTA spēleju aptuveni 4 gadus un domāju ,ka pa šiem gadiem esmu iemācijies daudz ko.Četru gadu laikā esmu erpojis vissvisādos serveros gan mēnešniekos ,gan tādos kuri turās ilgāk un onlines ir +20.

Hobīji:Godīgi sakot nav nekādu dižo ,bet tā viens no sporta veidiem ir hokejs protams ziemā var uzspēlet jā ,bet vasara priekšroku dodu futbolam/volejbolam..

Bez MTA spēleju arī citas spēles piemeram kā-Counter-Strike 1.6,Euro Truck Simulator 2 ,League of legends...

Tas īsuma par mani būtu viss ... 

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Šaja projektā es spēleju jau agrāk ,bet biju paņēmis lielu pauzi no MTA kautkā nepiesaistīja vairāk nebija motivācijas spēlet nelielu laiciņu atpakaļ paskatījos servera online un sapratu ,ka ir jēga atsākt spēlet iegāju un onlines turējas 50+ un nekrita zemē tāpec apsvēru domu sākt spēlet un atveidot lomuspēli tieši šeit.Mani uz šo serveri piesaistīja servera administrācijas atsaucība ,aktivitāti kā arī spēletāju skaits.

 

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Runājot par šo projektu šeit sāku spēlet diezgan sen meigināju veidot kautkādus uzņēmumus kurus pats nevarēju pavilkt domādams ,ka varēšu normāli nopelnīt.Kad jau diezgan labi biju sapratis roleplay jēgu sāku iesaistīties nelegālas organizācijas un meigināju ar pārejiem frakcijas biedriem atveidot optimāla līmeni roleplay.Kautkad iepriekš kad bija Statu restarts es biju paņēmis pauzi kad atsāku spēlet es priekšroku devu legālam frakcijām ,bet kautkā man negāja pie sirds mta un beidzu spēlet.Šāja serverī apguvu lomuspēles jēgu .

 

Noraidīts

Pēdējo reizi rediģēja yanchux, 2020. gada 04. maijā, 16:26.

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 00:11
Pievienots, 2020. gada 04. maijā, 14:47
0
post


Mēs izdomājām dot kādu nelielu cepumiņu tiem, kuri kaut kādā veidā izpalīdz/izpalīdzēja un vienkārši aktīvi iesaistās projekta dzīvē gan serverī, gan arī forumā. Jāmin uzreiz, ka katram netiks likta "Lojālais lietotājs" grupa.

 

Prasības:

- Ne vairāk kā soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu):  +

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): +

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus:  +

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku:  https://mta.kick.lv/forums/topi…js/?post=30607">https://mta.kick.lv/forums/topi…js/?post=30607

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Mana pieredze iekš šī servera ir diez ko liela , spēlēju jau aptuveni 1 gadu šo projektu  ,protams ,  ar pauzēm , dažādu iemeslu dēļ . Šeit sāku spēlēt , jo @Jutahh ieteica uzspēlēt kādu RP  serveri un viņš uz to mirkli spēlēja šo serveri.Mani piesaistīja šis serveri , jo tajā ir redzama ļoti liela aktivitāte spēlētāju un administrācijas vidū , protams , arī auto modi , ātrums un daudzas citas lietas. Agrāk likās bija daudz savādāk nekā šodien , daudzas lietas jau esmu aizmirsis , tādēļ baigi daudz nevaru izteikties . Neesmu bijis administrācijas komandā , bet nu nebūtu slikti , ja būtu viens no administrācijas locekļiem.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās:  Tātad , sāksim ar to , ka sāku RP spēlēt 3 līdz 4 gadus atpakaļ ,  protams , sāku ar SAMP , bet nu ātri viens pārcēlos uz MTA , jo te bija labākas grafikas un sistēma bija daudz vieglāka  . RP serverus nespēlēju visu laiku , bet ar lielām pauzēm , pēdējos 9 mēnešus spēlēju to ļoti aktīvi , šis projekts ir nenormāli mani piesaistījis spēlēt MTA un tik īpaši RPot , to daru , jo pašam prieks un ir ļoti interesanti , jo pats nezini , kas var notikt nākamajā brīdī , jo mēs paši veidojam to roleplay , visas situācijas/notikumus.

 

Noraidīts

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2020. gada 21. maijā, 11:12.

 

 

Dieggo
Lietotājs
🧐 .
67 atbildes forumā
Online: 5d 10h 1m
Redzēts 12. aprīlī, 15:31
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 08:39
0
post


Mēs izdomājām dot kādu nelielu cepumiņu tiem, kuri kaut kādā veidā izpalīdz/izpalīdzēja un vienkārši aktīvi iesaistās projekta dzīvē gan serverī, gan arī forumā. Jāmin uzreiz, ka katram netiks likta "Lojālais lietotājs" grupa.

 

Prasības:

- Ne vairāk kā soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu): +

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): +

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: +

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: https://mta.kick.lv/forums/topi…gg/?post=32381">https://mta.kick.lv/forums/topi…gg/?post=32381

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas:uzsāku, ja nemaldos tajos laikos, ka šis serveris vēl nebija tik populārs, strādāju par ugunsdzēsēju, tajos laikos, LSGD atradās vēl vecajā slimnīcā, bet nākot ar laiku, aizmirsu sava vecā profila paroli, tapēc paliku pie šī.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: viss sākās ar Samp 2015. gadā tur nospēlēju 3 gadus. Tad mani piesaistīja vairāk MTA, jo likās reālāks. MTA jau spēlēju 2 gadus.

 

Nosacījumi:

- Ja tu saņem 1 vai vairāk mūžīgos brīdinājuma punktus, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta (info par brīdinājumiem); Piekrītu.

- Ja tu saņem liegumu forumā uz mūžu, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta; Piekrītu.

- Ja grupa tiek izsniegta, bet noņemta dēļ brīdinājumu punktu daudzuma, liegums uz grupu - 1 mēnesis.

- Ja grupa tiek noņemta atkārtoti, tā vairs netiks izsniegta.

 

Noraidīts 

 

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2020. gada 21. maijā, 11:12.

 gud

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 20. maijā, 22:56
0
post


Mēs izdomājām dot kādu nelielu cepumiņu tiem, kuri kaut kādā veidā izpalīdz/izpalīdzēja un vienkārši aktīvi iesaistās projekta dzīvē gan serverī, gan arī forumā. Jāmin uzreiz, ka katram netiks likta "Lojālais lietotājs" grupa.

 

Prasības:

- Ne vairāk kā soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu)

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): Esmu šeit ilgāk jau par gadu, visi +/- visu zina par mani.

