bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
(LSPD) Lucas Cooper
Devitais
Bijušais administrators
460 atbildes forumā
Online: 27d 15h 16m
Redzēts 2023. gada 16. oktobrī, 17:08
Pievienots, 2020. gada 07. aprīlī, 12:48

 LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Lucas
Dzimums:Cooper
Personas kods: 220598-29571
Dzimšanas vieta: Detroita
Štats:Mičigana
Deklerētā dzīvesvieta: Detroita
Faktiskā dzīvesvieta:Los Santos
Pilsonība:Amerikānis
Tālruņa numurs:358-580
E-Pasts:lucascooper@gmail.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?:Tādēļ, kad Los Santos krimināl pārkāpumu skaits ir palielinājies, es velētos to labot.
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?:Tādēļ, kad esmu cilvēks ar galvu uz pleciem un zinu ko darīt stresainās situācijas..Esmu virsnieks ar pieredzi iepriekš strādāju Detroitā pirms pārvācos uz Los Santosu.Esmu ļoti apņēmīgs, ja darbu iesāku tad to pabeigšu..Esmu gribas strādīgs.Darbs ir mana prioritāte.
Kādi ir riski darbā policijā?:To, ka jūs varat tikt sašauts/sadurts..Pakaļ dzīšanās,reidi..Ļoti daudz risku situāciju..

| 3 posms; Zvērests | 

Es, [Lucas Cooper] , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds:Adrians
Vecums: 17
In-Game UCP vārds: Devitais
Spēsi lietot programmu Discord?:Jā.
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]:Jā.
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): https://gyazo.com/ad87e900a454e59e7cfe2d1f798e4030

Pēdējo reizi rediģēja Devitais, 2020. gada 07. aprīlī, 13:11.

Fucking yo shawty before she leavin

RavenS
Biedrs
509 atbildes forumā
Online: 35d 6h 38m
Redzēts 2022. gada 28. decembrī, 23:07
Pievienots, 2020. gada 12. aprīlī, 00:51
0
post

Vēlos paziņot ,ka jūsu aplikācija ir pieņemta. Ņemot vērā lietas apstākļus, Jūsu aplikācija pievienoties Policijas Departamentam kā apmācāmais ir apstiprināta un vēlamies Jūs uzaicināt uz interviju. 
Ar jums sazināsies privāti pa noradīto talruņa nummuru, līdzi jāņem personas apliecinoši dokumenti un motivācija iemacīties jaunas prasmes.
Ar cieņu Los Santos Policijas Departamenta vaditāja vietnieks Paul Nikiforov.

04.11.2020

Dokuments ir sagatavots elektronīski un ir derīgs bez paraksta

Pēdējo reizi rediģēja RavenS, 2020. gada 13. aprīlī, 04:28.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0