bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
1
topic
(LSV) Austin Rodrigez
Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2020. gada 11. aprīlī, 10:51

IC Informācija

1.Personas dati:

Jūsu pilanis vārds,uzvārds:Austin Rodrigez

Personas kods110989-21837; 

Telefona numurs:711015

Deklarēta dzīvesvieta:LosSantos

Faktiskā dzīvesvieta:LosSantos Iddlewood

Vecums:30..gadi

Tautība:Amerikānis.

______________________________________________________________________________________

2.Izglītiba secībā

Los Santos Bērnudārzs 

Los Sanots Pamatskola 

San Fierro Vidusskola 

Los Santos Augstkola

______________________________________________________________________________________

3.Pieredze.

Kāda ir jūsu iepriekšeja pieredze šajā amatā?: Esmu strādājis šaja amatā pēdējos 2.gadus. Apsargāju privāt personas ar veco komandu.

Kāpec pameti iepriekšējo darba vietu?:  Pametu,jo devos uz LSPD,taču sapratu ka mana frakcija tomër ir un paliks LSV un vēlos turpinăt strādāt LSV.

Kur esi strādajis šajā amatā?: Gan armijā , gan pie augstākām privātpersonām.

______________________________________________________________________________________

4.Dokumentu pārbaude.

Vai jums ir automašīnas vadītaja apliecība?: Jā ir.

Vai jums ir Motocikla vadītaja apliecība?: N/A.

Vai jums ir šaujam ieroču licence?: N/A.

Vai jums ir kāda cita Los Santos Štata izsniegta licence?: Beidzies termiņš.

______________________________________________________________________________________

5.Sodāmības.

Vai esat kādreiz sodīts?:Nē.

Ja esat tad paskaidrojiet kāpēc: N/A.

Vai kādreiz jums ir sastādīts protokols?:Nē.

Ja jums ir sastādīts tad par ko ?:N/A.

______________________________________________________________________________________

6.Izvēletais amats.

Kur jūs vēlaties pieteikties:? Apsargs

Kāda ir jūsu pieredze šajā amatā?: Ja armija kalpoti un izmāciti gadi der ,tad diezgan liela. Kā ari iepriekšējā darbā strādāju par Apsardzes vadītāju. Kur man bija labas atsauksmes tieši no augstāk stāvosāš personas

Kās jums jādara šajā izvēletajā amatā?: Jaapsarga pašam , kā ari padotajiem Mērs un citi valdes locekļi , pēc Mēra ieskatiem. Kā ari japārvadā mērs no punkta "A'' līdz punktam "B'' sveiks un vesals.

______________________________________________________________________________________

7.Motivācijas dati.

Uzraksti nelielu motivācijas vēstuli((50-90 vārdos))  Esmu jauns vīrietis kurš atgriezies no armijas , kurā aizstāvēju mūsu valsti. Kur vēl lielāks gods kā aizstāvet kādu no valdes locekļiem.Esmu diezgan muskuļots. Māku šaut , domāju ka esmu gana labs kandidāts šām amatam , kā arī galva ir istajā vietā un laikā.

Kādēļ mums jūs būtu japieņem valdība?: Tādēļ ka esmu gatavs dot savu dzīvību valdes locekļu dēļ , kā ari esmu ilgus gadus trenēts armijā. No visādam sarežģitām situācijām māku iziet un rast risinājumu.Kā ari esmu liels un muskuļots , bet ar galvu uz pleciem. Protu atrī strādāt un pienemt pareizos lēmums,kā arī labi sadarbojos ar kolēģiem.

______________________________________________________________________________________

OOC Informācija

Jūsu vārds:Kristers

Vecums: 14

Vai jums ir pieredze Rpot LSV?:  Jā,esmu strădājis,kad vēl Matthew (FL3X) un tad kad Sneakey bija mērs un tad kad bija Lil Dave. Diezgan ilgi esmu strādājis tā ņemot kopā visu. 

Kā jūs novērtējat savas RolePlay zināšanas (10 baļļu skalā)?: 8/10.

Kā jūs novērtejat savas braukšanas prasmes(10 baļļu skalā)?: 7/10.

Cik jūs labi pārzinat Los Santos(1-10)?: 8/10.

Cik daudz laika veltīsi šajam darbam?: Cik vajadzēs tik daudz veltīšu savu laiku,protams darbu darīšu ar pilnu atdevi.

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 40m
Redzēts 13. maijā, 00:24
Pievienots, 2020. gada 11. aprīlī, 14:31
0
post


Cienījamais, Austin Rodrigez!

Vēlos paziņot, ka apskatot Jūsu CV, esmu nolēmis to apstiprināt.

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies Los Santos Valdības galvenie pārstāvji. 


Ar cieņu,

Los Santos valdība

fujax

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 19 ( 86 skatījumi )
Raivis, Artix, , Stiivijs, Bloods, yanchux, dandijs, Ricins, Tominsh, Lindy, Kristers, cvdzijden, MMD, Helludoin, Karchiks, Im Billy, Ryan Gosling, Vakars12, Swufy