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: 

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: Artis, 18 gadi, dzīvoju Kuldīgā. Mācos KTTT, 3. kursā, par loģistikas darbinieku. Brīvajā laikā pavadu to ar draugiem, svara zālē, vai arī iekš Kick MTA servera.

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Sākumā, kad neviens par mani neko nezināja, par manīm nebija pretenzijas, atceros, ka Eska man uzticējās visulaiku vadīt LSGD vai LSZD, bet pārāk bieži pazudu, un ar kādu 3,4 reizi, kad viņam teicu, lai dod LSGD vadit, atteica, jo biju neaktīvs :D Bet tagad, esmu uzlabojis aktiviāti, esmu, pagaisējās vasaras sākumā, pabijis šeit par gamemaster, pēctam praksas dēļ nācās būt neaktīvam un administrācijas nesaskaņā netika ziņa nodota, ka mēnesi būšu neaktīvs un gamemaster man atņēma. Beidzu spēlēt roleply, tad atnācu atpakaļ šeit, uz Kick, pāris nedēļas paspēlējot izdomāju uzrakstīt pieteikumu, ar kādu trešo reizi tiku pieņemts, tagad jau atrodos Pārbaudes Administrators amatā. Salīdzinot ar to, kā viss bija agrāk, tad saku, no personīgās pieredzes, ko roleplay līmenis ir pacēlies, kādreiz, tostarp arī es, biju bmw ''fanāts'' un 90 grādīgās ielas bija labākas par /me un /do komandām. Bet pašreiz esmu pievērsies vairāk pie roleplay, vēlos to vēl pilnveidot, lai spētu roleplayot vēl kvalitatīvāk, un esmu izvēlējies to darīt tieši šeit, starp kick spēlētājiem.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Esmu iepriekš bijis, uz nopietni laiku sakot, neskaitot mēnešniekus, kur es pārsvarā eju dēļ sākuma, kur esmu plikts un nabadzīgs un nevienam citam arī nav trakās mantas/ieroči, tā teikt, man patīk sākums, kad nevienam nekas nav. Iepriekš spēlēju PH serveri, kur pavadīju aptuveni divus, no saviem 4 MTA roleplay gadiem, tur, taču administrācijas dēļ, kura tur bija drausmīga, gāju prom ar draugiem, ierodoties šeit, Kick serverī. Tagad esmu šeit atnācis uz mūžību, doma, ka šis būs pēdējais MTA serveris, kurā spēlēšu.

 

Apstiprināts 

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2020. gada 21. maijā, 11:13.
archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 07. jūnijā, 12:05
0
post


Mēs izdomājām dot kādu nelielu cepumiņu tiem, kuri kaut kādā veidā izpalīdz/izpalīdzēja un vienkārši aktīvi iesaistās projekta dzīvē gan serverī, gan arī forumā. Jāmin uzreiz, ka katram netiks likta "Lojālais lietotājs" grupa.

 

Prasības:

- Ne vairāk kā soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu):  +

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus):  

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus:  +

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: Šeit

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Mani šeit ir piesaistījuši vienkarši sakot draugi , viņi meklēja jaunu serveri , jo tolaik nebija neviena normāla RolePlay servera , un uzdūrāmies uz šo serveri pēc kā uzsākām spēlēt , jau no paša sākuma  bija interesanti jo admini bija atsaucīgi un pretīmnakoši . Agrāk es biju mazs , nevarīgs cilvēciņš , mans viedoklis nebija svarīgs , visi bija pret mani noskaņoti pēc kā administrātori mani iedvesmoja turpināt šo serveri spēlēt un šeit es esmu.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Mana pieredze ir aptuveni 3-4 gadus . Sākās ar SAMP , likās ka tur ir interesanti , jo kā nekā online spēle iekš populāras spēles , bet tur palika garlaicīgi pēc kā piesaistījos MTA . Uzreiz gāju uz RolePlay latviešu serveri , bet nu uzdūros uz mēnešniekiem , bet nu iedzīvojos šeit un atveidoju šeit lomuspēli aptuveni 6 mēnešus , un esmu izaudzis šeit diezgan daudz.

 

Noraidīts

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2020. gada 17. jūnijā, 17:50.

 

Werinnors
Lietotājs
248 atbildes forumā
Online: 13d 19h 43m
Redzēts 17. februārī, 23:57
Pievienots, 2020. gada 18. jūnijā, 18:34
0
post

Prasības:

- Ne vairāk kā soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu): +

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): +

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: +

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku:https://mta.kick.lv/forums/topi…ew/?post=27851">https://mta.kick.lv/forums/topi…ew/?post=27851

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas:Tātad uzsāku es spēlēt šo serveri, kad mani uzaicināja brālēns spēlēt, tālāk uzsākām spēlēt, un šis izlēma taisīt servisu, nu es uztaisiju topiku, un dabūjām to servisu, noerpojām viņā gana daudz, un tad jau es biku pametu kicku, atnācu šī season sākumā, nopirku Beetle, nokrāsoju to rozā un aizmaucu atkal prom no kick, atnācu jau sezonas vidū, nu un tad sāku spēlēt kārtīgi, taisijām 2 servisus, ja kāds zin Ether's Workshop, un CheapFix Customs, tālāk, kad CheapFix Customs aktivitāte jau gāja uz beigām, es aizgāju uz savu pirmo nelegālo, jeb Riders of Devil MC, tur es nospēlēju diezgan ilgi, līdz abi ar AngelXD parāvām FPK, tad Angels izveidoja Willowfield Neighborhood, un pēc nedēļas vai divām parāva FPK, tad f3 pārņēmu es ar skreveli, un tad noturējāmies biku un viss, tagad man ir pašam sava nelegālā ar nosaukumu GlenPark Crime family, un plānoju viņu noturēt tik ilgi cik varēšu

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Tātad no 3 klases sāku spēlēt SAMP krievu serverus ar savu draugu, tur mēs diži neerpojām bet troļļojāmies, terminus nezinājām, kautko randomā teicām, tas vispār krievu valodu nejēdza, vienu vārdu sakot, troļļojām, tā nospēlēju kādus 3 vai 4 gadus līdz iesāku spēlēt MTA, šeit es sāku spēlēt serverus play***d un mul*i***y, tad es arī tos pametu, jo kļuva neinteresanti, pacik tur tāpatām nebija ko erpot, braukājāmies vienkārši

 

Nosacījumi:

- Ja tu saņem 1 vai vairāk mūžīgos brīdinājuma punktus, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta (info par brīdinājumiem);

- Ja tu saņem liegumu forumā uz mūžu, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta;

- Ja grupa tiek izsniegta, bet noņemta dēļ brīdinājumu punktu daudzuma, liegums uz grupu - 1 mēnesis.

