bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
10
1
topic
[GM Pieteikums] experts61
experts61
Lietotājs
Lielais Smēķis
18 atbildes forumā
Online: 2d 8h 0m
Redzēts 9. februārī, 11:25
Pievienots, 2020. gada 21. februārī, 00:11

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. [ x ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Maxims

Iepriekšējie nickname: gsosa, experts61, qtecc1, Max

Tavs vecums: 19

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: DeShawn Grove - Ticristano Mafia.

Pieredze kā Gamemaster: Pirms gada biju Gamemasters divos komūnos, krievu un angļu,bet tas ātri aizvērās ciet spēlētāju trūkuma dēļ un vadības nevēlēšanās uzlabot tā brīža situāciju, lai piesaistītu jaunus spēlētājus. Pārsvarā atbildēju uz reportiem, kad bija vajadzība atsvaidzināju dažu spēlētāju jau esošāš zināšanas, kā arī papildināju tās ar savu pieredzi.

Pieredze Roleplay jomā: Lomuspēli sāku spēlēt daudzus gadus atpakaļ (kopš 2012 ja nemaldos, varbūt agrāk), kad parādījās pirmie latviešu roleplay serveri uz SAMP bāzes tur mpsa,exs, velak SA:MPlv.Esmu daudz laika veltījis uz krievu roleplay serveriem, jo pārsvarā visi draugi pavadīja savu laiku tur, nu un es ar viņiem. Daudziem nosaukumus neatsaukšu atmiņā, jo tai laikā, būtiski tie bija mazi projekti, kuri tikai pēc kāda laika guva labu audienci. Bija veidots arī savs projekts/serveris, 2015 gadā. Ar džekiem centāmies dabūt stabiju onlainu, bet nesagāja.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Ir, par nonRP reklāmu(milti)

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): tikai vienu https://i.imgur.com/7ktgYta.png

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Sveiki! Mani sauc Maxims. Man ir 19 gadi. Dzīvoju es Rīgā, Imantā. Šobrīd cenšos pabeigt 12.klasi, ganjau saies. Pa piektdienām mēdzu iepist mazliet odziņ, nu tā... tīri veselībai. Ļoti patīk vācu un japāņu ražojuma automašīnas, bet pašam tiesību nav lai vadītu car, bet viss pa mazam top. Mīlu datorspēles, sākās viss, cik nu atceros, ar crash bandicoot uz PS1, pēctam vecāki atļāvās nopirkt man PS2. Pēc kāda laika sencis mans sev nopirka GTA:SA un man spēlēt neļāva. Nu es nenoturējos protams, kad kārtējo reizi tēva spēles progress mistiski attīsijās, dabūju pa ausīm, jo redz esmu pa mazu lai spēlētu tādas spēles. Mani tas apstādināja? Ne lol xd.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Lieki drošvien būs pieminēt to, ka šis serveris vienmēr ir pastāvējis cik es sevi atceros spēlējam roleplay latviešu komunā. Protams, visi vienmēr ir runājuši, bet kautkā laidu garām šā un tā un tagat gribētos pamēģināt arī šeit. Tapēc es uzskatu, ka es atbilstu visām prasībam un mierīgi varēšu pierādīt sevi. Teiksim tā, ka bieži ir situācijas serverī sanākot 50 spēlētājiem. Tiešsaistē ir 2-4 administrātori/rp skolotāji un priekšā rinda ar 7,8 un pat vairāk reportiem. Manuprāt, tā ir milzīga pārslodze un es būtu ar lielāko prieku palīdzēt administrātoriem un citiem spēlētājiem.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Spēlēt mani šeit pasauca @guzman un @heii55 ar kuriem kopā esmu pavadijis daudz laika ne tikai šeit bet arī citos serveros. Sākumā biju skeptiski noskaņots pret spēlēšanu šeit, tad kādu laiku roleplayojām kopā mūsu frakcijā un kautkā ļoti šis viss mani ievilka iekšā.Biju nācis no skolas mājās un uzreiz slēdzis kasti iekšā, lai tik turpināt to IC RP, lai frakcija negāztos lejā un džeki, kas zem manis nepaliek bez maizes(IC). Neskatoties uz to bija atsevišķi momenti, kur situācijas tiek pārnestas uz /b ,sakās strīdī, tas īsti netraucē tam azartam, kas nāk arvien vairāk un vairāk par to lomuspēli.Mana velme ir uzlabot lomuspēles atveidi iekš servera, apmācīt tos pašus spēlētājus, kā arī ieturēt balansu starp IC un OOC, lai lomuspēles laikā mazāk tiktu pielietota /b komanda, tai skaitā arī organizācijās. Pēdējā laikā ļoti bieži novēroju, ka lomuspēles atveidošana tiek pārtraukta ar OOC. Protams, bija tādi brīži, ka kautkas nepatika, lika dusmoties, nervozēt. Pārsvarā tas bija un ir elementāro roleplay noteikumu neievērošana. Jā ,varbūt esmu ar kādu strīdējies, bet tas bija viss notika balstoties uz iekš spēles notiekošo un jau sen ir aizmirsts. Ar lielāko prieku palīdzu, un ja es apmācu spēlētāju, tad es to daru tā, lai es pats par savu paveikto darbu justos lepns. Apmācīt spēlētāju ir vienkārši laba sajūta, jo labi izpalīdzi un jūti, ka tas neies gar ausīm. Galvenokārt es centīšos ierobežoti pildīt savus pienākumus, visu, kas nepieciešams. Risināšu spēlētāju problēmas iekš tēla un ārpus tā. Ja notiks strīdi, atradīs piemērotu situācijai kompromisu. Centīšos palielināt zināšanas jauniem spēlētājiem par pareizu lomuspēles atveidošanu, tā teikt, padarīt to kvalitatīvāku un patīkamāku. Mana galvenā motivācija ir sniegt sev un citiem labu priekšskatu par lomuspēli kopumā. Ļoti motivē labas atmosfēras radīšana sev un citiem spēlējājiem,kā arī velme samazināt noteikmumu pārkāpšanu serverī. Globāli celt lomuspēles atveides līmeni serverī.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā.

