bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi
15
4
topic
Ieteikums - Jauns LSPD?
CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 24m
Redzēts 10. maijā, 22:21
Pievienots, 2020. gada 26. decembrī, 23:59

  Kā jau katrs cilvēks es esmu sastapies ar jau kārtējo problēmu ar LSPD iekš lomuspēles servera - Kick.lv Varu sākt uzreiz ar to, ka LSPD organizācija pašlaik ir vienkārši vienā lielā d...... Sorij LSPD Affairs Division, bet tā ir. Es varu pateikt uzreiz to, ka Los Santos Valdība, kas faktiski ir daudz spēcīgāka un augstāka organizācija par LSPD pilnīgi neko neizprot no normāla LSPD. Ieejot iekš iecirkņa ar cerību atjaunoties es sastapos jau uzmetot ar acīm vairākas problēmas, kuras es jebkuram cilvēkam varu parādīt kā reālu materiālu.

  Varu jums uzreiz pateikt to, ka LAPD Vadībai reālajā dzīvē nav nekāda veida tā teikt žetona nummuru, viņiem tie tiek aizvietoti ar tā teikt zvaigznītēm - Policijas Šefs - ★★★★, Policijas Šefa Assistents - ★★★, Policijas Šefa Vietnieks - ★★, Kommandieris - ★. Sorij dāmas (LSPD vadība) vis ko jūs te dariet iekš kicka ir 0 no reālās dzīves. Šī pēc mana uzskata ir jau pirmā lieta, kas parāda to, ka Policija ir nokritusi zemāk nekā daringa laikos (ap 1 vai cik tiem mēnešiem).

 Es jau otro un vienlaikus jau tā teikt trešo problēmu iekš LSPD saskatīju redzot to, ka šefam (kuram fucking IRL nav PD rācija, nu bļē cmon, dāmas.) dzirdēju rācijā teikto, ko es pievienošu augšā. Nu pēc maniem uzskatiem tur varam sākt ar nepareizu rācijas pielietošanu. Kur ir callsign? (7-Adam-21, 4-David-18, 6-Air-11 utt.) Nu kur? Parādiet taču man. 

  Otrā problēma bija pie tādas lietas, kuru sauc par subordinācija. Kur viņa ir? Kādēļ kautkāds parasts rabotņiks sūdzoties par kautkādu random virsnieku to risina caur Policijas vadību? (atkārtoju uzreiz, Policijas vadība ir kā seja publikai nevis lai ierastos un kādu te sodītu). (Nu PD RP 11/10). Parasti ir tā, ka jebkurš virsnieks ar savām problēmām/nesaskaņām dodās pie tāda cilvēka, kā seržants (a.k.a supervisor) un tur iet raudāt nevis iet pie Policijas vadības raudāt padusītē.

  Varu jums arī pieminēt to, ka Policijas Šefs pašlaik patrulē ielās ar diviem žetoniem, viens ir Policijas Priekšnieks (kas nav pat pareizi uzrakstīts, jo policijai ir šefi nevirs priekšnieki) un otrs kas ir kautkāds random virsnieks. 

  Kā arī cienītais ecija jaunskungs, nu ja tu nezini pamata lietas no galvas, tad nu nevajag vismaz to atzīt, bet ir kautkā jānoslēpj...

Pajautāju ar RP nu cik viņam būtu strīpiņas vai zvaigznītes, kas nosaka pakāpi...

  Sorij kungi, bet es nespēju pašlaik iedomāties kāds lowerpisms notiek iekš ielām, nu to es nesaprotu. Iesaku policijas vadību mainīt ASAP, jo pašlaik policijas vadība veic ļoti lielas nozīmīgas kļūdas, kas piemēram man parāda Policijas RP zināšanas.

  Pašlaik ar šo visu ieteikumu es cenšos vairāk griesties ārpus tēla ceļā pie administrācijas biedriem, jo uzskatu, ka iekš tēla ceļā nekas nebūs iespējams, jo vis ir zemāk nokritis par zāli.

  Varat droši heitot un dirst man virsū, man būs īsti pilnīgi pie dirsas par to, vienīgais ko es saku ir tas, ka PD roleplay līmenis ir ap nulli. Ā un by the way ecy un arča - es jūs izaicinu tikt kādā angļu roleplay serverī iekš policijas ar savām PD pasmēm, draugi. Gūd lūk, ceru, ka esmu daudzu lietotāju domas par PD mainījis ar burtiskiem pierādījumiem nevis ar lieku bullshitošanu.

Pēdējo reizi rediģēja CarD, 2020. gada 27. decembrī, 14:26.

