bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
5
3
topic
[ GM pietiekums ] Kazocinsh
Kazocinsh
Lietotājs++
Kazocinsh
250 atbildes forumā
Online: 7d 20h 22m
Redzēts 2022. gada 17. novembrī, 21:37
Pievienots, 2020. gada 03. jūlijā, 16:48

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [✔️]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [✔️]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [✔️]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[❌ 14]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [✔️]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Markuss

Iepriekšējie nickname: Kazocinsh

Tavs vecums: 14 gadus jauns.

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: 

Matty_Gerringhton ( Los Santos Policijas Departments ) 

Harold_West ( Cloud Export ) 

Adam Kennedy ( Bezdarbnieks )

Pieredze kā Gamemaster: Gamemaster neesmu bijis, bet ir sapratne par Gamemaster ikdienu un basic komandām kuras lieto. Pēc saviem reportiem ko esmu iesniedzis savā spēlēšanas laikā esmu izpratis tieši ko un ar kādām komandām kāds no augstāk stāvošajiem var problēmu atrisināt.

Pieredze Roleplay jomā:  Roleplay zinu jau kādus 5 gadus, pirmos 2 gadus dzīvoju uz jailiem un mana vēsture bija slikta, bet tad ar pauzēm radās vēlme mācīties terminus un iegūt labākas RP prasmes un laikam ejot esmu sevi tikai uzlabojis un nekas nav bijis aizmirsts, kā arī es esmu vairākas reizes gājis uz paša vēlmes apmācībām lai atkārtotu terminus utt, un vienmēr viss ir bijis pozitīvi. Un uzskatu ka manas prasmes ir piemērotas Gamemaster darbam.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Esmu sodīts 3 reizes, jeb sēdējis aJail sodos, visi sodi ir bijuši manuprāt godīgi un patiesi un saprotu savas kļūdas.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]):     Pirmā reize bija par PG kuru īsti neatceros kas notika, tad nākamajā reizē mani apstādināja policists, sāka runāties, biju braucis ar nelegāliem lukturiem, bet tad man bija jāiet ārā un aizgāju, uzkatu ka jebkuram cilvēkam var būt kas cits jādara ārpus virtuālās pasaules, bet apzinos savu kļūdu, un trešajā reizē draugu ķēra policists un mēs visi pārējie kas bijām saruna gribējām nedaudz nošmaukties un palīdzēt draugam. Visas vainas manuprāt ir labojamas un katram kādreiz gadās pielaists kādu sodāmu kļūdu.  History : https://imgur.com/a/lXd3UOK">https://imgur.com/a/lXd3UOK

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Manā sasveicināšanās topikā ir pastāstītspar mani un kā uzsāki savu Roleplay karjeru utt. Šeit būs links, ja ir vēlme vari iet un iepazīstināties ar mani. :) https://mta.kick.lv/forums/topi…sh/?post=35933">https://mta.kick.lv/forums/topi…sh/?post=35933

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Mani kļūt par Gamemaster šajā serverī piesaista tas ka es zinu ka esmu aktīvs un citreiz es uzrakstot reportu tas ievelkas ļoti ilgi un dažreiz pat ir jāgaida stunda un vairāk. Es zinu ka varēšu pielikt savu roku reportos un  savaldīt visus spēlētājus, jeb palīdzēt ar viņu reportu problēmām.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Man motivāciju uz šo darbu ir devuši daži no Gamemaster vai Administratora pakāpes, kā arī mana paša raksturs. Man ir vēlme izpalīdzēt cilvēkiem visur kur varu, un es spēšu cilvēkiem radīt labāku spēlēšanas atmosfēru lai būtu patīkamāka spēlēšana. Es vēlos parādīt sevi un administrāciju no labās puses un kad kādam kas nesanāk vai ir kāda vaina ar roleplay daļu, es spēšu cilvēkus iepriecienāt dēļ tā, ka esmu komunikabls un spēšu uzklausīt cilvēku viedokli no visām pusēm.   Es esot Gamemasters iespējams, ka spēšu uzlabot Roleplay līmeni atrodot cilvēkiem kopīgu risinājumu neskaidrību gadījumus kā arī mēģināšu pēc iespējas stingrāk skatīt cilvēkus un mudināt visus ievērot noteikumus saprāta robežās un apmācīšu jaunos spēlētājus no savās labās puses. Kā arī esot Gamemasters es zinu ka spēšu atbildēt uz visiem reportiem un pieliekot daļu no sevis izbeigšu lielās gaidīšanas rindas un palīdzību. Apsolu ka pievērsīšu pietiekami nopietnu attieksmi šim darbam lai nenobrucinātu kick atsauksmes pret citiem administrācijas biedriem un visu kopumā. Mēģināšu izprast ko no manis jebkurš vēlas kad kādam ir vajadzīga palīdzība, un centišos visu turēt uz mierīga viļņa lai nedabūtu sūdzības no citiem kick projekta spēlētājiem un ieturētu labas attiesības pret visiem.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Protams.

 

Ar cieņu, Kazocinsh

Pēdējo reizi rediģēja Kazocinsh, 2020. gada 08. jūlijā, 12:28.

Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 03. jūlijā, 22:49
0
post

Beigsi pipet zalo tad raksti p jaunu kkads zalknabis te megina tikt par gm high rp serveri. Pret veciit

Freimis
Lietotājs
Freimis
75 atbildes forumā
Online: 5d 6h 53m
Redzēts 16. martā, 21:12
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. jūlijā, 23:07
1
post

Pret, nepavilksi, nav 15 gadi, GM spējas izmantosi savām vajadzībām (getot savu auto utl)

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 8m
Redzēts 13. aprīlī, 19:03
Pievienots, 2020. gada 04. jūlijā, 00:37
0
post

Pa agru, pārāk zaļš esi, Anti

MMD
Lietotājs
So dien nekas
189 atbildes forumā
Online: 17d 3h 10m
Redzēts 12. aprīlī, 19:09
Pievienots, 2020. gada 04. jūlijā, 00:46
0
post

Es gribetu likt pret, tavs vecums atbaida, ceika pareizi uzrakstija par statusa izmantosanu sava laba, gluzi ka es, kas getos masinas pats sev, tapec nevajdzetu tev.

55b00d9f2e70abuxqjmr1437601183.png

BOOM
Lietotājs
83 atbildes forumā
Online: 3d 13h 33m
Redzēts 2023. gada 12. augustā, 13:41
Pievienots, 2020. gada 04. jūlijā, 02:08
0
post

Bļe, es ar tevi PD dc, utt sēdēju, tev max ir 11 gadi, balss tik smalka kā vecenei, vecais, tur rādīts no cik gadiem var rakstīt.. PRETTTTTTTTTTT

maybe1
Lietotājs
4 atbildes forumā
Online: 2h 44m 21s
Redzēts 2020. gada 05. jūlijā, 11:46
Pievienots, 2020. gada 04. jūlijā, 05:46
0
post

Pret, ta jau dazhu GM maloletku pietiek, kur nu vel Tevi bazt sistema, dzive gara, tiksi pec gadiem, bet ne shoreiz...

Skrevele
Lietotājs
223 atbildes forumā
Online: 36d 9h 39m
Redzēts 22. aprīlī, 21:08
Pievienots, 2020. gada 04. jūlijā, 11:27
0
post

PRET, manuprāt jau pa daudz to Uzraugu/GM, saucat kā gribat. Bet kā vienmēr, veiksmi.

LogiTec
Lietotājs++
Jožik
186 atbildes forumā
Online: 21d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 15:20
Pievienots, 2020. gada 04. jūlijā, 12:40
0
post

PRET, nēesi vel pierādijis sevi, InGame nēesmu tevi redzējis, un vecums arī nav atbilstošs.

GL

~Ryan Moretti - Dzīvs~


 

 

Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 04. jūlijā, 15:35
0
post

PRET BĻED, ROXBYYY DRAUDZIŅŠ ESI

 

 

 

 

 

Melnais
Lietotājs
185 atbildes forumā
Online: 6d 13h 16m
Redzēts 2021. gada 11. novembrī, 18:53
Pievienots, 2020. gada 04. jūlijā, 15:36
0
post

pret, pietiek jau šitādu gamemasteru, kas gudrāki par visiem,

Markuss777
Lietotājs
89 atbildes forumā
Online: 7d 11h 21m
Redzēts 5. janvārī, 00:47
Pievienots, 2020. gada 04. jūlijā, 15:47
0
post

pret, pietiek jau šitādu gamemasteru, kas gudrāki par visiem

drill
Lietotājs
7 atbildes forumā
Online: 15h 39m 52s
Redzēts 2020. gada 08. jūlijā, 16:34
Pievienots, 2020. gada 04. jūlijā, 17:31
0
post

Tu pieteikumu centies uzrakstīt tā, lai izskatītos, ka tu esi cerība, bet tu izgāzies tajā vietā, kur uzrakstiji "iespējams, ka spēšu uzlabot rp līmeni". Nē, tu nespēsi, jo šī kopiena nepulcējas tev apkārt. Ir jau jauki rakstīt, ka ņemšu visus reportus un ridu nebūs, palīdzēšu visiem, bet no pieredzes saku, ka šitas prikols strādā nedēļu, tad tev pašam apnīiks ņemt tos debīlos reportus, kur 3 jaunieši nevar savā tikt galā vai drīkstēja aplaupīt vai nē. Paskatījos arī citus tavus ierakstus un nepatika kā tava "palīdzīgā roka" iepļūtija tēla dzīvesstāstā ar vārdiem "5 minute craft". Manuprāt, būs labāk ja tu turpināsi braukt ar krāsainiem lukturiem kā parasts spēlētājs nevis vēl ar nickname zaļā krāsā.

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2020. gada 04. jūlijā, 17:41
0
post

Pret, nav atbilstošs vecums, nav atbilstošas zināšanas. Komentārs tieši virs manis jau visu pateica kā ir.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 09. jūlijā, 11:14
0
post

Terminus zin pat visstūlbākais cilvēks, ar to nevajag lielīties. Reportu pildīšana kā gamemasteram nav tik svarīgs pienākums kā rādīt piemēru attēlojot kvalitatīvu spēli arī pārējiem nesūtot uz gmlounge. Vecums ir tas rādītājs parasti, kas norāda vai spēsi būt situācijās neitrāls un vai spēsi izvēlēties pareizo lēmumu. Sastāvā jau ir pietiekami daudz bērnu kuri lēnām mācās un apgūst visu. Šoreiz noraidīts, ir ko mācīties vēl un nav nepieciešams apgrūtināt tevi ar vēl pienākumiem. 

 

 

Ar cieņu,

mta.kick.lv administrācija

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2020. gada 09. jūlijā, 11:20.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0