bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
5
0
topic
[GM]MMD
MMD
Lietotājs
So dien nekas
189 atbildes forumā
Online: 17d 3h 10m
Redzēts 12. aprīlī, 19:09
Pievienots, 2020. gada 17. februārī, 22:27

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Erlends

Iepriekšējie nickname: MMD

Tavs vecums: 19

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Carl Jones [LSPD], Jordan Milovskis [Pilnīgi nekas]

Pieredze kā Gamemaster:  Gamemaster jomā mana pieredze varētu teikt laba, jo esmu ar to nodarbojies iepriekš un ne  pirmo reizi, varu teikt, ka māku labāk kā dažs labs.

Pieredze Roleplay jomā: Roleplay man ir ļoti tuvs kautkas, jo ar to nodarbojos jau vairākus gadus, es pats Roleplay sāku mācīties/spēlēt tālajā 2012.gadā DGA (Dagunchi) serverī, kur RP man iemācija man Tomylv, kurš man veltīja ļoti daudz laika, lai tikai es izietu UCP etapu, lai tikai tiktu serverī, tas bija tas laiks, Kad vadīja DGA serveri Eddie Meddi, kurš arī izrādija savu cieņu pret mani. Jā DGA laiki bija tie grūtākie, jo tas bija kaut kas jauns priekš manīm, jo pirmā pieredze ar MTA protams. 

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):  Jā, esmu.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]):  http://prntscr.com/r3pi0c

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):  Mani sauc Erlends, man ir 19 gadi, pašlaik dzīvoju siltajās zemēs. Labi, pašā UK, kur arī strādāju, pelnu lielo piķi, jeb vēlos iekrāt kādu summu un ir doma atgriezties uz LV, vai nu doties pēc uk uz Somiju šancēt, kur maksā vēl vairāk. Tā pēc darba brīvajā laikā tikai PC, jo UK man besī, nav ko citu darīt un tgd arī auksti ārā, tā vasarā vismaz futbolu uzrauj, vai tenisu uzkapā, bet tā es spēlēju ļoti dažādas spēles, tajā skaitā MTA, FH4, R6, WoT, Reizēm ps4 UFC3 kad ar draugiem dzer xD, NHL20, bet tā gribās uz to Latviju, tur alus labāks, ēdiens, protams, ka mājas.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?:  Piesaista tas, ka kick'ā uzturās diezgan daudz cilvēku tagad un protams ar dienām nāk arī jauni spēlētāji, kuriem varētu būt tāds RP līmenis, kā man tālajā 2012. gadā. Tāpec esmu te, lai palīdzētu!

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Tātad es atnācu atpakaļ uz KICK'u spēlēt, jo es redzēju, ka čoms spēlē MTA, es šim uzrakstīju kas par brīnumiem, ka spēlē MTA? Šis atbild, ka spēlē KICK'a un es tā padomāju, ka vajag ienākt, protams ienācu, pirmie iepsaidi nebija tie labākie, jo vienīgais ko redzēju uz ielām, bija strītreisošana un kautkādi nonrp random shit un nācu pie secinājuma, ka vispār nekas nav mainījies pa šiem gadiem, agrāk vismaz kautkāds Roleplay līmenis, tagad es redzu naudu/ieročus un neko citu, pat legālās frakcijas nestrādā, kā tām vajdzētu būt pēc būtības, bet nu tur neko padarīt, Roleplay veido paši mēs, jo tur admini neko nevar labot, tāpēc es pats vēlos palīdzēt šeit, pasā KICK' serverī ar GM, jo man ir pieredze apmācīt kād jauniņo, pat nevajag jauniņo, jo daži pat pieredzējuši spēlētāji nezina, to ko vajdzētu zināt jau sen.

bet par statusiem, esmu bijis DGA pat admins, kad mainījas vairaki īpašnieki un jau biju apguvis RP prasmes diezgan labi, biju administrātors, kur arī ilgi noturējos, esmu bijis speletgruti par GM, bet amatu pazaudēju neaktivitātes dēļ, jo pēc nedēļas serveŗī arī vairs nebija spēlētaju, es ir bijis pat kick'a par GM, kad Danex vadīja. 

Tāpec vēlos teikt, ka man pieredze uz GM ir diezgan liela, bet nu lai to spriež šī servera spēlētāji, Amigos.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Ja.

55b00d9f2e70abuxqjmr1437601183.png

bandits
Lietotājs
777
160 atbildes forumā
Online: 6d 17h 36m
Redzēts 2020. gada 20. maijā, 12:10
Pievienots, 2020. gada 17. februārī, 22:37
0
post

nu REC jo kapec ne normals pipars tik dazreiz pimpis bet tas ta

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 17. februārī, 22:43
0
post

Rec tik zel ka nokuriji mani ar AK.

Kazhiks
Bijušais administrators
Kazhiks
196 atbildes forumā
Online: 16d 16h 44m
Redzēts 2023. gada 10. maijā, 13:08
Pievienots, 2020. gada 17. februārī, 22:46
1
post

Nepiesaista tava lomuspēles atveidošana, mahājies tikai ar mašīnām, kā policists pa ielām staigā ar TMP un AK-47,

paralēli rp'o pie yakovlev, arī nepatika tavs rp, kad biji pats Yakovlevs.

Vārdu sakot- nerekomendēju.

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts Vakar, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. februārī, 22:49
2
post

Tātad, piekritu kazhik esi lieligs. Busi gm tad liels vecis uzreiz. Pret, jo tavs pieteikums ari tuks!!