Pēdējo reizi rediģēja experts61, 2020. gada 21. februārī, 00:59.

aue

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 21. februārī, 00:21
1
post

Lai jau tev tiek tas gamemaster. Atbalstu.

Pēdējo reizi rediģēja sippa, 2020. gada 21. februārī, 01:52.
Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2020. gada 21. februārī, 00:22
0
post

Nu huizin vai busi tas cilveks,kas tagad nems visus reportus un izpalidzesi,tie paliek vieni vardi.Doshu PAR,mak rpot,mak zaudet,domaju,ka ir piemerots.

GaraiS
Servera administrators
Frakciju komanda
103 atbildes forumā
Online: 5d 10h 58m
Redzēts 8. aprīlī, 20:45
Pievienots, 2020. gada 21. februārī, 00:23
0
post

Būšu PAR. Pieteikums skaisti uzrakstīts un iekš IC ari aktīvs. 

Guzman
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Pablo ebK DopeBoy Escobar
369 atbildes forumā
Online: 17d 18h 55m
Redzēts 15. februārī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 21. februārī, 00:56
0
post

Pats līdzi ir pasaucis citus draugus ar ne tik bagatām zinašanām spēlēt. Jo vairāk spēletāju, jo labāk .Galvenā motivācija mums visiem ir radīt spēlešanai patīkamu atmosfēru serverī. Nodrošināt ari noteikumu ievērošanu ar ko daudzi joprojām straglo. Noteikti nebūs viens no tiem, kas kā dažs labs neizdomās izņemt no frakcijas kota 200'000 "Korupcijas ceļa iegūtus,priekšnieks būdams līdzekļus"  type a nigga. Ņemot vērā ka vajadzīgi ir aktīvi cilvēki seviški tagad jauni gmi  lai mēģina. Galu galā visi mes nēesam ne bez grēkiem, visi uzreiz nebijām super admini un gmi visu ar laiku var apgūt.

