bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
36
2
topic
Grupa 'Lojālais lietotājs'
teoy
Lojālais lietotājs
Bijušais foruma moderators
Lets go champ
97 atbildes forumā
Online: 19d 12h 37m
Redzēts 7. martā, 02:03
Pievienots, 2019. gada 07. jūlijā, 14:44


Mēs izdomājām dot kādu nelielu cepumiņu tiem, kuri kaut kādā veidā izpalīdz/izpalīdzēja un vienkārši aktīvi iesaistās projekta dzīvē gan serverī, gan arī forumā. Jāmin uzreiz, ka katram netiks likta "Lojālais lietotājs" grupa.

 

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu)

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): 

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: 

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: 

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas:

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: 

 

Nosacījumi:

- Ja tu saņem 1 vai vairāk mūžīgos brīdinājuma punktus, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta (info par brīdinājumiem);

- Ja tu saņem liegumu forumā uz mūžu, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta;

- Ja grupa tiek izsniegta, bet noņemta dēļ brīdinājumu punktu daudzuma, liegums uz grupu - 1 mēnesis.

- Ja grupa tiek noņemta atkārtoti, tā vairs netiks izsniegta.

 

 

Atkārtotu pieprasījumu var rakstīt ne ātrāk ka pēc nedēļas.

Visus pieprasījums rakstīt te pat lejā.

 

Prasības/anketa var tik rediģēta jebkurā laikā.

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 28. jūnijā, 12:16.
*EnEmY*
Lojālais lietotājs
Laurīts/Laurītis.
152 atbildes forumā
Online: 6d 12h 53m
Redzēts 21. martā, 21:02
Pievienots, 2021. gada 24. februārī, 14:08
1
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu):

Man nav neviena. Būtu bijis perm ban no čata, jo command nobijās no Tyler1 autistiskās kliegšanas, laigan tas pat nebija īsts earrape, bet trusis mani izglāba.

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus):

Nav un nebūs. Man tāda pat nav nekad bijis iekš CS forumiem vai pat citām vietām. Un es šeit esmu ilgāk par 6 mēnešiem, tātad tas nav īsti tēmēts uz manis.

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: "Reģistrējies 25 marts 2018" - tātad esmu.

 

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku:

Lauris, 26, white cis hetero male. Madonas un Cesvaines apkaime. Otaku. Sad and depressed (+ apātija). 3 dienas strādāju, 3 brīvas dienas pavadu mājās.
GTA 3 un GTA:VC favorite gta's. Gribētos uzspēlēt GTA: Chinatown Wars, kas ir pieejama uz Android telefona, bet man slinkums pirkt un spēlēt.
Nāku no CS foruma. Izskatās, ka man šeit ir jēdzīgākā mūzikas gaume. ... Es  gribētu vēl kaut ko teikt, bet prātā nekas vairs nenāk.

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas:

Kick mta un samp forumos esmu bijis jau no sākata gala, vismaz kādas 3-4 reizes bija jāreģistrējas, kad forums ATKAL tika veidots pa jaunu
Bet samp un mta serveros neesmu ne reizi bijis.
Nekas īsti nepiesaistīja, man vienkārši garlaicīgi un kaut kā jānosit tas laiks jeb dzīve, tāpēc šeit šad tad pārādos.
Agrāk laikam bija trakāk, lielāka visatļautība, lamāšanās un pārējais, laikam.
Nē neesmu šeit bijis ar statusu, tik cs forumā ar jb acc.

 

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: 

Man tādas nav un nebūs, jo man neinteresē lomu spēle, pārāk liela ņemšanās, un ar es nemācētu.
Senāk pamatskolas laikā esmu spēlējis GTA:VC serveros, bija kaut cik jautri, pat satiku vienu LV čali kurš kļuva par manu draugiemlv draugu. Biju ar iegājis GTA 3 serveros, bet tur tik 1 servers ar 6 cilvēkiem bija, un meeh.
Vidusskolas laikā jau bija pamēģināts GTA:SA samp vai mta ar draugiem un vienspats, nebija jau slikti, bet ai, bezjēdzīgs sviests. Tas laikam bija RP serveris, bet ne tik tik prasīgs pēc RP.

 

Nosacījumi:

- Ja tu saņem 1 vai vairāk mūžīgos brīdinājuma punktus, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta (info par brīdinājumiem); Nesaņemšu, nu ja vienīgi, ja kāds ar statusu nav nejēga un nav izslēdzis automātiskās audio skaņas čatam un nav baigi butthurt par tām.

- Ja tu saņem liegumu forumā uz mūžu, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta; Nesaņemšu, es nepatikšanas te neradu atšķirībā no citiem cs foruma lietotājiem šeit.

- Ja grupa tiek izsniegta, bet noņemta dēļ brīdinājumu punktu daudzuma, liegums uz grupu - 1 mēnesis. Sapratu.

- Ja grupa tiek noņemta atkārtoti, tā vairs netiks izsniegta. Ok Boss.

 

Apstiprināts.

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2021. gada 26. februārī, 20:53.

Murish
Lietotājs++
Mūriš
217 atbildes forumā
Online: 28d 5h 29m
Redzēts 2023. gada 06. novembrī, 13:05
Pievienots, 2021. gada 02. martā, 14:53
0
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu): +

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): +

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus:Ar veco acc ir 1,5 gadi,bija problēmas izveidoju jaunu.

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: https://mta.kick.lv/forums/topi…amp;post=51257

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Kick spēlēju jau agrākos gadus sākumu kad vēl nebija modu un daudz spēlētāju,bet spēlēšana bija pietiekami laba,paņemot pauzi atgriezos pagaišsezon laikam,spēlēju aktīvi piedzīvojot daudzus notikumus gan jautrus,gan ne tik jautrus.Nopietni sāku spēlēt šosezon erpojot kārtīgi privātajās organizācijas,pilnveidojot pieredzi rp ziņā,tā arī iemācījos labi editot skrīnus.Pa šo laiku paspēju paerpot daudzās organizācijās.Bet galu galā piesaistīja visvairāk šis komūns,jo vienīgais kas palicis ilgi aktīvs un ir draudzīgi spēlētāji,neskaitot tos kuri atnāk tikai patrollēties un pabojāt citiem dienu. Ikdienā uzturos serverī,kā arī esmu bieži forumā redzot kas un kā notiek.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Vispārīgi roleplay sāku spēlēt jau daudzus gadus atpakaļ,blakus projektā kurš izmira,nepieminēšu kāds,bet tad vēl tikai braukājos ar rs haul busiņu,lai nopelnītu krutai mašīnai,kā jau katrs agrā sākuma darīja,bet ar laiku serveris izmira,atnācu uz kick.Pārsvarā spēlēju kick visu pieredzi roleplay ziņā esmu ieguvis te,agrāk protams pārkāpu noteikumus un sēdēju ajailos ar netīru history,bet ar laiku pārzinot notiekumus daudz saprotošāk,spēlēju ar mierīgu sirdi erpojot daudz dažādas situācijas.

