bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
10
5
topic
[GM] oskarsp (lūdzu izlasi, pirms balso)
oskarsp
Lietotājs
39 atbildes forumā
Online: 11h 10m 09s
Redzēts 2020. gada 13. augustā, 17:28
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 17:27

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ it kā ir X, jo šis ir mans jaunais foruma accounts. ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ Ja nemaldos, ir 4 ajaili, bet viens no tiem ir ''bug'' jails. ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. X, lielākā daļa gan jau mani pazīst, jo esmu rpojis ilgstoši blakusprojektā ar šo vārdu, lsrp un owlā.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:  Oskars

Iepriekšējie nickname:  oskarsp

Tavs vecums: 17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Fyodor_Narkomanovic (Sarskovaya OPG)

Pieredze kā Gamemaster: Iepriekš esmu bijis Gamemaster, tikai blakus projektā, kad vēl mta.kick.lv nebija aktīvs, pēdējo reizi, kā Gamemaster adminēju diezgan ilgu laiciņu atpakaļ, toties main komandas man ir vēl palikušas atmiņā.

Pieredze Roleplay jomā: Pieredze ir bijusi ļoti liela, sāku ar sampu, latviešu serveriem, vēlāk pārgāju mta, kur nospēlēju ļoti ilgu laiku, no mta serveriem ļoti ilgu laiku rpoji latviešu projektā, vēlāk pārgāju uz owlgamingu, rpoju tur kādu laiciņu, +/-, kad viņš pabira, lsrp tik tikko var teikt biju rpojis, varbūt kāds zinās, nelegālajā frakcijā ''The Baltics'', par visu šo informāciju var pārliecināties šo komūnu forumos, jo biju aktīvi publicējis ekrānšāviņus tur. Esmu apguvis ļoti daudz nelegālās lomuspēles tipus, žanrus, māku atveidot sava tēlu, atveidot patiešām interesantu tēla attīstību. Kā jau teicu, vairāk esmu rpojis illegal roleplayā, protams, esmu bijis gan PD, gan GD, bet tas bija ļoti ilgu laiku atpakaļ, pašam vairāk uzrunā roleplayā illegal side, man tas šķiet interesantāk, galvenais ir kvalitatīvi atveidot tēlu, nevis spēlēt tikai uz naudu, vai mašīnu.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Protams, ka jā. Šo gadu laikā, tik ilgu laiku rpojot es protams esmu sodīts par OOC termina pārkāpumiem. 

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): Viss ir kārtībā, jūs droši varat apskatīties manu /history, jo šobrīd neatrodos serverī.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Īsa un kodolīga sasveicināšanās - Labdien, labrīt, labvakar, esmu oskarsp, daudziem varbūt pazīstams, esmu apguvis ļoti daudz roleplay žanrus, māku atveidot tēlu, izveidot labu tēla attīstību, esmu draudzīgs un saprotošs, māku paskaidrot savu viedokli, gadiem ejot un rpojot, zinu kaudzi ar noteikumiem un lietām, kuras varētu pilnveidot, ņemot piemēru no ārzemju roleplay serveriem. Spēšu būt labs admins un palīdzēšu uzturēt serverī kārtību.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Loģisks un konkrēts iemesls - aktīvākais lv mta projekts, kā arī redzu, kā šī servera līmenis ir kāpis, kad atnācu, negaidīju tik manāmi augstāku līmeni, salīdzinot ar pāris mēnešiem atpakaļ.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Sāksim ar galveno - kāpēc es? Es adminēšu, kā normāls Gamemasters, es nestiepšu lieki gumiju un nečakarēšu spēlētājus, reportus atrisināšu ātri un pilnvērtīgi, esmu konkrēts, uzreiz izteikšu savu viedokli spēlētājam, kam kaut kas nepatiks. Tie, kas būs tik vareni aiz ekrāna un uzdrošināsies mani, vai serveri, vai kādu adminu aizkart, gaidīs app stage, vai liela atvainošanās vēstule. Nenoņemšos ar to, kas apzināti pārkāps noteikumus, lai grautu citu spēlētāju vēlmi rpot, nenoņemšos ar to, kuri nāks un trollēs, vai izturēsies pret adminiem, kā pret pēdējo padibeni. Būšu saprotošs un izpalīdzīgs tiem, kuri vēlēsies mācīties, jauniņajiem, kuriem nebūs ne mazākā nojausma, kas ir kas, kas ir roleplay, un kas ir tēla atveide. Šos gadus rpojot, protu noteikt, kurš ir īsts lowaciņš, un kurš ir fake lowaks, kurš tikai grauj servera reputāciju. Kā Gamemaster es būšu aktīvs, daudz laika pavadīšu dutyā un uzturēšu serverī kārtību. Es ceru no roleplay OG saņemt ''par'' balsi šajā pieteikumā, jo pieredzes laikā esmu redzējis tādus cilvēkus, kuri neizlasot gm pieteikumu un paskatoties pēc kāda admina teiktā balso tieši tāpat, lai pielīstu. Pildīšu klasiskos Gamemaster pietiekumus, līdz kļūšu paaugstināts, kad kļūšu paaugstināts - respektīvi pildīšu adminu pienākumus. Vēlos serverī palīdzēt uzturēt līdzsvaru un reputācijas kāpumu. Cilvēkiem, kuri spēlē uz naudu, vai tikai savu mašīnu, iemācīšu, kas ir normāla tēla atveide un tēla attīstība, citiem tas atnāk pēc kāda laika - citiem vēljoprojām neatnāk. Jau redzēju, ka vārdi tiks skaitīti, būšu atklāts, ja te ir par maz, labāk lai ir par maz, nevis tas pats malts uz apli, lai ķeksīša pēc būtu tie 250 vārdi.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, esmu.

