bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
4
2
topic
[Sūdzība] SENCIS.
Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 02:22

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju

 

 

Tavs lietotājvārds: BrendijsOG

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Sencis

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Zajmund Cracker, Barney Gumble, Jintar Crinklander, Noah Vibes

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa:  Pats atzina, ka ieradās situācijā, jo izlasīja screenos, ka viņa interjers tiek uzlauzts. Atbrauca, nošāva. Vēlāk noraidīja manus reportus, centās uzspiest savu viedokli, atbild ar dusmām, neļaujot situāciju atrisināt.

Pierādījumi:

 

 

No Zajmunda puses videoklips, kur ''tiek izslēgtas cerības atrisināt situāciju, jo viņš pirmais atklājis uguni".

https://medal.tv/games/gta-sa/c…ksMjcwMzMwMTAs

Komentāri: Situācijas apraksts. Pēdējie skrīni šajā topikā. https://mta.kick.lv/forums/topi…er/?post=83358

Un tad apakšā vēl kādu video pielikšu un mūsu OOC saraksti, lai noskaidrotu kas par sūdu vispār sanācis. Kāpēc viņš tur pēkšņi uzradās.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 29. aprīlī, 23:04
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 02:29
2
post

VERDIKTS ATCELTS. NOTIEK PĀRSKATĪŠANA!!

 

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2022. gada 16. decembrī, 02:58.

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 02:31
1
post

tātad. uguns atklāšana tur nenotika. ne skaņa, ne vizuālais nebija, tas par tavu emīlu.

par tevi. tur ir mūsu safehouse. es tur varu atrasties KAD VIEN GRIBU. JEBKURĀ DZĪVES BRĪDĪ. un tevi tam nav jāuztrauc. ar tevi nevar risināt situāciju. tev nav spējas saprast. tas ir kā runāt ar sienu. es atbraucu pēc ieroča, jo vajadzēja aizvest uz hoodu pāris. pāris minūtes pirms tam, kaut kādi fujaki mums zaga visu no bagāžnieka, ko varēja. Es ierodos safehouse, daudz mašīnas, uzeju augšā - durvis vaļā, seifs tukšs. Eju ārā pa durvīm, lai sāktu izmeklēšanu un tu esi priekšā. Loģiski, ka es noberu pirmo, kas man ir acu priekšā noziegumu vietā. Jo acīmredzami, tas nebija LSPD reids. Nu un tad tu sāki raudāt.

 

P.s. vēlētos palūgt zajmundam ajail par PG, kas ir apšaudes laikā lietot paiku, un tev par dm bez iemesla. apakšā ieliku tavus klipus. vari neteikt, lai emīls dzēš ārā. ir pieglabātas kopijas. Rēcīgi, ka paši taisa sūdu pa visu ls, bet tad, kad uzraujas uz nepareizajiem, aste starp kājām un jāiet sūdzēties. Nomiri ic ceļā, tavs čoms šo ic situāciju turpināja.

https://medal.tv/clips/LSAaPJzC…MTU4MzkxNTYxLA" target="_blank">https://medal.tv/clips/LSAaPJzC…MTU4MzkxNTYxLA

https://medal.tv/clips/MfeLnF-X…MTU4MzkxNTYxLA" target="_blank">https://medal.tv/clips/MfeLnF-X…MTU4MzkxNTYxLA

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 02:35
0
post

visatļautība? :D kādu laiciņu neierodos? tas notika gjau ap kādiem 21:00, 15/12/2022, es ierados tur pēc 1niem, 16/12/2022. Es saprastu, ja man kāds ad pateiktu, ka tagad reido žopa, un mēs, 10 purni piebrauktu izrubīt lauķus. BET KAS MAN LIEDZ DOTIES UZ SAVU ĪPAŠUMU 4 STUNDAS PĒC NOTIKUMA? tu esi sīks puišelis, kuram nedrīkst dot atļauju izskatīt sūdzības. prasu kādu, kam ir vairāk par 9 pabeigtām klasēm, lai šo izskata. es zinu, cik ļoti tev nepatīku. nākošreiz(cerams, ka vairs neizskatīsi sūdzības gan, atklāti un no sirds), izlasi visu sūdzību pirms drukā iekšā kaut ko. :)

Pēdējo reizi rediģēja sencis., 2022. gada 16. decembrī, 02:36.

