bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi
15
4
topic
Ieteikums - Jauns LSPD?
CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts 4. maijā, 15:59
Pievienots, 2020. gada 26. decembrī, 23:59

  Kā jau katrs cilvēks es esmu sastapies ar jau kārtējo problēmu ar LSPD iekš lomuspēles servera - Kick.lv Varu sākt uzreiz ar to, ka LSPD organizācija pašlaik ir vienkārši vienā lielā d...... Sorij LSPD Affairs Division, bet tā ir. Es varu pateikt uzreiz to, ka Los Santos Valdība, kas faktiski ir daudz spēcīgāka un augstāka organizācija par LSPD pilnīgi neko neizprot no normāla LSPD. Ieejot iekš iecirkņa ar cerību atjaunoties es sastapos jau uzmetot ar acīm vairākas problēmas, kuras es jebkuram cilvēkam varu parādīt kā reālu materiālu.

  Varu jums uzreiz pateikt to, ka LAPD Vadībai reālajā dzīvē nav nekāda veida tā teikt žetona nummuru, viņiem tie tiek aizvietoti ar tā teikt zvaigznītēm - Policijas Šefs - ★★★★, Policijas Šefa Assistents - ★★★, Policijas Šefa Vietnieks - ★★, Kommandieris - ★. Sorij dāmas (LSPD vadība) vis ko jūs te dariet iekš kicka ir 0 no reālās dzīves. Šī pēc mana uzskata ir jau pirmā lieta, kas parāda to, ka Policija ir nokritusi zemāk nekā daringa laikos (ap 1 vai cik tiem mēnešiem).

 Es jau otro un vienlaikus jau tā teikt trešo problēmu iekš LSPD saskatīju redzot to, ka šefam (kuram fucking IRL nav PD rācija, nu bļē cmon, dāmas.) dzirdēju rācijā teikto, ko es pievienošu augšā. Nu pēc maniem uzskatiem tur varam sākt ar nepareizu rācijas pielietošanu. Kur ir callsign? (7-Adam-21, 4-David-18, 6-Air-11 utt.) Nu kur? Parādiet taču man. 

  Otrā problēma bija pie tādas lietas, kuru sauc par subordinācija. Kur viņa ir? Kādēļ kautkāds parasts rabotņiks sūdzoties par kautkādu random virsnieku to risina caur Policijas vadību? (atkārtoju uzreiz, Policijas vadība ir kā seja publikai nevis lai ierastos un kādu te sodītu). (Nu PD RP 11/10). Parasti ir tā, ka jebkurš virsnieks ar savām problēmām/nesaskaņām dodās pie tāda cilvēka, kā seržants (a.k.a supervisor) un tur iet raudāt nevis iet pie Policijas vadības raudāt padusītē.

  Varu jums arī pieminēt to, ka Policijas Šefs pašlaik patrulē ielās ar diviem žetoniem, viens ir Policijas Priekšnieks (kas nav pat pareizi uzrakstīts, jo policijai ir šefi nevirs priekšnieki) un otrs kas ir kautkāds random virsnieks. 

  Kā arī cienītais ecija jaunskungs, nu ja tu nezini pamata lietas no galvas, tad nu nevajag vismaz to atzīt, bet ir kautkā jānoslēpj...

Pajautāju ar RP nu cik viņam būtu strīpiņas vai zvaigznītes, kas nosaka pakāpi...

  Sorij kungi, bet es nespēju pašlaik iedomāties kāds lowerpisms notiek iekš ielām, nu to es nesaprotu. Iesaku policijas vadību mainīt ASAP, jo pašlaik policijas vadība veic ļoti lielas nozīmīgas kļūdas, kas piemēram man parāda Policijas RP zināšanas.

  Pašlaik ar šo visu ieteikumu es cenšos vairāk griesties ārpus tēla ceļā pie administrācijas biedriem, jo uzskatu, ka iekš tēla ceļā nekas nebūs iespējams, jo vis ir zemāk nokritis par zāli.