Pēdējo reizi rediģēja Guzman , 2020. gada 21. februārī, 00:57.
TrustR
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
564 atbildes forumā
Online: 36d 22h 29m
Redzēts 2023. gada 05. jūnijā, 01:39
Pievienots, 2020. gada 21. februārī, 01:09
0
post

Došu tev zaļo gaismu. Neesmu ar tevi sastapies IC, bet nu ceru, kad esi sakarīgs un vecums arī to parādīs. Guzman pa tevi izteicās diezgan pozitīvi. Pavērojot tevi serverī, esi šai attīstītu lomuspēli. Un kā jau Guzman teica, serverī pašlaik ir vajadzīgi aktīvi GMI. Veiksmi tev ;)

Kazhiks
Bijušais administrators
Kazhiks
196 atbildes forumā
Online: 16d 16h 44m
Redzēts 2023. gada 10. maijā, 13:08
Pievienots, 2020. gada 21. februārī, 04:26
0
post

atbalstu, kartigs dzeks, sakarigs pipars, zinas ko daris

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 21. februārī, 07:10
0
post

Par, bet ja dod tad uz kad  2 nedel parbaudes laiku! 


heii55
Bijušais administrators
tec9
40 atbildes forumā
Online: 3d 0h 21m
Redzēts 15. februārī, 22:02
Pievienots, 2020. gada 21. februārī, 11:40
0
post

atbalstu uz visiem 100. ir sakarīgs, aktīvs, zinās ko dara. un tāpat - ar pēdējām izmaiņām sastāvā noteikti noderēs ekstra palīdzīgas rokas. Galu galā - guzmans visu jau pateica.

par.

bandits
Lietotājs
777
160 atbildes forumā
Online: 6d 17h 36m
Redzēts 2020. gada 20. maijā, 12:10
Pievienots, 2020. gada 21. februārī, 12:38
0
post

atbalstu Deshawn Grove, par.

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 8m
Redzēts 13. aprīlī, 19:03
Pievienots, 2020. gada 21. februārī, 14:05
0
post

Lai jau iet par! Sastapies esmu, liecies diezgan sakarīgs

 

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 39m
Redzēts Vakar, 00:20
Pievienots, 2020. gada 21. februārī, 14:09
0
post

Rekomendācija!

Ir RP'ots kopā, galva uz pleciem ir, nevajadzētu būt nekādām problēmām.

Veiksmi!

fujax

Roco
Lietotājs
7 atbildes forumā
Online: 6h 42m 29s
Redzēts 2021. gada 06. februārī, 03:31
Pievienots, 2020. gada 21. februārī, 16:15
0
post

Atbalstu, labs pacans, prot erpot, aktīvs, izpalīdzīgs un nekad neuzmetīs.

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 21. februārī, 16:32
0
post

Nevaru iebraukt, kādēļ pieteikumā ir viens niks, bet profilam ir otrs?

Došu zaļo gaismu, par cik uz doto momentu ir GameMaster'u deficīts, par cik dazš labs nemāk uzvesties un dažs tika pacelts augstāk.. Cerams, ka problēmām ar tevi nevajadzētu būt.

Veiksmi.

 

Tropkillaz
Vadošais administrators
Frakciju komanda
277 atbildes forumā
Online: 100d 8h 55m
Redzēts 6. martā, 21:29
Pievienots, 2020. gada 21. februārī, 17:05
0
post

 Itkā nēsmu ar tevi in-game sastapies, bet pieteikums ir pieklājīgs. Došu par.

There's no god, no saviour, no paradise and no life beyond. Our existence is limited. Nothing will save us from death.  Use your time on earth wisely.

Be kind to others, share your wealth - donate to the poor, protect the environment, use your opportunity every day to make earth a better place.

 

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 21. februārī, 17:33
0
post

Pieteikums labs, spēlētājs aktīvs, erpot erpo, uzvedība normāla, kā arī ir vajadzīgi Gamemasteri.

Atbalstu.

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2020. gada 21. februārī, 17:45
0
post

es pieteikumu kā tādu nelasīju, pestījos tik ko citi saka par tevi, lkm kaut kāds pizdatijs rpotājš esi, kr4 par

Durdulis
Lietotājs
Durdulis
97 atbildes forumā
Online: 5d 10h 0m
Redzēts 2023. gada 22. februārī, 23:17
Pievienots, 2020. gada 23. februārī, 13:47
0
post

Pieteikums tev ir tīri labi uzrakstīts, manuprāt, Tev ir jādod iespēja, jo esi diezgan saprotošs un izpalīdzīgs. 

Došu PAR !

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 23. februārī, 16:41
0
post

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to pieņemt, skatīsimies kā būs, itkā esi kaut kāds jauniņais, kaut kā mani māc aizdomas par to, ka esi mainījis lietotājvārdu.

Sazinies ar mani serverī, lai saņemtu statusu.
Paldies, ka iesūtīji pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0