bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
1
topic
[GM] SmokerS
SmokerS
Lietotājs
4 atbildes forumā
Online: 5h 4m 17s
Redzēts 2020. gada 05. janvārī, 00:37
Pievienots, 2020. gada 03. janvārī, 11:47

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ -]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [  x]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Andris

Iepriekšējie nickname: SmokerS,GameBoyzz

Tavs vecums: 14, maijā paliks 15

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Derek Lopez, Seville Gang

Pieredze kā Gamemaster: Ir bijusi, esmu pat bijis par administrātoru citos projektos

Pieredze Roleplay jomā: Spēlēju jau roleplay vairāk nekā 4 gadus. Esmu pieredzējis rpotājs un bez problēmām varu noerpot jebkuru situāciju

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Nēsmu sodīts

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): Nēsmu sodīts nevienu reizi

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Mani sauc Andris,man ir 14 gadi,esmu no preiļiem un vēlos palīdzēt serverim. Jo no rīta pats spēlējot pamaniju ka nav neviena gm serverī.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Mani piesaista tas ka jūs esat vienmēr saglabājušies, bet citi projekti izmiruši, un jūsu serverī ir vislabāk erpot un vis saprātīgākie administratori, bet kā katrā serverī ir arī savi mīnusi kurus es vēlos palīdzēt izrisināt

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Es esmu čakls, gudrs, izpalīdzīgs, komunikabls cilvēks. Es agri ceļos un vēlu eju gulēt, tapēc serverī es varu būt ilgi on. Zinu visus rp terminus un gandrīz visas adminu komandas, bet pašas būtiskākas zinu, es rp jau spēlēju vairāk kā 4 gadus un zinu ko daru. Varu noerpot jebkuru situāciju. Man ļoti patīk rp un es esmu ļoti aktīvs un ja vajaga varu pat atsēdēt visu nakti serverī. es varu izpalīdzēt daudz jauniem spēlētājiem kuri vel īsti nezin kas ir rp un iemācīt tiem daudzus terminus. Esmu gatavs darīt jebko lai serveris vel būtu strādājoš un neizmirtu. Es jums saku jūs nenožēlosiet ka paņēmāt mani par gamemasteru, jo esmu bijis par gamemasteru ļoti daudz citos projektos un par mani ir bijusas daudz labas atsauksmes. Es nēsmu arī nekāds statusņiks kurš tikai spēlē lai dabūtu administratora statusu, jo neredzu tam jēgu, neiedos gm neiedos, tāpat spēlēšu tālāk, bet ceru ka varēšu tikt par gamemasteru, esmu pieredzējies daudz visādas rp situācijas un esmu daudz ko arī rpojis, tapēc es varētu būt ļoti labs gamemasters jūsu serverī, un ja neticat ka man ir 14 varu jums atsūtīt savu mopēda vadītāja apliecību. Jo es zinu ka man balss neizklausās pēc 14 gadīga zēna bet es esmu un drīz paliks 15. Es spēlēju rp jo man ļoti patīk spēlēt lomuspēles jo, es esmu virtuāls un patīk virtuālas pasaules. Tāpēc es vēlos kļūt par GM jo zinu ka reportus nav viegli pieņemt, jo esmu to jau sajutis. Projekti kuros biju administrācijā: Thru.LV, Western ļoti sen pirms kādiem 3 gadiem, taisijām serveri no nūlles, biju vel kautkur bet neatceros nosaukumu.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, apzinos

History screenshots: https://imgur.com/Sr0mBGU

 
Pēdējo reizi rediģēja SmokerS, 2020. gada 03. janvārī, 12:31.
Guzman
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Pablo ebK DopeBoy Escobar
369 atbildes forumā
Online: 17d 18h 55m
Redzēts 15. februārī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 03. janvārī, 11:54
0
post

Tava bagatā pieredze administrēšanā ir tikpat sekla kā tava ūdens liešana. Četrus gadus viņs spēlējot no agra rīta līdz vakaram. Labāk būtu mājas dabus pildījis nevis nositis tik daudz laika agrā vecumā pie kastes. Nenosaucis pat nevienu projektu ar 3 postiem forumā arguments "varu noerpot gandrīz jebkuru situāciju" ir vienkārši smieklīgs. Es netērēšu laiku konstruktīvi kritizējot šo pieteikumu, jo tas vienkārši nav tā vērts.

Pēdējo reizi rediģēja Guzman , 2020. gada 03. janvārī, 11:55.
Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. janvārī, 11:56
0
post

aktivitāti vispār neesmu redzējis ,gadi neatļauj arī būt gmam ,vismaz 15 jābūt vai 16 ,bet nu nejau 14.Esmu pret un esmu 100% pārliecināts ka nespēsi pavilkt amatu

cau

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 49m
Redzēts pirms 6 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. janvārī, 12:19
0
post

Pirmo reizi redzu esi baigi zals. Pasedi un tad. Pret


Kontaz
Lietotājs
40 atbildes forumā
Online: 1d 18h 35m
Redzēts 2020. gada 11. janvārī, 10:17
Pievienots, 2020. gada 03. janvārī, 12:23
0
post

Vecit, THRU vel sedeji tev vasarā bija 13 gadi un jau 14, nu nebus! Pret

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 03. janvārī, 12:52
0
post

Labdien zigrid! Parunaju ta kartigi ar jusu vecakiem un nolėmam tevi neatbalstit, jo jusu smadzenes sak degradeties.

DesertFoxLV
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Krispers
97 atbildes forumā
Online: 11d 21h 40m
Redzēts 15. martā, 22:02
Pievienots, 2020. gada 03. janvārī, 12:54
0
post

Cik zinu normāli cilvēki no rītiem guļ, vai citas lietas dara nevis droto dator spēlītes, PRET, tavs pieteikums galīgi nesaista un tev ir 14, kaut var rakstīt no 15.

 

Obito Uchiha Stare GIF - ObitoUchiha Stare Anime GIFs

 

Tevzi Giorgi Tevzadze GIF - Tevzi GiorgiTevzadze BMW GIFs

 

Boo
Lietotājs
39 atbildes forumā
Online: 15h 42m 28s
Redzēts 28. februārī, 13:18
Pievienots, 2020. gada 03. janvārī, 14:27
0
post

Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ -]

Tavs vecums: 14, maijā paliks 15

 

Tad 14.maijā arī raksti

PRET

Nespied šeit

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 03. janvārī, 16:00
0
post

nevajag tev arī, pret.

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 03. janvārī, 21:42
0
post

Sveiks, SmokerS!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to noraidīt, vecums un tava aktivitāte serverī, ir tikai 16stundas, kas nav pieļaujams īsti GameMasteram, zinot, ka serveris vaļā ir aptuveni 2mēnešus.
Paldies, ka iesūtīji pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0