- Ja grupa tiek noņemta atkārtoti, tā vairs netiks izsniegta.

 

Noraidīts 

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2020. gada 18. jūnijā, 18:41.

 

Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2020. gada 18. jūnijā, 19:32
1
post

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: Tātad..mani sauc Kristers. Esmu no Vidzemes-Gulbenes Novada. Brīvajā laikā nodarbojos ar sportu-vieglatlētiku un futbolu. Parasti vakaros dar draugiem ejam uzspēlēt tā saucamos karalīšus,jeb dirsiņas. Parasti ar draugiem gaidam vasaru kad varēsim piedalīties mazajos futbola turnīros 3x3 vai 6x6 un sacensties pret citām kommandām futbolā. Brīvo laiku kas paliek pavadu pie datora,spēlējot mta.kick.lv,kur pavadu arī diezgan daudz sava laika,ko varētu veltīt kādam citam. Īsumā esmu diezgan jautrs un sportisks.

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Tātad,viss aizsākās ar to,ka man uzrakstija mans draugs ''vai nevēlies uzspēlēt MTA'. Apskatijos YouTube video par MTA un mani ļoti ieintresēja. Pēctam ieinstalēju GTA un pēctam jau MTA. Pirmais serveris kur spēlēju bija Play***LV. Atceros,ka tajā laikā nezināju vispār kas ir RP un nezināju terminus-tos jaucu.Vienkārši braukājām ar draugu ar auto un avārijās uzrakstijām ''aaaaaa'' un domājām,ka esam noerpojuši sekas vai ko tamlīdzīgu. Mans pirmais ajails tai laikā bija NonRP vārds-nezināju,ka tas ir dēļ mana charactera vārda. Tad beidzu spēlēt mta,pagāja kāda nedēļa un nolēmu,ka tomēr vēlos dabūt nost to ajailu,uzrakstiju AD un beigās mani unjailoja nomainija vārdu. Taču tad..pamaniju MTA-LV listā,ka ir tāds mta,kick.lv kur ir samērā daudz spēlētāju un likās,ka tas ir jau kautkas labāks un aizraujošāks. Iegāku kickā-pavadiju ļoti daudz laika,jo pirmais iespaids man bija''omg tas tik ir kautkas'. Nolēmu nopelnīt naudu-braukāju ar autobusiem gan pa nakti gan pa dienu,lai tik būtu kāda nauda. Tad kad jau bija apnicis braukāt ar autobusiem-nolēmu,ka jāieiet forumā un jāapskatās kādas frakcijas kur pieteikties. Ļoti labi atceros,ka centos kautkā rakstīt uz GD cv,kuru noraidija. Nogaidiju 1nedēļu,lai varētu atkal pieteikties,saņēmos un uzrakstiju labāku cv kuru izskatija un nolēma mani pieņemt. Aizbraucu uz interviju,kas norisinājās veiksmīgi,tiku GD,braukāju uz izsaukumiem,biju tajā laika aktīvākais GD darbinieks. Saņēmu paaugstinājumus,tiku līdz vecākajam paramediķim,ja nemaldos. Tad redzēju,ka LSV meklē darbiniekus,nolēmu,ka tomēr jādodas uz LSV(tajā laikā FL3X vadija LSV), Uzrakstiju cv,pieņēma mani,darba diezgan maz bija tur,vienkārši pa pabalstiem naudu krāju. Strādāt LSPD Bija mans sapnis tajā laikā. Un tomēr to nepiepildiju,jo diezgan ātri bija sezonas beigas. Tad kad man jau bija garāža ar automašīnām,biju sakrājis savai sapņu mašīnai,pateica,ka nākamajā dienā ir statu rr,nolēmu,ka jaizbrauda pēdējā diena. Tad kad sakās jaunā sezona,terminus jau biju samācijies un erpot arī jau kautcik labāk mācēju. Mans mērķis bija šosezon nesanemt daudz ajailus kā iepriekšējā sezonā un nedarīt huiņu. Laikam ejot satiku Rasty un tad sākām kopīgi vadīt GD un to novadijām 1mēnesi kautkur. Tad Ofkors ienāca F3 un pārņēma to,tai laikā biju nedaudz uzvilcies un leavoju F3. Nolēmu,ka jāpamēģina kautkas cits,devos erpot uz Taylor Custom, Ar RP Pelniju naudu,diezgan daudz biju sapelnijis,sāka apnikt jau un devos meklēt kautko jaunu. Pirmā nelegālā?- Atceros,ka loti vēlējos erpot ShotgunCrips ar AngelXD un wolfenstein. Tiku tai F3,taču mani vislaik sauca erpot,es nevēlējos,jo bija besis  kautko erpot,taču tagad vēlētos ar lielāko prieku erpot ar šiem cilvēkiem. Pēctam  Joker a.k.a Gabriel William uzjautāja vai nevēlos pamēģināt kautko jaunu un erpot pie viņa mafijā''Rodeo Mafia''Tai laikā man bija 500h nospēlētas un baidijos,ka nepazaudēju naudu ar CK.Bet nolēmu,ka ai pamēgināšu. Pamēģināju kautko jaunu. No turienes guvu lielāku daļu un saprašanu no nelegālajām,kā arī no foruma topikiem-nelegālās frakcijas. Tad atceros,ka ienāca online Logix. Uzreiz  uzrakstiju čau,apvaicājos kas jauns u.t.t Nolēmām,ka veidosim krievu mafiju. Apdomājām visu kas un kā un nolēmām,ka erposim Brigada'17. Diezgan labi frakcija ir noturējusies līdz šai dienai. Erpojot brigadā man draugi,viens no draugiem-Ronnierew uzjautāja vai nevēloes erpot GlenPark Crime Family nolēmu,ka jā. Ejot visam cauri esmu pabijis citos projektos par AD,iemācijos kommandas un uzzināju,kā ir būt AD statusā. Pašlaik erpoju GlenPark Crime Family,Brigad'17 un Kurz,domāsiet kā es to visu paspēju un apvienoju? Vienkarši,nepadodies un cīnies līdz galam! Paldies,ka izlasiji šo visu. Cepums no manis.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās:  Sākumā spēlēju tikai GTA-Vice City-GTA SA,3. Taču pēctam jau ieinstalēju MTA un pirmais serveris bija play***lv kur diezgan trolloju kā es to tagad uzskatītu,nezināju terminus un nemācēju erpot. Taču tad uzzināju par tādu kā mta,kick.lv mani aizrava kick tapēc,jo šeit tajā laikā un iespējams,ka tagad vēl ir atsaucīga un draudzīga administrācijas kommanda. 

