bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
2
11
topic
[GM] Pantheon
Pantheon
Lietotājs
5 atbildes forumā
Online: 6h 6m 49s
Redzēts 2021. gada 27. aprīlī, 08:17
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 03:15

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [  ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ x ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ x ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ x ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [  ]


Anketa

Vārds: Jancis

Vecums: 16-17

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): Pantheon, Dreamerr.

Izveidoto personāžu saraksts: https://mta.kick.lv/forums/topi…to/?post=63973

Pieredze šāda veida amatā: Pieredze man šeit it ļoti laba, esmu bijis adminstrātors, proti, uzņemos atbildību projektā par izdarīto, un spēju sniegt atbildes uz dažnedažādiem jautājumiem, vairākos projektos esmu bijis daudzkas vairak, kā supporters, adminstrators, vadošais, jaunais, parastais adminstrātors.

Pieredze lomuspēles jomā: Pieredze man ir ļoti liela, ar roleplayu man viss aizsākās ap 12 gadiem, kad sāku erpot kad vel pastāvēja tādi laiki kā SA-MP laiki, ar to arī viss aizsākās, rupiski teikšu, uzsākot MTA spēlēšanu, daudzkas izmainījās, iemācījos erpot, iemācījos ļoti daudz terminus, kuri mācija ko drīkst un ko īsti nedrīkst darīt, tapēc lomuspēles jomā esmu pietiekoši attīstīts, un saprotoš, mans lietotākais In game tēla vārds ir Salvatore_Adiratto, kur atveidoju atdvokātu.

Servera /history ekrānšāviņš:   https://imgur.com/a/yZpN3JV

Motivācijas vēstule: Teikšu tā, iekš kicka projekta biju lielākais lowaks serverī, proti, nemācēju roleplayu, nemācēju sadzīvot ar citiem spēlētājiem, bet, pienāca brīdis, kad sapratu, kad vēlos atveidot labu roleplayu, un sākt normālu projekta reputāciju, pēc kā izveidoju characteru, un uzsāku savu karjeru iekš ic, un pašlaik viss sanāk pēc plāna. :) Sakarā ar motivāciju, un supportera amatu, esmu atbildīgnesošs, spēju iemācīties lietas ļoti minimālā laikā, spēju iemācīt, paskaidrot, palīzēt, spēšu tikt galā ar saviem pienākumiem, ar visiem spēkiem centīšos palīdzēt projekta spēlētājiem padarīt viņu tēlu dzīves labākas, un kā arī problēmas vērst par labām, spēšu apņēmīgi piedalīties, un pildīt savus pienākumus, kuri pienākas supportera amatam, tātad isāk sakot tātad, es nemaz nevēlos slēpt,kad jā,esmu agrāk spēlējis blakus projekta((pw)),bet manuprāt ja kādam pilnīgi jebkuram paprasītu vai esi kādreiz spēlējis kādā citā projektā atbilde būtu-Jā!Protams saprotu,kad visi esam bijuši citur,bet kā jau jebkuram individuālam cilvēkam ir sava attieksme,rīcība u.c,kas parāda tevi vai nu no gaišās/sliktās puses,manā gadījumā bija tā,kad centos darīt maksimāli visu,lai lomu spēles processu izbaudītu maksimālli,tā nu es krājot pieredzi,esmu nonācis tur,kad es pieļauju ļoti daudzi ar mani jau ir saskārušies jau iepriekš :) bet labi,turpināšu... Iepriekš,kad es biju GM/AD nav bijušas reizes,kad esmu neatbildējis,vai noraidījis palīdzību,vai kādreiz bijis nekorets? Tā nav bijis,jo es pilnībā apzinos,šīs te robežas,esmu attiecīgi adekvāts jebkurā situācijā,bet tas jau nu paliek jūsu pašu ziņā,esmu tāds cilvēks,kuram patīk no paša sākuma sasniegt ar vien vairāk un vairāk bez jebkādām ,,haļavām" :) Un ja mēs runājam par pienākumiem-Primārais būtu palīdzēt spēlētājiem,kuriem ir kādas grūtības vai neskaidrības,tad protams palīdzēt adminiem/kolēģiem ja ir kāda nepieciešamība, protams turpināt pierādīt sevi tikai un vienīgi no labākās puses, tas nenozīmē ja iegūst statusu tad nekas nav jādara un viss,tas tieši pretēji parāda to,kad ir vēl labāk jāceļ savs RP līmenis,jāpalīdz tas darīt citiem,kā arī ar savu attieksmi un darbībām jāceļ serveris augstāk + es uzskatu,kad šī brīža spēlētājiem nav jēga likt ,,low rp" ,bet tieši otrādāk un nekur nesteidzoties,paņemt spēlētāju,draudzīgā un labā gaisotnē,doties uz GM lounge,normālli apmācīt,atbildēt un neskaidrajiem jautājumiem,es uzskatu,kad ja spēlētājs nesen ir sācis spēlēt,citi biedri spēlē jau kādu 1 gadu vai vairāk,ir ieguvuši lielāku pieredzi neteikt:,,ooo,rekur tas lowaks",pirms sakāt to,padomājiet vai jūsu līmenis tikko sākot spēlēt bija augsts? Nē,nebija,tāpēc ir jāpalīdz šiem,kā vien varam.