Guzman
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Pablo ebK DopeBoy Escobar
369 atbildes forumā
Online: 17d 18h 55m
Redzēts 15. februārī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 17. februārī, 23:00
0
post

Rekomendācija, visi zaļie pļūtītāji vēl smilšu kastē sēdēja, kad viņs spēlēja. Ir bijis administrācija šeit, pailgu laiku atpakaļ, protams, bet ir spējīgs būt nopietns un izdarīs to ko viņam uzdos, jo visiem šeit esam, lai labi pavadītu laiku un radītu tādu pašu atmosfēru pārejiem, to viņš māk.

Pēdējo reizi rediģēja Guzman , 2020. gada 17. februārī, 23:01.
Durdulis
Lietotājs
Durdulis
97 atbildes forumā
Online: 5d 10h 0m
Redzēts 2023. gada 22. februārī, 23:17
Pievienots, 2020. gada 18. februārī, 00:32
0
post

Dodu PAR ! Cik skatos, LSPD esi sakarīgs un saproti daudz, ceru, ka GM amatā arī spēsi darīt daudz.

FAMILIARITY
Lietotājs
30 atbildes forumā
Online: 3d 4h 21m
Redzēts 2022. gada 29. martā, 21:49
Pievienots, 2020. gada 18. februārī, 07:24
3
post

Par, bez komentariem. Ta teikt kto v teme tot v kurse.

@Kazhiks vinam nav bijis ic uzvards Yakovlev, vins pat nestrada taja f3 taka ludzams neizplatit fake news

Pēdējo reizi rediģēja FAMILIARITY, 2020. gada 18. februārī, 07:27.
LogiTec
Lietotājs++
Jožik
186 atbildes forumā
Online: 21d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 15:20
Pievienots, 2020. gada 18. februārī, 10:38
0
post

Šoreiz došu PRET, nēesmu tevi redzējis IC un nēesmu redzējis kā erpo un to pārējo, forumā nesen sāki izrādīt aktivitāti.

Veiksmi.

~Ryan Moretti - Dzīvs~


 

 

Animals
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Tādai būtu jābūt?
149 atbildes forumā
Online: 7d 8h 29m
Redzēts 20. aprīlī, 20:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. februārī, 11:00
4
post

Sorry vecīt es tevi šeit pirmo reizi redzu tādēļ došu -Anti,bet tā tu esi sakarīgs var pabazarēt un uzsūtīt muterītes virsū viens otram ka ar slotas kātu nodauzīs :D

Bet nu pirmo reizi tevi redzu tas ir gan sorry ka tā....

RaspyS
Lojālais lietotājs
Dikainais.
86 atbildes forumā
Online: 4d 21h 24m
Redzēts 2021. gada 11. aprīlī, 20:21
Pievienots, 2020. gada 18. februārī, 11:20
0
post

Rec , ja jau ir bijs šaja amata kopš Danex laikiem , tad kapec lai tagad atkal nebutu . Katram jadod iespeja 

shockins
Lojālais lietotājs
90 atbildes forumā
Online: 9d 6h 10m
Redzēts 16. aprīlī, 17:44
Pievienots, 2020. gada 18. februārī, 11:33
0
post

rec, jo ļoti vecs mta kick lv lietotājs.

Oskars
Lietotājs
7 atbildes forumā
Online: 3d 18h 32m
Redzēts 2020. gada 16. jūnijā, 00:15
Pievienots, 2020. gada 18. februārī, 12:55
0
post

Vārdos esi reāls Dievs "..man ir pieredze apmācīt kād jauniņo, pat nevajag jauniņo, jo daži pat pieredzējuši spēlētāji nezina, to ko vajdzētu zināt jau sen." Bet vai arī būsi Dievs darbos?

Gribu redzēt tevi darbībā. Par!

tavsmurgs
Lietotājs
142 atbildes forumā
Online: 7d 5h 28m
Redzēts 24. aprīlī, 21:58
Pievienots, 2020. gada 18. februārī, 14:29
0
post

Došu par, neskatoties uz to, ka neesmu ar tevi sastapies kopš 2018. gada incidenta, kas pret tevi atstāja ne pārāk labu iespaidu, bet par cik pārējie tā slavē, lai iet.

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2020. gada 18. februārī, 16:51
0
post

Nu es par, man patika tavs plaxais pieteikums, RPojam kopā LSPD, RP ir labs, veiksmi! Vismaz Kazhika vietā busi labāks un varēsi viņu aizstat!

Pēdējo reizi rediģēja Kiwix, 2020. gada 18. februārī, 19:12.
Shamrock
Lietotājs
34 atbildes forumā
Online: 1d 8h 48m
Redzēts 2021. gada 07. aprīlī, 13:10
Pievienots, 2020. gada 18. februārī, 17:26
0
post

JORDAN MILOVSKIS JA PAR WTF 

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 22. februārī, 22:14
0
post

Atceros viņu jau no laikiem kad kicka mta pirmo reizi atvērās, tikai toreiz baigais trollis bija un Danexu kaitināja. Pieredze liela, tagad ir diezgan aktīvs, konfliktsituācijās izskatās neitrāls.

Atbalstu.

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 23. februārī, 16:49
0
post

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to pieņemt, skatīsimies, kā uzvedīsies un attieksies pret serveri un spēlētajiem tālāk, pagaidām manās acīs esi pilnīgs 0, jo izmantoji servera nepilnības savā labā, neziņojot par to administrācijai.

https://imgur.com/a/fyCwqAV">https://imgur.com/a/fyCwqAV

Sazinies ar mani, lai saņemtu serverī statusu, būs jāmaina lietotājvārds.
Paldies, ka iesūtīji pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija.

Pēdējo reizi rediģēja GoblinX, 2020. gada 23. februārī, 16:49.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0