  Varat droši heitot un dirst man virsū, man būs īsti pilnīgi pie dirsas par to, vienīgais ko es saku ir tas, ka PD roleplay līmenis ir ap nulli. Ā un by the way ecy un arča - es jūs izaicinu tikt kādā angļu roleplay serverī iekš policijas ar savām PD pasmēm, draugi. Gūd lūk, ceru, ka esmu daudzu lietotāju domas par PD mainījis ar burtiskiem pierādījumiem nevis ar lieku bullshitošanu.

Pēdējo reizi rediģēja CarD, 2020. gada 27. decembrī, 14:26.

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 00:26
1
post

 Devu iespēju kādam no Administrācijas palīdzēt savest kārtībā PD , jo esmu tas sliktais kurš neko nerubī, un esmu lielākais lowaks , rekur rezultāts. Pie reizes izvirzi jaunos priekšniekus sūdzies nez kuri reizi visi šefi slikti , viss ir hujova , a kā patiesība ir? Sūdzies vienmēr. Pieņem faktu ka viss nenotiks pēc tava prāta.

Pēdējo reizi rediģēja archaa, 2020. gada 27. decembrī, 00:30.

 

Saulgreezy
Lietotājs
82 atbildes forumā
Online: 5d 7h 35m
Redzēts 14. aprīlī, 18:39
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 00:34
3
post

district beidz raudāt puis, kur tu ej, tur tev viss nepatīk, taisi tak savu serveri puisīt   ; ( un ja tu saki, ka reālajā dzīvē Amerikā mentiem nav žetona numurs, tas tikai parāda, ka tu tur nekad neesi bijis, un neko nesaproti. Visiem mentiem Amerikā ir badge nr. šis vien pierāda, ka tu esi klauns, un centies izlikties, ka tu visu zini. čāpo un nākamo projektu.

Pēdējo reizi rediģēja Saulgreezy, 2020. gada 27. decembrī, 00:51.
RavenS
Biedrs
509 atbildes forumā
Online: 35d 6h 38m
Redzēts 2022. gada 28. decembrī, 23:07
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 00:55
1
post

jĀ VANE, mums pat aizliedz izmantot DC kā saziņu CHASE laikā :( :( :(

ecY
Lietotājs
70 atbildes forumā
Online: 4d 12h 17m
Redzēts 2021. gada 09. aprīlī, 23:28
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 01:07
0
post

Pavisam vienkārši paskaidrošu, kur šeit ir problēma..

Tu raugies uz LSPD kā uz organizāciju, kurai ir jāatbilst nereālākajiem standartiem, kādi tie ir ārzemju projektos..

Kā jau es minēju tev IG PM.. 

Serverī LSPD darbība ir pēc iespējas vienkāršota, lai katrs spēlētājs, kurš vēlas rpot, kā PD darbinieks to ir spējīgs izdarīt. Mēs neliksim viņam mācīties kaut kādas augstākās gudrības, bet pamata lietas, kuras ir nepieciešamas, lai kvalitatīvi nodrošinātu pamata PD funkcijas.

Tapēc neuzskatu, ka šeit ir jābūt ļoti daudz no reālās dzīves. 

Tapēc uzskatu, ka vairs nav jēgas iesaistīties diskusijās ar tevi un šis topiks ir vienkārši uzrakstīts tapēc, lai tu varētu parādīt, cik labi tev ir ārzemju projektos un cik ļoti tu gribi paspīdēt ar savām zināšanām...

Vēlreiz atkārtoju. LSPD kopā ar @archaa vadam šobrīd divas dienas. To laikā esam izstāstījuši policistiem, ka uz katru izsaukumu nav jābrauc ar m4 un nav jāatklāj uguns pret katru spēlētāju, kas kaut ko izdara ne tā, kā vajag.

Pašlaik policija notiek pārmaiņas, bet to visu nevar izdarīt vienā dienā. Tas viss ir ilglaicīgs projekts, kura rezultāti būs redzami pēc laika..

