bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
11
9
topic
[GM] heii55
heii55
Bijušais administrators
tec9
40 atbildes forumā
Online: 3d 0h 21m
Redzēts 15. februārī, 22:02
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 16:14

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. [ x ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Aksels

Iepriekšējie nickname: hadekaa ,hdk , Qello , oHakes , vēl pāris, bet tie ir jau aprakti pagātnē.

Tavs vecums: 19

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Malcolm Reed - Ticristano Mafia.

Pieredze kā Gamemaster: Esmu gan adminējis gan bijis kā gamemasters vairākos projektos, pēdējo reizi biju kick gamemasters 2018. gada vasarā, turējos līdz pēdējiem spēlētājiem, bet pajuka. Vēl GM esmu bijis tādos projektos kā varanus, wrp, dga, beasts, un vēl pāris, tagad diemžēl neuzskaitīšu visus, kuri ir sen jau beigušies. 

Pieredze Roleplay jomā: RP gaitas sākās jau vecajos un nujau senajos rp.exs.lv laikos,iespējams kāds 2014. vai 2015. gads, kur paslīdēju zem undo pleca. Iemācija man pamatus, pamazām lēnām mainiju un pilnveidoju savu rp, rpojot visu, sākot ar mehāniķi un beidzot ar hardcore crip. Pati pirmā nopietnā frakcijas pieredze bija turpat exsā, zem HAF vadītajiem crips. Tā nu exs lēnām pajuka, pārslēdzos uz playhard, kick, dga, wrp un uz ko tik vēl ne. Godīgi sakot lēkāju pa visiem projektiem pēc kārtas - kur bija jautrāk un vairāk tautas, tur arī paliku. Bija protams īslaicīga pieredze LSRP, Owlgaming, Red County RP. Ik pa brīdim ielienu arī kādā GTA 5 Roleplay serverī, bet nu tas galīgi nesaista. No roleplay - esmu RPojis principā visu ko vien var. Parastie crips, bloods, legālās un nelegālās frakcijas -  viss pēc kārtas. RP spēlēju ar palielām pauzēm, agrāk varēju ļoti aktīvi to darīt, pirms pāris gadiem apnika, tad atgriezos un uzdrukāju pieteikumu uz gamemaster. Bija labi, pasēdēju gamemaster pozīcijā pāris menēšus, taču diemžēl kaut kā pajuka kicks. Tagad izdzirdēju par pašreizējo kick aktivitāti, un nu esmu šeit. Ir bijusi iespēja spēlēt vēl tādos projektos kā lomuspēle,xgames, ultraplay,rednail,boxg - ja atcerēšos vēl kādu, pierakstīšu.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā, bet nepatiesi ( Interesantā kārtā sajauca ID, parāvu banu uz stundu.)

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): https://imgur.com/lT6AMSv" target="_blank">https://imgur.com/lT6AMSv

