bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
13
3
topic
Uzraugs bLank
bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 16. septembrī, 18:12

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [X  ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X  ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [X  ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [X  ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Artis

Iepriekšējie nickname: 

Tavs vecums: 18

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:  Austin Cole (LSGD Priekšnieks)

Pieredze kā Gamemaster:  Pieredze ir diezgan liela, esmu bijis vairākos serveros gamemasters. Lielākā pieredze ir iegūta tieši šeit, mta.kick.lv serverī. Esmu arī pabijis Admins šeit, kā arī citos serveros.

Pieredze Roleplay jomā: Roleplay sāku pirms vairākiem gadiem, īsti vairs neatceros cik. Sāku kā tups bērns, kurš neprot nedz /me nedz /do komandas. Vieglāk teikt, biju RS Haul šoferis. Tad izveidoju pirmo nelegālo, kas bija tīrākais sūds, taču nepadodoties, neskatoties visam heitam, turpināju kaut ko darīties un sāku jau lēnām izveidot labākas un labākas nelegālās frakcijas. Šo sakot, vairāk patīk nelegālā sfēra. Ir brīži, kad patīk vairāk legālās, taču, pēc manām domām, tās apnīk diezgan ātri. Roleplay bija doma pamest, bet pēc restarta kick'ā uznāca paliels motivācijas lauciņš, kurā gribās kaut ko padarīt.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Pašreiz nē, loģiski, ir restarts. Iepriekšējā sezonā nebiju sodīts nevienu reizi (Ar iemeslu pareizu), neskaitot sezonas beigas, kad gribējās nedaudz patrollēt.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): n/a

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Mani sauc Artis, esmu 18 gadus vecs, mācos KTTT par Loģistikas darbinieku. Brīvo laiku pavadu pie datora, svaru zālē vai vienkārši staigājot pa lauku. Pašreiz arī lieku tiesības.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Te ir daudz spēlētāju. Roleplay's ir diezgan augstā līmenī. (Neskaitīsim individuāļus). Daudz zināmas personas šajā serverī. Un vienkārši patīk atrasties šajā serverī.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Šajā serverī pašreiz ir daudz, varētu teikt, ka pat visi, administrācijas cilvēki, ar kuriem iepriekš es esmu pabijis kopā sastāvā, tamdēļ komunikācija ar komandas biedriem būtu viegla. Roleplays man ir uz Tu, pēdējā laikā vēl vairāk esmu to uzlabojis. Apmācīt kādu personu būtu tīrākais nieks, tam nevajadzētu sagādāt nekādu problēmu. Iepriekš atrodoties amatā par mani sūdzības nebija, tā teikt protu sodīt personas pareizi. Nepareizos ieslodzījuma gadījumos, protu iziet no situācijas, lai nerastos domstarpības. Kā iepriekš minēju, esmu bijis jau šajā serverī administrācijā, tamdēļ zinu ko un kas ir jādara serverī kā gamemasteram. Vienmēr ar cilvēkiem esmu atradis kopīgu valodu. Esmu komunikabls, ātri mācošs un neatlaidīgs personāžš, vienmēr gribēsies kaut ko uzlabot sevī, domāju, ka tās ir diezgan labas īpašības kā Uzraugam. Spēju reportos iziet ātri cauri grūtām situācijām, pēc iepriekšējās pieredzes spriežot. Ar jebkādām grūtām report situācijām vienmēr varēšu iziet cauri ātri un bez domstarpībām.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā.

Daave
Lietotājs
114 atbildes forumā
Online: 29d 15h 11m
Redzēts 2021. gada 26. jūlijā, 17:36
Pievienots, 2020. gada 16. septembrī, 18:20
0
post

Šim jau var iemest PAR . RP pieprot labi, un no šī uzrauga darba teikšu, ka saprot daudz.

Veiksmi tev...

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 2. maijā, 17:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. septembrī, 18:22
0
post

Par, vienīgajam cepure nost


Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 12m
Redzēts 30. aprīlī, 15:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. septembrī, 18:29
3
post

PRET Pārāk daudz skaties uz pagātni, bet nedomā par nākotni, agrāk jau biji administrācijā, bet izmeta. Ja nebūtu tik toxic, un gudri nedirstu būtu jau labi

Infernus
Lietotājs
Inferno
48 atbildes forumā
Online: 10d 9h 53m
Redzēts 5. aprīlī, 16:05
Pievienots, 2020. gada 16. septembrī, 18:30
0
post

Par! Daudz tevi nezinu bet kadrēiz zināju.

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts Vakar, 20:48
Pievienots, 2020. gada 16. septembrī, 18:35
0
post

Par! Pieredz ir, labs peteikums.

phine †
Lietotājs
33 atbildes forumā
Online: 7d 8h 7m
Redzēts 2022. gada 31. augustā, 16:10
Pievienots, 2020. gada 16. septembrī, 18:41
0
post

Te ielikšu PAR! Esi bijis sastopāms rp situācijas, to visu zini ideāli, veiksmi un gaidu tevi statusā.