                                             Kautkā tā,paldies,ka lasiji!

 

Apstiprināts

 

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2020. gada 19. jūnijā, 20:24.
Werinnors
Lietotājs
248 atbildes forumā
Online: 13d 19h 43m
Redzēts 17. februārī, 23:57
Pievienots, 2020. gada 26. jūnijā, 13:26
0
post

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: Tātad sauc mani Kristers, man ir 13 gadi, dzīvoju durbē, hobiju kā tādu man nav, dažreiz izeju ārā ar draugiem, bet tā sēžu datorā, mta vai kautkādā citā spēlītē, iešu 8 klasē.

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas:Tātad viss sākās no 3 klases, tur mēs ar manu draugu, pirmo reizi iepazinām SAMP, iegājām kautkādā random serverī, loģiski kad rp līmenis mums bija slikts, tādēļ braukājām ar rolleriem, troļļojām, un centāmies tikt visādās organizācijās, tā pagāja kādi 3/4 gadi, un tad jau piemirsu par SAMP, spēlēju visādas spēles, CS:GO, fortnite u.t.t, tad pēc kāda pusgada pēc tā kad pametu SAMP, mani pasauca viens cits draugs uz MTA,  tur mēs pirmo reizi sākām censties rpot, ja nemaldos pirmais mans serveris bija pl**ha**.lv tā nosēdējām tur, draugs dabuja banu, sāka apdirst serveri, un es tālāk spēlēju mierīgi, cenšoties erpot, tad viņš atrada tādu projektu kā mul**pl**.lv un tad mēs aizgājām uz turieni spēlēt, centāmies atkal pacelties, un tad šis atkal dabuja banu, tālāk atkal pametu MTA, pēc kā atkal pēc kāda gada/pusgada mani cits draugs pasauca atkal spēlēt mul**pl**.lv tur nu sākām grindot naudu, pirkt mašīnas, rpot kā atpūšamies un tā tālāk, braukājām ārpus pilsētām, viens draugs pat nopirka māju ārpus pilsētas pie Las Venturasa netālu, tad mēs braucām tur tusēt ar rp, tad, es pa mazam sāku aizmirst par MTA, un tā arī atkal nepamanot pametu MTA, pēctam nu atkal mani pasauc mans brālēns spēlēt Kicku, ieejam, sākam spēlēt, pa mazam pacelties, un tad es pirmo reizi uzzinu par to kad var izveidot organizācijas privātās, nu un šis mani pierunājis izveidot servisu, ar nosaukumu Jordanu Serviss, jā jā, tieši tas cringe serviss, bija manis taisīts, tā noturējām to servisu kautcik iepazinām jaunus draugus, un tad es iegāju savā pirmajā f3, tā bija kautkāda krievu mafija, kur tiku pateicoties savam brālēnam, protams kad organizācija nenoturējās ilgi, un man vienkārši apnika spēlēt, tālāk atnācu nākošās sezonas sākumā, kad vēl bija Volkswagen Beetle, un iepērku to, caur to characteru troļļojos, nopirku sev klauna skinu, pēc kā nokrāsoju savu Beetliņu rozā krāsā, un devos blēņas darīt, tad, nepagāja pat laikam nedēļa, un man biku apnika, brālēns vēl sauca spēlēt MTA, bet es attaisnojos ar to kad man MTA un kopumā viss GTA ir atinstalēts, tad nu es sāku spēlēt šīs sezonas vidū, kur sākām atveidot kautcik normālu lomuspēli, sākām, tad brālēns atkal sagribēja lai taisu servisu, kurš tika nosaukts par Ether's Workshop, uz tā charactera ātri parāvu CK, pēc kā nezināju ko rpot, tad šis atkal, un nu jau pēdējo reizi sagribēja taisīt servisu, un šoreiz jau biju gatavs censties uz visiem 100%, izveidojām servisu ar nosaukumu CheapFix Customs, sākām to rpot, editot es tajā laikā nemācēju, jo bija arābu photoshops kur no paša sākuma settingi bija mazliet nepareizi priekš ssu editošanas, tad sākām rpot, viss jau bija labi, bet pēc 2 vai 3 nedēļām serviss jau nepastāvēja, jo man vienkārši apnika, tajā laikā jau biju iepazinies ar tādu cilvēku kā AngelXD, un gāju rpot pie viņa nelegālo jeb Riders of Devil MC, tajā nelegālajā, iemācijos daudz jaunas lietas, taisīt skinus, editot vismaz kautkā, un tad, mēs ar AngelXD dabūjām FPK, tad šis izlēma taisīt ielu bandu, un es atbalstīju šo ideju, jo ielu bandu rpojis vēl nebiju, sākām rpot Willowfield Neighborhood, un Angels jau otrajā nedēļā parāva FPK, pēc kā viņam aizliedza nākt atpakaļ iekš mūsu f3, tad to f3 sākām vadīt mēs ar Skreveli, novadījām līdz mēneša beigām, un tad arī skrevelei apnika,  pēc kā man laikam bija fpk cik atceros, un nu izlēmu veidot savu f3, kuru nosaucu par GlenPark Crime Family, f3 izjuka apmēram nedēļu atpakaļ kad mūs reidoja tā saucamais "LSPD'' tagad izveidoju savu servisu, ar nosaukumu CheapTune Corp, un drīz domāju veidot vēlvienu nelegālo frakciju.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Visu savu rp jeb lomuspēles pieredzi jau izstāstiju augstāk, bet ja īsumā, tad SAMPĀ troļļojāmies un MTA sākām rpot un iepazīt pa mazam terminus, tagad erpoju savā nelegālajā, ar ko man ļoti palīdzēja AngelXD, un šis ir viss stāsts.

Paldies par uzmanību, un kad izlasīji visu šo stāstu :)

GOOD LUCK! Motivation Inscription Of Splash Paint Letters Royalty ...

 

Noraidīts

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2020. gada 27. jūnijā, 21:46.

 

n1k0lajsxd
Lietotājs+
80 atbildes forumā
Online: 12d 7h 54m
Redzēts 26. martā, 02:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. jūnijā, 12:24
3
post

Prasības:

- Ne vairāk kā soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu):  ir 3 brīdinājumu.

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus):  1 Gads +

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus:  Vairāk kā vajadzīgais.

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku:  Krch mani sauc Niks, speleju mta, kādus 5 gadus īsti nēsmu skaitijis, daudzi manliekas mani pazīst, online esmu diezgan bieži un diezgan ilgi.