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Čau. Mani sauc Aksels, ir 19 gadi, nesen aktīvi mācijos RTU, kaut kā nesagāja, izlecu ārā un tagad strādāju. Brīvajā laikā trinos ap savu civic, paskrūvēju šur tur, 25 gadus vecai mašīnai tomēr vajag nedaudz uzmanības. Agrāk aktīvi gāju uz sporta zāli, nu tur tā, masu uzpumpēt uz augšu. Tas turpinājās kaut kādus divus gadus līdz normāli piedzēros un salauzu kāju, pēc tā parāvu gada pauzi, tagad cenšos tikt atpakaļ ritmā. Principā cik sevi atceros pavadu laiku spēlējot videospēlēs. Viss sākās ar ps2 iegādi, kur dabuju GTA SA disku, to aktīvi spēlēju līdz tas saskrāpējās un nebija lietojams. Tam sekoja visi need for speed ( most wanted ir favorīts ), pāris vēl nenozīmīgas spēles. Tad jau sāku aktīvāk spēlēt datorspēles - 1.6, source, tagad sanāk ik pa brīdim pašaut arī csgo.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Mani saista tas ka kicks ir bijis mūžīgs, vienmēr ir kaut kur bijis, vienalga zem kura cilvēka vadības. Viņš ir bijis pie viena, pie otra, bet ir bijis - tas laikam ir svarīgākais. Man parasti serverī ir vienalga par to vai man ir dārga mašīna, vai ir kaut kas ar ko izrādīties - jā, ik pa laikam to ir forši izdarīt, bet tas ātri apnīk. Liels piesaistošs faktors ir tas ka es te jau biju GM zem Danex un Skulera vadības - es te esmu spēlējis kad bija 40 online un kad arī bija 2 online. Ja nebūtu viss pajucis, drošvien ka būtu arī palicis tāds. Ja saskaitītu visus kick restartus kopā, iespējams salasītos kāda 3 vai 4 gadu pieredze. Interesantā kārtā pašam šogad ir sanācis piesaistīt pāris cilvēkus serverim, kaut arī ir 2020 gads. Uzskatu ka man ir pieredze, un gribu to kaut kā pielietot lietderīgi, jebšu, kļūt atkārtoti par GM.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti):  Jau vairākus gadus šeit spēlēju ar latviešu lomuspēles veterāniem. Kopš pašiem pirmsākumiem Danexa vadībā, vēlāk undo(kmp) nāca pie varas uz neilgu brīdi un arī tad man bija iespēja būt administrācijā. Kopš 2018.gada vasaras kopā ar tagadējo uzraugu Guzman un bijušo adminu 9boz mēs veidojām dāžadas frakcijas, vienkārši labi pavadijām laiku un atveidojām lomuspēli. Bijām ar viņu gamemasteri. Nekādu problēmu ar administrācijā esošajiem cilvēkiem uz to laiku man nebija, vienīgais iemesls kapēc mūs, tāpat kā pārējos 'noņema' ir tāds ka serveris burtiski nomira un Danex to aizvēra. Katru dienu bijām tiešsaistē ar Guzman, pieņēmām reportus un pavadījām iekš servera laiku, kaut arī nebija pat piecu spēlētāju vairāk. Viens no piemēriem -  https://mta.kick.lv/forums/topi…h-mob/?page=2/ Vienmēr ar atbildību pildīju savus pienākumus, palīdzēju savu iespēju robežās. Galvenā motivācija man ir labas spēlēšanas atmosfēras radīšana sev un cilvēkiem ap sevi. Nodrošināt maksimāli kvalitatīvu spēlēšanu, lomuspēles atveidi serverī. Aktuāla problēma ir pārlieku liela ārpus tēla čata izmantošana starp spēletājiem, kad tas nav vajadzīgs. Arī to es vēlos savu iespēju robežās novērst. Atvieglošu slodzi, kas uzvelta uz administrācijas pleciem tādu reportu risināšana, kas ir man pa spēkiem. Aktīvāk uzturēšos forumā, risināšu spēlētāju problēmas iekš un ārpus spēles. Sniegšu priekšstatu par lomuspēli jauniem spēlētajiem. Arī tiem kas vēlās uzlabot savas zināšanas visās iespejamajās sfērās.  

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā.

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 16:14
3
post

Pret!

Pierādi no sākuma, ka atkal taisies būt aktīvs, lai nesanāk fufelis kā iepriekš.

Veiksmi.

 

Guzman
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Pablo ebK DopeBoy Escobar
369 atbildes forumā
Online: 17d 18h 55m
Redzēts 15. februārī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 16:18
7
post

Aktīvs vienmēr bijis un būs. Jau pietiekami sevi pierādījis iepriekšejo reizi esot administrācijā nekādu problēmu nebūs.  Rekomendācija.

RavenS
Biedrs
509 atbildes forumā
Online: 35d 6h 38m
Redzēts 2022. gada 28. decembrī, 23:07
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 16:18
5
post

Kas tu esi?

pirmo reizi redzu tevi

pret

 

PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts 26. aprīlī, 19:48
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 16:18
3
post

-PRET-

Manuprāt tev sis statuss nav nepieciešams,proti arī nemotivēja tavs uzrakstītais pieteikums un tiešam palasot tavu rakstīto,sapratu to,ka tiecites tikai deļ statusa,manškiet paspelē kādu laiku bez statusa un tad raksti atkārtoti,kā arī pierādi sevi un gūsti cilvēku uzticību lai tiešām esam pārliecināti,ka spēsi noturēt šo amatu un pildīt savus gm pienākumus.

