bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
13
0
topic
[GM] Castellani
Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. martā, 20:52

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [x  ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Jevgenijs

Iepriekšējie nickname: Castellani

Tavs vecums: 21

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: 

Arthur Miller [LSAK Vietnieks]

Dylan Leo [Neaktīvs]

Pieredze kā Gamemaster: Ir bijusi, esmu bijis vairākos serveros gamemaster, bet šie serveri ar laiku nojuka. Tagad vēlos pamēģinat šeit..

Pieredze Roleplay jomā: Pieredze, manuprāt, man ir pietiekama, erpoju jau vairākus gadus Latviešu RP serveros. Varbūt esmu kaut kur, kaut ko pārkāpis, jo atsāku spēlēt vien no decembra. Aptuveni pus gadu neesmu spēlējis, tapēc, iespējams, esmu kaut ko piemirsis.. Vairākus gadus atpakaļ es sāku spēlēt mums visiem zināmo SAMP.LV. Pa visiem spēles gadiem esmu daudz ko iemācijies, MTA pieredzi guvu no daudziem zināma @Mirror, jo viņs ir nācis man pretī un devis iespēju attīstīties un mācīties adminēt, kā arī palīdzēt citiem spēlētājiem, pie viņa esmu arī mappojis, kur arī guvu pieredzi šajā jomā. Rpošanu uzskatu par interesantu un daudzpusīgu, dažkārt pats cenšos veidot šādas situācijas. Protams, ir bijuši gadījumi, kad nav sanācis Rpot dažādu apstākļu dēļ, taču uzskatu, ka tas ir tikai normāli.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā. Vienu reizi veidojām rp situāciju un taj pašā momentā gribēju uzzināt vienu lietu no Admina,  tajā momentā mani ielika jailla uz 15min par ooc..

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): https://failiem.lv/u/qcfugfew#sign_up">https://failiem.lv/u/qcfugfew#sign_up

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topi…ni/?post=23815">https://mta.kick.lv/forums/topi…ni/?post=23815

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Mani piesaista būt GM šajā serverī, jo patīk spēlēt KICK.LV Ikdienā spēlējot saskaros ar daudz pārkāpējiem un neko lietas labā nevaru darīt, gribu palidzēt uzlabot serveri, palīdzēt jauniņiem ar rp. 

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Šajā serverī esmu aktīvs un komunikabls ar visiem spēlētājiem, kas ir pamanāms. Serverī ar daudziem man ir ļoti labas attiecības, pozitīva attieksme, tāpēc mani arī piesaista šis serveris. Vēlos palīdzēt jauniņajiem, jo redzu, ka viņiem iet grūti, pats arī esmu kādreiz tāds bijis... Esmu arī saskāries ar spēlētāju, kuram vajadzēja GM apmācību, un uz to mirkli nebija neviens, kas viņam varētu palīdzēt, tādēļ paskaidroju viņam ar ko atsķiras OOC no IC, paskaidroju arī kas ir Mix, jo persona ļoti daudz mixoja, pēc kā persona nāca pie saprašanas par spēles pamatiem un bija pateicīga. Ikdienā pamanu daudzus pārkāpējus, kas apdraud citus spēlētāju un traucē Erpot, kas noved pie strīdiem. Pēdējā laikā serverī ir liels spēlētāju skaits, un administratoriem ir grūti visiem izsekot līdzi, tādēļ dažkārt veidojas nepamatoti konflikti, kas ir rezultāts pārkāpēju darbībai. Esmu saskāries ar situāciju, kad man ilgi nācās gaidīt savu reporta kārtu, tādēļ uzskatu, ka vēl viens saprātīgs uzraugs nebūtu lieks. Sakarā ar ārkārtas situāciju valstī, ir daudz brīva laika, tādēļ varu uzraudzīt serveri un palīdēt tiem, kam tas ir nepieciešams. Zinu, ka neviens nav ideāls, taču solos būt vienmēr izpalīdzīgs un atsaucīgs. Uzskatu, ka šis ir progresīvs serveris, tādēļ vēlos kļūt par viņa daļu, un sniegt tajā savu ieguldījumu un veltīt laiku.. 

 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, apzinos to.

Pēdējo reizi rediģēja Castellani, 2020. gada 28. martā, 20:53.

Animated GIF

 

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 30. martā, 21:48
0
post

Tas būs , PRET , no manas puses, neesmu ne saticis, ne erpojis ar šo cilveku. Liekās ļoti neaktīvs, varbūt aktīvs, bet tad vājš RP. Iespējams ir vērts dot iespēju parādīt sevi, uz pagaidu laiku, bet es nezinu. Un manuprāt GMu ir pietiekami.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 12. aprīlī, 01:15
0
post

Aktivitāte ļoti laba priekš 'reģistrējies 26. janvārī' spēlētāja. Vēsture tīra, sakarīgs. Daudz pozitīvas atbildes par tevi no lietotājiem, kā arī daļa no administrācijas tevi atbalsta.

Pieņemts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0