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Ieladēju mta dēļ dayz spelēju un tad krch draugs pateica lai pameiģinam rp, iegājam (tadkad Shokins vel bija kkas) bija vārds man James Walker, un tad tā ttas viss aizgājā.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās:  Nēsmu baigi op erpers, esmu vidējs.

 

Nosacījumi:

- Ja tu saņem 1 vai vairāk mūžīgos brīdinājuma punktus, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta (info par brīdinājumiem);k

- Ja tu saņem liegumu forumā uz mūžu, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta; k

- Ja grupa tiek izsniegta, bet noņemta dēļ brīdinājumu punktu daudzuma, liegums uz grupu - 1 mēnesis.k

- Ja grupa tiek noņemta atkārtoti, tā vairs netiks izsniegta.k

 

Šoreiz tavs pieteikums tiek noraidīts, nākamis mēģinājums atļauts pēc 1 mēneša. 

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 28. jūnijā, 12:28.
dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 00:11
Pievienots, 2020. gada 29. jūnijā, 20:59
1
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu): +

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): +

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: +

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: Tātad , mani sauc Dāniels , esmu no mazas pilsētas , brīvajā laikā nodarbojos ar futbolu mūziku un datorspēlēm.   

     Ar futbolu nodarbojos aptuveni 7 gadus , esmu spēlējis vairākos turnīros , neesam tā spēcīgākā komanda mūsu līgā , bet cenšamies uzvarēt katru spēli. Pirms diviem gadiem sākām spēlēt 11 pret 11 , jeb lielāka laukuma , pirmajos mačos mēģinājām izprast visu , kas , ko un kā , gāja ļoti grūti , bet uzvarējām dažas spēles un bijām ļoti priecīgi.

  Ar mūziku nodarbojos jau 10 gadus , esmu piedalījies vairākos konkursos , kuros dziedu , esmu ieguvis vairākus apbalvojumus , spēlēju klavieres ( tās man ne pārāk patīk :D) , skolu pabeidzu ar ļoti labām atzīmēm , es biju lepns par sevi , tagad es biju jaunajā skolā , kurā noliku iestājeksāmenu uz 7 ballēm , protams , bija neliels stress , bet tas ir tikai cilvēcīgi.

  Ar datorspēlēm es jau esmu aizrāvīes 5 gadus , kā man ir kāds brīvs mirklis es to pavadu pie datora , jo man tas ļoti patīk  ,es to laiku  ,ko pavadu izbaudu . Tagad es esmu aizrāvies ar MTA , spēlēju katru dienu aptuveni 2 - 8 stundas , zinu daudz , bet esmu ar to aizrāvies :D

  Kā cilvēks es esmu mierīgs , gudrs , izpalīdzīgs un strādīgs , esmu jaunietis ar vairākām interesēm.

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Tātad šeit spēlēju jau kopš 2019 . gada Jūnija  ,mani šeit pasauc spēlēt draugs , ieinteresēja šis serveris , tādēļ spēlēju to katru dienu . Uzsākot MTA spēlēt zināju RP un visu pārējo , kas bija nepieciešams. Man piesaistīja servera izskats , administrācijas atsauksmīgums un patika , ka citi spēlētāji izpalīdzēja , kad tu biji kādā nelaimē . Serveris likās interesants , jo tā bija mana pirmā pieredze iekš MTA , patika , ka var ielsēgt/izslēgt lampas , viss izskatījās reālistiskāk , šiet vairāk un precīzāk izmantoja RP .

     Administrācijas sastāvs visu laiku ir bijis izcils , bet nu ir kāds cilvēks , kas nedaudz to reputāciju pabojā , bet nu tas ir tikai tīri cilvēciski . Kādreiz bija cits sastāvs , bet īsit neatceros neko no tā , jo man ir problēmas ar atmiņu , daži izcēlās , daži biji dīvani. Šī brīža administrācijas sastāvs ir perfekts , daudzi ir aktīvi , visi ir sakarīgi cilvēki , respektēju katro no administrācijas sastāva. Es neesmu viens no administrācijas sastāva , neesmu nekad nekur adminējis , bet šobrīd esmu uzrakstījis pieteikumu uz RP Skolotāja amatu  ,kuru ceru  ,ka apstiprinās.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Tātad , savu lomuspēles pieredzi uzsāka iekš Sampa , tur rolplay līmenis nebija augsts , bet guvu tos pamatus tur . Samp spēlēju aptuveni 3 gadus , tur lielāko tiess , tu biji kruts , ja tev bija nauda un auto  ,bet sākumā es neko nesapratu un braukāju tikai ar autobusiem un biju mehāniķis , tādējādi pelnot sev naudu.

   Sāku spēlēt MTA , sāku spēlēt Kick , spēlēju to jau labu laiku , serveris ir labs , RP līmenis ir diez ko augsts . Esmu rpojis visāda veida frakcijās , LSAK bija pirmā frakcija , kurā uzsāku savu darbu  , protams , tur jau nekāda lielā darba , bet  ,kad tiku pieņemts LSAK , biju lepns par sevi . Laikam ejo uz priekšu es tiku LSGD , tagad esmu LSGD priekšnieka vietnieks , LSPD diez ko nesen sāku rpot  ,jo nebija nekad drosmas uzrakstīt to pieteikumu. Aizmirsu pieminēt , ka esmu tas cilvēks , kuram patīk tikai legālās organizācijas , ļoti maz esmu rpojis nelegālu personāžu , jo man tas nepārāk patīk . Esmu bijis tikai divās nelegālajās frakcijās , bet tās jau sen ir arhivētas un cilvēki par tām ir aizmirsuši. Man visvairāk patīk LSPD , jo tur ir visvairāk lietu , ko tu vari darīt  ,visvairaķ tā saucamā "action" . Man patīk rpot , jo tas ir kā mans dzīvesprieks , tas man ļoti piesaista , bet rpojot domāju  , kā tas būtu īstajā dzīvē , es cenšos rpojot būt ļoti kreatīvs .

Paldies , ka izlasīji :D

 

Pieteikums labs, bet šoreiz nē, neesi īsti izcēlies citu vidū lai nopelnītu šo grupu, mēģini vēlreiz pēc precīzi 1 mēneša, veksmi!

 

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 29. jūnijā, 22:08.