 

Nosacījumi:

- Ja tu saņem 1 vai vairāk mūžīgos brīdinājuma punktus, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta (info par brīdinājumiem);

- Ja tu saņem liegumu forumā uz mūžu, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta;

- Ja grupa tiek izsniegta, bet noņemta dēļ brīdinājumu punktu daudzuma, liegums uz grupu - 1 mēnesis.

- Ja grupa tiek noņemta atkārtoti, tā vairs netiks izsniegta.

Noraidīts

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 26. martā, 12:21.

6k

||Johnson Edge - DZĪVS- Los Santos Customs||

||Felix Lorenz - DZĪVS - 15 BLVD Cathay Criminals||

raivorijs
Biedrs
Avatārs
686 atbildes forumā
Online: 45d 5h 59m
Redzēts 21. martā, 23:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 23. martā, 10:49
0
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu): Neviens

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): TIkko izveidoju, jo vislaik atliku bet beidzot saņēmos un uzrakstiju

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: esmu

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: Esmu aktīvs un komunikabls, varu būt arī nejauks, ja mani kaitina  https://mta.kick.lv/forums/topi…sveiki-visiem/

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas:Sākumā klasesbiedri vislaik runāja par kick, bet tad domāju ka nevelos neko lādēt un domāju ka ar visu būs čakars, bet vienu dienu izmeiģināju un viss izdevās, kopš tās dienas spēlēju kick. Draugi man ieteica kick.lv nākt

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Ļoti maza, jo pirms nācu kick nebiju nevienā citā komūnā spēlējis un sāku no 0 un neko nesapratu, tagat jau visu saprotu kā erpot un tā. Kad sāku spēlēt 3. dienā es izsaucu admin lai iemāca komandas un to neožēloju, jo be tā es vell ļoti ilgi būtu mocijies macities komandas, varbūt citiem tas ir vieglāk jo nak no citiem bet ja kā es no nulles sk tad nav nemaz tik viegli.

Noraidīts

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 26. martā, 12:21.

 

Bosch
skatās forumu
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts pirms 12 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. martā, 11:33
5
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu)

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): 

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: 

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: https://mta.kick.lv/forums/topi…ja-slakstiens/

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Sāku šeit spēlēt jau vairākus gadus atpakaļ, atceros kā BunnyHops mani rekrutēja policijā un izmeta no turienes, jo jaucu /me un /do. Lika ar policijas ričuku braukāt. Pēc tam spēlēju citos serveros un līdz ar pārējo serveru nobrukumu esmu pievērsies nopietnai spēlēšanai kick, tikai tapēc ka šeit ir pietiekami daudz ko darīt un administrācija ir ļoti komunikabla, ko citos serveros nesatiksi. Agrāk nācu trollet un dīvainā kārtā guvu unbanus bet kopš septembra beigām esmu pieķērsies nopietnai spēlēšanai un LSPD frakcijas attīstīšanā. Agrāk protams bija daudz sliktāk nekā ir tagad, daudz vairāk lowaku - tie lai arī nav pazuduši bet ir samazinājušies un krājuši pieredzi.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Sākot ar SAMP un beidzot ar FiveM serveriem. Roleplay kā tāds man ir vienīgais ko es spēlēju, mans personāžs vienmēr būs legāls un strādās policijas departamentā, nelegālā lomuspēle nepiesaista. Jau gandrīz pusgadu spēlēju kick un vadu, vai palīdzu vadīt policijas departamentu. Ir patiešām liels prieks spēlēt šeit, visas šīs roleplay situacijas, cilvēki, atmosfēra, patīkamas sajūtas.

 

Nosacījumi:

- Ja tu saņem 1 vai vairāk mūžīgos brīdinājuma punktus, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta (info par brīdinājumiem);

- Ja tu saņem liegumu forumā uz mūžu, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta;

- Ja grupa tiek izsniegta, bet noņemta dēļ brīdinājumu punktu daudzuma, liegums uz grupu - 1 mēnesis.

- Ja grupa tiek noņemta atkārtoti, tā vairs netiks izsniegta.

Noraidīts

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 26. martā, 12:21.

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2021. gada 26. martā, 11:42
0
post

Haha bla nesmidini d4uni

Lieks posts // Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja Kristers, 2021. gada 26. martā, 13:32.
𝐖𝐇𝐈𝐓𝐄
Lietotājs
Alekuuu
92 atbildes forumā
Online: 11d 23h 4m
Redzēts 2023. gada 09. martā, 00:05
Pievienots, 2021. gada 19. maijā, 19:04
0
post

Prasības:

- Ne vairāk,ka 3 soda punkti forumā,no kuriem 1 var būt tikai mūžīgais soda punkts (Vari tikt atteikts,ja esi negatīvi izteicies par projektu): [X]

- Ne vairāk par 5 ajailiem: [X]

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 3 mēnešus ( Var būt izņēmumi ): [X]

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: https://mta.kick.lv/forums/topi…e-soli-foruma/

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Nu lielākais kas mainījies, kopš atkal atsāku spēlēt ir staffs, gandrīz nevienu vairs nepazīstu :(... Uzsāku ar autoservisu, nebija diezgan jautri, jo viedojām pārāk lielu konkurenci citiem un mūsus servis tika dedzināts katru otro dienu... Pagājušajā sezonā pieteicos uz GM, lai arī [Par] bija vairāk nekā [Pret] mani tomēr nepieņēma (varbūt tas arī ir labi)...

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Neko daudz nevaru pastāstīt, šis ir mans vienīgais projekts kurā spēlēju, tādēļ nevaru salīdzīnāt ar citiem projektiem. Runājot par šo projektu, nepatīk, ka viss kas notiek, ir mazi puikas kuri lidinās ar savām ātrajām mašīnām...

 

Noraidīts - BunnyHop

​​​​​Neesi pietiekami pierādījis sevi projekta acīs. 

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2021. gada 10. jūnijā, 14:28.

Alex Miller - Miris ✪
Mike Sallivan - Dzīvs ✪

Miles O'Conncer - Dzīvs ✪

UMEH
Lietotājs
jaunais talants
125 atbildes forumā
Online: 5d 17h 4m
Redzēts 7. martā, 18:30
Pievienots, 2021. gada 10. jūnijā, 11:58
0
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu): +

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): Bija sasveicināšanās pirms kādiem diviem gadiem, bet manuprāt tā ir ktkur pazudusi or pats kautkad pamanījos izdzēst.

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: +

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: Mani sauc Kristers, esmu kick biedrs jau kopš 2019.gada, nesen apritēja divi gadi kopš manas reģistrācijas mta.kick.lv forumā. Tātad esmu šeit visu laiku ar pauzēm, jo neesmu tas cilvēks kuram būtu pieejams tas brīvais laiks spēlēt mta katru dienu for months and years. Šeit esmu rpojis vairākkārt jau mehāniķa lomu serverī, esmu vadījis vienu nelegālo apvienību un centies izveidot vairākus plaša izmēra biznesus saistībā ar auto. Ārpus mta es spēlēju futbolu, jau 13 gadus to daru un vēljoprojām neesmu domājis par iespēju to pārtraukt un beigt spēlēt. Skola arī man jau ir aiz muguras, pašlaik rit pirmais kurss augstskolā. Pat nezinu ko daudz par sevi šeit stāstīt, bet cerams šis viss ir enough.

