bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
4
0
topic
Holla
Biggy
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
•REAL EYES•REALIZE•REAL L...
174 atbildes forumā
Online: 7d 15h 59m
Redzēts 2023. gada 30. martā, 21:58
Pievienots, 2020. gada 13. jūnijā, 14:09

Sāku ar vienu no savām iecienītākajām dziesmām.

Rakstu savu sasviecināšanos vēlreiz tā, lai atsauktu cilvēkiem atmiņā, kas es tāds vsp esmu un cik zinu nāk jau jauna paaudze ar kickiešiem un tie protams nezinās, kas es tāds utt. Tāpec, lai nosistu savu dārgo laiku, es izdomāju sasveicināties ar savu tautu atkārtoti.

Tātad yo.

Mani sauc Rihards (IG-@RACEEJS).Es dzīvoju Rīgā vismaz es uzskatu ka dzīvoju vēl Rīgā, jo esmu uzaudzis tur un nodzīvojis visus savus gadus tur līdz saviem 18 gadiem, bet ja tā saka, tad biju dzīvojis Rīgā/Āgenskalnā, līdz vecāki neizdomāja pārvakties jo bija brīnešķīga iespēja iegādāties lielāku vietu kur dzīvot un ideālāku rajonu, protams man patika mana dzīves vieta un mans ierastais dzīves stills no tā es nekādīgi negribēju atteikties un atbrīvoties, jo līdz tu pieaduz pie sēnas tā tu paliec par to sēni, bet tagad es dzīvoju Baložos. Pēdējā laikā es visticamāk nēesmu baigi manīts iekš kicka, bet esmu iegājis uzmetis aci 1x vai 2x ik pa diviem mēnēšiem, kas te notiekas, jo kā jau esmu izteicies ka no šīs vietas vairs nevar tikt ārā. Ar RolePlay ir tā, ka ja tev nav ko darīt un tiešām vēlies nosist laiku tu iesi paerpot un nosist laiku un tieiši kicks vienmēr bija tā vieta, kur es vienmēr nositu laiku. Protams ar vairākiem mēnešiem spēlējot jau sāk apnikt un vēlme ir kaut ko citu uzspēlēt, līdz ar ko sanāk paņēmt pauzi, bet pēc laika atkal uznāk tas ķip mūdiņš bik uzšaut roleplay un tad atkal aizraujos ar to. Kamēr biju pazudis no RolePlay, jeb no paša kick, es biju mācījies un spēlejis NBA 2K20 uz playstation 4 (Ja kādam ir šīs spēla un vēlas uzšaut kopā hmu, lets do it).Mācos es RTPV, jeb Rīgas Tirzdniecības Profesionālājā vidusskolā, nosaukums ir vidusskola, bet tas ir tehnikums.Es savu izvēlēto profesiju izvēlējos tā pēkšņi un nejauši, jo es nezināju ko darīt ar savu nākotni un pārsvarā biju domājis, ka jau esmu norakstījis savu dzīvi ar degošu ogli dēļ maniem nedarbiem sliktajiem xd, bet nav nemaz viss protams tik slikti kā man tad likās, protams ir tās melnās domas galvā u.t.t. Bet jādzīvo tālāk ir, beidzoties skolai es vasaras beigās ielēcu iekš RTPV un tiku Loģistikas profesijā, ar laiku man likās viss fufelis un uztvēru kā joku, bet sapratis to ka ši nodarbe var man noderēt, lietās ārpus skolas un ar to es kļūsu tik gudrāks noteiktajā sfērā.Tā nu es tagad esmu pabeidzis 1.kurus, jā tik tagad 1.kursu pabeidzu, jo dēļ sava tupuma un slaistības palaidu garām iespēju pabeigt skolu ātrāk ar to ka paliku 8. klasē uz otru gadu, ir jau pagājis laiks kopš tā, bet atceros to joprojām ļoti labi, tā iktā tas būtu bijis vakar. Dzīvēs es šobrīd daudz ko nožēloju un nešaubos par to, ka turpināšu nožēlot, bet ja vēlies sasniegt savus mērķus un sapņus tad dari to, neskatoties uz to vai tas ir slikts vai labs, dari to kas tev patīk un mīli sevi tad tu tiešām spēsi izcelties. Tiešām po*uj kaut vai sēdi aiz restēm, bet dari to kas tev patīk, tas dzīvē ir galvenais darīt to kas patīk, neskatoties uz neko, protams katram cilvēkam ir savs domu gājiens un savs dzīves mērķis. Kā arī mes viens otram varam nepatikt tikai tapēc, ka mums ir savs skats uz dzīvi un mes vēloties izteikt savu viedokli kā mes redzam dzīvi citam cilvēka viņš sāks justies dusmīgs un aizkarts, jo viņam nepatiks cita cilvēka viedoklis tikai tāpec, ka viņš pieturās pie sava, kā arī cilvēkiem nepatīk taisnība tāpec visiem būs kads naids pret jebkuru, kaut vai mammu vai tēti. Dzīve ir skarba, bet ir jāmāk vismaz sevi turēt mierā un sniegties pēc sava neskatoties uz citiem un neskaužot citus kas viņiem ir un kas nav. Varbūt tas ir diezgan egoistiski varbūt nē, bet pidr*zt visumu. Tu dzīvo priekš sevis nevis priekš citiem. Padari sevi labāku. 

Cepums tev ja izlasīji līdz galam, prieks tevi satikt ja nēesmu tevi nekad saticis. Protams te ir tauta, kas mani jau zin un varbūt kāds te ir kurš redz manī tikai slikot u.t.t, bet tas nekas galvenaiz nemīzt xd Lai jums visiem viss dzīvē izdodas un jūs sasniedzat to ko jūs vēlaties. Sveiki vēlreiz mani sociālo tīklu draugi :) 

Rule number 5 : Don't show no love.Love will get you killed.

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 39m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2020. gada 13. jūnijā, 15:31
0
post

yo pazudusī dvēsele, sen neredzets, good luck pupsik

fujax

Ricins
Skatās sākumlapu
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts pirms 38 sekundēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. jūnijā, 16:33
0
post

Yoo, sen neredzēts. Neko labāku nevaru novēlēt tev, kā veiksmi. Es pats labs cilvēks. Yo yo


Werinnors
Lietotājs
248 atbildes forumā
Online: 13d 19h 43m
Redzēts 17. februārī, 23:57
Pievienots, 2020. gada 13. jūnijā, 16:40
0
post

Caw, veiksmi, ceru vairs nepametīsi mūs, ceru sastapsimies ic :)

 

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 19:14
0
post

yo

LogiTec
Lietotājs++
Jožik
186 atbildes forumā
Online: 21d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 15:20
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 20:17
0
post

Nu sveiks, tiekas InGame. GL ;)

~Ryan Moretti - Dzīvs~


 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0