bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
6
2
topic
[GameMaster] - Raivic
Raivic
Lietotājs
77 atbildes forumā
Online: 3d 11h 47m
Redzēts 2021. gada 26. aprīlī, 01:32
Pievienots, 2020. gada 11. oktobrī, 16:07

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [-] P.S Kickā esmu jau 5.gadus,šeit ja nemaldos nedēļu. 
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [X]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[X]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [X]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. -  - (60h)

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Raivo

Iepriekšējie nickname: Tādi nav bijuši, vienmēr bijis ''Raivic''

Tavs vecums:19

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: LSAK Jaunākais konfiscētājs Jame Cooper.

Pieredze kā Gamemaster: Esmu bijis pirms kādiem 5.gadiem, kad aktīvi nodarbojos ar RP, citos komūnos, bet viņi visi jau miruši.

Pieredze Roleplay jomā: Manuprāt Es uzskatu ka diezgan laba, bet minimāli jāatceras, jo 5.gadi pagājuši un daudz kas ir aizmirsts, bet ar laiku cenšos atcerēties un manuprāt pagaidām izdodās.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):  Jā,par OOC spamu vienreiz, bet Bridge man iemācija vairs nespamot, un labāk pabeigt kādu no RP situācijām un tad tikai sudzēties, ja kaut kas nav korekti... Esmu ņēmis pie sirds šo brīdīnajumu un nākotnē no manis vairs spamu nesagaidīsiet!

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): https://imgur.com/0seQCqU">https://imgur.com/0seQCqU

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topi…vo/?post=45749">https://mta.kick.lv/forums/topi…vo/?post=45749

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Es saprotu ka ir diezgan daudz šobrīd jau Gamemasteri, bet ne vienmēr viņi visi tiek online, un gadās arī brīži kad viņu nav on, protams tā negadās ļoti bieži, bet dažreiz ir gadījies... Cerams nedomāsiet ka Es vēlos GM, tikai dēļ tā saucamā ''Statušņika'' riebjas šis vārds. Mani piesaista tas, ka es varētu palīdzēt jaunajiem servera lietotājiem, arī jauniešiem un bērniem gados 12-15, jo šajā vecumā ir visi tie kas viss biežāk iegūst ajail pārkāpumus, tamdēļ vēlos viņiem palīdzēt, jo zinu ka viņu serverī ir daudz!

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti):  Mana līdzšinējā pieredze saistībā ar GM, nav tā pati klupākā, iespējams kā citiem. Bet šo pieteikumu es rakstu, tikai dēļ tā ka vēlos vismaz mēģināt šajā serverī ielaist arī savu palīdzību spēlētājiem, jo ikdienā diezgan ar daudziem saskaros, kuri rp tā īsti pat neizprot līdz galam, tāpēc vēlos viņiem iemācīt, lai serverī viņiem būtu patīkamāka spēlēšana! Vēlējos vēl piebilst ka es nekādā gadijumā neapvainošos, ja šis pieteikums tiks norādīts, tikai mēģinu... Jo manuprāt GM ir diezgan daudzi, bet būtu jauki, ja Es vismaz varētu izstestēt uz pārbaudes laiku vai Es esmu diezgan kompetents šim amatam. Ja tikšu šajā amatā, tad Es viņu vadīšu ar augstu atbildības sajūtu un precizitāti un centīšos atrast vienu valodu ar spēlētājiem, kuriem nepieciešama būs jebkāda problēma, kādā situācijā. Augsti novērtēšu ja pieņemsiet uz pārbaudes laiku, lai Jūs varētu izvērtēt manas iespējas kandidēt uz GameMasteri. Vairāk nezinu ko es varētu motivējošu uzrakstīt, cerams ar to būs pietiekami lai atvērtu acis uz manu pieteikumu, paldies ka veltijāt laiku un izlasijāt, ar cieņu Raivo! 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:  Apzinos,viss ir patiesi norādīts, Esmu godīgs jaunietis.

FizzyS
Lietotājs++
.
233 atbildes forumā
Online: 15d 18h 52m
Redzēts 2023. gada 04. augustā, 16:17
Pievienots, 2020. gada 11. oktobrī, 16:12
0
post

Pret ,jo nu salidzinot speletaju skaitu un administrācijas skaitu ,serverī ir pietiekami daudz .