Ar cieņu pantheons, īsāk sakot tiešam biju lowaks serverī, līdz ko viss mainījās, un spēju sevi pierādīt.

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 03:42
1
post

Janci tavs pieteikums ir uzrakstits kaa istam Gādžinam jeb Latvietim un tas mani galigi neuzrunaja. 

Pantheon
Lietotājs
5 atbildes forumā
Online: 6h 6m 49s
Redzēts 2021. gada 27. aprīlī, 08:17
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 03:44
1
post

@sippa visi nevar diemžēl būt vienādi. :) kā sakās, nejiešu raudāt, vienkārši turpināšu iecerēto jauku atlikušo nakti. 

Twizzy
Lietotājs
213 atbildes forumā
Online: 12d 5h 39m
Redzēts 2023. gada 28. novembrī, 09:09
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 09:03
0
post

PRET,rupji sakot tev history ir dirsā,un vel pa GM?

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 09:25
0
post

Ļoti daudz jāstrādā , kā arī nedomāji pie sekām , kad bija pohuj ka rāvi ajailus , tā ka no manis būs antirekomendācija. 

Kapēc tev gramatika ir ļoti kritiska?

 

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts 6. maijā, 22:35
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 09:44
0
post

tad cik tev beigu beigas ir gadi 16? :)

vai 17? :)

history hujovijs :)

Murish
Lietotājs++
Mūriš
217 atbildes forumā
Online: 28d 5h 29m
Redzēts 2023. gada 06. novembrī, 13:05
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 10:30
0
post

History piepildīts smuki, neizskatas ka terminus zini, pavirš pieteikums, stabils PRET

6k

||Johnson Edge - DZĪVS- Los Santos Customs||

||Felix Lorenz - DZĪVS - 15 BLVD Cathay Criminals||

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 10:37
0
post

No manis būs pret, pieteikums diez ko pavirši aizpildīts, stāsti par savu motivāciju un savu apņēmību, bet par daudz soli, diez vai izdarīsi 20% no tā teiktā. History ir pārpildīts ar dažādu terminu pārkāpumiem, visvairāk nepatīk OOC Insult jaili, tas nozīmē, ka Tu nespēj savaldīties, bet saki to, ko domā.

 

 

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts Vakar, 03:58
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 11:01
1
post

Sveiks.

Es palasīju mazliet Tavu pieteikumu un tajā neko tādu neieraudzīju, ja neskaita Tavu sapisto history ar kuru Tu tiešām par uzraugu netiksi.

 Kā jau parasti palasīju arī ko rakstīja citi zem Tava topika, kā arī ieraudzīju Tavu komentāru kurā Tu atbildi par kaut ko, tas jau liecina par to ka nevari noturēties.

 Pats nezini cik Tev ir gadi, pieteikumā ir jāraksta cik gadi Tev ir tagad, nevis cik būs.

 Neesmu ar Tevi nekad erpojis kopā, godīgi sakot nekad neesmu ar Tevi sastapies ne ingame, ne forumā. 