Incident
Lietotājs
17
15 atbildes forumā
Online: 1d 6h 42m
Redzēts 2020. gada 16. augustā, 17:00
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 19:14
0
post

nu es teiksu pret jo manuprat pieteikums ir loti skaists un apmierinoss un kopuma sis cilveks ir ar lielu pieredzi skeres lomuspele ka tada tapec neredzu iemeslu kapec taburete lai sim cilvekam nedotu administresanas statusu, par!

hoodsta
Bijušais administrators
303 atbildes forumā
Online: 41d 11h 50m
Redzēts 27. februārī, 18:53
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 20:29
0
post

pret, vienkārši vienmēr esi licies nenopietns un cringe fujaks

tavsmurgs
Lietotājs
142 atbildes forumā
Online: 7d 5h 28m
Redzēts 24. aprīlī, 21:58
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 20:42
0
post

Kopa lsrp bijam, kip norm pipars, lvrp dead anyway, kapec gan ne? Par.

LogiTec
Lietotājs++
Jožik
186 atbildes forumā
Online: 21d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 15:20
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 21:09
0
post

Nē, tev labāk vel pasēdēt un pierādīt sevi, esmu redzējis tavu RP un tās lietas ko pārkāp. Domāju tev vel vajadzētu dažus noteikumus iemācīties. PRET

~Ryan Moretti - Dzīvs~


 

 

PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts 26. aprīlī, 19:48
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 21:13
0
post

Da pizdu nahui,labāk pasēdi bez statusa,tev viņš nav nepieciešams,nē paldies,atnākot uz kicku,domā ka tev tāpat vien dos to statusu? Nē paldies draudziņ


Animals
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Tādai būtu jābūt?
149 atbildes forumā
Online: 7d 8h 29m
Redzēts 20. aprīlī, 20:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 21:46
1
post

Pietika ar to ka palasīju tavus tekstus čātā un sapratu,ka esi cringe af un man liekas ka tev būtu jāpadomā ko tu vēl vēlies panākt,jo statusu cik saprotu tev nevar dot,tādēļ ka nēesi pietiekami izaudzis no savām bērnu kājelēm....

Es teikšu tev -PRET,kad būs galva uz pleciem tad droši raksti un tad jau skatīsies :*

Žigulis
Lietotājs
Daudzas
27 atbildes forumā
Online: 2d 12h 24m
Redzēts 2020. gada 20. septembrī, 00:27
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 21:49
0
post

 Manam domam par atru bet nu gan jau saproti visu , serveri baigi tevi nepazistu gan jau esmu redzejis nu  lai izdodas :)

juppi
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
231 atbildes forumā
Online: 33d 3h 51m
Redzēts 16. aprīlī, 23:01
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 22:10
0
post

Pēdējo reizi rediģēja juppi, 2020. gada 10. augustā, 22:10.

 

oskarsp
Lietotājs
39 atbildes forumā
Online: 11h 10m 09s
Redzēts 2020. gada 13. augustā, 17:28
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 22:12
2
post

@Jutahh pašlaik vispamatotākais un interesantākais reply šajā topikā, esi ļoti, ļoti pacenties, tā tik turpināt, liels paldies, par šo burvīgo komentāru

Guzman
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Pablo ebK DopeBoy Escobar
369 atbildes forumā
Online: 17d 18h 55m
Redzēts 15. februārī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 22:45
0
post

Haha.

tavsmurgs
Lietotājs
142 atbildes forumā
Online: 7d 5h 28m
Redzēts 24. aprīlī, 21:58
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 22:54
0
post

Kadi butu komentari, ja es startetu uz gm?

Patriots
Lietotājs
18 atbildes forumā
Online: 15h 39m 57s
Redzēts 2021. gada 12. martā, 15:05
Pievienots, 2020. gada 13. augustā, 12:45
0
post

pohuj rec, vismaz bets vares sha frakciju maukt augsa, jo piebalgs kavejas ar savu gta 5 rp

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2020. gada 13. augustā, 13:17
3
post

bomzis bomzis bomzis bomzis bomzis bomzis bomzis bomzis bomzis bomzis bomzis bomzis bomzis bomzis bomzis bomzis bomzis bomzis bomzis bomzis bomzis bomzis bomzis bomzis bomzis bomzis bomzis bomzis bomzis 

2 WP, spamošana+lietotāja aizkaršana / / Skrevele

Pēdējo reizi rediģēja Skrevele, 2020. gada 13. augustā, 13:32.
Hačiko
Lietotājs++
424 atbildes forumā
Online: 54d 4h 0m
Redzēts 20. februārī, 22:43
Pievienots, 2020. gada 13. augustā, 14:44
0
post

pret,nesi pelnijis,dabuji banu un doma ka pa gm tiksi Nēcēri

Pēdējo reizi rediģēja Hačiko, 2020. gada 13. augustā, 14:48.

 

 

 

 

Incident
Lietotājs
17
15 atbildes forumā
Online: 1d 6h 42m
Redzēts 2020. gada 16. augustā, 17:00
Pievienots, 2020. gada 13. augustā, 14:48
0
post

File:Jurmala beach 03.05.2016 02 (33474597246).jpg - Wikimedia Commons

ar gimeni bijam jurmala un udens bija auksts!

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. augustā, 14:49
0
post

Nespīd tev vairs nekāds gm.. Dzirdēju ka tev zem bana ir labi, tad lai veicas.. PRET

Animated GIF

 

Guzman
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Pablo ebK DopeBoy Escobar
369 atbildes forumā
Online: 17d 18h 55m
Redzēts 15. februārī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 13. augustā, 15:15
0
post

Zem mūžīga bana, tēma aizvērta.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0