Un vēlreiz atkārtoju, kur tu mini, ka mums ir problēmas komunikācijā un strīdu risināšanā caur vadību ( kura ir tikai seja ). To var darīt sererī, kur ir 20-30 policisti visu cauru dienu IG. Šobrīd ar 4 cilvēkiem, nav nepieciešami īpaši vadītāji, kuri tikai to vien dara, kā reprezentē PD un stāsta mēdijiem, kas ir paveikts.

P.S. Kur tu diskutē, ka nav priekšnieki policijā, bet ir šefi.

Ints Ķuzis (dzimis 1962. gada 4. maijā Tukumā) ir Latvijas jurists, policijas ģenerālis, bijušais Valsts policijas priekšnieks.

Pēdējo reizi rediģēja ecY, 2020. gada 27. decembrī, 01:08.
CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts 4. maijā, 15:59
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 01:07
1
post

Ecy, kā jau teicu ieks temas esmu norādījis visas pēc manām nomām nepilnības un problēmas. Nesaprotu ko jūs raudat ? 

@Saulgreezy mentiem ir žetona nummuri, bet nejau visiem. Augstākajai vadībai (šefs, vietnieks utt) viņu nav, viņiem ir zvaigznītes. Ieguglē kāta jaunskungs, ja nevari atrast.

Pēdējo reizi rediģēja CarD, 2020. gada 27. decembrī, 01:08.

ecY
Lietotājs
70 atbildes forumā
Online: 4d 12h 17m
Redzēts 2021. gada 09. aprīlī, 23:28
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 01:09
2
post

Tajā, ka nevienam neinteresē tas, ko tu raksti.. nesaprotu, kapēc tu vispār pūlējies un kaut ko tādu rakstīji.. Dodies uz saviem ārzemju projektiem un tur atveido Lomu Spēli.

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts 4. maijā, 15:59
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 01:10
0
post

@exY, iztūlko man vārdu ''roleplay'' un pasaki tā skaidrojumu.

Davai darbini savas šunas

 

Pēdējo reizi rediģēja CarD, 2020. gada 27. decembrī, 12:53.

hoodsta
Bijušais administrators
303 atbildes forumā
Online: 41d 11h 50m
Redzēts 27. februārī, 18:53
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 02:35
0
post

as soon as passable! 😂😂 pase tu

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 03:10
0
post

No viena drankiga LSPD vaditaja uz vel sliktaku. 

 

Pēdējo reizi rediģēja sippa, 2020. gada 27. decembrī, 03:41.
n1k0lajsxd
Lietotājs+
80 atbildes forumā
Online: 12d 7h 54m
Redzēts 26. martā, 02:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 03:31
3
post

drop the base krakeds gejs

 i said wat i said 

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 03:40
0
post

Par priekšnieka žetoniem piekrītu, bet vai tiešām tā ir TIK TRAĢISKI NĀVĒJOŠĀ lieta? :D

Netiek izmantoti callsigni, par cik vēl no jaunās vadības neviens virsnieks nav saņēmis jauno vienību auto un to nosaukums, not a big deal.

Pirms centies uzlēkt augstāk par savu pēcpusi, iemācies elementārus Amerikāņu izteicienus uzrakstīt pareizi -"as soon as passable!"

Veiksmi, draugs!

 

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts Vakar, 03:58
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 04:06
0
post

Es tikai nesaprotu vienu lietu kraked , Tu aizgāji uz projektu kurā bija cilvēki , dabuji VCT līderi un tupēji tur , pazuda cilvēki un atnāci uz šejieni .  atkal Tev ir kautkādi iebildumi , vai kautkas kas Tev nepatīk , Tu esi stulbs , vai tikai izliecies par tādu ? 

Beazzy
Lietotājs
49 atbildes forumā
Online: 2d 21h 34m
Redzēts 2021. gada 18. martā, 18:29
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 10:52
1
post

Neko negribu teikt, bet viss šis posts ir tāds bezpriģels. Samierinies ar to kas tagad tur ir, tagad vēl ir optimāli salīdzinot ar to kā bija agrāk. Lieki iztērēji laiku rakstot šo postu. 

