bilde ko parada kad esi afk par ilgu
4
0
topic
[BACK TO HOME]
ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2021. gada 18. martā, 01:47

C195PJf.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS
ATJAUNOŠANAS APLIKĀCIJAS FORMA

Personas dati

A1. Vārds: Kendrick
A2. Uzvārds: Bennett 
A3. Telefona numurs:  372497
A4. Dzīvesvieta:  Idlewood dzīvokļi
A5. Dzimums: Vīrietis

 

Darbība departamentā

B1. Vai Jums ir tikuši izsniegti brīdinājumi departamentā?: Nē
B2. Ja atbildējāt uz ''B1'' ar pozitīvu atbildi, tad paskaidrojiet par ko un pēc cik ilga laika tiem bija jābeidzas: -
B3. Vai esat kādreiz tikuši ielikti departamenta melnajā sarakstā?: -

 

Nodarbinātība departamentā

C1. Iepriekšējā pakāpe: Seržants II
C2. Amata pamešanas iemesls: Strādājot iekš Los Santos Police Departamentā ,kā Seržantam, nebija viegli. Lielākā daļa no LSPD kolēģiem nevelējās turpināt strādāt un es nolēmu doties ar tiem kopā.
C3. Es, bijušais Los Santos Police Departamenta seržants esmu nolēmi atgriezties turpināt savu darbu / karjēru, jo esmu paņēmis pietiekami daudz laika atpūtu un vairs neliekas kad esmu uz pareizajām sliedēm. Esmu pamanījis kad ir mainījusies priekšniecība ,kā arī papildinājies sastāvs un tādēļ esmu nolēmis atgriezties atpakaļ uz Los Santos Police Departamentu.

Vecums: 15

Links uz apstiprinātu rekrutācijas aplikāciju: https://mta.kick.lv/forums/topi…ve/?post=42859

Pēdējo reizi rediģēja ELSB, 2021. gada 18. martā, 01:47.

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2021. gada 19. martā, 21:52
0
post

Cien.,Kendrick Bennett.

Mēs rakstām Jums attiecībā uz iesūtīto aplikāciju amata atjaunošanai. Pēc plašākas diskusijas mēs uzskatām Jūsu aplikāciju par derīgu  amata atjaunošanai Los Santos Policijas Departamentā. Ņemot vērā to, ka Jūsu kvalifikācija priekš Seržants II amata ir iztecējusi, Jums tiek piedāvāts atjaunoties pakāpē Policijas Virsnieks III+1.

Ja Jūs uzskatāt ka esat gatavi piekrist atjaunoties departamentā, tad sazinaties ar mūsu iecirkni caur tālruņa numuru -  311 un pieprasiet interviju ar kādu Augstākās komandas pārstāvi, vai Rekrutācijas un apmācības biroja pārstāvi. Kā arī vērts iegaumēt, ka atjaunojoties departamentā Jūs tiekat uzlikts uz ZTP (Zero Tolerance Policy - Vienas kļūdas iespēja). ZTP nozīmē to, ka Jūs varēsiet pieļaut tikai vienu kļūdu, kura būs arī Jūsu pēdējā. ZTP ilgums ir 6 dienas. 

 

 Marts 19.; 2021
Los Santos Policijas Departaments
Augstākā komanda
 

100 Central, 1st Street, Los Santos, SA 90012

Lietotāji skatās šo tēmu: 0