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2020. gada 16. septembrī, 18:46
1
post

Lai jau iet par, labāk būs par kkadu hujovascrubs vai assassin

DesertFoxLV
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Krispers
97 atbildes forumā
Online: 11d 21h 40m
Redzēts 15. martā, 22:02
Pievienots, 2020. gada 16. septembrī, 18:48
0
post

No manis par, cik sastapies, čalis ar galvu uz pleciem, un draudzīgs, tieši tādi, kādi vajadzīgi cilvēki sastāvā! Gl. ;)

 

Obito Uchiha Stare GIF - ObitoUchiha Stare Anime GIFs

 

Tevzi Giorgi Tevzadze GIF - Tevzi GiorgiTevzadze BMW GIFs

 

smifnwessun
Lietotājs
135 atbildes forumā
Online: 9d 15h 46m
Redzēts 2023. gada 09. maijā, 15:28
Pievienots, 2020. gada 16. septembrī, 19:15
0
post

vienaldzigs cilveks, kad vel admineja aizsutiju darkweba pasutijumu, kuru ta ari nekad nesanemu. nezinu isti iemeslu kadel pazuda no staffa, bet kad statusu nonema chatboxa uzvedas loti nepiedienigi, parsvara bija man nav admins beidzot varu dirsties ar speletajiem vaibs no vina puses. frakcijas ari neprot uzturet, ka ari bankomata screenshots no galvas nepazud. divreiz viena un taja pasa suda neiekapsim, kick.lv, tadel busu pret tavu kandidaturu.

Pēdējo reizi rediģēja smifnwessun, 2020. gada 16. septembrī, 19:21.

Smith Wesson - macitajs- DZĪVS

2rindiņ rp // lai visi neteiktu ka jauniņais n shit iepriekš biju mehāniķis, šij serveri, iepriekšēja sezona.

reāli par 20 notiem, ko nometu iekš lspd (the fuck man) reāli dēļ fuckin 20 notiem ban uz 30 dienām

FREEDOAM to speak

wolfenstein
Lietotājs
242 atbildes forumā
Online: 8d 3h 58m
Redzēts 7. janvārī, 21:59
Pievienots, 2020. gada 16. septembrī, 19:20
0
post

čista zini, blank?

Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 16. septembrī, 19:22
0
post

Būšu PAR, labi turēji savu statusu, diezgan labi arī. Biji atsaucīgs uz reportiem un laipns pret spēlētājiem ((Nu vismaz pret mani))

 

 

Werinnors
Lietotājs
248 atbildes forumā
Online: 13d 19h 43m
Redzēts 17. februārī, 23:57
Pievienots, 2020. gada 16. septembrī, 19:26
0
post

No manis par kad biji statusā biji ļoti izpalīdzīgs, nēesi tas kurš fixveh/getveh, bet situācijās nāc palīgā, un nedirsies ar visiem pēc kārtas

 

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 00:00
0
post

Itkā ar galvu uz pleciem, iepriekšējā sezonā bij sastāvā.. Ir savi + un - bet tā jau labs fujaks.. Cik atceros, aizgāja jo nebij laika.. Lai jau ir, ielikšu PAR

Animated GIF

 

Gozmit
VIP
Bijušais foruma moderators
#soberAF
445 atbildes forumā
Online: 37d 22h 53m
Redzēts 30. martā, 00:38
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 00:03
1
post

Par, kinda sakarīgs cilvēks, rp pieprot augstā līmenī.

Pēdējo reizi rediģēja Gozmit, 2020. gada 18. septembrī, 00:04.

 

te nekā nav

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 00:04
1
post

Pret!

Pēdējā laikā iekš komūna esi sevi parādījis no sliktās puses (Vismaz spriežot pēc chatbox'a un komentiem topikos), esi sācis pacelt savu ego un pazemot citus, kūdīt uz konfliktiem, kas nav labi!

Nesmuki izskatīsies, ka cilvēks ar zaļu vārdu nomelno citus lietotājus, lai arī tu iepriekš esi bijis sastāvā, bet šoreiz gan nevēlos tevi redzēt, vismaz pēc šādām situācijām.

 

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 00:49
0
post

Artim par bet nesen vel man jautaji kapec es pieteicos. Jautajums kapec tu pietecies?

Guzman
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Pablo ebK DopeBoy Escobar
369 atbildes forumā
Online: 17d 18h 55m
Redzēts 15. februārī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 02:22
3
post

Dirsa ielist nesaca lika pieteikumu rakstit?

Lieks posts, sodīts // Lauronja

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 18. septembrī, 02:36.
archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 07:18
0
post

Var jau mēģināt , ir bijis tā ka pāris reizes neesi gribējis erpot , bet nu kā staff biji pieņemams , iedošu to par

 

PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts 26. aprīlī, 19:48
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 07:40
0
post

Īstenībā večuk došu tev Par, jo tiesham ir bijusi brīži ka esi pretīm nākošs, roleplay arī ir viens no tiek labākajiem, takā Good luck my friend


Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 10:00
0
post

bLank, pagātne administrators biji izcils, tapēc gribētu tevi atkal redzēt šajā sezona tik pat labu. Par

 

 

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0