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Šeit es spēlēju jau labu laiciņu, ar lieliem pārtraukumiem, bet tikuntā atgriežos vienmēr tieši šeit kad parādās laiciņš un atkārtota interese par mta lomuspēli. Pirms kick, pirms 2019.gada mēdzu uzturēties dažos mēnešniekos, bet tad sapratu, ka jāmeklē nopietns projekts un jānosēžas vienā tajā. To arī izdarīju un te nu es esmu atgriezies jau vairāk kā divus gadus pēc reģistrācijas un still aktīvi rpoju un neesmu zaudējis mīlestību pret kick. Adminstrācijas sastāvā esmu bijis kā servera uzraugs, bet tas bija ļoti bald call man uzņemties tāda veida atbildību uz sevis zinot to, ka mans kalendārs ir pilnībā neprognozējams un nezinu kad varu pazust. Nācās aiziet no uzrauga amata, jo nevarēju vairs pilnīgi pildīt tā pienākumus un uzturēties serverī ar tādu aktivitāti kā pieteicos.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Viss man aizsākās ar SAMPu, daudz, daudz gadus atpakaļ kad draugi pasauca no mainkrafta uzspēlēt ko citu. Es jau tajā brīdī nezināju, kas nu notiks, ko sagaidīt, bet visi zināja, ka man patīk spēles kur var ieguldīt laiku un tiekties pēc kautkā. Sākotnēji SAMP darbojos elementāri - stundām ilgi grindoju naudu, pirku mājas, mašīnas, bet no roleplay ne pazīmes. Tad protams pavērās iespēja iesaistīties nelegālajā, grove streetā, sapratu, ka būs labs, bet tad bija jāiziet tur tie standarta roleplay testiņi, es to nekādīgi nevarēju izdarīt trīs reizes. Līdz ar to ķēros klāt netā pie terminiem, čomi vēl palīdzēja izprast, savā starpā rpojām un beigās viss aizgāja. Kautkur 2018 gadā pārvācos uz mta, ja nemaldos uzsāku savu mta spēlēšanu ktkādā mēnešniekā, tad kad to aizvēra tad arī pats pazudu uz laiku, tad atkal pa dažiem mēnešniekiem pabiju un kopš 2019 gada sākuma esmu nosēdies kickā.

 

 

Noraidīts - BunnyHop

Neesi pietiekami pierādījis sevi projektā, vienu brīdi biji pazudis pavisam vai sēdi zem citiem nickname. 

Nosacījumi:

- Ja tu saņem 1 vai vairāk mūžīgos brīdinājuma punktus, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta (info par brīdinājumiem); +

- Ja tu saņem liegumu forumā uz mūžu, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta; +

- Ja grupa tiek izsniegta, bet noņemta dēļ brīdinājumu punktu daudzuma, liegums uz grupu - 1 mēnesis; +

- Ja grupa tiek noņemta atkārtoti, tā vairs netiks izsniegta; +

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2021. gada 10. jūnijā, 14:29.
friend of deer
Lojālais lietotājs
471 atbildes forumā
Online: 14d 16h 31m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 14:19
Pievienots, 2021. gada 10. jūnijā, 20:25
1
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu): Viss ir cikiniekā.

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): citi mani zin, citi mani nezin, sasveicināšanās topika nav.

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: Ir.

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: Mani sauc Oskars un man nav sasveicināšanās topika, kādu laiku atpakaļ biju atpazīstams kā gm, kuru atlaida :(, bet vēlpazīstamāks, kā Billy Otko no Idlewood narkomāniem.

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Esmu bijis daļa no administrācijas, labie laiki, bet tad mani izlidināja ārā diemžēl, tā nu notiek. Salīdzinot ar šodienu ir daudz kas mainījies, šur un tur, vairāk jau mta kaut kas mainījies, bet tas jāprasa aktīvajiem spēlētajiem. Uzsāku savu pieredzi šeit lai trollētu, bet tad sāku rpot un tagad es pa retam ieeju, bet tā esmu atvaļināts erpācijas loceklis.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Esmu rperis, kas labi trollismu sasaista ar rp, tā lai neparautu banu, tādu spēlētāju nav daudz, bet visi var kļut par tādiem profesionāļiem, kā Idlewood narkomānu memberi, durvis visiem ir atvērtas. Bet ja pa nopietno tad man ir pieredze, jā. Nu, daudzi, kas zin zin, kas nezin nezin. Vienvārdsakot jā.


Apstiprināts. 

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2021. gada 03. jūlijā, 11:08.
blaze
Lojālais lietotājs
Lietotājs+
@pump_upp - best crypto p...
55 atbildes forumā
Online: 9d 16h 6m
Redzēts 2022. gada 18. janvārī, 05:43
Pievienots, 2021. gada 15. jūnijā, 12:49
0
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu)Nav sodu!

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus):  Ir!

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: Reģistrējies 29 jūlijs 2018

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku:  Mani sauc Kristiāns, dzīvoju Madona,Rīga, Varakļāni, vairākas dzīves vietas. Ikdienā spēlēju futbolu,basketbolu un ļoti bieži sēzu protams pie datora, KICKĀ! Tagad esmu praksē , bet uz to jau  neierodos 3 dienas, jo besis sēdēt pie bāra letes un skatīties kā veci cilvēki stāv 10 minūtes uz izvēlās ēdienu. Nu labi nebesī, tas īstenība ir smieklīgi skatoties no manas puses. MTA spēlēju kopšs 2014 gada, tajā laikā arī iesāku RP spēlēt. https://mta.kick.lv/forums/topi…iens-no-blaze/ )

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Sākās 2014 gadā kad erpoju ar brāli lauciniekus , bija ļoti fun (jautri) , jo varēja iesmiet un bēdāties par policistiem un adminiem. Mani piesaista tas,ka vajag attēlot īsto dzīvi. Agrāk viss bija kluss, bet tā vai tā jautri, tagad ir jautri , bet ļoti liels tracis brīžiem sanāk ar spēlētājiem.  Daudz kas ir izmainījies gan serverī, gan forumā. Administrātors nekad neesmu bijis KIckā , jo nevēlos mēģināt , patik būt spēlētājam, bet gan citos serveros esmu bijis, neatceros gluži kādos.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Viss iesākās ar to,ka es ar brāli meklējām multiplayer spēles un nezinu kā uzgājām MTA, sākumā mēs mācījāmies veidot mapi , offline , bet tad iesākām ar rp un viss ļoti labi padevās ar laiku.


Apstiprināts. 

​​​​​​​​​​

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2021. gada 03. jūlijā, 11:06.
Dayzer
Lietotājs+
Dayzer
103 atbildes forumā
Online: 5d 20h 26m
Redzēts 2. februārī, 01:44
Pievienots, 2021. gada 25. jūnijā, 02:43
0
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu):  Nebiju saņēmis nevienu sodu.