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 29. aprīlī, 23:04
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 02:36
0
post

Atsūti discord'a savu side logfile. Salīdzināšu un tad došu atbildi. Tikmēr sods paliek bet ja nu kas visu noņemšu rīt un no history izņemšu. 
Sākotnēji sapratu to, ka ieradies tajā brīdī kad dzekini mochija virsū to uzlauzšanu. Atsūti discord'a, rīt paskatīšos, ja nu kas tad Leons ir serveri visu dienu n kkada bridi unjailos ja bus vajadziba.

 

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 02:37
1
post

Abi paskaidrojami klipi. Bijām čeisā ar lielu naudu uz rokas abiem. Pienāca nēģeris ar masku uz ielas. Mēs jau pilsētā samācījāmies, ka tie mēdz apzagt, bijām jau appisti. Visur apšaudes. Mukām prom, nošāvu viņu. Labi varbūt nošaut nevajadzēja, bet tie bija troļļi kas pa ielām mašīnas mētāja un šāva riepas visiem. Ja es varētu noclipot gabalu parādītu. Tā kā, labi, ka nošāvām.

Otrais klips bija situācijā, kur saskrējās divas bandas rpojot. Respektīvi sajaucām tos fujakus ar Tevi, jo domajām, ka piekāpsi jau pirms seifs tiek izlootots. To situāciju nocutoja. Vadošais administrators apstiprināja. Tur vēl klips, kur tie no alt chariem nodmoja mūs.

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 02:43
1
post

Vienīgais pārkāpums, kas ir klipos, ir tas kur Zajmunds ēd, bet nav jau arī ta, ka viņs nomirs tūlīt midfire, un ēd, turpina apšaudi or smth... Pēc situācijas paēda, nekur nebija galīgs lowhp. Nav zaudējis situāciju vai situācija tiek izbeigta, cik ilgi tad needisi?

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 02:54
0
post

Nēģeri zog. Džeks nepaspēj pienākt, knapi pasaka yo, tu viņu nober. Pa lielam ls centrā. 

 

"pēc situācijas paēda" 

"Ble man low hp, man ari" un 20 pienus iepiš. Nav pg jaa. 

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 02:57
1
post

Nu es teicu vienīgais, viņam. Nediskutē lieki, lai izsakās pārējie iesaistītie, ja ir ko kādam teikt, un lai augstākie risina. Neko īpašu jau nesasniegsi.

Par nošaušanu. Jau teicu, neuzticos visiem melnajiem, kas ar maskām pie manis pieskrien. Arī dzīvesstāstā ir minēts, ka esmu garīgi nelīdzsvarots tēls.

Pēdējo reizi rediģēja Logix, 2022. gada 16. decembrī, 02:57.
sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 03:01
0
post

Un tas tev atļauj dm veikt? Nelegālā tēls ir kaut kas individuāls. Pēc jūsu klipiem, jūs strādājat kā f3. Nu saņemsiet pretī arī kā f3

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 29. aprīlī, 23:04
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 03:07
1
post

Verdikts un atklajums!

Sūdzība nepatiesa.  kanjepscx sodīts par MG, DM un PG pārkāpumiem kurus paši piefiksējāt.
Sūdzība nepatiesa, jo lietotājs Sencis uz interjeru aizbrauca 4 stundas vēlāk. Problēmu MG pārkāpumā es tur neredzu. Kādēļ Jūs atlīdāt atkal, nav ne jausmas.

 

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2022. gada 16. decembrī, 03:08.

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 03:07
1
post

Problēma jau nav saņemt pretī kā f3. Es par to nesūdzos. Sūdzos par Mg, tāpēc nebūtu notikusi šī pēdējā situācija un nebūtu šīs sūdzības. Tik pat labi, es varēju būt randoms, kad tur skrēja, Tu mani nošāvi. Interjerā taču nepieķēri.  
Vēl jau rodas aizdomas par seifa saturu.  30 ieroči. No kurienes, ja Tev to ir vēl?  Esmu dzirdējis, ka VCT naudu staffo sev, iepriekšējā sezonā tā bijis.  Izskatās līdzīgi, bet ne man par to spriest. Vehlibs tāpat nav sataisīts. Varbūt risini VCT problēmas, lai par šo atbild, kas var. Nemētā baigo kuili ar katru savu lieko postu.