 

 

Madden
Lojālais lietotājs
52 atbildes forumā
Online: 7d 4h 8m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 11:32
Pievienots, 2020. gada 29. jūlijā, 02:31
0
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu):  Ir tikai 1

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): Ir

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus:  Ir

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: https://mta.kick.lv/forums/topic/10112/sveiki/">https://mta.kick.lv/forums/topic/10112/sveiki/

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Piesaistīja tas, ka vienkārši nebija citu serveru kur spēlēt, jo visi bruka nost, šis bija tāds stabils izņemot vienu kurš man nepatika ļoti, tāpēc arī kopš tā laika esmu šeit.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Pirms 4,5 gadiem sāku ar sampu, varbūt mazāk, īsti neatceros. Samps bija tas kur iemācījos vispār kas ir lomuspēle, iedomājāmies ar draugu pamēģināt mta roleplayu. Sākumā izvērtās tā, ka vispār neko nesapratām, aizgājām atpakaļ uz sampu, bet atgriezos un sāku pa mazam mācīties. Tad nu šeit esmu jau bijis gamemasters un administrators. 

 

Nosacījumi:

- Ja tu saņem 1 vai vairāk mūžīgos brīdinājuma punktus, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta (info par brīdinājumiem);

- Ja tu saņem liegumu forumā uz mūžu, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta;

- Ja grupa tiek izsniegta, bet noņemta dēļ brīdinājumu punktu daudzuma, liegums uz grupu - 1 mēnesis.

- Ja grupa tiek noņemta atkārtoti, tā vairs netiks izsniegta.

Lojāla lietotāja grupa tiek piesķirta. 

Pēdējo reizi rediģēja Kapracis, 2020. gada 29. jūlijā, 05:45.

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 00:11
Pievienots, 2020. gada 29. jūlijā, 10:38
0
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu)+

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): Sasveicināšanās Topiks

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: +

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: Sveiks lasītāj , mani sauc Dāniels , bet komunā esmu zinām kā ''dandijs'' . Man ir 16 gadi , brīvo laiku pavadu pie datora vai arī sportoju. Daudz laika pavadu pie datora , lielāko daļu pavadu iekš Kick servera , bet arī nedaudz spēlēju CS:GO . 

  Ar sportu nodarbojos jau no 5 gadu vecuma , tiešāk sakot ar futbolu. Sāku iet uz treniņiem , tie ļoti iepatikās , gāju uz tiem , trenēju savu ķermerni un savas prasmes apstrādāt bumbu. Katru gadu braukājām uz visādām sacensībām , gan iekštelpās , gan ārā spēlējām , ieguvuši esam daudz zelta medaļas , bet nu arī ir bijuši daudz zaudējumi. Spēlējām ilgu laiku 8 pret 8 , tad veicās mums labi , bet , kad sākās 11 pret 11 , mums negāja tik labi , jo īsti neizpratām , kā ir jāspēlē uz lielā laukuma , daudzi neizprata , kā ir jāspēlē. Pagāja 2 gadi , tikai tad mēs kā komanda bijām saliedēti un sapratām , kas ir jādara uz lielā laukuma , bet nu tāpat nav bijušas nekādas balvas , protams, ka cenšamies tās iegūt , bet nu ir daudz komandas , kuras ir labākas par mums.

   Ar mūziku nodarabojos 9 gadus , mani uzzaicināja mācīties mūzikas skolā , iestājos , mācījos 8 gadus , pabeidzu skolu ar ļoti labām atzīmēm , par ko pats biju priecīgs , bet , tad es izdomāju turpināt savu dzīvi saistībā ar mūziku , šogad iestājos Mūzikas vidusskolā , kurā cerams, man viss izdosies , ko esmu ieplānojis . Iestājos ''Diriģentu'' nodaļā , jo dziedāšanas prasme man ir tā sakot ''pazudusi'' , bet par instrumentu spēli nerunāsim , jo tas man neiet tik ļoti pie sirds .

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Tātad , šeit es spēlēju no 2018 gada , bet forumā piereģistrējos 2019 gada jūnijā , uzsāku serveri spēlēt , jo tas ļoti piesaistīja , visi ''Car modi'' , cilvēki , kas šeit spēlēja atbalstīja un palīdzēja ,kad tu biji kādā nelaimē , neatceros tā laika /staff , bet nu man vienmēr palīdzēja , spēlēju šeit ar pauzēm , atsāku decembrī spēlēt serveri  ,tā arī līdz šai dienai neesmu arī paņēmis pauzi , bet nu serveris patīk un ir daudz lietu ko var darīt.  Tā kā es neko daudz neatceros no 2018 gada , tad es domāju , ka cilvēki ir mainījušies uz labāku pusi , cerams , ka ir mazāk troļļu nekā agrāk.

   Tātad , es tagad esmu daļa no /staff , esmu Uzraugs , jeb Gamemasters , palīdzu cilvēkiem iekš /report , ja attiecas uz mani , apmācu jaunos spēlētājus , ļoti patīk Uzrauga pienākumi , tos daru un respektēju.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Tātad , savu lomuspēles pieredzi uzsāku Sampā  , spēlēju , iemācījos ar draugiem terminus , visu , kas vajadzīgs , lai iesāktu spēlēt , protams , bijām mazāki , daudz trollējām , daudz labu atmiņu no Sampa palikušas  ,jo tur arī aizsākā mana aizraušānās ar RP serveriem. Divus gadus nospēlēju Sampu , pēc kā man draugs pastāstīja par MTA , es ielādēju to un meklēju serverus , atradu Kick , iegāju , no sākuma neko nesapratu , jo biju pieradis pie SAMP , bet tad draugs man pastāstīja , kas , ko un kā , viņš mani apmācīja , bet viņš nebija no /staff . Spēlēju Kick , pirmā frakcija bija LSAK , strādāju čakli , ātri tiku līdz Konfiscētāju Uzraugam , biju lepns par sevi , bet nu tad savu iemeslu dēļ beidzu spēlēt uz kādu laiciņu . Atsākot spēlēt es tiku ieaicināts LSGD , tur ieguvu savu pirmo pieredzi saistībā ar medicīnu . Pēc tā jau sākās tā sakot mans vislielākais attīstības periods iekš Kick , uzsāku Privāto frakciju , kura bija 2 mēnešus , ar draugiem Rpojām , ļoti centāmies izsisties citu acu lokā , bet tad , mans draugs @archaa , tika par GD Priekšnieku , viņš jautāja vai nevēlos palīdzet viņam , es teicu var , bet es uzsāku darbu , kā Vecākais Paramediķis , GD to laiku , kamēr @archaa vadīja , bija diez ko miris , bet tad pie Ragiem tika @FL3X , nedaudz atdzīvināja GD , pēc kā pats beidza strādāt IC iemeslu dēļ , tad es sāku to vadīt , nedaudz cilvēku ir mazāk  ,bet nu aktivitāte vēl ir normāla , neesmu dzirdējis , ka kāds sūdzās par to , ka GD nav . 