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus):  Uztaisiju to apmēram gadu atpakaļ , varbūt mazāk.

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: "Reģistrējies 10 februāris 2020" Ir.

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: https://mta.kick.lv/forums/topi…-dayzer/   . Rekur ir :)

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Sāku spēlēt šeit no 2020 gada sākuma. Esmu bijis staffā, tie bija labāķie laiķi Serverī. Uzsākt spēlēt bija dizegan grūti , jo visi serveri ir pavisam citādi. Ļoti daudzi zin cik grūti ir no viena LV servera pāriet uz citu. Atrada šo ahujeno serveri mans labs draugs Jevģēnijs, vairākā daļa viņu zin kā "Castellani", ahujenāis čalis. Agrāk kā jau iepriekš minēju serveris bija ļoti sarežģits, bet tagat viss ir saprotams un jūtos kā mājās. :)

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Sāku spēlēt RolePlay serverus no 2018 gada. No sākuma viss gāja ļoti slikti, daudz jaili, un daudz sūdu.. . Bet nu tagat viss ir ļoti labi, kā jau minēju viss ir saprotams un pazīstams. vispār pašu MTA sāku spēlēt 2016-2017 gadā , spēlēju tos sūda RPG "FreeRoam" serverus. Bet nu RP daudz labāk :).

 

Nosacījumi:

- Ja tu saņem 1 vai vairāk mūžīgos brīdinājuma punktus, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta (info par brīdinājumiem); Okey.

- Ja tu saņem liegumu forumā uz mūžu, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta; Nebūs grūti.

- Ja grupa tiek izsniegta, bet noņemta dēļ brīdinājumu punktu daudzuma, liegums uz grupu - 1 mēnesis. Viegli gan.

- Ja grupa tiek noņemta atkārtoti, tā vairs netiks izsniegta. Labi.


Noraidīts - toksiska persona pret administrāciju. 

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2021. gada 03. jūlijā, 11:07.

"Я в моменте"

improvtrafficschool | Car gif, Audi, Audi r8

raivorijs
Biedrs
Avatārs
686 atbildes forumā
Online: 45d 5h 59m
Redzēts 21. martā, 23:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. jūlijā, 13:54
1
post

Prasības:

 

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu): +

 

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus):+ 

 

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: +

 

Anketa:

 

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: https://mta.kick.lv/forums/topi…amp;post=62562

Kopumā cenšos būt draudzīgs pret visiem, bet gadās domstarpības.

 

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: sveiki, sākumā zinaju kas ir mta, bet bija problēmas ar paša gta san andreas ielādēšanu bez vīrusiem, protams neveljos pirkt, jo vienam būtu garlaicigi. Klasesbiedri ļoti bieži stāstija interesantus notikumus tieši iekš kick.lv, tas ari mani šeit piesaistija. Savukārt par pašu kick, uzzināju no CS 1.6. Kad ielādēju mta uzreiz devos iekš kick, jo citus serverus nezinaju. Pašā sākuma biju ļoti slikts lomuspeles attelotajs, jo tā bija pirmā reize kad vispār uzzinaju ko tādu. Bet ar laiku attistijos, paldies adminstratoriem kuri man palīdzēja, tieši konkrēto neatceros, bet zinu ka bija viens kurš man 10minušu laikā pamatus visu iemācija. Tālāk jau erpojot ar citiem kick biedriem mācijos attelot arvien labāk, līdz nonācu līdz šim. Un jau drīz iekš kick būšu nospēlējis 9mēnešus, ja nemaldos vēl nedēļa vai divas. Kad sāku spēlē kick, biju zaļš gurķis un nezināju nevienu cilvēku, tādēļ nācās iepazīt, kas bija diesko viegli, jo tailaikā visi pret mani bija draudzīgi. Vell spelejot novembri/decembri, serverā bija pavisam cits noskaņojums, nelikās ka visiem ir tik liels naids vienam pret otru, kā dažreiz palasot čatu pēdējās dienās.

 

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Pieredze man pirms kick nav bijusi, jo ka jau tecu nezinaju nevienu citu, pat samp nebiju spēlējis iepriekš, tikai paris reizes pie drauga, bet tad tikai vizinajamies ar rolleri apkart. Kopuma runajot, iekš kick esmu attistijis savas prasmes no nulles, līdz šim līmenim kurā pašlaik esmu. Pēdējo 3 mēnešu laikā, manuprāt manas prasmes ir strauji augušas. Galvenais iemesls tam ir swufijs, jo vienu dienu vizinoties ar mašinu ar @Draugs, swufijs mūs bija nedaudz paskatijies, mēs kā jau labi šoferi uzmetām foršu flipu. Tad nedaudz ar swufiju parunājām, viņam radās ideja, ka mēs varētu sākt jaunus tēlus, no bomzīšiem, līdz miljonāriem. Sava tēla attīstībā, esmu ticis līdz augstam līmenim-dzīvoju lielā mājā, un braukāju ar mercedes jaunu.

 

 

 

Nosacījumi:

 

- Ja tu saņem 1 vai vairāk mūžīgos brīdinājuma punktus, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta (info par brīdinājumiem);

 

- Ja tu saņem liegumu forumā uz mūžu, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta;

 

- Ja grupa tiek izsniegta, bet noņemta dēļ brīdinājumu punktu daudzuma, liegums uz grupu - 1 mēnesis.

 

- Ja grupa tiek noņemta atkārtoti, tā vairs netiks izsniegta.

 

 

 

 

 

Atkārtotu pieprasījumu var rakstīt ne ātrāk ka pēc nedēļas.

 

Visus pieprasījums rakstīt te pat lejā.

(Atvainojos par gramatiku  jo rakstu no telefona)

 

Apstiprināts.

Pēdējo reizi rediģēja Gozmit, 2021. gada 01. augustā, 00:23.

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 30. jūlijā, 15:55
12
post

Aktīvs esmu, biju jau bet izbiju. Iedod man lojalo

 

Nebūs.

Pēdējo reizi rediģēja Gozmit, 2021. gada 30. jūlijā, 17:28.


Biezaputra
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
327 atbildes forumā
Online: 13d 8h 53m
Redzēts 17. martā, 22:48
Pievienots, 2021. gada 30. augustā, 17:16
0
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu):  Nekādu problēmu

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus):   https://mta.kick.lv/forums/topi…sveiki-visiem/

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus:  Reģistrējies 25 janvāris 2021

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku:  https://mta.kick.lv/forums/topi…sveiki-visiem/

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Viss sākās, kad draugi mani pieaicināja uzspēlēt šajā serverī, viņi teica ka baigi laibais un es par visiem 100 varu to apstiprināt. Man šeit patīk viss no kvalitatīvā rp līdz pat nepatīkamajiem PD darbiniekiem. Pašlaik šo stāstu nevaru papildināt, jo ar nepacietību gaidu jano sezonu!

