bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
2
topic
[LSPD] Shaquille Grove
ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1386 atbildes forumā
Online: 101d 5h 1m
Redzēts 22. augustā, 00:58
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 23:07

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Shaquille Grove
Dzimums: Vīrietis
Personas kods: 10.03.91-20000
Dzimšanas vieta: Los Santos
Štats: San Andreas
Deklerētā dzīvesvieta: idlewood hoteļi
Faktiskā dzīvesvieta: Idlewood hoteļi
Pilsonība: Anglis.
Tālruņa numurs:
E-Pasts: s.grove@kick.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Es esmu izbijis Los Santos Police Departmenta Seržants, bet man bija amats jaatstāj uz nenoteiktu laiku.. Kad es biju gatavs atgriesties savā darba vietā, Piesakos šim amatam, jo vēlos atgriesties savā darba sfērā un izmantot savas zināšanas, sportisko dabu un labās spējas, kuras ieguvu strādājot vairākus gadus Los Santos Police Departmentā.
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Esmu dzimis Los Santos, uzskatu sevi kā ideālu kanditātu policijā, ir sertifikāti derīgi šajai darba vietai, un arī pats no bērnības esmu lēmis uzturēt sevi labā formā, un iet macīties par policijas virsnieku.

Kādi ir riski darbā policijā?: Es Shaquille Grove Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. 

| 3 posms; Zvērests | 

Es, [Shaquils Groves] ,Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Markuss
Vecums: 14
In-Game UCP vārds: Toxic
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā.
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā.
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history) privāti

Pēdējo reizi rediģēja ELSB, 2020. gada 13. septembrī, 23:46.

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 23:21
0
post

Cienījamais S.O'Neal!

Izskatot jūsu pieteikumu Rekrutācijas kommanda ir izvērtejusi to un nolēmusi to apstiprināt , proti 1 nedēļas laikā jums ir jāsazinās ar LSPD Rekrutācijas kommandas pārstāvi, lai norunātu intervijas daļu.

 

((Gaidu ss ar history))

Ar cieņu

Chef of Police

J.Lopez

13/09/2020

Pēdējo reizi rediģēja archaa, 2020. gada 13. septembrī, 23:21.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0