bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
2
11
topic
[GM] Pantheon
Pantheon
Lietotājs
5 atbildes forumā
Online: 6h 6m 49s
Redzēts 2021. gada 27. aprīlī, 08:17
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 03:15

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [  ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ x ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ x ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ x ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [  ]


Anketa

Vārds: Jancis

Vecums: 16-17

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): Pantheon, Dreamerr.

Izveidoto personāžu saraksts: https://mta.kick.lv/forums/topi…to/?post=63973

Pieredze šāda veida amatā: Pieredze man šeit it ļoti laba, esmu bijis adminstrātors, proti, uzņemos atbildību projektā par izdarīto, un spēju sniegt atbildes uz dažnedažādiem jautājumiem, vairākos projektos esmu bijis daudzkas vairak, kā supporters, adminstrators, vadošais, jaunais, parastais adminstrātors.

Pieredze lomuspēles jomā: Pieredze man ir ļoti liela, ar roleplayu man viss aizsākās ap 12 gadiem, kad sāku erpot kad vel pastāvēja tādi laiki kā SA-MP laiki, ar to arī viss aizsākās, rupiski teikšu, uzsākot MTA spēlēšanu, daudzkas izmainījās, iemācījos erpot, iemācījos ļoti daudz terminus, kuri mācija ko drīkst un ko īsti nedrīkst darīt, tapēc lomuspēles jomā esmu pietiekoši attīstīts, un saprotoš, mans lietotākais In game tēla vārds ir Salvatore_Adiratto, kur atveidoju atdvokātu.

Servera /history ekrānšāviņš:   https://imgur.com/a/yZpN3JV

Motivācijas vēstule: Teikšu tā, iekš kicka projekta biju lielākais lowaks serverī, proti, nemācēju roleplayu, nemācēju sadzīvot ar citiem spēlētājiem, bet, pienāca brīdis, kad sapratu, kad vēlos atveidot labu roleplayu, un sākt normālu projekta reputāciju, pēc kā izveidoju characteru, un uzsāku savu karjeru iekš ic, un pašlaik viss sanāk pēc plāna. :) Sakarā ar motivāciju, un supportera amatu, esmu atbildīgnesošs, spēju iemācīties lietas ļoti minimālā laikā, spēju iemācīt, paskaidrot, palīzēt, spēšu tikt galā ar saviem pienākumiem, ar visiem spēkiem centīšos palīdzēt projekta spēlētājiem padarīt viņu tēlu dzīves labākas, un kā arī problēmas vērst par labām, spēšu apņēmīgi piedalīties, un pildīt savus pienākumus, kuri pienākas supportera amatam, tātad isāk sakot tātad, es nemaz nevēlos slēpt,kad jā,esmu agrāk spēlējis blakus projekta((pw)),bet manuprāt ja kādam pilnīgi jebkuram paprasītu vai esi kādreiz spēlējis kādā citā projektā atbilde būtu-Jā!Protams saprotu,kad visi esam bijuši citur,bet kā jau jebkuram individuālam cilvēkam ir sava attieksme,rīcība u.c,kas parāda tevi vai nu no gaišās/sliktās puses,manā gadījumā bija tā,kad centos darīt maksimāli visu,lai lomu spēles processu izbaudītu maksimālli,tā nu es krājot pieredzi,esmu nonācis tur,kad es pieļauju ļoti daudzi ar mani jau ir saskārušies jau iepriekš :) bet labi,turpināšu... Iepriekš,kad es biju GM/AD nav bijušas reizes,kad esmu neatbildējis,vai noraidījis palīdzību,vai kādreiz bijis nekorets? Tā nav bijis,jo es pilnībā apzinos,šīs te robežas,esmu attiecīgi adekvāts jebkurā situācijā,bet tas jau nu paliek jūsu pašu ziņā,esmu tāds cilvēks,kuram patīk no paša sākuma sasniegt ar vien vairāk un vairāk bez jebkādām ,,haļavām" :) Un ja mēs runājam par pienākumiem-Primārais būtu palīdzēt spēlētājiem,kuriem ir kādas grūtības vai neskaidrības,tad protams palīdzēt adminiem/kolēģiem ja ir kāda nepieciešamība, protams turpināt pierādīt sevi tikai un vienīgi no labākās puses, tas nenozīmē ja iegūst statusu tad nekas nav jādara un viss,tas tieši pretēji parāda to,kad ir vēl labāk jāceļ savs RP līmenis,jāpalīdz tas darīt citiem,kā arī ar savu attieksmi un darbībām jāceļ serveris augstāk + es uzskatu,kad šī brīža spēlētājiem nav jēga likt ,,low rp" ,bet tieši otrādāk un nekur nesteidzoties,paņemt spēlētāju,draudzīgā un labā gaisotnē,doties uz GM lounge,normālli apmācīt,atbildēt un neskaidrajiem jautājumiem,es uzskatu,kad ja spēlētājs nesen ir sācis spēlēt,citi biedri spēlē jau kādu 1 gadu vai vairāk,ir ieguvuši lielāku pieredzi neteikt:,,ooo,rekur tas lowaks",pirms sakāt to,padomājiet vai jūsu līmenis tikko sākot spēlēt bija augsts? Nē,nebija,tāpēc ir jāpalīdz šiem,kā vien varam.

Ar cieņu pantheons, īsāk sakot tiešam biju lowaks serverī, līdz ko viss mainījās, un spēju sevi pierādīt.

2Pac
Lietotājs
331 atbildes forumā
Online: 15d 6h 58m
Redzēts 2022. gada 03. janvārī, 00:54
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 19:25
0
post

Aizvakardien vai pirms aizvakardienas satikos ar tevi ic es nesen biju sācis strādāt LSGD,redzēju tavas rp prasmes un tās bija ļoti labas.Paskaidroji man to ka tu esi Thomas_Clover itkā lielākais lowaks serverī,bet ci kredzu esi ļoti mainījies un ļoti labi zini rp.PAR

Negro
Lietotājs++
323 atbildes forumā
Online: 8d 23h 54m
Redzēts 2023. gada 18. augustā, 18:52
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 19:40
0
post

Par! Tikai nesaprotu, kā tu vari būt gan 16, gan 17 gadus vecs vienlaicīgi.

All we had to do was follow the damn train, CJ!

girts
Lietotājs
95 atbildes forumā
Online: 6d 4h 36m
Redzēts 25. aprīlī, 19:17
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 21:03
1
post

ne

Markuss777
Lietotājs
89 atbildes forumā
Online: 7d 11h 21m
Redzēts 5. janvārī, 00:47
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 21:08
0
post

pret , baigi jaudīgais historys un serveri ir pieteikami daudz gamasteri.

ForesT
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Rafaello, Rapapiņš
145 atbildes forumā
Online: 7d 22h 46m
Redzēts 2022. gada 25. decembrī, 22:27
Pievienots, 2021. gada 11. aprīlī, 21:14
0
post

who aare you?

Lietotāji skatās šo tēmu: 0