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās:  Nu jau tuvojas 5tais rp gads. Ar rp ir tā ka nemēdzu sēdēt un neko nedarīt, aktīvi visur, kur var eju un erpoju, reizēm pat par daudz kur ielienu. Man viss labāk izdodas rp saistībā ar legālām lietām, proti, ar auto tehniskajām lietām, bet arī pie nelegālā esmu sācis piestrādāt.

Pēdējo reizi rediģēja Biezaputra, 2021. gada 30. augustā, 17:18.

Sharper
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
bariga
303 atbildes forumā
Online: 35d 5h 14m
Redzēts 23. aprīlī, 14:00
Pievienots, 2021. gada 31. augustā, 11:14
0
post


Mēs izdomājām dot kādu nelielu cepumiņu tiem, kuri kaut kādā veidā izpalīdz/izpalīdzēja un vienkārši aktīvi iesaistās projekta dzīvē gan serverī, gan arī forumā. Jāmin uzreiz, ka katram netiks likta "Lojālais lietotājs" grupa.

 

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu): Protams

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): since day 1

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: Reģistrējies 04 jūnijs 2018

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: Ja tu mani nezini, tad daudz esi missojis

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Šeit jau esmu no kāda 2k16/17 mos, kad vēl pie ragiem bija Danex, laikam. Pazudu, atnācu atpakaļ goblina laikos un man nevajadzēja ilgu laiku, lai saprastu ka jātin makšķere un jādod prom. Atnācu kaut kad vecajā sezonā, kad mani pasauca Coldplays erpot. Solījumi bija daudz, bet tas bija pāris dienu jautājums, kad viņš kaut kur pazuda. 

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Teiktu, ka diezgan liela. Vairāk nekā 1000 vārdi.

Nosacījumi:

- Ja tu saņem 1 vai vairāk mūžīgos brīdinājuma punktus, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta (info par brīdinājumiem);

- Ja tu saņem liegumu forumā uz mūžu, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta;

- Ja grupa tiek izsniegta, bet noņemta dēļ brīdinājumu punktu daudzuma, liegums uz grupu - 1 mēnesis.

- Ja grupa tiek noņemta atkārtoti, tā vairs netiks izsniegta.

 

https://mta.kick.lv/forums/topic/11126/smotrjagi/

Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 53m
Redzēts 23. aprīlī, 00:01
Pievienots, 2021. gada 08. oktobrī, 12:55
2
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu): +

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): +

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: +

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: https://mta.kick.lv/forums/topi…ens-no-jitzie/">https://mta.kick.lv/forums/topi…ens-no-jitzie/

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas:Pieredze šeit protams ir visspilgtākā no visiem komūniem kuros esmu bijis, uzsāku spēlēt kick jo draugs pasauca, domāju iešu iečekot un te arī esmu uz palikšanu. Nu MTA serveri es spēlēju jau daudz ilgāk pirms reģistrēšnās forumā, viss ko serverī redzēju bija tas, ka cilvēki te tiešām atnākuši atveidot RP varbūt daži ne tik ļoti, bet pozitīvais tāpat bija vairāk. Kad beidzot reģistrējos forumā redzēju, ka te lielākā daļa ar cilvēkiem ir ar galvu uz pleciem un tas mani motivē palikt tikai un vienīgi te.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Nu sāksim ar to, ka neesmu nemaz bijis tik daudzās kopienās, bet dažŗeiz sanāk sastapties ar diezgan lādzīgiem komūniem un esmu nonācis ļoti interesantās/pārdomātās RP situācijās, kas tikai attīsta manas zināšanas un kreatīvismu.

 

Nosacījumi:

- Ja tu saņem 1 vai vairāk mūžīgos brīdinājuma punktus, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta (info par brīdinājumiem);

- Ja tu saņem liegumu forumā uz mūžu, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta;

- Ja grupa tiek izsniegta, bet noņemta dēļ brīdinājumu punktu daudzuma, liegums uz grupu - 1 mēnesis.

- Ja grupa tiek noņemta atkārtoti, tā vairs netiks izsniegta.

Apstiprināts.

Pēdējo reizi rediģēja Kristers, 2021. gada 24. oktobrī, 02:14.

Luwii
Lietotājs
Lielais Bocmanis
55 atbildes forumā
Online: 6d 21h 18m
Redzēts 2022. gada 21. decembrī, 16:44
Pievienots, 2021. gada 12. oktobrī, 01:28
2
post

Prasības:

- Ne vairāk,ka 3 soda punkti forumā,no kuriem 1 var būt tikai mūžīgais soda punkts (Vari tikt atteikts,ja esi negatīvi izteicies par projektu): 0 punktu

- Ne vairāk par 5 ajailiem: Got it

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 3 mēnešus ( Var būt izņēmumi ): Got it

 

Anketa:

- Nedaudz pastāsti par savu pieredzi projektā: Izbijis šī projekta GameMasters danex valdīšanas laikā, samērā ilgs laiks pavadīts projektā.

- Kāpēc būtu tev jādod šī grupa: Jo, iekš kikc community kaut neuzturos 24/7 atrodos daudz ilgāk nekā dažš labs te.

- Vai tu esi ieņēmis kādu no statusiem projektā,norādi kādu un ko esi labu paveicis esot amatā: Pirms entiem gadiem jā..

- Pieredze "Roleplay" jomā projektā: Kādi gadi 8 aizsākās, bet ļoti daudz paužu bijis.

Apstiprināts.

Pēdējo reizi rediģēja Kristers, 2021. gada 24. oktobrī, 02:14.
Haseeb
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Lietotājs+
138 atbildes forumā
Online: 4d 3h 4m
Redzēts 16. aprīlī, 16:16
Pievienots, 2021. gada 14. oktobrī, 01:54
1
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu):  Nav neviena.

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): +

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: +

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: Esmu tads pats cilveks, ka visi parejie, kuram patik brivaja laika padrotot datoru, un tas aizstājas ar mta, jeb csgo, roleplay tieši speleju jau 7-8 gadus, protams ar pauzēm, bet tāpat, dažreiz esmu paslinks uz rpošanu, bet tad var vnk iechillot, grūti tā pastāstīt , butu kādi jautājumi butu vieglāk. 

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Ja nemaldos, kādu dienu meklēju kādu mta latviešu rp serveri un uzgāju šito, sāku spēlēt, no sākuma baigi nepiesaistija un tad vienu dienu galīgi nebija ko darīt, ienācu te un sanāca tā ,ka parpojot dabuju bišku naļiku un tad jau viss aizgāja, vajadzēja krāt tam un tam, sākās draugu saukšanas utt. :D un no tā laika arī te spēlēju, jo te ir kaut cik sakarigi administratori, salidzinot citos serveros ,kuros esmu pabijis, tur ir galigi trash, pat nav jegas laiku teret. Pašlaik neesmu bijis ne administrators, ne kas cits, bet visam savs laiks, nav kur steigties.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Personīgi esmu no tiem cilvēkiem ,kam patīk eksperimentēt, tāpēc esmu šeit visu mta izspēlējis un izčekojis katru serveri, kā jau iepriekš minēju, tieši lomuspēli spēlēju 7-8 gadus, esmu gan mta spelejis, gan FiveM testējis, gan sampu, bet mta kka vairak piesaistijis un tapec ari šeit esmu palicis. Patik vairāk nelegālas lietas atveidot, bet var ari kaut ko interesantu, plašs jautājums par pieredzi lomuspēles kopienā...

