bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
3
0
topic
[Sūdzība] guzman
pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 26. novembrī, 15:15

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Augstākstāvošā lietotājvārds

Piemērs: [Sūdzība] yostu

*Ja situācijā tika iesaistīti vairāki administrācijas locekļi, kuri kaut ko pārkāpa, tad tēmas nosaukumā jānorāda katra lietotājvārds

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: pagarinatajs

Augstākstāvošā/o lietotājvārds:  guzman :)

Iesaistīto personu lietotājvārdi: gerijs

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Nepamatoti disarmoja mani kā rezultātā esmu pazaudējis nazi, colt45 un 2 pilnus magazīnus.

Pierādījumi: https://imgur.com/a/nLGHbRH

Komentāri: Ieliku ar busiņu cita spēlētāja mašīnā, tiku sodīts, normāli. Bet kādā sakarā es tiku disarmots kā rezultātā pazaudēju nazi un colt45? Neviens no šiem priekšmetiem netika izmantots brīdī, kad tika pārkāpts servera noteikums. Ja tu atsit galvu pret izlietni, tev taču neamputēs kāju par to.

Pēdējo reizi rediģēja pagarinatajs, 2022. gada 26. novembrī, 16:25.
Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts Vakar, 20:54
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 26. novembrī, 15:18
0
post

Es neliku disarm. Šis jautājums nav pie manis. 

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 26. novembrī, 15:19
0
post

Tādā gadījumā informē konkrēto administratoru, ka par viņu ir sūdzība un kad vainīgais pieteiksies, tad arī sūdzības virsraksts tiks nomainīts.

Pēdējo reizi rediģēja pagarinatajs, 2022. gada 26. novembrī, 15:21.
pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 26. novembrī, 16:26
0
post

@guzman iedomājies izlasīt sūdzību par neredzamu administratoru, zinot, ka tā ir par tevi un nelikties ne zinis. Paskatoties uz tevi tu nudien vislabāk atbilsti administratora definīcijai.

Guzman
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Pablo ebK DopeBoy Escobar
369 atbildes forumā
Online: 17d 18h 55m
Redzēts 15. februārī, 22:52
Pievienots, 2022. gada 26. novembrī, 16:45
2
post

1000 reizes visi bridināti par ložu bugošanu, turpina neņemt verā brauc pirkt nažus ar nūjam un šaudās tālak apkārt.

cuvaks2ble0
Lietotājs
autists
67 atbildes forumā
Online: 2d 11h 52m
Redzēts 10. aprīlī, 19:23
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 26. novembrī, 16:46
0
post

nujas netika pieminetas, kads sakars ar bugosanu saja bridi

 

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 26. novembrī, 16:48
0
post

Kopš kuriem laikiem turot inventory nazi un colt45 ir iespējams kaut ko nobugot??? Nodemonstrē kā iespējams bugot lodes izmantojot nazi un colt45. Tāda buga nav (cik zinu). Beisbola nūja manam inventory pat tuvumā nav bijusi, tāpēc atzīsti, ka biji pārāk slinks, lai to pārbaudītu, jo tavs mērķis bija tikai ieriebt man par katru cenu, nevis "rūpēties par kārtību un labu atmosfēru" serverī. Vienkārši nesmīdini tautu.

Guzman
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Pablo ebK DopeBoy Escobar
369 atbildes forumā
Online: 17d 18h 55m
Redzēts 15. februārī, 22:52
Pievienots, 2022. gada 26. novembrī, 16:56
5
post

Tu vari savu lēto tēatri spēlēt kaut kur citur, visi zin ka tu gadiem ilgi tāpat ka tavi draugeļi spēlē MTA un ļoti labi māk abjūzot ložu neterēšānos ar vienu vai vairākiem priekšmetiem, ar kuriem inventāra pietiek, lai lodes ir bezgalīgas. Visiem vairakkārtēji teikts izdzēst nūju ar nazi vai citu blakus priekšmetu. Kāds paklausa izdzēš, kāds noignorē un dara tālāk tu vari kaut vai desmit sūdzības rakstīt.

 

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 26. novembrī, 17:06
0
post

Pirmkārt, man neviens nekad nav teicis, ka inventory nedrīkstētu būt nazis/bat + ierocis, tas arī nekur nav rakstīts. Bugs, kad saliekot kopā nazis + bat + pistole netērējas lodes tik tiešām man ir zināms, taču paldies, ka iemeti screenshot ar manu inventory, kur trūkst viens no šiem elementiem (bat), līdz ar to pats esi veiksmīgi pierādijis savu vainu. Nevienu lodi neesmu izšāvis un kur nu vēl nobugojis.

Esi sametis daudz bildes, bet tas nav aktuāli. Aktuāla šajā tēmā ir mana situācija, tātad mans inventory. 

Atkārtošos. Ar pliku nazi un ieroci NAV iespējams nobugot neko (cik man zināms). Bet ja ir iespējams, tad parādi, es labprāt uzzinātu tādu bugu.

Samierinies, ka esi nepamatoti iespaidojis manu spēlēšanu disarmojot un saņem sodu gluži kā visi pārējie spēlētāji/admini, un iemācies vai pacenties normāli komunicēt ar citiem lietotājiem. Tu neesi the almighty god un pārējie aitas. Ņem piemēru no saviem kolēģiem @OWNER vai @Leonchiks. Ir bijušas savas domstarpības arī ar šiem cilvēkiem, neesam nekādi sirds draugi, taču vismaz šie cilvēki adekvāti un atbilstoši savam spēles statusam komunicē ar lietotājiem un neizturas pret pārējiem lietotājiem kā pret mēsliem.

Ja jau sodi mani par "iespējamu bugošanu", tad varbūt izdzēs arī mašīnas tiem spēlētājiem, kuri braucot ar mašīnu inventory tur 3 ziemas riepu komplektus. Mazums ātrumu bugo!

Pēdējo reizi rediģēja pagarinatajs, 2022. gada 26. novembrī, 17:08.
cuvaks2ble0
Lietotājs
autists
67 atbildes forumā
Online: 2d 11h 52m
Redzēts 10. aprīlī, 19:23
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 26. novembrī, 17:08
0
post

raivo abolyns ipass 2x bildes ble iemestas jebal

 

Pēdējo reizi rediģēja cuvaks2ble0, 2022. gada 26. novembrī, 17:08.

saulstarins
Bijušais administrators
84 atbildes forumā
Online: 6d 12h 58m
Redzēts 2023. gada 13. februārī, 14:10
Pievienots, 2022. gada 26. novembrī, 21:13
9
post

savu reputāciju esat ieguvuši, nebuggoji lodes, okei, administrators guzman acīmredzot nav pilnā lietas kursā par bugu, bet ierocis netiks atgriezts.

uzskatat šo kā noslēguma balvu par cik melee priekšmetus jums administrācija vairs nespawnos.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0