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 03:09
0
post

Par ko Zajmundam jails, to ko noclipojis, to jau Ic viņš redz. Viņš redz, ka persona mūs nepazīstot, pieskrēja nošava mani, tāpat arī viņam uzbruka, kad viņš brauca skatīties, kas sr mani noticis.

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 03:10
1
post

Bish ieskatam. Sākumā bijām 3 nelegālās. Saņēmām kādus 3-4 dropus atsevišķi. Pēc kā apvienojamies. Šeit esam no pirmās sezonas dienas. Serviss nepieder, kā vct man naudu neviens nedod. ELSB pasaka ko uztaisīt un uztaisu. Tas tā, lai tavu sirdi nomierinātu. 

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

ansix
Lietotājs
37 atbildes forumā
Online: 1d 11h 28m
Redzēts 2023. gada 15. februārī, 23:51
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 03:11
3
post

Vari pateikt par kurām situācijām tieši ir šie sodi? Pg sure, bet mg un dm?

Pēdējo reizi rediģēja ansix, 2022. gada 16. decembrī, 03:17.

L dayz bāze

ansix
Lietotājs
37 atbildes forumā
Online: 1d 11h 28m
Redzēts 2023. gada 15. februārī, 23:51
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 03:30
1
post

Un atpakaļ tur braucām, jo tieši zem viņa interjeru ir mūsu interjers, visas redzamās mašīnas izņemot balto bmw ir mūsu.

L dayz bāze

dmer777
Lietotājs
273 atbildes forumā
Online: 11d 0h 52m
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 11:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 09:52
1
post

te ir tik skaidri redzams, ka cuvaks brutali metageimoja,   rindina "gribu redzet ka jus manam safehouse varetu durvis iznest" visu izsaka, par ko te vispar ir runa lmao.

paakju dzeki, jus jau varejat nelikt screenos savas darbibas, kamer atrodaties tur 💀

friend of deer
Lojālais lietotājs
471 atbildes forumā
Online: 14d 16h 31m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 14:19
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 09:57
0
post

admina spēju izmantošana savā labā, tīrākā nemācēšana zaudēt, kā rezultātā, lai pasargātu savu IG materiālu, nākas pārkāpt noteikumus, klasiska zema līmena lomuspēles atveidotāja rīcība. 

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 10:17
1
post

Lai arī situācija atrisināta, kādam klaunam vēl jāraksta. kurā vietā ir spēju izmantošana? Džeks nomira ic un raud, lai viņu revive. Lauķi gaidīja, ka uz to safehouse neviens nekad vairāk nebrauks? Situācija notiek 4h vēlāk. Un tāds vēl uz ad piesakās. 

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

Baarnijs
Lietotājs
34 atbildes forumā
Online: 1d 4h 49m
Redzēts 2022. gada 24. decembrī, 19:53
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 10:19
1
post

"tīrākā nemācēšana zaudēt, kā rezultātā, lai pasargātu savu IG materiālu, nakās pārkāpt noteikumus. " - dienas citāts džeki. 

Pēdējo reizi rediģēja Baarnijs, 2022. gada 16. decembrī, 10:24.
friend of deer
Lojālais lietotājs
471 atbildes forumā
Online: 14d 16h 31m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 14:19
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 10:26
0
post

@kakulacis stulbeni, kā nekā būdams administrācijā, pareizā rīcība no tevis būtu ļaut visu viņiem noerpot, un tad pašam rakstīt sūdzību par to, ka tev kaut kas ir nozagts abusojot noteikumus. Nevis līst situācijas vidū un raudāt. Un pat ja tev viss būtu izzagts ar pārkāpumu, tu to visu varētu atgūt un nekur tas nepazustu, ja ir piefiksēts seifa saturs, un gan jau logfilos tas ir redzams. 
jamak zaudet fujak, tu ingame seifa saturu manāmi augstāk vērtē par savu admina(vct) reputāciju un kā lomuspeles atveidotāja reputāciju. No šāda fakta var izsecināt to, ka tu varētu arī nākotnē abusot sistēmu, lai iegūtu sev materiālu labumu, izmantojot statusu. 
 

Pēdējo reizi rediģēja friend of deer, 2022. gada 16. decembrī, 10:29.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0