 

Nosacījumi:

- Ja tu saņem 1 vai vairāk mūžīgos brīdinājuma punktus, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta (info par brīdinājumiem); ✔︎

- Ja tu saņem liegumu forumā uz mūžu, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta;✔︎

- Ja grupa tiek izsniegta, bet noņemta dēļ brīdinājumu punktu daudzuma, liegums uz grupu - 1 mēnesis.✔︎

- Ja grupa tiek noņemta atkārtoti, tā vairs netiks izsniegta.✔︎

 

Apstiprinu.

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2021. gada 17. oktobrī, 15:49.

amsterdam
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
sღиɨς
335 atbildes forumā
Online: 16d 3h 6m
Redzēts 2023. gada 06. jūnijā, 01:00
Pievienots, 2021. gada 24. oktobrī, 01:10
0
post

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: Links uz sasveicināšanās topiku* 

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Aizejot no samp , devos citos meklējumos un uztapos uz mta , kurā no latviešu serveriem uz to laiku bija populārāks cits projekts , kurā es sekojoši arī sāku spēlēt , pieņemoties ļoti daudz pieredzes , mācoties un attīstot savu roleplay un zināšanas mta jomā uz labāku pusi , tomēr sanāca pēc situācijas tā kad nācās iet prom no tā projekta un durvis man atvērās iekš kick.lv , kur es arī sāku spēlēt jau vairāk kā veselu gadu atpakaļ , gaitas iesāku , kā šodien atceros , veidojot jauna personāža dzīvesstāstu , spēles gaitā izvērtējot servera un spēlētāju roleplay prasmes un līmeni serverī. Pēc tām , teiksim ''analīzēm'' , tomēr arī izlēmu palikt , turpinot pilnveidoties un mēģinot sevi visādās citās sfērās ar personāžu lomu atveidošanu , tas ir kā nelegālā pusē , kā arī legālā. Ar laiku arī tiku pieņemts pēc pieteikuma izskatīšanas administrācijas komandā par spēles uzraugu , turpinot savas gaitas. Protams sākumā bija diezgan daudz kļūdu , neprasme , nespēja kontrolēt sevi un nesaprašana. Tā kā serveris un gamemode ir pilnīgi jauns , pie visa nācās piešauties par jaunu un bieži vien visur bija problēmas. Kā arī ar spēlētājiem.. Sekojoši , spēlējot no parasta spēlētāja lomas Administrators priekš tevis ir tas , kurš atteleportēs tev pazudušo automašīnu pēc reporta pieņemšanas vai palīdzēs citās problēmiņās. Tomēr no administrātora lomas tas izskatās uzdaudz savādāk , priekš manis aplauztais moments vairāk bija tas kad katru momentu ir diezgan liels spēlētāju pieplūdums un administrācija serverī uz to laiku aktīva diez ko nebija. Ļoti bieži , godīgi sakot bija tā kad es biju vienīgais iekš servera no administrācijas , sekojoši no liela onlaina , iet arī daudz reporti. Un lielākā daļa reporti nesaiet kopā ar spēles uzrauga pieejām , kas man ļoti nepatika.. No kā es arī izlēmu sākt kustēties tālāk un prasīt mūsu dārgajam īpašniekam paaugstinājumu , ko es arī saņēmu , jo pat manuprāt kā uzraugs es biju ļoti aktīvs un izpalīdzīgs jebkurā situācijā , reizēm pat kustoties pret savām pieejām vai nosacījumiem no vadošās administrācijas komandas. Beidzot saņemot 1.līmeņa pārbaudes administratora amatu es jau savukārt varēju darboties aktīvāk un palīdzēt gandrīz jebkurā situācijā spēlētājiem , kas mani priecēja. Saprotot to kad es tieku galā ar šo visu štelli bija laiks arī mēģināt sevi foruma moderatora lomā , tā kā man ir diezgan un pietiekami liela pieredze tajā... Kas man arī protams izdevās. Bet nu , visiem labiem / nelabiem stāstiem pienāk savas beigas.. Manas bija tādas kad sākās nelielas problēmas , sakarā ar darbu / uz to laiku ar mācībām un arī privātajā dzīvē un nācās palikt diez ko neaktīvam un tieši dēļ tā es vairs neesmu administrācijas sastāva pārstāvis. To kas notika iepriekšējā sezonā jūs jau tikko izlasījāt , tomēr ar šo sezonu jau ir uzdaudz savādāk.. No savām nepatikām par to varu pateikt to kad , administrācijas komanda uz doto brīdi ir ļoti neaktīva , nepilda savus pienākumus pietiekami labi un bieži vien vispār uz ''pohuju''. Ļoti daudz spēlētāju kas vispār nesaprot kas ir roleplay un nevēlas par tādu dzirdēt , par ko administrācijai cik es skatos un cik var pateikt no malas , ir pilnīgi vienalga. Ņemot vērā augsto uz doto brīdi onlainu vajadzētu sākt darboties aktīvāk manuprāt , lai noturētu projektu. 

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Pieredze īsti un manuprāt nav nemaz tik liela , viss ar ko es varu ''palielīties'' ir pieredze pirms mta , samp full-rp un medium-rp , angļu un krievu projektos kur spēlēju diezgan bieži un kā jau rakstīju augstāk aizgāju no samp un pārnācu uz mta.

Roleplay teiksim tā ir priekš manis kaut kāds cits un atsevišķs mākslas veids , ko es priekš sevis cenšos uzasināt un pilnveidot , sekojoši es katrā normālā (kur nav lowaku / ir cilvēki kuri arī rpo) situācijā es mēģinu izlikt savas prasmes uz pilnā un jebkuru roleplay momenta sīkumu izraisīt un dot apkārt esošajiem spēlētājiem iespēju izbaudīt kvalitatīvu roleplay un normālu atmosfēru atrodoties blakus. 

 

apstiprinu

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2021. gada 03. novembrī, 02:19.

'' Who you wanna hate now?
Pretty soon you gonna hate me '' 

 

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 11m
Redzēts 20. aprīlī, 00:21
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 01. novembrī, 11:23
2
post


Mēs izdomājām dot kādu nelielu cepumiņu tiem, kuri kaut kādā veidā izpalīdz/izpalīdzēja un vienkārši aktīvi iesaistās projekta dzīvē gan serverī, gan arī forumā. Jāmin uzreiz, ka katram netiks likta "Lojālais lietotājs" grupa.

 

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu): +

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus): +

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: +

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku:  Vārdā zināms kā Arturs, vai pie tuvākiem draugu lokiem kā ''Artuha''. Vietējais Saldinieks, patīk ēst un labot/ izmantot visādas tehnikas. Viss foršāk jau ar traktoriem un citām smagajām tehnikām pabraukt. Mācos Latvijā labakajā ''pāķu'' skolā, čiloju ar nesekmigāk atzimēm un daudz kavētām stundām. Patīk labi patusēt un labi iedzert, 40 grādīgie kā udens iet. Lielumā tas arī viss, netaisos iegrimt dziļumos.