Došu Tev Anti rekomendāciju, neesi pelnījis kaut ko tādu ar savu history. :D 

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 2021. gada 11. aprīlī, 11:25.
7n4_
Lietotājs++
Arč
257 atbildes forumā
Online: 15d 16h 50m
Redzēts 8. aprīlī, 16:42
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 11:15
0
post

Sorry, bet kad es ieraudziju tavu history man ap sirdi palika slikti... +vēl pats nezin cik pašam gadi.. Pret

7n4_

Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 11:46
0
post

Wazāp, lasot pieteikumu izklausās ka to ir rakstījis google translate, bet nu paskatoties tavu history varu redzēt to, ka ir ļoti daudz sodījumu. Kārtīgi ieskatoties tev kopēji ir 26 sodījumi, no kuriem 5 ir ļoti nenozīmīgi ( piemēram kā AFK, Vārda maiņa, CK uzlikšana/noņemšana)  Bet tāpat tev vēlprojām  ir 21 nopietns sodīgums. Es nezinu, redzu ka tu IC darbojies, liec normālas reklāmas un strādā adeklāti. Bet es diemžēl nevaru to teikt vai tu to dari līdz laikam kad dabūsi statusu vai tu tā vienmēr strādā un daries. Ļoti, ļoti grūti pateikt jā/nē. Vēl paskatīšos tavas ic darbības, kāda ir tava attieksme pret citiem spēlētājiem. Diemžreiz  varu teikt PRET, Iespējams mainīšu savu viedokli ja redzēšu tavu attieksmi un darbaspēku.

Bambusa Lācītis 

Varde
Lietotājs
26 atbildes forumā
Online: 6d 23h 58m
Redzēts 2021. gada 25. novembrī, 17:39
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 11:50
0
post

Pret, nepatik tavs pieteikums, liekās sasteigts. Neticu, ka tu spētu apmācīt jauniņos, ja pats īsti neesi vēl iemācījies kārtīgi.

Vecums: 16-17 (Šitais strādā tā, ka ķip cik nu kurš dod?)

+Šomēness jau 6 ajail, nopietni dzekinj

Pēdējo reizi rediģēja Varde, 2021. gada 11. aprīlī, 11:52.
gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 11:54
1
post

sitie fujaki kas liek anti un rec vnk druka gramatu un doma ka kadam pis ko vini raksta.

vnk anti, nebus vel.

logicfe
Lietotājs
2 atbildes forumā
Online: 2h 58m 48s
Redzēts 2023. gada 04. jūlijā, 16:20
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 11:56
0
post

PRET, tavs /history visu par tevi parāda. Nebija jēgas rakstīt visu garo penteri, jo uzreiz varēji sākt ar /history. Paldies!

Tējaaa
#soberAF
Teeja
494 atbildes forumā
Online: 48d 22h 56m
Redzēts 19. martā, 10:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 12:02
0
post

ne,nevajag tevi,mums ir Swufy a.k.a labakais GM tujauzin peace :)

 

Vexy 0009
Lietotājs
5 atbildes forumā
Online: 7h 57m 15s
Redzēts 2021. gada 02. jūlijā, 22:33
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 12:45
0
post

Sorry vecīt, bet nu tev  bunny hop iejailoja, par RP avoid + Adminstrācija nomelnošana,   adminstrāciju nomelnoji, un tagad uz GM piesakies, bro nu nē, no manis ANTI

 

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 3. maijā, 20:48
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 12:53
0
post

Anti, vislaik čīkstēji, kad kicks nav mainījies, tā arī nesapratu tev 16 vai 17??? Neesi piemērots šādam amatam.

juppi
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
231 atbildes forumā
Online: 33d 3h 51m
Redzēts 16. aprīlī, 23:01
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 12:54
1
post

Par, šo vajadzētu uzreiz par vadošo adminu stabīli

 

Pantheon
Lietotājs
5 atbildes forumā
Online: 6h 6m 49s
Redzēts 2021. gada 27. aprīlī, 08:17
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 18:37
0
post

Sveiki visiem, liels paldies kas palīdzēja, un tie kuri rakstīja pozitīvās, un negatīvās atsauksmes, ir vel pēc kā tiekties, un mācīties. Jauku dienu visiem, teikšu tā, nejiešu raudāt un turpināšu spēlēt bez statusa, palīdzēšu tāds pats kāds esmu, turpināšu iecerēto, un tiekšos pēc mērķa gan out of character, gan in game. :) Jauku , un izdevušos Svētdienas atlikušo dienu.

7n4_
Lietotājs++
Arč
257 atbildes forumā
Online: 15d 16h 50m
Redzēts 8. aprīlī, 16:42
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 18:50
0
post

Pats atsakies no pieteikuma, tad kapec rakstiji?

7n4_

Hačiko
Lietotājs++
424 atbildes forumā
Online: 54d 4h 0m
Redzēts 20. februārī, 22:43
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 19:13
0
post

pret, pilnigakais noname pirmo reizi redzu

 

 

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0