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. maijā, 13:07
Pievienots, 2020. gada 29. decembrī, 13:47
0
post

ahahaha kaut kaadu musaru dzenat

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 29. decembrī, 13:50
0
post

Los Santos Policijas Departaments ir viena no tām organizācijām, kas spēj AIZVĒRT/AIZSLĒGT jebkuru, nu patiešām jebkuru organizāciju, jo tām ir lielāks powers nekā jebkurai citai.

Valdība vecais, valdība.

Mērs, pie vēlmes un pie IC iemesla, var PD šefu, izmest nahuj. Pagājušosezon jau bija vēlme, viss bija gatavs, bet viņu administrācija izmeta, nesanāca man bigrp uzpist :( Es tad nebiju staffa, un nespēju impactot lai IC viss notiek :(

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 24m
Redzēts 10. maijā, 22:21
Pievienots, 2020. gada 29. decembrī, 13:52
0
post

Nop, pilnīgi tam nepiekrītu, Policija ir bruņota ar Colt AR-15, Colt M16, Glock 19 un vel ar vismaz vell 500 ieroču tipu un priekšmetu arsenālu. Mērs ir tas kurš nosala visu līdz kādam brīdim, nevis tā uzreiz ''es tevi metu ārā.'' Ja Policijas virsnieki būs neapmierināti, kuru ir vairāk nekā valdības darbinieku, visticamāk izdotos gāzt valdību.

Gāzt valdību var arī bez Policijas, to var darīt arī serveris, piemēram ja valdība izdomās kādu jaunu ļoti stūlbu kriminālkodeksa pantu. 

Runājot par PD stāvokli - sen būtu ieradies ICly uz domi, bet dome ir ļoti aktīva.

Pēdējo reizi rediģēja CarD, 2020. gada 29. decembrī, 13:54.

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 29. decembrī, 14:03
0
post

Tu roleplay serverī esi , jeb cenzēts serverī, kāds '' Ja Policijas virsnieki būs neapmierināti, kuru ir vairāk nekā valdības darbinieku, visticamāk izdotos gāzt valdību.  ''

Tu apkurijies esi? Policijas departments ievēro kārtību ielās, nevis iet apšaut valdību, jo viņiem kkas nepatīk :D Čist kkādu ripu norijis.

(( Man duty m4 ir, nobēršu tevi kā maziņo :D ))

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 24m
Redzēts 10. maijā, 22:21
Pievienots, 2020. gada 29. decembrī, 14:04
1
post

Ser, tas tā nestrādā. Valdība kura sastāv ~ 8 playeriem (laikam) nespēs gāzt departamentu, ja tam kautkas nepatiks kuru sastāvs ir ~20 player

Vaitad kicks nebija tas serveris kur CS ir izņemts?

Bridges, pasaki man lūdzu - Kas ir pārāks par valdību? Tauta, prezidents vai valdība ir pati spēcīgākā? 

Policistus var pieskaitīt pie tautas, valdība reālajā dzīvē nekad nevēlēsies protestus valstī.

Pēdējo reizi rediģēja CarD, 2020. gada 29. decembrī, 14:08.

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 29. decembrī, 14:08
0
post

Man tas ir ~5minūšu RP jautājums, un tad vnk jāaizsūta ss legālo f3 līderiem. un pd šefs tiks izmests. Protams, ja ir IC iemesls. Vnk tāpat es neko nevaru izdarīt . :D

anyways, netaisos te tupa krāt postus, nav manās vēlmēs.

Vēlies kko uzzināt, droši dod ziņu PMā.

Pēdējo reizi rediģēja Bridges, 2020. gada 29. decembrī, 14:10.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 24m
Redzēts 10. maijā, 22:21
Pievienots, 2020. gada 29. decembrī, 14:09
1
post

Nop, tev ari tas ir jādara ICly. Tev ir jāizveido publicējoš raksts, tev ir jāizveido IC informējoš raksts Policijas departamentam.

Kā arī atceries, policiju nevada Šefs (priekšnieks), bet gan divīziju vadītāji. Un kas ir divīziju leitnanti, vai jūs zināt? Tas ko tiko uzrakstīju nozīmē to, ka te būtu jāizmet no departamenta visi leitnanti un vel pēctam tev būtu jācer uz to lai kapteiņi un komadieris būtu ar to apmierināti, jo tie ir divīziju uzraugu uzraugi.

Galvenais šīs tēmas mērķis bija mainīt LSPD vadītājus un uzlabot departamentu kautcik vismaz. Pašlaik cik dzirdēju atskaites ir izņemtas, piemēram mani kāds arestētu, man būtu ic pretenzijas pret to es uzrakstītu sūdzību un teicu ''pačekojat atskaites, tur vis info būs'' - atskaišu nav 

Sorij, vajag veco LSPD atpakaļ.