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 12:08
1
post

kapec tu spele kick un saki, ka ir slikti? :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

manuprat jau vards kick pasa sakne ir sinonims vardam svetki un vards svetki noteikti ir sinonims vardam sudi, tapec sim topikam seit nav vietas un lauj tacu Policijas Prieksniekam John Maserati kert noziedziniekus un uzveikt noziedzibu saja jaukaja Los E36 pilseta!

Pēdējo reizi rediģēja pagarinatajs, 2020. gada 27. decembrī, 12:09.
Arhimēds Pitagors
Lietotājs
Arhimēds
248 atbildes forumā
Online: 18d 0h 50m
Redzēts 2023. gada 22. septembrī, 08:21
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 12:45
1
post

Man patīk kliņģerīšu tēja. Lspd vajag lai tas būtu domes darbs un pie npc var izvēlēties strādāt policijā 

Apbalvojumi

Pitagors
Ὁ Πυθαγόρας ὁ Σάμιος
Pitagora krūšutēls, kas atrodas Romā
Pitagora krūšutēls, kas atrodas Romā
Personīgā informācija
Dzimis580.—572. gadā p.m.ē.
Samosa, Senā Grieķija
Miris500.—490. gadā p.m.ē.
Vispārīgā informācija
Skola, tradīcijaPirmssokratiķi
Galvenās interesesĒtikametafizikamūzikamatemātikapolitika
Valodasengrieķu valoda

Pitagors no Samas jeb vienkārši Pitagors (sengrieķuὉ Πυθαγόρας ὁ Σάμιοςho Pūthagoras ho SamioslatīņuPythagoras, dzimis ap 570. gadu p. m. ē., miris ap 495. gadu p. m. ē.) bija joniešu matemātiķisfilozofszinātnieksārstspolitiķispriesterisizgudrotājs, visplašāk pazīstams ar Pitagora teorēmu.

Pitagorisms kā dzīvesveids bijis saistīts ar iniciāciju noslēpumos un bijis līdzīgs orfismam, kas to, domājams, ietekmējis. Tāpat kā orfisma, arī pitagorisma nolūks bijis padarīt dvēseli tīru (katharmoi), lai pēc nāves liktenis tai būtu labvēlīgs. Tradicionāli tiek uzskatīts, ka Pitagors nav atstājis nekādus rakstītus darbus un ka viņa idejas turpinājušas pastāvēt viņa skolniekos.

Dzīvesgājums[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pitagors, domājams, dzimis ap 570. gadu p. m. ē. Samas salā (Jonijas jūrā starp Turciju un Grieķiju) Jonijā un miris ap 495. gadu p. m. ē. Metapontā, Lukānijā. Ap 532. gadu p. m. ē. atstājis Samu, lai izvairītos no Polikrata tirānijas, un Dienviditālijas grieķu kolonijas pilsētā Krotonā nodibinājis vēlākajiem ordeņiem līdzīgu savienību reliģiski ētiskai dzīves reformēšanai, tā saukto "pitagoriešu skolu". Domājams, sākotnēji tajā ietilpuši ap 235 biedri, no tiem 18 — sievietes.

Skolas locekļiem bijusi jāievēro stingra disciplīna un zināmi priekšraksti, un viņi nodarbojās ar matemātiku (skaitļu īpašību pētīšanu). Savas disciplīnas dēļ skola drīz vien ieguva ievērojamu politisku svaru arī citās Dienviditālijas un Sicīlijas grieķu koloniju pilsētās. Tas kļuva par iemeslu demokrātu sazvērestībai, un pēkšņs uzbrukums skolas vadoņiem (tos sadedzināja kopā ar māju, kurā tie apspriedās) iznīcināja tās varu vispirms Krotonā un pēc tam arī citās pilsētās, izņemot Tarentu un Regiju. Pastāv versija, ka Pitagors pats gājis bojā šajā uzbrukumā, taču vairums vēsturnieku uzskata, ka viņš jau agrāk atstājis Krotonu un miris Metapontā.

