bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
1
topic
(LSPD) Anton Wolf
“Markuss”
Lietotājs
121 atbildes forumā
Online: 7d 16h 58m
Redzēts 12. martā, 20:44
Pievienots, 2020. gada 10. martā, 10:02

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds:  Anton Wolf
Dzimums: Vīrietis
Personas kods: 051294-51391
Dzimšanas vieta: Los Santos slimnīca
Štats: San Andreas
Deklerētā dzīvesvieta: Los Santos
Faktiskā dzīvesvieta: Los Santos Jefferson
Pilsonība: Anglis
Tālruņa numurs:884285
E-Pasts:AntonWolf@gmail.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Vēlos pasargāt mūsu jauku, burvīgo štatu, no iedzīvotājiem, kas dara ļaunu citiem, vēlos palīdzet, gan sev, gan savai, ģimenei, civilajiem iedzīvotājiem, un pašiem kolēģiem, esmu strādājis jau iepriekš Los Santos Policijas Departamentā
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Tāpēc jo es ļoti labi māku vadīt auto un ļoti labi saprotos ar citiem cilvēkiem,esmu godīgs pret likumu un ja kads to pārkāps manā acu priekšā tad tiks sodīts bez jautājumiem.
Kādi ir riski darbā policijā?: Iestājoties policijas darbā, Tava dzīvība ir apdraudēta katrā izsaukumā,tapēc ir jābut uzmanīgam un profesionālam.

| 3 posms; Zvērests | 

Es, [Anton Wolf] , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Markuss
Vecums:  14
In-Game UCP vārds: Markuss13
Spēsi lietot programmu Discord?: Protams!
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā!
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): https://imgur.com/a/9AGVuSr">https://imgur.com/a/9AGVuSr" target="_blank">https://imgur.com/a/9AGVuSr tas ir ss no iepriekšēja char valerian johnson šitas man ir jauns char legālais (Zinu kad iepriekš nebiju labs spēlētajs bet esmu atgriezies lai sāktu erpot un nedarīt sūdus)               

Pēdējo reizi rediģēja “Markuss”, 2020. gada 10. martā, 10:04.

                                                                                  Albert Rodrigez-Woodwork Carpentry-Status-Dzīvs

                                                                               Donovan Leo Lowry-Avery Architecture-Status-Dzīvs

                                                                              Daniel Rivera-Los Sanots Apkure-Statuss-Dzīvs

 

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 16. martā, 00:05
0
post



Izskatot jūsu iesutīto aplikāciju esmu nolēmis to noraidīt neapmierinošu iemeslu dēļ.
Atkārtotu aplikāciju var iesutīt pēc divām darba nedeļām.
Ar cieņu Los Santos Policijas Departamenta vaditājs E.Salvia

16.03.2020

Dokuments sagatavots elektronīski un derīgs bez paraksta 


Lietotāji skatās šo tēmu: 0