bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
11
6
topic
[Uzraugs]raiviss
raivorijs
Biedrs
Avatārs
686 atbildes forumā
Online: 45d 5h 59m
Redzēts 21. martā, 23:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. aprīlī, 11:11

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ x ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ x ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ - ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ - ]


Anketa

Vārds: Raivis

Vecums:15 

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): NAV

Izveidoto personāžu saraksts: 

Ralph Stefanson(LSPD-PO2)
James Stefanson(TLL Customs-Vecākais mehāniķis) https://mta.kick.lv/forums/topi…mes-stefanson/
Frank Crow(Bomzītis) https://mta.kick.lv/forums/topi…ow/?post=64613
Ralph Jackson(15 BLVD Cathay Criminals)
Jakson Flames(Rollin 30s Harlem Crips)
Josh Noa(Diesel Auto-Līdzīpašnieks)

Pieredze šāda veida amatā: Pieredzes diemžēll nav, bet nelielu daļu komandas zinu.

Pieredze lomuspēles jomā: RP sāku kick no 0, pašlaik esmu strauji visu apguvis.

Servera /history ekrānšāviņš: https://imgur.com/a/HhW8uCJ

Motivācijas vēstule: Ka jau teicu, RP esmu sācis no nulles, kad sāku spēlēt no RP neko nebiju sapratis, bet ar laiku  apguvu visu. RP esmu apguvis tikai kick.lv. Kad saku, /me un /do komandas nesapratu vispār, tādēļ izsaucu adminstratoru, lai man to apmāca, mani ļoti labi  adminstrators apmācija, kad apmācija biju diezgan labi apguvis komandas un varējū sākt erpot ko lielāk. Esot uzraugs apmācīšu citus, kā apmācija mani, jo kad mani apmācija, mana lomuspēle strauji uzlabojās. Vairāk attēloju legālus tēlus, bet nelegali tēli man nav sveši, tos diezgan bieži arī attēloju. Noteikumus pārzinu diezgan labi, jo kad ir bijis brīvs brīdis, vairākas reizes esmu gan fourum, gan f1 lasijis noteikumus. OOC esmu spējīgs savaldīties un neuzsāku strīdus, cenšos būt
pieklājīgs un nevienu neaizvainoju, cienu citus šī komūna spēlētājus. Pēdējā laikā esmu kļuvis aktīvāks, esmu arī aktīvs naktīs un dienās brīvajā laikā un iekš spēles arī ir brīvais laiks, kuru es varu pavadītkādu apmācot, nevis vienkārši ar auto vizinoties apkārt. Ticu, ka spēšu sevi pierādīt, kā labu uzraugu. Esmu pārliecināts, ka tikšu galā ar uzrauga pienākumiem. Man ir savs raksturs necenšos būt kā citi. Kopš iepriekšējā pieteikuma esmu daudz mācijies, apguvis jaunas prasmes, visādās jomās, no kļūdām esmu mācijies un tās vairs
nepieļaušu. Esot uzraugs uzlabošu lomuspēli  citiem un sev.

Ja nepieciešams lūk arī sasveicināšanās topiks:https://mta.kick.lv/forums/topi…sveiki-visiem/

 

EDIT: history links negāja

Pēdējo reizi rediģēja raivorijs, 2021. gada 20. aprīlī, 11:15.

 

SHIT
Lietotājs
24 atbildes forumā
Online: 17d 8h 43m
Redzēts 12. maijā, 21:28
Pievienots, 2021. gada 20. aprīlī, 21:35
0
post

Izklausies apasnijs, uzraug Raivi. Dodu rekomendāciju. Uvazuha

Steezijs
Lietotājs
50 atbildes forumā
Online: 1d 1h 5m
Redzēts 2021. gada 12. novembrī, 22:06
Pievienots, 2021. gada 20. aprīlī, 22:39
0
post

Izklausies sakarīgs, ir daži mīnusi , runājot dc liecies forš izpalīdzīgs, lai jau iet par, veiksmi.

 

Draugs
Lietotājs+
Draaauuugsss
124 atbildes forumā
Online: 51d 1h 37m
Redzēts 26. aprīlī, 23:27
Pievienots, 2021. gada 20. aprīlī, 22:55
0
post

Tā jau Tu esi diezgan sakarīgs čalis, erpot arī māki. Došu tev to zaļo gaismu PAR

♰𝕯𝖊𝖓𝖌𝖊𝖗♰
Lietotājs
Nav
33 atbildes forumā
Online: 4d 9h 26m
Redzēts 2021. gada 12. oktobrī, 15:48
Pievienots, 2021. gada 21. aprīlī, 10:11
0
post

Šo reiz iedošu par, teiksiet kāpēc?

Čalis erpo PD un ar to pietiek laiks, gan TLL un arī pietiek laiks.

Erpo sakarīgi un pareizi. 

Twizzy
Lietotājs
213 atbildes forumā
Online: 12d 5h 39m
Redzēts 2023. gada 28. novembrī, 09:09
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 22. aprīlī, 16:05
0
post

PAR,zinu tevi ļoti labi un rp prasmes ir labas,spēsi apmācīt citus gl😊

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 22. aprīlī, 16:53
0
post

Cik saprotu, esi apguvis pamatus nesen tikai, tas nav pietiekami diemžēl, lai orientētos visādās situācijas un atbilstoši spētu atbildēt. 

Aktīvs gan esi ar visiem personāžiem, turpini sevi pierādīt un ar laiku redzēs, amats tikai traucētu tev pilnvērtīgi attīstīties, 

noraidīts. 

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2021. gada 22. aprīlī, 17:01.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0