+Ieteiktu publiskai par sevi pastāstit lai tiešām zinām,kas tu esi.

Pēdējo reizi rediģēja PETER1ZZ, 2020. gada 04. augustā, 16:19.


Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 16:33
3
post

Ar Ticristano mafiju parādiji sevi no labās puses, ar tevi iepriekš kā uzraugu nesastapos, bet neizskatās slikti. Es nezinu par aktivitāti pagaidām neko, bet došu rekomendāciju.

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 16:36
1
post

Baigi maz esmu sastapies , pēdējā laikā aktīvs neesi , bet nu visiem ir iespēja parādīt. par

 

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 16:39
1
post

biji kādu laiku neaktīvs un atkal grib būt gms? Pret ,uzlabo aktivitāti vispirms.

Gl!

cau

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 16:55
3
post

huiņa ne gms

balenciaga
Bijušais administrators
165 atbildes forumā
Online: 31d 1h 30m
Redzēts Vakar, 00:59
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 16:56
4
post

Rekomendācija, šitais čuvaks nav nekāds newbie un zina ko dara, dirsā visus pediņus kas domā savādāk. Pats personīgi esmu redzējis un erpojis kopā, adminējis tu arī šeit esi.

Pēdējo reizi rediģēja balenciaga, 2020. gada 04. augustā, 16:57.
Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 17:24
2
post

Labāks pa mani biji, bet nepavilksi draugs. Guzman ir aD un nav jāiet viņa pēdās. Atta, pret.


Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 17:32
4
post

Šoreiz būšu PRET Neesmu tevi nekad redzējis, ka arī nezinu kas tu esi.. Ja tu domā ka Guzmans tev visu palīdzēs, tad GL.. Veiksmi vecīt!

Pēdējo reizi rediģēja Castellani, 2020. gada 04. augustā, 17:37.

Animated GIF

 

tavsmurgs
Lietotājs
142 atbildes forumā
Online: 7d 5h 28m
Redzēts 24. aprīlī, 21:58
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 17:53
0
post

ahuenais pipars, plusins. 

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 18:40
0
post

rekomendacija no manis, viss augstak jau ir pateikts.

MMD
Lietotājs
So dien nekas
189 atbildes forumā
Online: 17d 3h 10m
Redzēts 12. aprīlī, 19:09
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 18:42
1
post

Došu lielu PAR, ir strādāts kopā kā gamemasteriem, visu cienju shim vīram.

55b00d9f2e70abuxqjmr1437601183.png

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 20:21
1
post

Augsa viss ir paskaidrots. Viennozimigi rekomendacija no manis.

LogiTec
Lietotājs++
Jožik
186 atbildes forumā
Online: 21d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 15:20
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 20:31
0
post

Es nezinu, iepriekš biji GM jā, bet pēc laika nozudi un vispār nebiji aktīvs, ienāci dažreiz uz neilgu laiku un izgaji atkal ara. Sorry, bet no manis būs PRET.

~Ryan Moretti - Dzīvs~


 

 

Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 22:27
0
post

Par. Augstāk paskaidrots.

Dayzer
Lietotājs+
Dayzer
103 atbildes forumā
Online: 5d 20h 26m
Redzēts 2. februārī, 01:44
Pievienots, 2020. gada 05. augustā, 22:07
0
post

Neesmu tevi nekad redzēs serverī , tapēc būšu PRET . Sorry

"Я в моменте"

improvtrafficschool | Car gif, Audi, Audi r8

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 00:11
Pievienots, 2020. gada 07. augustā, 20:35
0
post

Izlaso tavu pieteikumu , tas mani piesaistīja , kā arī , kad biji GM , tad biji vienmēr pozitīvs un izpalīdzīgs , kā arī piekrītu @Sneaky teiktajam , sevi esi pierādījis ,tādēļ no manīm liels PAR .

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2020. gada 07. augustā, 20:36.

 

 

n1k0lajsxd
Lietotājs+
80 atbildes forumā
Online: 12d 7h 54m
Redzēts 26. martā, 02:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. augustā, 20:44
0
post

legit, hujzin, nēsmu tevi redzējis bet  forumā diezgan normāls čalis esi tapēc iedošu  PAR

Lietotāji skatās šo tēmu: 0