bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
0
topic
Kane Muffler [Pieteikums]
Absent
Lietotājs
Daņiks
7 atbildes forumā
Online: 10h 36m 03s
Redzēts 2020. gada 15. maijā, 21:54
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 03:52

1.Personas dati:

Vārds, uzvārds: Kane Muffler

Personas kods:  01/09/1995

Telefona numurs: 513004

Deklarētā dzīvesvieta: Pagaidām nav

Faktiskā dzīvesvieta: Pagaidām nav

Vecums: 25

Tautība: Latvietis


2.Izglītība:

- PARAUGS -

2002 - 2007 Sākumskola, San Fierro 
2007 - 2011 Vidusskola, San Fierro 
2011 - 2015 Profesionāla vidusskola ( Amats - Automehāniķis ) San Fierro
2015 - 2019 Los Santos Officiālais dienests, apgūtas standarta apmācības ar ieročiem, automašīnām, fiziskās darbības, uzdevumi un obligatorās prasības

 


3.Pieredze:

Kāda ir jūsu iepriekšējā pieredze šajā amatā?: Nav bijusi īsti pieredze, bet pirms tam esu bijis apsargs vairākās iestādēs (Naktsklubos, bāros un pat lielveikalos)

Iepriekšējā darbavieta: SanFierro NightClub ( El Sanchez ), San Fierro Bārs ( Elderwood ), Vairākos lielveikalos, gan San Fierro, gan Los Santos

Kāpec pameti iepriekšējo darba vietu?: Kā jau visi tipiskie cilvēki cenšas vienmēr piepelnītes vairāk un es šobrīd cenšos arī izsisties uz augšu :)


4.Dokumentu pārbaude:

Vai Jums ir B kategorijas vadītaja apliecība?: Jā, nokārtoju 

Vai Jums ir A kategorijas vadītaja apliecība?: Nav, ieplānots nokārtot

Vai Jums ir šaujamieroču licence?: Nav, bet bija priekš iepriekšējiem amatiem, kurai beidzies termiņš

Vai Jums ir kāda cita Los Santos Štata izsniegta licence?: Nav, ja būs nepieciešams, būs


5.Sodāmības:

Vai esat kādreiz ticis apsūdzēts, sodīts?: Nē

Ja esat sodīts, apsūdzēts - tad paskaidrojiet kāpēc: ------

Vai kādreiz jums ir sastādīts protokols?: Nē

Ja jums ir sastādīts, tad par ko?: ------

Vai jūs kādreiz esat bijis apcietināts?: Nē

Ja esat ticis apcietināts, tad automātiski CV tiek noraidīts.


6.Izvēletais amats:

Vēlamais amats uz kuru kandidējat: Mēra Apsargs

Izstāstiet savus darba pienākumus izvēletajā amatā: Mans amats būs vienmēr dot priekšroku pār savu dzīvību, sargāt mēru no jebkāda veida bīstamām situācijām

Vai apzināties, ka tas ir atbildīgs amats?: Jā, zinu cik nopietns ir šis darbs


7.Motivācijas dati:

Uzraksti nelielu motivācijas vēstuli  (100-120 vārdi): 06/05/2020 Datumā ierados Los Santos pilsētā, iepriekš uzturējos San Fierro, kur ieguvu savu izglītību. Tur biju izpildījis obligatāro dienestu, kas man tajā laikā likās sliktākais kas varēja ar mani notik, jo tiku spiests izpildīt šo dienestu. Toties dienām ejot iemīlējos arvien vairāk šajā, tā teikt, dzīves stilā, līdz ar to piemeklēju līdzīgākus amatus. Bet uz to brīdi nevarēju turpināt dienēt Los Santos Armijas dienestā, jo guvu smagu traumu, kuru jau līdz šim esu atveseļojies. Tā bija trešās pakāpes apdedzināšanās kādā no mācības stundām kur mums vajdzēja no degošas ēkas izvilkt manikenu kas tika atēnots kā komandas biedrs briesmās, līdz ar to uz to brīdi nevarēju turpināt dienestu un pēc pāris mēnešu atveseļošanās meklēju ko līdzīgu. Mans motīvs nav nogalināt cilvēkus! Mana kvēlākā velme ir vienmēr bijusi būt kādam uz kuru skatās, kā dažreiz pat uz varoni, protams, būt par apsargu nakts klubos nav tas tiešākais veids kā iegūt reputāciju kā varonim, bet nu mēra apsarga amats ir kas ļoti tuvāks tam!

Kādēļ mums Jūs būtu jāpieņem valdībā?: Man nav nekādas tieksmes uz nelegālām darbībām un kā arī nav man nekādas sodības bijušas iepriekš, vienmēr esu bijis godīgs un līdz ar to gribu darboties un strādāt "Legālā" tā teikt kompānijā, darba vietā kur esu 100% pārliecināts ka viss būs kārtībā un manas ieguldītās darba stundas būs lietderīgas un gūs respektu citu acīs


OOC Informācija:

Vārds: Dāniels

Vecums: 22

Vai jums ir pieredze roleplay atveidošanā un cik ilga tā ir?: Ļoti liela pieredze, esmu apmācījis tagadējo "Iron County" īpašnieku ( GTA 5 ) rp ziņā, kā arī esu spēlējis MTA ļoti intensīvi agrā bērnībā un esu bijis admins LV komūnā, rp serverī iekš GTA 5 ( Vidējais pops bija  40 - 60 )

Kā Jūs novērtējat savas roleplay zināšanas (10 baļļu skalā)?: Nevērtēšu sevi pārāk augstu, 9

Kā Jūs novērtējat savas braukšanas prasmes (10 baļļu skalā)?: 9 Mierīgi

Cik labi Jūs pārzinat Los Santos (10 baļļu skalā)?: Tas ir plaš jautājums bet nu teorētiski 7 - 8

Cik daudz laika veltīsi šajam darbam ikdienā?: Pagaidām man būs daudz brīvā laika, bet nu esu vienmēr gibējis atrast spēli, projektu kur nosist savu brīvo laiku :)

Atvainojos iepriekš par kļūdām, rakstu pieteikumu 3 pa nakti, veiksmi visiem iekš servera!

Pēdējo reizi rediģēja Absent, 2020. gada 07. maijā, 03:54.

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 03:55
0
post


Cienījamais, Kane Muffler !

Vēlos paziņot, ka apskatot Jūsu CV, esmu nolēmis to apstiprināt.

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies Los Santos valdības galvenie pārstāvji. 

Ar cieņu,

Los Santos Mērs - Josh Bridges

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 21 ( 66 skatījumi )
HENKONZ, Angelis, Naureeens, sluker, Artix, ツARMISSツ, Absent, , Dinčaa, FalkeLV, Tropkillaz, Raivis, dandijs, Hačiko, archaa, Werinnors, ppemka, MMD, ivanovs, Atty, Bridges