  Jūnijā izdomāju uzrakstīt pieteikumu uz RP Skolotāja amatu , jeb uzraugu , tiku pieņemts, par to biju ļoti priecīgs , amatā esmu vairāk kā 3 nedēļas , katru dienu palīdzu cilvēkiem /report , palīdzu jauniņajiem izsprast , kas ir RP  un tā pamata lietas , cenšos darīt visu  ar visu atdevi , respektēju katru spēlētāju , kurš šeit spēlē , izņemot tos ''Trolētājus'' , bet nu par tiem runu nesākšu , jo tie būs visur , nekad tos neapturēs .

Paldies , ka izlasīji :D


Apstiprināts.

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 31. jūlijā, 16:32.

 

 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 11. augustā, 19:22
0
post


Mēs izdomājām dot kādu nelielu cepumiņu tiem, kuri kaut kādā veidā izpalīdz/izpalīdzēja un vienkārši aktīvi iesaistās projekta dzīvē gan serverī, gan arī forumā. Jāmin uzreiz, ka katram netiks likta "Lojālais lietotājs" grupa.

 

Prasības:

- Ne vairāk kā soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu):  +

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus):  

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus:  +

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: Šeit

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Mani šeit ir piesaistījuši vienkarši sakot draugi , viņi meklēja jaunu serveri , jo tolaik nebija neviena normāla RolePlay servera , un uzdūrāmies uz šo serveri pēc kā uzsākām spēlēt , jau no paša sākuma  bija interesanti jo admini bija atsaucīgi un pretīmnakoši . Agrāk es biju mazs , nevarīgs cilvēciņš , mans viedoklis nebija svarīgs , visi bija pret mani noskaņoti pēc kā administrātori mani iedvesmoja turpināt šo serveri spēlēt un šeit es esmu.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Mana pieredze ir aptuveni 3-4 gadus . Sākās ar SAMP , likās ka tur ir interesanti , jo kā nekā online spēle iekš populāras spēles , bet tur palika garlaicīgi pēc kā piesaistījos MTA . Uzreiz gāju uz RolePlay latviešu serveri , bet nu uzdūros uz mēnešniekiem , bet nu iedzīvojos šeit un atveidoju šeit lomuspēli aptuveni 6 mēnešus , un esmu izaudzis šeit diezgan daudz.

Noraidīts

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2020. gada 16. augustā, 14:22.

 

mamba yeaz
Lietotājs+
Krixters
71 atbildes forumā
Online: 4d 16h 0m
Redzēts 2021. gada 20. jūlijā, 02:03
Pievienots, 2020. gada 21. augustā, 10:13
0
post

Mēs izdomājām dot kādu nelielu cepumiņu tiem, kuri kaut kādā veidā izpalīdz/izpalīdzēja un vienkārši aktīvi iesaistās projekta dzīvē gan serverī, gan arī forumā. Jāmin uzreiz, ka katram netiks likta "Lojālais lietotājs" grupa.

 

 

 

Prasības:

 

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu): +

 

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): nav man seši mēneši vēl, bet topiks ir. 

 

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: 

 

Anketa:

 

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: https://mta.kick.lv/forums/topi…os/?post=39220

 

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas:Uzzināju par šo komūnu no drauga, jo pirms man viņš pateica ka šāda komūnā eksistē spēlēju citu (arī latviešu). Pieredze es teikšu nav ļoti lielā šeit, jo aptuveni 2x mēnešus spēlēju tik un jau esmu daudz čomus utt iekš servera dabūjis. 

 

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Lomuspeles serverus spēlēju jau kopš 2017.gada, daudz esmu iemācījies no citiem cilvēkiem, kā pareizi erpot utt. MTA serverus tik kādus 3x mēnešus esmu spēlējis, pārējo laiku tik SAMP roleplay serverus spēleju. Lomuspeli ļoti labi pārzinu, noteikumus un terminus visus no galvas zinu. 

 

 

 

Nosacījumi:

 

- Ja tu saņem 1 vai vairāk mūžīgos brīdinājuma punktus, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta (info par brīdinājumiem);

 

- Ja tu saņem liegumu forumā uz mūžu, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta;

 

- Ja grupa tiek izsniegta, bet noņemta dēļ brīdinājumu punktu daudzuma, liegums uz grupu - 1 mēnesis.

 

- Ja grupa tiek noņemta atkārtoti, tā vairs netiks izsniegta.

 

Noraidīts

 

