bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
1
5
topic
Pieteikums uz Gamemaster.
KristapsDD
Lietotājs
eurojanka96
163 atbildes forumā
Online: 10d 9h 18m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 08:46
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 01:39

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X  ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [X ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:  Kristaps

Iepriekšējie nickname:  Viens ir tikai bijis - eurojanka96. 

Tavs vecums:  17.

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:  Kādreiz RolePlayoyattēloju čiptūninga servisā, tagad lomuspēli atveidoju frakcijā ar nosaukumu "Grey Wolves"  un vienā servisā. 

Pieredze kā Gamemaster:  Ir bijusi pieredze citā serverī kā gamemasteram. Esmu iepazinis komandas un RP terminus zinu ideāli. 

Pieredze Roleplay jomā:  RolePlay jomā pieredze ir ļoti liela, jo iepriekšējajā sezonā esmu bijis laokam jebkurā frakcijā, bet vairāk mani piesaista ar mehāniķa darbu veidots RolePlays, jo tajā var aprakstīt visu sīki, smalki. 

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):  Varbūt pāgājušajā sezonā, par visu sezonu kopumā 1-2 reizes. 

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): esmu sodīts par CarDM, taču tas bija neliels pārpratums un man sodu samazināja, lai nerastos konfliktsituācijas. Nevaru teikt ka biju vainīgs, un arī nevainīgs. Pagājušajā sezonā 19 Ajail, šajā - 1.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):  Sasveicināšanās linka diemžēl nav. Mani sauc Kristaps. Man ir 17 gadi. Ļoti patīk nodarboties ar sportu, precīzāk, basketbolu un futbolu. Esmu uzsācis mācības 11. klasē un ļoti aizraujos ar gaming brīvajā laikā. Mans mērķis dzīvē ir kļūt par mehāniķi, tapēc arī RolePlay man serverī tikai saistās ar to. 

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?:  Ir bijuši gadījumi, ka izsaucu caur /report kādu, no adminiem/uzraugiem un kad kautko pajautāju, tad man bieži vien atbild šādi - "Gaidi kādu citu, es ar tādām lietām neņemos" . Manuprāt, serverī staffa attieksmei būtu jābūt tādai, ka jāpalīdz visiem, kautvai pašiem augstākajiem, neatkarīgi no pieprasījuma un jāmāk arī komunicēt ar spēlētājiem, ja viņiem rodas kādi jautājumi. Manuprāt, es spētu palīdzēt visos sīkumos, jo man patīk tajos iedziļināties, ja būtu daļa no Jums. Pasakas par sevi nestāstīšu, bet es vēlētos palīdz servera attīstībā. 

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Sveiki vēlreiz. Kā jau minēju mani sauc Kristaps un es Jums, kā lasītājiem vēlos nedaudz pastāstīt par sevi. Kāpēc? Forumā ieraudzīju rakstu, ka serverim ir nepieciešami jauni uzraugi jeb "gamemasteri", tādēļ nolēmu pieteikties šim atbildīgajam pienākumam. 
Jau vairākus gadus esmu ievilkts RolePlay pasaulē un laika gaitā esmu iepazinis visus RP terminus. Sākums bija traģisks. Sāku spēlēt samp serveros, pēc tam mta un visbeidzot GTA 5 RP serveros, kur diemžēl pavadīju vismazāk laika. Manuprāt, kļūstot par servera uzraugu es varēšu labāk iepazīt spēlētājus un uzlabot savas komunikācijas prasmes. 
Pašlaik esmu uzsācis mācības vidusskolā, kur tiek apgūti kultūras pamati un, manuprāt, tas, ko skolā māca man palīdzētu, būdamam par uzraugu. Manas īpašības. Esmu komunikabls, pacietīgs, mērķtiecīgs, vienmēr tiecos pierādīt savu taisnību, ja esmu par to drošs, māku uzklausīt citus un ļaut izteikties.
Savas lielās RolePlay prasmes veltu būdams par mehāniķi kādā servisā, jo arī arpūs spēles man patīk mehānika un mans dzīves mērķis ir darboties kādā servisā vai tamlīdzīgā vietā.
Manuprāt, vēlviena mana labā īpašība ir tā, ka es neesmu noslēgts, man patīk komunicēt un es esmu ļoti runātīgs un atvērts citiem un šajā uzrauga pienākumu veikšanā šī īpašība, manuprāt, ir pati svarīgākā. Neilgu laiku esmu pavadījis tādos GTA5 RP serveros, kā Kalnu Ieleja un ECLAT. Tur es guvu ļoti lielu pieredzi pār RolePlay. Tas ir kautkas atšķirīgs no mta. Visas iegūtās prasmes vēlos pielietot, ja kļūšu par servera uzraugu.  Ja nu arī netikšu par servera uzraugu, tad paldies, ka izskatījāt manu pieteikumu un ja netikšu, tad manu RP tas neietekmēs. Paldies par sapratni. 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā. 

Pēdējo reizi rediģēja KristapsDD, 2020. gada 18. septembrī, 01:45.
KristapsDD
Lietotājs
eurojanka96
163 atbildes forumā
Online: 10d 9h 18m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 08:46
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 01:41
0
post

Zinu, ka radīsies "heita"  komentāri par manu pieteikumu un mani, taču droši izsakaties. Mani tas neaizvainos un nabagāks nepalikšu. 

