bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
4
1
topic
Squadush Lojāls Puika
n1k0lajsxd
Lietotājs+
80 atbildes forumā
Online: 12d 7h 54m
Redzēts 26. martā, 02:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. jūnijā, 11:08

Prasības:

- Ne vairāk kā soda punkti forumā, no kuriem tikai 1 var būt mūžīgais (vari tikt atteikts, ja vairākkārt esi negatīvi izteicies par projektu):  ir 3 brīdinājumu.

- Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (vairāk tēmēts uz tiem, kuri tikko sasnieguši 6 mēnešus):  1 Gads +

- Forumā jābūt reģistrētam vismaz 6 mēnešus:  Vairāk kā vajadzīgais.

Anketa:

- Neliels apraksts par sevi vai links uz sasveicināšanās topiku:  Krch mani sauc Niks, speleju mta, kādus 5 gadus īsti nēsmu skaitijis, daudzi manliekas mani pazīst, online esmu diezgan bieži un diezgan ilgi.

- Pastāsti par savu pieredzi šeit; kā uzsāki, kas piesaistīja, kā šeit bija agrāk salīdzinot ar šodienu, varbūt pat esi bijis/usi daļa no administrācijas: Ieladēju mta dēļ dayz spelēju un tad krch draugs pateica lai pameiģinam rp, iegājam (tadkad Shokins vel bija kkas) bija vārds man James Walker, un tad tā ttas viss aizgājā.

- Pastāsti par savu vispārējo pieredzi lomuspēles kopienās:  Nēsmu baigi op erpers, esmu vidējs.

 

Nosacījumi:

- Ja tu saņem 1 vai vairāk mūžīgos brīdinājuma punktus, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta (info par brīdinājumiem);k

- Ja tu saņem liegumu forumā uz mūžu, Lojālais lietotājs grupa tiek noņemta; k

- Ja grupa tiek izsniegta, bet noņemta dēļ brīdinājumu punktu daudzuma, liegums uz grupu - 1 mēnesis.k

- Ja grupa tiek noņemta atkārtoti, tā vairs netiks izsniegta.k

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 28. jūnijā, 12:08
1
post

5 gadi bet redzu tevi labi ja trešo mēnesi kikā.

Dinčaa
Meitene zeltene
132 atbildes forumā
Online: 129d 23h 8m
Redzēts 28. martā, 15:38
Pievienots, 2020. gada 28. jūnijā, 12:16
0
post

Jāievieto Lojālā lietotāja topikā kā posts

TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0