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2020. gada 08. septembrī, 18:26.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 589 ( 11737 skatījumi )
Niknaaks, airdox, paklaxjss, Sc4rLV, Kristiāns, daanieels2, Osmans, buddyy, dandijs, joberis, yanchux, nauriks, Jitzie, Bosch, Bārnijs, Bridges, Skrevele, Robo, LerryS, Saulgreezy, derkijs, Only1Gitaks, Psychicaut, endijzs, Kolkin, Scrubs, MaryJane, 518293182, Kurts, M1ksz, keyglock, Haseeb, archaa, Collins, pasarti, Gakisons, Biezaputra, Caster, gerachnik, trepke, W22D, Sharper, hoodrat, your2mad, KewinGreeys, Boo, Petunija, jur, qtecc1, Emmet_Bowman, GaraiS, stafins_420, Loews, naurz, Jony, RUNRĀLS, ddandaliis, reintards, 9Boz, fleqq, Liepinshh, ! starxzs, raivorijs, Sneaky, Ricins, snickerlv, Palmijs, draiver, Tropkillaz, PETER1ZZ, ELSB, MrLa!pa, DidzzyS, rackzz‎‎‎, Freedy, Cryptix, Ofkors, Ryan Gosling, xnosavalilpumpnakamais, feltzer, #ILLEGAL, IceKing, smokiys, KawaiiLoveLY20, Jackobb, peepkin, Devitais, klassiks, haris, hommebasque, jameblack, kupers, raivikshd, maratssmaida, alchemists, papriks, Murris, AlmostOG, wardix, LUĪZE, Leonchiks, repers, bonnie, Rimbikis, niksniklaavss, UMEH, DesertFoxLV, Blondaaa, wfud, paklaxjsALT, Tomsss19, LVnooB, Johny Svins, zayac, SANLA, Kaprīzā, Maruzha, jurislips, MrEddy, FizzyS, AntiFrezzze, Valchhaaa, Thomas, Admiiiks, Twizzy, sencis., Supreme, KristapsDD, Martello, K999, wiii, n1k0lajsxd, fusilllium, pagarinatajs, Zatlerzaurs, Draugs, grauzejs, kiroji, Avatars, figura, Hyper, Wolfijs, FalkeLV, Celtnieks, Castellani, wolfenstein, Strepchy, *EnEmY*, Aleksej Nikolaev, samantiina, daunars, Murish, Ne, Uziks, Kapracis, radiojuniors, Optimists , pidars, duman, Fosiks, rnand, liiwz, Kiwix, Tējaaa, juppi, Sardze, Atty, skapis, amsterdam, Tominsh, jakana, Shrek, esketit., sukamaniramurs, Origo Urla, Flexits, amiz, Stussy, Arhimēds Pitagors, Gozmit, WidY, timaballs, RainersK, sluker, Kristers, marats, SeklaisJonits, Криля, Swufy, silvia, Čivrix, Grums, 7n4_, 𝐖𝐇𝐈𝐓𝐄, Apple547, HENKONZ, HandlexY, Ekskluzīvais, ForesT, Rixhijs, NormisSpyro, Biggy, rackzz, phine †, heii55, TheShadowLV, alexdell2, Dekraa, Guzman , diletants, Kuzmics, Zexity, Haralds, pivuks, Memorie, LuckyDonut, Ērms, Luwii, kristaps_hokage, Dopixxx, swolex, Varde, Bobix, Kareem_Young, LMD, Kn0w, zauers, TavaMatite, Efrehs, George Morison, ppiippaarrss, Negro, Sestais, friend of deer, Bebrs, Danno, Norbis, bLank, Karchiks, KasParNa*uj?, Enija, fletcher2, Infernus, Pienvedejs, ツARMISSツ, blaze, 💜 Tvaiciņš 💜, RageQ, Raivis, 𝙀𝙨𝙠𝙖, CiMBo, Dinčaa, Laurz, Sicitisss, Dayzer, Knight, ivanovs, FL3X, Sky_kruu, ♰𝕯𝖊𝖓𝖌𝖊𝖗♰, martinsh, wind, dmer777, annija, Gangsta, Kazocinsh, 2Pac, GoblinX, Steezijs, beglis, teoy, Gonzalez, Lindy, NXTHING, dqlepey^^, awwkdo, RaspyS, Owl, HENNESY, uravnobeshen, sippa, balenciaga, Hačiko, CarD, command, kukuruza, Assassin, Brazy, Sawanah.Grace, cyber, Latvians, N1ce7ry, Kiddo, Durdulis, Kartoška, Lauris29, flinstons, creativeloc, Janzz, bobo, Freimis, Rolis, Mitrais, Riksijs, ArtursLV, trisarpusi, renars, Henoksel, buffrider, NokiaExpress22, Bozhee, Tomss, Black, Aye, Davexx, Kristherz, grancmix, Fushion, Kriksis, Suprīīīms, Peciņš, Eevaaaa.s, shockins, “Markuss”, bigboi dude, Angelis, Kqastr, Sers BarBis III, hoodsta, Shxdy, sandis , Beichz, antons2212, Ğirts, Lauronja, MustanK, Pluto, tavsmurgs, LaKush, SHIT, Waltttz, Clo3n, RavenS, hood trooper, shakuriox, Arvis2277, hans, Unicorn, Zoro227, astr0q, Raivic, 匚ㄚ尺乇乂, TheZero, Normens, Weksijs, tomka_c19, Logix, endeavour, Hennessy-, LaMpAcKa, TrustR, Davko, RuxiY, Vaditajs, Fady, DriverOG, Freensto, Krisic, SNAKE, Artix, LogiTec, Fellsius, zewa420, Helludoin, dazex, Markuss777, Werinnors, user1, ................, Kosmoss, Belforts, FLESLV, experts61, 8bx, Danjix, Daave, mamba yeaz, Pusdienas, sprīdītis, 1337, ppemka, Junstiem, Gendalfiks, girts, Eljohny, Rudzha, Madden, MMD, Bubulis446, curincs, Patriots, Сhrееру, Madryy, Ghostz, Fredis, raymanins, OnsY, John Walture, Melnais, Dieggo, candyx, LilsUzijs, Vinstons, Kungs., maqs., Donatello, danscakuls, ivars123, kriminals18, Peace0ut, senkanssvens, CH1LL, Erlends, Absent, LVcookiesLV, gamzza2, Savage, Ceikaa, Tweny, rardrok, BATYA, geju kanna, Stiivijs, DenijsLV, JamesWilson, arvis, KAPARS, Pishkaa, Vitautas, Elans9876, Cookie, R4LF1NS, Im Billy, ble, DarkDreams, Kazhiks, qqlaurisqq, Em4a, Buda, MINIGORS, petor14, Vlagiks, Brigadieris, Dino23, Richardsrol, SkechMyAss, 100CENT, Gangster, Chill, alfredmayfrendsss, swagyy420, Ekstazijs, Animals, Tunex, ainaars2, Bosall, Shamrock, ģetka, Nilucis, FRIDAY, bandits, ingnafs, Rimz, panelis, PRETOKTORS, THRU, rolanddis, luchega, HXWL, Venom, Tankists, dzēsts_profils_3, Sahdow, Twulkz, Cosmoss, Freya, Nils, Marks, anormis, MateYs, Janis200421, Z1EMA, Rufus, antogine, Redman, SmokeY, Flomits, Edward_White, Laiks, Arnoldinshh, Martinshss, ghostinzz_, KrazeY, JayB, OpisLV, rolex, SkyLine, EBK, Trupaks, Mote, VecaisBuks, Veinbergs, xGodSonZ, Poseidons, DenzBen, GUNCHA123123, egons, realduksitis,    , helldoglv, Chemijs, amatieris16, Jokdaris, Noslēpumiņš, krans, TheKeneddy, crazy123, Kevinnix, iFamous, Gvido, Kaktuss, Nuwzys, RobertStoth, samagon4ix, Megiii, raymanLv, ......, saule, karburators, Gucci, kROPLIS, Dobots, DorothyBigue, rudups, GeNesiS, kidpromil, Rūdolfs, gox, BytovkaNN, medrof, RogelioLix, piterBog, ExspresLV, Nezinkas, tirpeklis, MadYoga, Growsmile, CheeseLion, RodGamerLV, Bocmanis, Brendijs, chapa, iMett, kristaps009, pier, OracleOP, Spriditis, Daniels, BANNED, Richardo, babushka, Radiators, Flandzins, sviideejs, dezkins, , HowToRuski, Cuhz, JustinXer, StaFFорд, Mikijs, Treknulis, CherBerry, Flexy, Artis18, Sack, Baiba, ietrata, sweathly