Vispār, man šķiet, ka izcila ideja būtu veidot LSCSD (Los Santos County Sheriffs Departament), SASD (San Andreas Sheriff Departament) vai arī SASP (San Andreas State Police), jo šīs organizācijas būtu, kā alternatīvas cilvēkiem tiem, kas vēlās tomēr erpot savā bariņā normālu LAW ENFORCMENT roleplay nevis tādu, kāds ir iekš LSPD. Ja kautkas šāds ir pieejams ar nelegālajām organizācijām (Nelegālajās organizācijās parasti sēž cilvēki ar normālu RP, bet ārpus tām lowaki ar dārgākajiem BMW.)

Bet nu ja taisa Sheriffus, tad jau vabūt uzreiz bounty hunters?? XD

Pēdējo reizi rediģēja CarD, 2020. gada 29. decembrī, 14:28.

Kareem_Young
Lietotājs
51 atbildes forumā
Online: 2d 13h 5m
Redzēts 2023. gada 30. aprīlī, 02:17
Pievienots, 2020. gada 29. decembrī, 15:58
1
post

Nu vai ziniet. Gadi skrien crackedam smadzenu sunas nepieaug.

gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2020. gada 29. decembrī, 16:33
1
post

tu ble esi tads mudaks isteniba kraked, nahuj tu huinu dzen lsrp tester

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 30. decembrī, 00:57
5
post

BRIDGES TU NEESI POLICIJAS KOMISĀRS LAI IZLEMTU KURU MEST ĀRĀ
TIEC AR SAVU LSV BARDAKU GALĀ UN TAD DOMĀ KO TU VARI KO TU NEVARI.

Tavām zināšanām, jebkuru pilsētas policijas priekšnieku ieceļ štata kkadi tur pediņi nevis kkads domes āksts, kuram uz f3 stāv LSPD džipi - es runāju par tevi.
Policijas komisārs (ja nemaldos viņš ir uz štatu) tad viņš ieceļ vadītāju, nevis pilsētas mērs, kam galīgi nav nekāda sakara ar iecelšanu amatos. 

Bridges tu kā biji pajobaks tā arī paliki. Pabraukājies vēl ar PD džipiem pa Los Santos, ākst.

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 30. decembrī, 01:08
0
post

Kareem_Young
Lietotājs
51 atbildes forumā
Online: 2d 13h 5m
Redzēts 2023. gada 30. aprīlī, 02:17
Pievienots, 2020. gada 30. decembrī, 16:49
2
post

@Fletcher

Ko tu vispar veido saja foruma tu neesi labaks par crackhedu. Ta pat dzive nebusi nekads liels kungs saulit.

smifnwessun
Lietotājs
135 atbildes forumā
Online: 9d 15h 46m
Redzēts 2023. gada 09. maijā, 15:28
Pievienots, 2021. gada 05. janvārī, 14:27
0
post

up

Smith Wesson - macitajs- DZĪVS

2rindiņ rp // lai visi neteiktu ka jauniņais n shit iepriekš biju mehāniķis, šij serveri, iepriekšēja sezona.

reāli par 20 notiem, ko nometu iekš lspd (the fuck man) reāli dēļ fuckin 20 notiem ban uz 30 dienām

FREEDOAM to speak

gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2021. gada 05. janvārī, 19:40
0
post

TAM TAVAM DIVIZIJAM NAV JEGAS JO NAV KAS SPELE TAJA PD UN SIS IR KICKS TU STULBENI KA TU TO NESAPROTI

 

KRAKHEDAM JAPIS UZ LSRP ERPOT SAVAS DIVIZIJAS, SAVADAK NAV VARIKU

Pēdējo reizi rediģēja gxngmember, 2021. gada 05. janvārī, 19:41.
CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 24m
Redzēts 10. maijā, 22:21
Pievienots, 2021. gada 05. janvārī, 19:42
0
post

es jau LSPD esmu

gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2021. gada 06. janvārī, 13:20
1
post

tu ble miskaste esi. ja gribi savas divizijas ej uz lsrp un paradi ka kko proti, nevis tikai rakstit tizleni

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 24m
Redzēts 10. maijā, 22:21
Pievienots, 2021. gada 06. janvārī, 15:45
0
post

Man no tevis nāk smiekli. Ja tu gribi raudāt, tad ej kautkur citur.

gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2021. gada 06. janvārī, 16:38
0
post

visi te zin ka tu esi tirs tizlenis un proti rakstit, ka jau teicu ej uz lsrp un rpo savas divizijas. pieradi ka proti rpot nevis telo labako lv pd rperi

Arhimēds Pitagors
Lietotājs
Arhimēds
248 atbildes forumā
Online: 18d 0h 50m
Redzēts 2023. gada 22. septembrī, 08:21
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. janvārī, 18:29
0
post

Vajag lai ieejot serveri ,kad taisi telu,butu npc ,kur var izveleties lspd frakciju,rp limenis,pat tad nemainitos,vienigi sausanas,serveri butu vairak.

