bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
4
2
topic
[Sūdzība] SENCIS.
Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 02:22

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju

 

 

Tavs lietotājvārds: BrendijsOG

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Sencis

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Zajmund Cracker, Barney Gumble, Jintar Crinklander, Noah Vibes

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa:  Pats atzina, ka ieradās situācijā, jo izlasīja screenos, ka viņa interjers tiek uzlauzts. Atbrauca, nošāva. Vēlāk noraidīja manus reportus, centās uzspiest savu viedokli, atbild ar dusmām, neļaujot situāciju atrisināt.

Pierādījumi:

 

 

No Zajmunda puses videoklips, kur ''tiek izslēgtas cerības atrisināt situāciju, jo viņš pirmais atklājis uguni".

https://medal.tv/games/gta-sa/c…ksMjcwMzMwMTAs

Komentāri: Situācijas apraksts. Pēdējie skrīni šajā topikā. https://mta.kick.lv/forums/topi…er/?post=83358

Un tad apakšā vēl kādu video pielikšu un mūsu OOC saraksti, lai noskaidrotu kas par sūdu vispār sanācis. Kāpēc viņš tur pēkšņi uzradās.

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 10:31
0
post

Es nesaprotu, kā tādi sīki klauni eksistē. Situācijā iedziļinājies? Es braucu savus ieročus atgūt? Man tas neuztrauc. Es gāju uzņemt materiālu skrīniem. Nav mana vaina, ka logixam gribas apkārt un pie durvīm skriet. Ļoti ceru, ka ad tev neviens nedos. Fletcheram situācija tika izskaidrota. Ja iq nav lielāks par kurpju izmēru, nesapratīsi. 

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

friend of deer
Lojālais lietotājs
471 atbildes forumā
Online: 14d 16h 31m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 14:19
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 13:49
0
post

labi, pietiek sevi attaisnot, mazgadigais svidoni, ka ir ta ir, pats sudu sataisiji pats ari uznem heatu

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 13:51
0
post

mazgadīgais. es rpoju, kad tu vēl sencim olās biji, tāpēc pievaldi pirkstus. :) heat uzņems lauķi.

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

friend of deer
Lojālais lietotājs
471 atbildes forumā
Online: 14d 16h 31m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 14:19
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 13:51
0
post

lielais rpotajs kad vel olas biju bet limenis ir visszemakaja iespejamaja pakape 😂😂

Pēdējo reizi rediģēja friend of deer, 2022. gada 16. decembrī, 13:52.
ansix
Lietotājs
37 atbildes forumā
Online: 1d 11h 28m
Redzēts 2023. gada 15. februārī, 23:51
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 14:59
1
post

Pilsētā nevienu nešāvu, tas ka ēdu ēdienu nemainīja situācijas beigas. (Nāku no gta 5 rp un nezināju ka nedrīst tā ēst, jo man tas likās loģiski, ka kautkā dzīvības jādabū augšā) . DM, reali man acu priekšā šauj čomu, man vajadzēja vnk ignoret to?

+ tas chalis ari sanak DM brendiju.

Tur kur nošāva ir mūsu interjers.

Neko nesakot noshava brendiju, esmu daļa no situācijas, jo biju gan durvju uzlaušanā, gan biju blakus kad brendiju noshava, ar brendiju rollojam kopā.

Pat ja neizšāva, viņš gribēja, jo tēmēja virsū. Vnk ganjau nešāva, jo biju pārāk tālu un zināja ka būs garām. Es tehniski vnk roteju lai viņš nezinātu manu lokāciju un mēģinātu viņu nopaļīt, tak loģiski.

 

Beigu beigās es biju daļa no situācijas un man bija tiesības šaut. Pat lielākas tiesības nekā kakucim šaut brendiju.

Pēdējo reizi rediģēja ansix, 2022. gada 16. decembrī, 15:18.

L dayz bāze

ansix
Lietotājs
37 atbildes forumā
Online: 1d 11h 28m
Redzēts 2023. gada 15. februārī, 23:51
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 15:07
1
post

Un kakai nekas nebūs par to ka izmantoja admina spējas lai reject tickets tikai lai citi ad neredzētu? 
Taka bik admin abuse ne?

Pēdējo reizi rediģēja ansix, 2022. gada 16. decembrī, 15:07.

L dayz bāze

RaivoKR
Lietotājs
86 atbildes forumā
Online: 2d 17h 11m
Redzēts 3. martā, 14:53
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 16:50
0
post

Tak bļeģ tas Noah Vibes ir kautko sarījies, fujaks nejūt prosta dara ko grib un zaķim i dandijam arī pohuj ir pa to. Fujaks prosta admin situācijā mani aiztēpo uz LV, randomā piebrauc sāk dirst OOC, RPo viss lielākajā troll f3 iekš servera, un visiem viss pohuj. :D

Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2022. gada 20. decembrī, 23:46.

Carlos Fraga - Dzīvs / SAHP

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 16:52
1
post

sūdzība atzīta kā nepatiesa, kas jau sākumā bija skaidrs, tikai dažiem klauniem nebija. falsots reports pamatoti.

 

un raivo, tu 5 reizes iespamoji chatā pa 4-5 msgs, tev pēc otrās reizes teica, lai to nedari. piedod, ja smadzene nefunkcionē, tad situācija jārisina. 

 

kāds lūdzu aizver šo vēzi.

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

ansix
Lietotājs
37 atbildes forumā
Online: 1d 11h 28m
Redzēts 2023. gada 15. februārī, 23:51
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 17:23
1
post

kakuci ja es saņemu dm par to ka tev šāvu, tev arī vajadzētu saņemt dm. Man tev šaut bija lielāks iemesls nekā tev šaut brendijam. Tu izmantoji ooc informāciju lai zinātu, ka jāšauj brendijs. Es ar acīm redzēju kā tu šauj man čomu. + redzu ka esi mums visas riepas sašāvis, kā ic zināji ka tās ir mūsu mašīnas? Izmantoji šeit redzamo informāciju.

Pēdējo reizi rediģēja ansix, 2022. gada 16. decembrī, 17:30.

L dayz bāze

Baarnijs
Lietotājs
34 atbildes forumā
Online: 1d 4h 49m
Redzēts 2022. gada 24. decembrī, 19:53
Pievienots, 2022. gada 16. decembrī, 17:37
1
post

Fakti - Kapēc aiztikti visas tās mašinas? Janu tas veikals lejā nav "Mūsu" , bet kādam citam spelētājam, kurš nav iesaistīts situācijā?

Pēdējo reizi rediģēja Baarnijs, 2022. gada 16. decembrī, 17:41.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0