Pitagora uzskati[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pitagora filozofijas pamats ir gluži vienkāršs: "Visus cilvēkus var iedalīt trijās grupās, tāpat kā visus cilvēkus, kas apmeklē olimpiskās spēles, var iedalīt trijās grupās. Zemākā sastāv no tiem, kas nāk pirkt un pārdot. Nākamie ir tie, kas sacenšas. Taču visaugstākie ir tie, kas nāk skatīties. Cilvēkus attiecīgi var iedalīt tajos, kam svarīga manta, tajos, kam svarīgs gods, un tajos, kam svarīga gudrība. Tātad visaugstākā apskaidrība ir zinātne bez interesēm un cilvēks, kas sevi tai ziedo, patiesais filozofs, kas sevi veiksmīgi atbrīvojis no "dzimšanas apļa"."

Grūti iedomāties vēl kādu sabiedrību, kas tik ļoti cienītu savu dibinātāju un reizē būtu tik atvērta pārmaiņām. Pitagoram viņa laikā tika piedēvētas pārdabiskas spējas, un daudzi atklājumi, kas nebūt nebija viņa. Viņa autoritāte bija tik liela, ka pietika pateikt: "Viņš pats teica" (autos ephē), lai izteikumam tūlīt paklausītu.

 

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts 4. maijā, 15:59
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 12:51
0
post

@Ofkors nav big deal? Tu saproti to, ka ja netiek nosaukts callsign tad atrast personu kas rāciju ir lietojis ir neiespējami?

Neviens no jums arī ne izlasīja laikam neko par subordinacija neievērošanu. Smird pēc 2016 PD, kur vareji uzvilkt chief žetonu iebāzt padusē Mp5 paņemt dodge pateikt ka esi 1-staff-01 un maukt ielas. Domāju ka ja netiks izlabots pašreizējais PD stāvoklis domāju, ka vis lielais bez sakars turpināsies.

Izlasat šito un padomājat cik tas ir episki. Kur ir subordinacija? https://m.imgur.com/3aNCDBJ

Man tagad sāk šķist ka tagad jūs visi esat uzrakstījusi "mēs esam lowaki neko neprotam LSPD ir sūdīgs bet mums ir pilnīgi vienalga"

Es personīgi sēžu angļu serveri un pisos lai mans FTO ieliktu man labu rekomendāciju lai es saņemtu ieroci un badge, bet te pat kadetam iedos m4. Kādēļ tādu līmeni nevar kaut cik vismaz pacensties ieviest latviešu roleplay? Piemēram man ir kopā jāizlasa lai es atbilstu ārzemju serveru policijas prasībām vairāk nekā 10000 vārdu.

Pēdējo reizi rediģēja CarD, 2020. gada 27. decembrī, 13:06.

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 13:03
0
post

ko tu vairak velejies te sagaidit? mes esam kika atver acis

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts 4. maijā, 15:59
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 13:07
0
post

@Sneaky A paldies tiko sapratu. Šaubos ka kautko te vēl var izmainīt. Domāju tēmu var vērt ciet ja nevienam neinteresē normāls PD stāvoklis. 

Pēdējo reizi rediģēja CarD, 2020. gada 27. decembrī, 13:08.

Saulgreezy
Lietotājs
82 atbildes forumā
Online: 5d 7h 35m
Redzēts 14. aprīlī, 18:39
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 13:29
0
post

@Naureens viņu tur nobanoja, ne viņš pats aizgāja :D

ecY
Lietotājs
70 atbildes forumā
Online: 4d 12h 17m
Redzēts 2021. gada 09. aprīlī, 23:28
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 13:31
0
post

Es personīgi sēžu angļu serveri un pisos lai mans FTO ieliktu man labu rekomendāciju lai es saņemtu ieroci un badge -

 

veiksmīgu ceļu,

paldies ka iegriezies un paziņoji to mums visiem

Lietotāji skatās šo tēmu: 0