Loews
Lietotājs
146 atbildes forumā
Online: 13d 3h 17m
Redzēts 28. aprīlī, 23:25
Pievienots, 2020. gada 11. oktobrī, 16:45
0
post

Pret, pārak daudz administrātori + nekad neesi redzēts gan serverī, gan forumā.

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 11. oktobrī, 17:04
0
post

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):  Jā,par OOC spamu vienreiz, bet Bridge man iemācija vairs nespamot, un labāk pabeigt kādu no RP situācijām un tad tikai sudzēties, ja kaut kas nav korekti... Esmu ņēmis pie sirds šo brīdīnajumu un nākotnē no manis vairs spamu nesagaidīsiet!

dvai čau , pret , vēlviens Jaunais LSAK ''statusņiks''

 

Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2020. gada 11. oktobrī, 17:08
0
post

Nēesmu redzējis tevi RPojot,kā arī šķiet,ka nēesi pierādijis sevi pietiekami daudz,lai kandidētu uz Gamemaster statusu. 

Šoreiz PRET,pierādi sevi serverī un tad skatīsies. 

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 39m
Redzēts 28. aprīlī, 00:20
Pievienots, 2020. gada 11. oktobrī, 17:44
0
post

easy man, take a deep breath, pasēdi seit nedaudz ilgak un tad sāc domāt par statusiņu, pagaidām došu antirekomendāciju

fujax

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 11. oktobrī, 17:54
0
post

Teicu nesteidzies, un iesaku tev uztaisīt kādu privāto frakciju, un erpot kautko tādu, lai saskaries ar daudz cilvēkiem, un paradi uz ko tu esi spējīgs RP ziņā. Uztaisi tēla dzīvesstāstu, un cilvēki sāks redzēt, uz ko esi spējīgs, ja būtu mana izvēle, iedotu tev pārbaudes laiku, jo nepieciešami ir nevis 'GMi'' bet aktīvi uzraugi, un cilvēki kas spēj iemācīt RP. Un māk dot pareizus ieteikumus. Vēlētos redzēt kā tev viss saietu.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

esketit.
Bijušais foruma moderators
Bredux
106 atbildes forumā
Online: 18d 15h 57m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 20:27
Pievienots, 2020. gada 11. oktobrī, 18:02
0
post

Pieteikums jēls, neuzrunāja tas mani.

Noraidīts. 

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 11. oktobrī, 18:06
0
post

sveiksraivo es lieku pret no telefona jo neuzrunaja pieteikums tavs

Helludoin
Lietotājs
58 atbildes forumā
Online: 5d 19h 49m
Redzēts 2021. gada 22. decembrī, 17:11
Pievienots, 2020. gada 11. oktobrī, 18:17
0
post

Iedošu par. Sanāca viena nesaprašanās, bet visu atrisinājām, parunājām, sakarīgs pipars.

gl.

Atty
Lietotājs
98 atbildes forumā
Online: 26d 21h 23m
Redzēts 2023. gada 17. maijā, 09:07
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. oktobrī, 19:07
0
post

Kas tu tāds esi, pret mazais 

NXTHING
Lietotājs+
Vova Sex
141 atbildes forumā
Online: 6d 18h 24m
Redzēts 2021. gada 20. maijā, 01:29
Pievienots, 2020. gada 11. oktobrī, 19:11
0
post

Kāpēc jūs rakstat GM pieteikumus ja nav pat paziņots ka tiek meklēti GM ? tak ja pagaišnedēļ visus noliedza nav fakts ka šo nedēļ jaunus pieņems, jo staff kāds bija pagaišnedēļ tāds arī palika. Anti.

                                                                                                                       Čau tas es

 

Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 11. oktobrī, 19:13
1
post

Sorry bet PRET, šodien par tevi padzirdēju kāds čikstulis esi tikai dēļ tā ka PD Traffic Stop laikā neizslēdz sirēnas, sorry bet tas tā notiek.

 

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 14. oktobrī, 21:38
0
post

Zināšanu nav pietiekamas, lai apmācītu kādu, orientēties visās situācijās nespēsi, paliksi tajā pusē kur ir vairāk balsu vai vienkārši nespēsi strādāt produktīvi, noraidīts, tev vēl ir daudz kas jāapgūst.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0