bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Los Santos Policijas Departaments
1
1
topic
[ LSPD ] Marshall Spinster
KlameX
Lietotājs
7 atbildes forumā
Online: 19h 54m 12s
Redzēts 2021. gada 26. jūnijā, 13:07
Pievienots, 2020. gada 30. jūnijā, 00:23

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem: Thomas M. Lownds

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

 

| 1 posms;  Personālā informācija |

Uzvārds, vārds: Marshall Spinster

Dzimums: Vīrietis

Personas kods:  111204-33301

Dzimšanas vieta: Los Santos Hospital

Štats: Idlewood

Deklerētā dzīvesvieta:

Faktiskā dzīvesvieta:

Pilsonība:  Anglis

Tālruņa numurs: 855153

E-Pasts: Spinster30@inbox.lv

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Par LSPD Virsnieku gribu kļūt jau kādu laiciņu , tas ir aptuveni 2 mēnešu , bet nebija tam drosmes . Par Virsnieku gribu kļūt , lai kalpotu un izspalīdzētu cilvēkiem . Vēlos apturēt to trakumu pilsētā kā piemēram zagšanas .  LSPD ir darbs kurā ir jādomā nevis jāsēž , ko es ļoti vēlos . Nebaidīšos palīdzēt cilvēkiem , kautvai tas ir uz nāves jautājuma . Kā arī esmu ievērojis kad ir cilvēki kas neievēro ceļu satiksmes noteikumus .

Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Par cik esmu pabeidzis zemessardzi , domāju kad tas jau ir liels solis tam . LSPD būtu jāpieņem mani , jo esmu viens no tiem kas nebaidās no nāves , lai kalpotu Departamentam .Kā arī man ir neliela pieredze no tā , citās pilsētās arī esmu patrulējis un saprotu kas un kā .

 

Kādi ir riski darbā policijā?: Departamentā riski ir ļoti lieli , kā arī ļoti bīstami . Jebkurā laikā tevi vari ievainot , vai pat nogalināt . Tu nezini personas nākamo soli , ko viņš darīs . Policijas Departamentā riski ir nepārspējami . Darbs kam ir visslielākais risks , par ko cilvēki baidās .

| 3 posms; Zvērests | 

Es, Marshall Spinster , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

Vārds: Kristers

Vecums:  14 

In-Game UCP vārds:  Kikers

Spēsi lietot programmu Discord?: Discord ir vietne ko izmantoju ļoti bieži , praktiski no tās neizeju , jā ! 

Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? : Jā , arī ir ielādēts TeamSpeak .

Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): https://imgur.com/4wtfbWdhttps://imgur.com/IwOMan5

 ( Saprotu Ajail History man ir briesmīgs , bet tādēļ cenšos pierādīt kad vairs tos nepārkāpju ) 

 

 

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja KlameX, 2020. gada 02. jūlijā, 11:39.
BOOM
Lietotājs
83 atbildes forumā
Online: 3d 13h 33m
Redzēts 2023. gada 12. augustā, 13:41
Pievienots, 2020. gada 30. jūnijā, 07:05
1
post

nebūs veicais, ar tavu History kautvai tikko esi sācis spēlēt atkal, bet nu, lai command lemj par to...

 

Brīdināts 

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2020. gada 30. jūnijā, 11:12.
command
Izstrādātājs
LABDIEN
125 atbildes forumā
Online: 14d 14h 55m
Redzēts 2023. gada 24. septembrī, 21:12
Pievienots, 2020. gada 05. jūlijā, 12:26
0
post

Los Santos Policijas Departamenta rekrutācijas un apmācības komanda ir izskatījusi jūsu aplikāciju un ir nolēmusi to noraidīt.
 

Thomas M. Lownds,
Sergeant II
7/5/2020


LABDIEN

Kas attiecas uz Lauvām, tad šeit joki mazi, jo Zvēru karalis kļūdas nepiedod. Viņš/-a ir bara līderis, viņa viedoklī ieklausās, viņam seko. Lauvas ir azartiskas darbā, mīl tērēt naudu, aptver sevi ar skaistumu un krāšņumu, tiecas pēc sabiedrības uzmanības. Šiem cilvēkiem dzīve ir kā milzīga skatuve ar gaismām un pienācīgu publiku. Lauvas pārliecināti soļo caur dzīvi ar lepni paceltu galvu. Cieņa un varenība – divi galvenie šīs zīmes dzīves dzinuļi. Lauvas ir labas pret tiem, kuri ir vājāki nekā viņi paši, bet tikai tādā gadījumā, ja otrs cilvēks pēc tā tiešām tiecas. Nevajadzētu mēģināt Lauvu piekrāpt, jo viņu “kodiens” un “uzbrukums” nav domāts vājiem nerviem.

 

"luize izglabs, goblins unbanos"
- kapracis 6/10/2020

"viņš vislaik tāds dirsīgs ir?"
-helludoin 8/7/2020

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0