bilde ko parada kad esi afk par ilgu
7
2
topic
PD sūdzība [Thomas M Lownds]
BOOM
Lietotājs
83 atbildes forumā
Online: 3d 13h 33m
Redzēts 2023. gada 12. augustā, 13:41
Pievienots, 2020. gada 26. jūnijā, 15:17

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: kurtaturta

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: Thomas M Lownds

Ko spēlētājs/i pārkāpa:  karoch, es esmu PD, es dabuju jailu par DM jo sāku šaut pa policijas darbinieku, un tad pēkšņi es sapratu kad nošāvu PD darbinieku, jo mētājās GD, un tad viņiem PD /f chatā rakstiiju lai iet ārā no f3, jo FPK, un tad Thomas jau bija izdomājis pateikt kad jauni noteikumi kad tgt tikai liks nelegālajiem menti FPK, un mentiem FPK neliks vairs, jo tā nav interesanti, ja nošauj, un PD tukš... bļe, tak nomainiet to PD vaditāju, tie menti arī pasisti ir, chalis ielido cilvēkā izlido pa logu, ielido sienā, un pasaka nav jaerpo, bet ja ir liels trieciens ir jāerpo, jo tu irl arii aizlidosi caur logu, ielidosi sienā, un neka nebūs ? es PD mēģināju apdzīt personu lai bloķētu, tas saka kad pitoju, bet tad kad viņi man šodien mašīnā speciāli pisa iekšā, tad nekā nebija ne ? es sāku šaut pa George  Stevens, čalis ienāk dc grupā, un saka ''ES TEVI DZĪVĒ ATRADĪŠU, UN PURNU IZDAUZĪŠU'' čalim ir +/- 17 gadi, un streso par spēli, labi tas tur tā, bet bļe mani pito, un kad mēģinu bloķēt visi saka kad pitoju, un viņi kad pito saka kad neko nav pitojuši :D kā tas strādā ? nomainiet lūdzu PD priekšnieku...

Pierādījumi: https://imgur.com/a/TNOFeLJ

Komentāri: Komentāru nav, jo par tādu sūdu nemaz tādi nevar būt, neko neteikšu bļa, bet man tāda rēka sāka nākt kad ienāca KRISTAPSDD, jeb George Stevens, vai caur  otru charu Mike Robinson, un sāka kautko dirst kad pa purnu dabūšu :D XDD

 

Iesniedzot sūdzību par spēlētāju vēlams iesniegt pēc iespējas detalizētāku situācijas aprakstu un vairāk pierādījumus, lai situācijas risināšana ietu raitāk un neveidotos domstarpības.

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 12. septembrī, 18:05.
command
Izstrādātājs
LABDIEN
125 atbildes forumā
Online: 14d 14h 55m
Redzēts 2023. gada 24. septembrī, 21:12
Pievienots, 2020. gada 28. jūnijā, 11:06
0
post

Es laikam nesapratu, par ko tu sūdzies. LSPD netiek likts FPK, ja viņi tiek nošauti, un ja tu uzskati savādāk, lūdzu parādi man izrakstu no noteikumiem, kur tas ir rakstīts un es neaizkavējoties uzlikšu FPK.

Man bija jāpiespiežas, lai izlasītu to, ko tu te esi savēmis, ja tu centies uzrakstīt kaut ko, lūdzu uzraksti to tā, lai saprot arī citi.


LABDIEN

Kas attiecas uz Lauvām, tad šeit joki mazi, jo Zvēru karalis kļūdas nepiedod. Viņš/-a ir bara līderis, viņa viedoklī ieklausās, viņam seko. Lauvas ir azartiskas darbā, mīl tērēt naudu, aptver sevi ar skaistumu un krāšņumu, tiecas pēc sabiedrības uzmanības. Šiem cilvēkiem dzīve ir kā milzīga skatuve ar gaismām un pienācīgu publiku. Lauvas pārliecināti soļo caur dzīvi ar lepni paceltu galvu. Cieņa un varenība – divi galvenie šīs zīmes dzīves dzinuļi. Lauvas ir labas pret tiem, kuri ir vājāki nekā viņi paši, bet tikai tādā gadījumā, ja otrs cilvēks pēc tā tiešām tiecas. Nevajadzētu mēģināt Lauvu piekrāpt, jo viņu “kodiens” un “uzbrukums” nav domāts vājiem nerviem.

 

"luize izglabs, goblins unbanos"
- kapracis 6/10/2020

"viņš vislaik tāds dirsīgs ir?"
-helludoin 8/7/2020

 

BOOM
Lietotājs
83 atbildes forumā
Online: 3d 13h 33m
Redzēts 2023. gada 12. augustā, 13:41
Pievienots, 2020. gada 28. jūnijā, 16:59
3
post

chali, padomā ar galvu, mani menti nelegālajā nobērs,es arii pateiksu kad nebuus man FPK, un varēsi iet dirst. Nu, padomā loģiski, tad jau es ar mentiem aizbrauksu uz mezu, un vnk atvākšu viņus, respawn, un staigā tālak ? :D XDD pašam smiekls nenāk ? :D XDD kā bija pie luiizes ? resna ? :D

 

drill
Lietotājs
7 atbildes forumā
Online: 15h 39m 52s
Redzēts 2020. gada 08. jūlijā, 16:34
Pievienots, 2020. gada 28. jūnijā, 18:19
2
post

"karoch, es esmu PD, es dabuju jailu par DM jo sāku šaut pa policijas darbinieku" iespaidigi

man liekas luizei roka litrs

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 17. jūlijā, 15:42
0
post

Nesaprotu ko centies panākt, pats atzinies ka veici DM. Random apšaudēs FPK neliek. Priekšnieku nemainīs. 

Sūdzība nepatiesa. 

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. jūlijā, 15:46
0
post

sen jau noteikumi mainīti ,ja policistu nošauj viņam tikai ir pk ,neskaitot ,ja tev ir uzrakstīts ck pieprasījums :)

atvainojos ,ka iejaucos :D

cau

Lietotāji skatās šo tēmu: 0