bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
0
topic
[Sūdzība] PD
Ilja44
Lietotājs
11 atbildes forumā
Online: 1d 17h 40m
Redzēts 2020. gada 15. jūlijā, 10:26
Pievienots, 2020. gada 24. jūnijā, 22:51

Tavs lietotājvārds:  Ilja44

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: George Stevens 

Ko spēlētājs/i pārkāpa: Mēs aizbraucām no notikuma vietas ar Čomu un tad George Stevens sāka dzīties pakaļ. Mēs apstājamies malā un tad tas saka kad jākāpj ārā no auto ar paceltām rokām. Mēš izkapām un tad tas saka kad lai mēs zemē noguļamies. Viņš sasauca pa rāciju visus PD darbiniekus lai atbrauc utt. Un tad tie apcietina mūs un aizved uz PD. Tad prasu kāds iemesls ir lai apcietinātu tas saka kad Agresīva braukšana, pretošanās PD darbiniekam, necienīga attieksme pret darbinieku. Un uzlika 5k sodu un uz 2h.

Pierādījumi: Nav jo tāpat teiks kad false ir viss un nav jēga. 

Komentāri: Darbinieki neko nesaprot to ko dara šaja RP serveri un neizprot noteikumus. PD ir tagad huiņa pēdējā.

 

Iesniedzot sūdzību par spēlētāju vēlams iesniegt pēc iespējas detalizētāku situācijas aprakstu un vairāk pierādījumus, lai situācijas risināšana ietu raitāk un neveidotos domstarpības.

BOOM
Lietotājs
83 atbildes forumā
Online: 3d 13h 33m
Redzēts 2023. gada 12. augustā, 13:41
Pievienots, 2020. gada 25. jūnijā, 08:02
0
post

Saprotu tevi, esmu PD caur main charu, un caur alt charu esmu tunexa, vinsh man uzpisa tazer spam, kkadas 15x ar tazer, un tad es vienkārši noerpoju, un iepisu viņam ar MP5, nomira viņš, teicu kad par seku neerpošanu lai liek jaila, bet tev ir FPK, un ej ārā no f3, un sāka kautko dirst kad nav FPK, un vienkārši vel staigā PD, un pasūdzējas tunexa priekšniekam kad cip šāvu pa viņu, un teica ja vel tā darīšu, lai met ārā :D

command
Izstrādātājs
LABDIEN
125 atbildes forumā
Online: 14d 14h 55m
Redzēts 2023. gada 24. septembrī, 21:12
Pievienots, 2020. gada 28. jūnijā, 11:06
0
post

Situācija ir jārisina IC nevis OOC.


LABDIEN

Kas attiecas uz Lauvām, tad šeit joki mazi, jo Zvēru karalis kļūdas nepiedod. Viņš/-a ir bara līderis, viņa viedoklī ieklausās, viņam seko. Lauvas ir azartiskas darbā, mīl tērēt naudu, aptver sevi ar skaistumu un krāšņumu, tiecas pēc sabiedrības uzmanības. Šiem cilvēkiem dzīve ir kā milzīga skatuve ar gaismām un pienācīgu publiku. Lauvas pārliecināti soļo caur dzīvi ar lepni paceltu galvu. Cieņa un varenība – divi galvenie šīs zīmes dzīves dzinuļi. Lauvas ir labas pret tiem, kuri ir vājāki nekā viņi paši, bet tikai tādā gadījumā, ja otrs cilvēks pēc tā tiešām tiecas. Nevajadzētu mēģināt Lauvu piekrāpt, jo viņu “kodiens” un “uzbrukums” nav domāts vājiem nerviem.

 

"luize izglabs, goblins unbanos"
- kapracis 6/10/2020

"viņš vislaik tāds dirsīgs ir?"
-helludoin 8/7/2020

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0