bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
[GM] SkyLine X23
SkyLine
Lietotājs
Cʀʏ ʜᴀʀᴅ ᴏʀ ɢᴏ ʜᴏᴍᴇ
213 atbildes forumā
Online: 23d 18h 6m
Redzēts 2023. gada 04. jūnijā, 02:05
Pievienots, 2019. gada 07. maijā, 00:58

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [x]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [x]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [x]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [x]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [x]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Lauris

Iepriekšējie nickname: N/A

Tavs vecums: 16

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:

Amy Robinson - LSPD

Boris Bogdanov - Neaktīvs

Jamal Robinson - Neaktīvs

Pieredze Gamemaster jomā:

Iepriekšējā pieredze kā “Gamemaster“ man ir bijusi šeit pat vecajā KICk, “Mikseena” vai arī “Danex” laikos, īsti jau neatceros. Tā laika periodā esmu apguvis daudzas lietas par “GM“ amatu, kā arī manuprāt neslikti sevi pierādijis.

Pieredze Roleplay jomā: Manas “Roleplay” gaitas ir sākušās vel tālajā 2013/2014. gadā. un jaunu pieredzi es gūstu vel līdz pat mūsdienām. Šo gadu laikā manuprāt esmu guvis milzīgu “Roleplay” pieredzi, kas man arī palīdzējusi dzīve. Kas arī noteikti būs spējīga palīdzēt citiem spelētājiem.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): 1 reizi. šodien sanāca nogrēkoties.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): Spied šeit!

Troll jail's nav patiess. To Kreicis tā arī ir aizmirsis izņemt.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Spied šeit!

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?

Tas, ka manuprāt tas ir vienīgais jēdzīgais “Roleplay” projekts Latvijā. Šeit pirmo reizi dabuju tādu amatu, kā “Gamemaster“. Šis projekts, kā nekā ir vieta, kur esmu iztērējis milzīgu daļu sava laika, piedzīvojot gan labus gan sliktus brīžus. Protams arī tas, ka šeit pēdējā laikā ir redzams milzīgs speletāju pieaugums, kur paliela daļa ir jaunpienācēji vai arī samp speletāji. To droši var secināt, pēc latviskiem personāžu vārdiem, par ko pēdējā laikā visai bieži soda speletājus.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):

 

Mana motivācija varbūt nebūs tik spoža un oriģināla, kā citiem, bet te nu būs.

Pēdējā laikā esmu pievērsies atpakaļ “Roleplay”, dēļ KICK veiksmīgās atvēršanās, kad bija pirmais vilnis ar visiem šiem pieteikumiem, taču domāju, kad, nu ko es šeit darīšu, nevajag man lieku darbu. Tagad serverī esmu pavadijis gandrīz jau 100 stundas un esmu sapratis to, ka lieka galva, kas pilna ar “Rp” zināšanām tomēr noderētu. Stradājot, kā PD darbinieks serverī, tu tomēr vari mazliet vairāk novertēt to speletāju līmeni, kas diemžēl reizēm nemēdz būt pat normāls. Esmu sastapis cilvēkus, kas tikko pievienojušies serverim un neko vispār nesaprot, taču jau paspējuši sakrāt padārgam vāģim. Nevēlos aizvainot nevienu “Staff” biedru ar šo, taču tas manuprāt parāda, cik stipri no “GM” puses tiek vērots speletāju “Rp” līmenis. Tas ir viens no faktoriem, kas mani motivē pieteikties un palīdzēt šim projektam jau kārtējo reizi. Manuprāt man ir pietiekami lielas prasmes atveidot kvalitatīvu lomuspēli, kā arī objektīvi domāt, lai izprastu vai cilvēks ir tīšām ko pārkāpis, vai vienkārši neizprot šādus tādus noteikumus un man vajadzētu viņam palīdzēt. Motivē arī iepriekšējā pieredze, kā “Gm’s” šajā projektā. Kur manuprāt “Mikseena” vai arī “Danex” laikos, esmu sevi neslikti parādijis. Motivē mani arī daži cilvēki, kas teica lai pieteicos un protams tas, ka pašreizējais pieteikumu statuss ir atvēries. Vēlos izmēģināt sevi velreiz “Gm” amatā. Parādīt, kādam ir jābut pareizam “Gamemaster” un parādit to, ka SkyLine kaut ko tomēr arī māk un ka nav tāds “trollis”, kā cīti mēdz domāt.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:

Gadījumā ja Tavs pieteikums tiek atteikts, nākamo pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām! (Ar izņēmumiem) *Kontaktēties ar vadošo administrāciju*

Pēdējo reizi rediģēja SkyLine, 2019. gada 07. maijā, 16:12.

 

 

shockins
Lojālais lietotājs
90 atbildes forumā
Online: 9d 6h 10m
Redzēts 16. aprīlī, 17:44
Pievienots, 2019. gada 07. maijā, 08:05
0
post

Loģiski ka par, šis cilvēks ir tas, kas savu amatu uztvērs ļoti nopietni. 

Miksens
Lietotājs
Renegāts
25 atbildes forumā
Online: 1d 1h 56m
Redzēts 2019. gada 12. augustā, 21:58
Pievienots, 2019. gada 07. maijā, 10:36
0
post

Lai iet par, esi zināms kadrs, un spēsi pildīt savus pienākumus!

Pishkaa
Lietotājs
41 atbildes forumā
Online: 4d 13h 36m
Redzēts 2022. gada 16. augustā, 22:07
Pievienots, 2019. gada 07. maijā, 10:50
0
post

Stabils rec+

chornijs
Lietotājs
2 atbildes forumā
Online: 7h 1m 52s
Redzēts 2022. gada 30. janvārī, 11:11
Pievienots, 2019. gada 08. maijā, 09:50
2
post

Par , lielaka pieredze ka 90% no visa komun

Andzins
Lietotājs
Andžiņš
14 atbildes forumā
Online: 1d 10h 57m
Redzēts 2021. gada 03. aprīlī, 14:41
Pievienots, 2019. gada 08. maijā, 12:05
10
post

 

Sveiks, Skyline x23!

 

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu to Pieņemt. Bet pirms statusa izsniegšanas -

vēlos ar tevi aprunāties , un uzjautāt dažus jautājumus.

 

Sazinies ar mani iekš servera caur /report F1

Pēdējo reizi rediģēja Andzins, 2019. gada 08. maijā, 12:07.
Brazy
Lietotājs
Bijušais administrators
45 atbildes forumā
Online: 10d 12h 1m
Redzēts 12. aprīlī, 21:43
Pievienots, 2019. gada 08. maijā, 15:56
0
post

Rekomendēju, esi pietiekami aktīvs un zināšanas noteikti  Tev ir . 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2019. gada 08. maijā, 22:26
0
post

Sveiks SkyLine

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, tevi pieņemt, bet uz pārbaudes laiku, kurš ir 1 nedēļa (2 sūdzības vai vairāk, pa to laiku, tiec automātiski izmests).

Savas spējas esi pierādijis aktīvi darbojoties LSPD

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī!

 

MTA Kick administrācija

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0