Apbalvojumi

Pitagors
Ὁ Πυθαγόρας ὁ Σάμιος
Pitagora krūšutēls, kas atrodas Romā
Pitagora krūšutēls, kas atrodas Romā
Personīgā informācija
Dzimis580.—572. gadā p.m.ē.
Samosa, Senā Grieķija
Miris500.—490. gadā p.m.ē.
Vispārīgā informācija
Skola, tradīcijaPirmssokratiķi
Galvenās interesesĒtikametafizikamūzikamatemātikapolitika
Valodasengrieķu valoda

Pitagors no Samas jeb vienkārši Pitagors (sengrieķuὉ Πυθαγόρας ὁ Σάμιοςho Pūthagoras ho SamioslatīņuPythagoras, dzimis ap 570. gadu p. m. ē., miris ap 495. gadu p. m. ē.) bija joniešu matemātiķisfilozofszinātnieksārstspolitiķispriesterisizgudrotājs, visplašāk pazīstams ar Pitagora teorēmu.

Pitagorisms kā dzīvesveids bijis saistīts ar iniciāciju noslēpumos un bijis līdzīgs orfismam, kas to, domājams, ietekmējis. Tāpat kā orfisma, arī pitagorisma nolūks bijis padarīt dvēseli tīru (katharmoi), lai pēc nāves liktenis tai būtu labvēlīgs. Tradicionāli tiek uzskatīts, ka Pitagors nav atstājis nekādus rakstītus darbus un ka viņa idejas turpinājušas pastāvēt viņa skolniekos.

Dzīvesgājums[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pitagors, domājams, dzimis ap 570. gadu p. m. ē. Samas salā (Jonijas jūrā starp Turciju un Grieķiju) Jonijā un miris ap 495. gadu p. m. ē. Metapontā, Lukānijā. Ap 532. gadu p. m. ē. atstājis Samu, lai izvairītos no Polikrata tirānijas, un Dienviditālijas grieķu kolonijas pilsētā Krotonā nodibinājis vēlākajiem ordeņiem līdzīgu savienību reliģiski ētiskai dzīves reformēšanai, tā saukto "pitagoriešu skolu". Domājams, sākotnēji tajā ietilpuši ap 235 biedri, no tiem 18 — sievietes.

Skolas locekļiem bijusi jāievēro stingra disciplīna un zināmi priekšraksti, un viņi nodarbojās ar matemātiku (skaitļu īpašību pētīšanu). Savas disciplīnas dēļ skola drīz vien ieguva ievērojamu politisku svaru arī citās Dienviditālijas un Sicīlijas grieķu koloniju pilsētās. Tas kļuva par iemeslu demokrātu sazvērestībai, un pēkšņs uzbrukums skolas vadoņiem (tos sadedzināja kopā ar māju, kurā tie apspriedās) iznīcināja tās varu vispirms Krotonā un pēc tam arī citās pilsētās, izņemot Tarentu un Regiju. Pastāv versija, ka Pitagors pats gājis bojā šajā uzbrukumā, taču vairums vēsturnieku uzskata, ka viņš jau agrāk atstājis Krotonu un miris Metapontā.

Pitagora uzskati[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pitagora filozofijas pamats ir gluži vienkāršs: "Visus cilvēkus var iedalīt trijās grupās, tāpat kā visus cilvēkus, kas apmeklē olimpiskās spēles, var iedalīt trijās grupās. Zemākā sastāv no tiem, kas nāk pirkt un pārdot. Nākamie ir tie, kas sacenšas. Taču visaugstākie ir tie, kas nāk skatīties. Cilvēkus attiecīgi var iedalīt tajos, kam svarīga manta, tajos, kam svarīgs gods, un tajos, kam svarīga gudrība. Tātad visaugstākā apskaidrība ir zinātne bez interesēm un cilvēks, kas sevi tai ziedo, patiesais filozofs, kas sevi veiksmīgi atbrīvojis no "dzimšanas apļa"."

Grūti iedomāties vēl kādu sabiedrību, kas tik ļoti cienītu savu dibinātāju un reizē būtu tik atvērta pārmaiņām. Pitagoram viņa laikā tika piedēvētas pārdabiskas spējas, un daudzi atklājumi, kas nebūt nebija viņa. Viņa autoritāte bija tik liela, ka pietika pateikt: "Viņš pats teica" (autos ephē), lai izteikumam tūlīt paklausītu.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0