bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[SAV] Leo Ryan Sagan
Delics
Lietotājs
10 atbildes forumā
Online: 16h 56m 33s
Redzēts 2020. gada 18. aprīlī, 19:32
Pievienots, 2020. gada 02. aprīlī, 23:52

Attēlu rezultāti vaicājumam “los santos government logo”

IC Informācija


1.Personas dati:

Vārds, uzvārds: Leo Ryan Sagan

Personas kods: 110295-21753

Telefona numurs:  782895

Deklarētā dzīvesvieta: Jefferson motelis

Faktiskā dzīvesvieta: Nav.

Vecums: 25

Tautība: Amerikānis


2.Izglītība:

Los Santos 1. vidusskola 

Los Santos 4. ģimnāzija

Los Santos Universitāte 


3.Pieredze:

Kāda ir jūsu iepriekšējā pieredze šajā amatā?: Pieredzes šaj amatā nav, bet mans vectēvs bija veslības ministrs  un esmu viņam palīdzējis tikt galā ar dažādiem darbiem, tādēādi esmu daudz ko apguvis saistībā ar šo amatu.

Iepriekšējā darbavieta: Esmu pasniedzis kursus grāmatvedībā.

Kāpec pameti iepriekšējo darba vietu?: Jo nesen pārcēlos atpakaļ uz Los Santos un sapratu, ka vēlos iet vectēva pēdās un kandidēt uz veselības ministra amatu.


4.Dokumentu pārbaude:

Vai Jums ir B kategorijas vadītaja apliecība?: Jē.

Vai Jums ir A kategorijas vadītaja apliecība?: Nē.

Vai Jums ir šaujamieroču licence?: Nē.

Vai Jums ir kāda cita Los Santos Štata izsniegta licence?: Nav.


5.Sodāmības:

Vai esat kādreiz ticis apsūdzēts, sodīts?: Nē.

Ja esat sodīts, apsūdzēts - tad paskaidrojiet kāpēc: Nēsmu.

Vai kādreiz jums ir sastādīts protokols?: Nav.

Ja jums ir sastādīts, tad par ko?: Nav .

Vai jūs kādreiz esat bijis apcietināts?: Nē.


6.Izvēletais amats:

Vēlamais amats uz kuru kandidējat: Veselības un kultūras ministrs.

Izstāstiet savus darba pienākumus izvēletajā amatā: Es kā veselības un kultūras ministrs būtu gatavs uzraudzīt pilsētas veselības un kultūras stāvokli, mēģināt uzlabot Los Santos politikas un stratēģiju iztrādādes organizēšanu un veikt attiecīgās nozares politikas īstenošanu. 

Vai apzināties, ka tas ir atbildīgs amats?: Jā.


7.Motivācijas dati:

Uzraksti nelielu motivācijas vēstuli  (100-120 vārdi): Esmu ļoti draudzīgs, sabiedrisks cilvēks kurš vienmēr ir apņēmības pilns risināt dažādas problēmas neatkarīgi no tā kāda ir situācija. Strādājot vienmēr esmu bijis atbildības un apņēmības pilns izdarīt maksimāli kvalitatīvi. Mans galvenais mērķis ir augt un attīstīties kopā ar Los Santos pilsētu, sniegt vislabākos rezultātus, kā arī gūt jaunas zināšanas.

Kādēļ mums Jūs būtu jāpieņem valdībā?: Jums būtu jāpieņem mani valdībā, jo nebaidos no darba un esmu gatavs tam maksimāli atdoties.


OOC Informācija:

Vārds: Anrijs

Vecums: 19

Vai jums ir pieredze roleplay atveidošanā un cik ilga tā ir?: No 2016 gada, bet ar lielām pauzēm.

Kā Jūs novērtējat savas roleplay zināšanas (10 baļļu skalā)?: 7

Kā Jūs novērtējat savas braukšanas prasmes (10 baļļu skalā)?: 9

Cik labi Jūs pārzinat Los Santos (10 baļļu skalā)?: 9

Cik daudz laika veltīsi šajam darbam ikdienā?: Pa vakariem varu veltīt aptuveni 2 - 5 stundas.

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 14. maijā, 11:07
Pievienots, 2020. gada 03. aprīlī, 00:07
0
post

Attēlu rezultāti vaicājumam “los santos government logo”

Labdien cienījamais, Leo Ryan Sagan  vēlos paziņot ka jūsu CV tiek apstiprināts dēļ darbinieku trūkuma . Ar jums sazināsies 24h laikā, pa norādito tālruni. Tad tiks norunāta intervija.

                                                                                           

                                                                                                                          Mēra vietnieks Richard O'Gallagher - R. O'Gallagher

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 13 ( 89 skatījumi )
Artix, yanchux, Cookie, Delics, sluker, Bridges, ELSB, ツARMISSツ, Raivis, quickasfuck, Daave, juppi, dandijs