A1
Servera administrators
Transportlīdzekļu komanda
Dutchman101
A viens.
117 atbildes forumā
Online: 19d 11h 38m
Redzēts 29. aprīlī, 21:02
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 02:16
0
post

 

Labots : PRET 

Daudz iepriekšēji ajail , ("vienmēr tiecos pierādīt savu taisnību") , Daudz posti saistībā ar rp , Acīs krīt tas ka tā nav baigā motivācijas vēstule bet gan iepazīšanās vēstule vai kā šo pasākumu sauc , nespēšu izvēlēties jo ir plusi un mīnusi tevī , serverī tevi satiku bet nekas īsti nesanāca . Jautājums vai tu serverī būsi aktīvs ? 

Pēdējo reizi rediģēja A1, 2020. gada 18. septembrī, 19:26.

 Ja nemāki tu dirst tad nemoki to dirsu , dzirdu zīmes redzu ēnas un ši posta tavas bēdas.

KristapsDD
Lietotājs
eurojanka96
163 atbildes forumā
Online: 10d 9h 18m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 08:46
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 02:18
0
post

Aktīvs es esmu katru dienu. 

Guzman
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Pablo ebK DopeBoy Escobar
369 atbildes forumā
Online: 17d 18h 55m
Redzēts 15. februārī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 02:20
2
post

Pis nahuj

Sodīts // Lauronja 

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 18. septembrī, 02:29.
KristapsDD
Lietotājs
eurojanka96
163 atbildes forumā
Online: 10d 9h 18m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 08:46
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 02:24
1
post

Guzman, ko tik agresīvs? 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 07:17
0
post

Pret, agresīvi noskaņots jaunietis, kad personu arestējam , ienāca discordā un rupji sakot visus nodir** , piedod nebūs ātri aizsvilies

 

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 07:44
0
post

Pret, tava attieksme chatboxā ir drausmīga, ja nesaņem to, ko Tu vēlējies.

 

Daave
Lietotājs
114 atbildes forumā
Online: 29d 15h 11m
Redzēts 2021. gada 26. jūlijā, 17:36
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 07:56
0
post

Naaa bro šis PRET. Gana esi parādijis attieksmi pret šo projektu. Domāju ka vaig vel laika tev, lai parāditu visiem savu pretējo attieksmi, ja uzskati ka esi mainijies. Bet veiksmi....

 

Kuzmics
Lietotājs
55 atbildes forumā
Online: 5d 3h 15m
Redzēts 2023. gada 31. janvārī, 14:45
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 09:55
0
post

pret, vien tāpēc, ka zem topika atbildi uz citu komentāriem, daudz ko par tevi izsaka jau tas..

Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 10:03
0
post

Pret,kad uzraksti pieteikumu, jūties balts un pūkains, bet pagātne pieradiji sevi no sliktās puses, es uzskatu kad šis jaunietis staffa nav vajadzīgs.

 

 

 

 

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 12m
Redzēts 30. aprīlī, 15:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 11:00
0
post

PRET, tavas domas mainās, ļoti ātri, RolePlay zini, bet nezinu vai spētu to macīt. Aktīvs itkā esi, bet pārāk lielu prikolu dzen, esi ļoti skops. Un kā kautko neiegūsti pamet frakciju un dodies tālākos meklējumos.

Danex
Lietotājs
27 atbildes forumā
Online: 4d 2h 50m
Redzēts 2020. gada 22. septembrī, 17:42
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 11:13
0
post

Pret, kaut kāds noname

 

Lieks posts, Par/Pret ir jāpamato, sodīts || Ofkors

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 19. septembrī, 11:17.
ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 11:18
0
post

PRET, augšā paskaidrots.

pielaboju: kā jau minēts ,viegli sakaitināms , zem manis jau ir sacepies.

Pēdējo reizi rediģēja ELSB, 2020. gada 18. septembrī, 11:26.

KristapsDD
Lietotājs
eurojanka96
163 atbildes forumā
Online: 10d 9h 18m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 08:46
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 11:18
5
post

Jēga Tev kautko rakstīt, ja nevari izdomāt savu iemeslu? 

Dayzer
Lietotājs+
Dayzer
103 atbildes forumā
Online: 5d 20h 26m
Redzēts 2. februārī, 01:44
Pievienots, 2020. gada 19. septembrī, 04:04
1
post

Sorry , bet būšu Pret , esi pārāk agresīvs.

"Я в моменте"

improvtrafficschool | Car gif, Audi, Audi r8

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2020. gada 19. septembrī, 09:47
0
post

Pret, palasot augstākās atbildes sapratu jau ka nēesi pilnvērtīgs kandidāts.

Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 19. septembrī, 09:50
0
post

1) Broo, palasot ziņas rodas vien šausmas. 2) Kāpēc tu atbildi uz citu spēlētāju dotājām PAR PRET atbildēm? Sorry, bet no manis būs PRET.

 

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 23:13
0
post

Slikta īpašī pats savā pieteikumā atbildēt uz citu komentāriem un pārkāpt foruma noteikumus. Aktīvs varbūt esi, bet amats nav piemērots pagaidām tev.

Noraidīts.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0