bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
11
topic
[GameMaster] - Raivic
Raivic
Lietotājs
77 atbildes forumā
Online: 3d 11h 47m
Redzēts 2021. gada 26. aprīlī, 01:32
Pievienots, 2020. gada 25. oktobrī, 01:08

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ - ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. [ x ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Raivo / Raivic

Iepriekšējie nickname: -

Tavs vecums: 19

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:

David Brockington [Black Spades]

Jame Cooper [LSAK Konfiscētājs]

Pieredze kā Gamemaster: Ir bijusi pieredze pirms pāris gadiem, kā jau iepriekšējā pieteikumā minēju.

Pieredze Roleplay jomā: Manuprāt diezgan kvalitatīva un augsti novērtējama, protams uz to skatās katrs cilvēks savādāk. Erpoju Es no 2014.gada, nevēlos samelot, precīzi nevarēšu pateikt kad sāku.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā , esmu sodīts par OOC izmantošanu IC laikā.. Tas ir tikai dēļ tā, jo pēdējās situācijas sanāk erpot ar cilvēkiem, kuri diemžēl veic situācijas nepareizi/vai pārkāpj kādu no servera rp termiņiem.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]: Skatīt šeit!

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):  Skatīt šeit!

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Tātad īsi un kodolīgi izskaidrošu,bieži vien serverī erpoju it īpaši ļoti intesīvi pēdējās 2.nedēļas un saskaros ikdienā erpojot ar diezgan daudz spēlētājiem, kuri diemžēl ļoti bieži neizprot īsti līdz galam RP un pārkāpj termiņus, rezultāta netiek sodīti. Ir bijuši gadijumi kad cenšos jebkurā momentā uztaisīt to SS un aizsūtīt /report lai izskata, protams tas process ieilgst, jo serverī ir brīži kad gamemasteri nav /duty, jo bieži vien arī paši vēlas IC erpot, kā visi mēs pārējie lietotāji. Tātad pārāk daudz GM šobrīd? Es domāju ne vienmēr katru dienu kāds var ienākt ON, un būt /duty, ir brīži kad serverī ir ļoti daudz /reporti un diviem gamemasteriem tajā brīdī ir grūti, jo ir daudz reportu. Protams ir arī brīži kad ir ļoti daudz gm /duty un tas ir patīkami kad /reportu izskata ātri, tātad rezultāta spēlētāji priecīgāki un nav jāgadaida pusstunda lai apstiprina /report. Manuprāt teksts - ''GM šobrīd ir pietiekami''  ir diezgan aplams un galīgi garām.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti):  Tātad esmu ievērojis ka serverī ir diezgan daudz spēlētāji, kuri neizprot jēdzienu lomuspēle un nezin dažādas komandas lai veicinātu sava tēla darbību un tā attīstību iekš servera. Es vēlos palīdzēt jaunajiem spēlētājiem kuri neizprot lomuspēles atveidošanu, centīšos to iemācīt un izprast lomuspēles jēdzienu. Rezultātā veicināt sava tēla attēlošanu kvalitatīvāk un profesionālāk. Serverī esmu diezgan aktīvs manuprāt, nebūtu problēmas pieņemt /reportus un atsaukties uz spēlētājiem kuriem vajag kādu palīdzību situācijas risināšānai. Darīšu visu kas būs manos spēkos un centīšos pierādīt ka esmu labs gamemasters.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, apzinos to.

Paldies par Uzmanību!

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts 6. maijā, 22:35
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 07:57
1
post

slikta atieksme bija par mani un manu lietotajvardu vel atceros to un nepiedosu, laikam jau tomer pret, jo raivo nevajaga lietotajvardu raivic, kka nelimejas kopa

Pēdējo reizi rediģēja Raivis, 2020. gada 26. oktobrī, 09:04.

FizzyS
Lietotājs++
.
233 atbildes forumā
Online: 15d 18h 52m
Redzēts 2023. gada 04. augustā, 16:17
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 09:54
0
post

Kāpec viena topika tu izveido 2 pieteikumus ? Antirekomendācija nevaig serverī Gmus.

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 12:25
0
post

Nu hz, šoreiz laikam anti-rekomandacija, jo pagaidām pietiekami GM. 

duman
Lietotājs
47 atbildes forumā
Online: 2d 8h 37m
Redzēts 15. aprīlī, 16:50
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 23:50
0
post

Sveiks,Raivic,Esmu ar tevi ticies RP situācijās.Un man tas vispār nepatika,tu spamo OOC,pretīga attieksme,kad saproti ka zaudēsi pistoli.Sāc spamot ooc es gaidīšu adminu,es neerpošu u.t.t. PRET

Lietotāji skatās šo tēmu: 0