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Es šeit sāk spēlēt sen, man liekas zem cita nika, kuru neatceros. Tas laikam bija 2016 vai 2015. Tā nu ar šo sezonu esmu nolēmis nelēkāt un palikt līdz galam. Ir mēģināts tikt adminos, bet es pārāk nenopietns esmu un nevaru pieķerties un saņemt sevi rokās uz 1 sezonu, šī sezona arī īsti nav izņēmums, tādēļ uz amatu administrācijā nemaz neskatos.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: Daudz un visur, lēkātājs biju nežēlīgs, katrs mēnešnieks un lielais serveris, esmu tur bijis. Tā jau kopš 2016 stabili, ik pa laikam aizejot uz SAMP vai FiveM, bet kopumā MTA ir galvenais. Ir atēlots principā viss, sākot no autoservisiem, beidzot ar bandām un mafijām. Čut. čut no katra. Esmu pabijis Doga ( cietumnieka ) ieridnieks, bet ātri sapratu, ka tur viss pa pipelēm

Noraidīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2021. gada 15. decembrī, 20:47.
qtecc1
Servera administrators
Frakciju komanda
Lāc1s
86 atbildes forumā
Online: 4d 19h 43m
Redzēts 22. martā, 15:17
Pievienots, 2021. gada 09. novembrī, 00:50
0
post

Prasības:

- Ne vairāk kā 3 soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu): Neviens.

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus):  Tie kas zin, tie zin/atceras. Nav topiks.

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus: Šeit uzturos kopš 2020. gada sākuma. Kas atceras, tie atceras, kas zin, tie zin.

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku: 

 Max, kjūteks, 21. Bezjēdzīgi tērēju naudu universitātei, hvz vai tas bakalaura grāds tik ļoti kautko dos. Nū... pa dzīvi, es īsti neko. Spēlēju kompīti, mācos, daros ar savu lauveni. Mēdzu iešaut kādu odziņu. Favorīts man 14nieks. Lēts, produktīvs dzēriens. Mērķis tiek sasniegts ātri. Patīk automašīnas, ieroči, narkotikas. Ko Te vēl es varu baigi par sevi stāstīt. Nezinu.

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas:

 Ohh, šajā komūnā es sāku atveidot lomuspēli 2020. gada sākumā. Diezgan vēlu. Esmu vairākkārt dzirdējis par komūnu, taču nebiju pievērsis baigo uzmanību tam. Tajā laika posmā, nebija interese atveidot. Taču, pasauca mani uz šejieni divi pipari, @Guzman un @heii55. Sāku attēlot lomuspēli šajā komūnā tieši ar viņiem kopā frakcijā Ticristano Mafija (kas nezin, kā tiek attēlota visskvalitatīvākā nelegālā lomuspēle, droši: https://mta.kick.lv/forums/topi…ristano-mafia/ 7,8,9,10 lpp.) Sāku es kā John_Grove, resns afroamerikānis, kuram bija nereālā tieksme pēc kāposta. Vēlāk ticis nošauts. Vēlāk bija viņa brālis DeShawn_Grove, protams ari tika nopīpēts. Un visbeigās DeShawn_Reed. Sezonas beigās, bija ļoti bagāts ar savu privātmāju, trīs auto un sievu. Retired gangbangers, kurš reāli centās noraut jebkādu kāpostu, jebkādā iespējamā veidā. Tajā laikā biju pieņemts kā lomuspēles pārzinis. Māciju jaunos, papildināju savu zināšanu klāstu un baudīju atmosfēru. Taču, tiku izmests, neaktivitātes dēļ un manas neapmierinātības dēļ pret iepriekšējo servera īpašnieku. Nepatika man viņa attieksme. Tad serveris vel nebija tik ļoti attīstijies, jo uz viņu vienkārši uzmeta pimpi. Taču šobrīd ir daudz kas samainijies, tikai un vienīgi uz labo pusi. Jaunas sistēmas, skripti un cilvēki. Esmu apmierināts ar šobrīdējo situāciju, taču ir, šis tas, ko jāpielabo. Un, protams visi mēs gaidām jaunos labumus. Pašlaik esmu administratora amatā, cenšos, daros, pildu pienākumus, draudzīgi un bez steigas, bet pats galvenais, atveidoju lomuspēli.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās: 

Sāku es savas gaitas lomuspēlē kautkādā 2012-2013 gadā, samp latviešu komūnā. Tad es vel nejēdzu vispar neko no lomuspēlēs. Atceros man bija bail iestāties Grove ST bandā, jo prasīja visus terminus no galvas. Baigais stress, un ar čomiem sazvanoties viens otram skaidrojām terminus. Nu baigi gribējās braukāt ar to zaļo Washington un bugot deagle. Vēlāk @Guzman un @heii55 ielika man roleplay pamatus. Viņi parādija, kas ir nelegālā lomuspēle, kas notiek, un kā to atveidot. Vēlāk biju atveidojis legālo LSPD, nepatikās man būt divpadsmitniekam. Nav tas mans. Bija pa vidu krievu/angļu komūni, kur arī šo to iemācījos. Adminēt, atveidot un klausīties. Un tagad esmu šeit, daros un atveidoju lomuspēli.

Apstiprinu

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2021. gada 15. decembrī, 20:46.

:slinkis:

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 589 ( 11738 skatījumi )
Niknaaks, airdox, paklaxjss, Sc4rLV, Kristiāns, daanieels2, Osmans, buddyy, dandijs, joberis, yanchux, nauriks, Jitzie, Bosch, Bārnijs, Bridges, Skrevele, Robo, LerryS, Saulgreezy, derkijs, Only1Gitaks, Psychicaut, endijzs, Kolkin, Scrubs, MaryJane, 518293182, Kurts, M1ksz, keyglock, Haseeb, archaa, Collins, pasarti, Gakisons, Biezaputra, Caster, gerachnik, trepke, W22D, Sharper, hoodrat, your2mad, KewinGreeys, Boo, Petunija, jur, qtecc1, Emmet_Bowman, GaraiS, stafins_420, Loews, naurz, Jony, RUNRĀLS, ddandaliis, reintards, 9Boz, fleqq, Liepinshh, ! starxzs, raivorijs, Sneaky, Ricins, snickerlv, Palmijs, draiver, Tropkillaz, PETER1ZZ, ELSB, MrLa!pa, DidzzyS, rackzz‎‎‎, Freedy, Cryptix, Ofkors, Ryan Gosling, xnosavalilpumpnakamais, feltzer, #ILLEGAL, IceKing, smokiys, KawaiiLoveLY20, Jackobb, peepkin, Devitais, klassiks, haris, hommebasque, jameblack, kupers, raivikshd, maratssmaida, alchemists, papriks, Murris, AlmostOG, wardix, LUĪZE, Leonchiks, repers, bonnie, Rimbikis, niksniklaavss, UMEH, DesertFoxLV, Blondaaa, wfud, paklaxjsALT, Tomsss19, LVnooB, Johny Svins, zayac, SANLA, Kaprīzā, Maruzha, jurislips, MrEddy, FizzyS, AntiFrezzze, Valchhaaa, Thomas, Admiiiks, Twizzy, sencis., Supreme, KristapsDD, Martello, K999, wiii, n1k0lajsxd, fusilllium, pagarinatajs, Zatlerzaurs, Draugs, grauzejs, kiroji, Avatars, figura, Hyper, Wolfijs, FalkeLV, Celtnieks, Castellani, wolfenstein, Strepchy, *EnEmY*, Aleksej Nikolaev, samantiina, daunars, Murish, Ne, Uziks, Kapracis, radiojuniors, Optimists , pidars, duman, Fosiks, rnand, liiwz, Kiwix, Tējaaa, juppi, Sardze, Atty, skapis, amsterdam, Tominsh, jakana, Shrek, esketit., sukamaniramurs, Origo Urla, Flexits, amiz, Stussy, Arhimēds Pitagors, Gozmit, WidY, timaballs, RainersK, sluker, Kristers, marats, SeklaisJonits, Криля, Swufy, silvia, Čivrix, Grums, 7n4_, 𝐖𝐇𝐈𝐓𝐄, Apple547, HENKONZ, HandlexY, Ekskluzīvais, ForesT, Rixhijs, NormisSpyro, Biggy, rackzz, phine †, heii55, TheShadowLV, alexdell2, Dekraa, Guzman , diletants, Kuzmics, Zexity, Haralds, pivuks, Memorie, LuckyDonut, Ērms, Luwii, kristaps_hokage, Dopixxx, swolex, Varde, Bobix, Kareem_Young, LMD, Kn0w, zauers, TavaMatite, Efrehs, George Morison, ppiippaarrss, Negro, Sestais, friend of deer, Bebrs, Danno, Norbis, bLank, Karchiks, KasParNa*uj?, Enija, fletcher2, Infernus, Pienvedejs, ツARMISSツ, blaze, 💜 Tvaiciņš 💜, RageQ, Raivis, 𝙀𝙨𝙠𝙖, CiMBo, Dinčaa, Laurz, Sicitisss, Dayzer, Knight, ivanovs, FL3X, Sky_kruu, ♰𝕯𝖊𝖓𝖌𝖊𝖗♰, martinsh, wind, dmer777, annija, Gangsta, Kazocinsh, 2Pac, GoblinX, Steezijs, beglis, teoy, Gonzalez, Lindy, NXTHING, dqlepey^^, awwkdo, RaspyS, Owl, HENNESY, uravnobeshen, sippa, balenciaga, Hačiko, CarD, command, kukuruza, Assassin, Brazy, Sawanah.Grace, cyber, Latvians, N1ce7ry, Kiddo, Durdulis, Kartoška, Lauris29, flinstons, creativeloc, Janzz, bobo, Freimis, Rolis, Mitrais, Riksijs, ArtursLV, trisarpusi, renars, Henoksel, buffrider, NokiaExpress22, Bozhee, Tomss, Black, Aye, Davexx, Kristherz, grancmix, Fushion, Kriksis, Suprīīīms, Peciņš, Eevaaaa.s, shockins, “Markuss”, bigboi dude, Angelis, Kqastr, Sers BarBis III, hoodsta, Shxdy, sandis , Beichz, antons2212, Ğirts, Lauronja, MustanK, Pluto, tavsmurgs, LaKush, SHIT, Waltttz, Clo3n, RavenS, hood trooper, shakuriox, Arvis2277, hans, Unicorn, Zoro227, astr0q, Raivic, 匚ㄚ尺乇乂, TheZero, Normens, Weksijs, tomka_c19, Logix, endeavour, Hennessy-, LaMpAcKa, TrustR, Davko, RuxiY, Vaditajs, Fady, DriverOG, Freensto, Krisic, SNAKE, Artix, LogiTec, Fellsius, zewa420, Helludoin, dazex, Markuss777, Werinnors, user1, ................, Kosmoss, Belforts, FLESLV, experts61, 8bx, Danjix, Daave, mamba yeaz, Pusdienas, sprīdītis, 1337, ppemka, Junstiem, Gendalfiks, girts, Eljohny, Rudzha, Madden, MMD, Bubulis446, curincs, Patriots, Сhrееру, Madryy, Ghostz, Fredis, raymanins, OnsY, John Walture, Melnais, Dieggo, candyx, LilsUzijs, Vinstons, Kungs., maqs., Donatello, danscakuls, ivars123, kriminals18, Peace0ut, senkanssvens, CH1LL, Erlends, Absent, LVcookiesLV, gamzza2, Savage, Ceikaa, Tweny, rardrok, BATYA, geju kanna, Stiivijs, DenijsLV, JamesWilson, arvis, KAPARS, Pishkaa, Vitautas, Elans9876, Cookie, R4LF1NS, Im Billy, ble, DarkDreams, Kazhiks, qqlaurisqq, Em4a, Buda, MINIGORS, petor14, Vlagiks, Brigadieris, Dino23, Richardsrol, SkechMyAss, 100CENT, Gangster, Chill, alfredmayfrendsss, swagyy420, Ekstazijs, Animals, Tunex, ainaars2, Bosall, Shamrock, ģetka, Nilucis, FRIDAY, bandits, ingnafs, Rimz, panelis, PRETOKTORS, THRU, rolanddis, luchega, HXWL, Venom, Tankists, dzēsts_profils_3, Sahdow, Twulkz, Cosmoss, Freya, Nils, Marks, anormis, MateYs, Janis200421, Z1EMA, Rufus, antogine, Redman, SmokeY, Flomits, Edward_White, Laiks, Arnoldinshh, Martinshss, ghostinzz_, KrazeY, JayB, OpisLV, rolex, SkyLine, EBK, Trupaks, Mote, VecaisBuks, Veinbergs, xGodSonZ, Poseidons, DenzBen, GUNCHA123123, egons, realduksitis,    , helldoglv, Chemijs, amatieris16, Jokdaris, Noslēpumiņš, krans, TheKeneddy, crazy123, Kevinnix, iFamous, Gvido, Kaktuss, Nuwzys, RobertStoth, samagon4ix, Megiii, raymanLv, ......, saule, karburators, Gucci, kROPLIS, Dobots, DorothyBigue, rudups, GeNesiS, kidpromil, Rūdolfs, gox, BytovkaNN, medrof, RogelioLix, piterBog, ExspresLV, Nezinkas, tirpeklis, MadYoga, Growsmile, CheeseLion, RodGamerLV, Bocmanis, Brendijs, chapa, iMett, kristaps009, pier, OracleOP, Spriditis, Daniels, BANNED, Richardo, babushka, Radiators, Flandzins, sviideejs, dezkins, , HowToRuski, Cuhz, JustinXer, StaFFорд, Mikijs, Treknulis, CherBerry, Flexy, Artis18, Sack, Baiba, ietrata, sweathly