bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
7
topic
(GameMaster) Koster!
Nuwzys
9 atbildes forumā
Online: 1d 16h 43m
Redzēts 2022. gada 16. martā, 20:34
Pievienots, 2020. gada 02. martā, 22:45

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ - ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. -

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:  Gvido

Iepriekšējie nickname: -

Tavs vecums: 14

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:  -

Pieredze kā Gamemaster: Administrātors, vairākos komūnos! *Ra***.lv   M******.lv

Pieredze Roleplay jomā: Vairāk kā 2 gadi!

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Nē!

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): https://imgur.com/a/5FO3tBc">https://imgur.com/a/5FO3tBc

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topi…ada-atpusanas/">https://mta.kick.lv/forums/topi…ada-atpusanas/

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Esmu bijis kā GameMasters vairākos komūnos, šis mani intresē viss vairāk, jo vēlos palīdzēt ar visu ko es protu, līdz pat roleplay mācīšanai, ko es protu no A-B! Esmu ļoti piesaistīts šajā serverī, jo te ir kvalitatīvs RP līmenis, kurā es vēlos piebiedroties, kā arī pats to mācīt citiem!

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Sveiki! Vēlos palīdzēt popularizēt serveri, atīstīt serveri un arī risināt ši server problēmas/mīnusus. Esmu pilnībā gatavs veltīt šim serverim laiku un, palīdzēt šī servera spēlētājiem atīstīties iekš viņu roleplay prasmēm! Vēlos aktīvi taisīt tiešraides iekš ši roleplay server, viens no iemesliem rakstot šo GameMaster pieteikumu, ir jo vēlos lai manās tiešraidēs ir jautri spēlētājiem, kā arī pašiem cilvēkiem kuri skatās tiešraides! Kā jau visi domā GameMaster ir jāprot sadarboties/kontaktēties ar spēlētājiem un, jābūt **stipriem** nerviem, lai spētu ar viņiem pieklājīgi sarunāties, nedomāju kad man būs ar to problēmas kautgan man ir, tikai 14 gadi! Visā savā roleplay gaitā esmu sekojis BunnyHopam*, centos taisīt roleplay kā viņš to ir darijis, tāpēc nedomāju kad man būs problēmas ar GameMasteru (Ranku)! Esmu pieredzējis spēlētājs, kā arī Administrātors vairākos komūnos! Nedomāju pieteikties uz šo amatu/ranku, tikai lai sabojātu savu reputāciju, vai BunnyHopa nācu šeit atpakaļ lai pierādītu sevi! Kā jau zināt biju pazudis uz kādu laiku, bija problēmas ar veselību, tajā  neiedziļināsimies, šeit esmu nācis lai pateiktu labo, nevis slikto! Visi cilvēki atskatās uz manis tikai, no tā kad pieminu BunnyHopu, nav jau ko citu pieminēt jo es esmu viņa māceklis, bez viņa nebūtu es iekš roleplay! Ceru kad dosiet man šo iespēju palīdzēt sev un, jums atīstīt roleplay prasmes, nerunāsim te daudz bet gan darīsim!

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:  Jā!

ArtursLV
Lietotājs
Arčis
95 atbildes forumā
Online: 6d 12h 26m
Redzēts 2022. gada 23. aprīlī, 15:36
Pievienots, 2020. gada 02. martā, 23:11
1
post

 Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ - ]

rekur tev, jau bija tīri pateikts, bet skatos ka to pat neskatijies.

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 02. martā, 23:14
0
post

Nē, vienkārši nē :D 

LogiTec
Lietotājs++
Jožik
186 atbildes forumā
Online: 21d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 15:20
Pievienots, 2020. gada 02. martā, 23:19
0
post

Dodu PRET, Nēesmu tevi redzējis šeit, kā sapratu tiko atgriezies šeit un uzreiz jau skrien pēc statusa? 

~Ryan Moretti - Dzīvs~


 

 

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2020. gada 02. martā, 23:23
0
post

REC jo 14 gadi, būs labāks par zaķi 100%

Tropkillaz
Vadošais administrators
Frakciju komanda
277 atbildes forumā
Online: 100d 8h 55m
Redzēts 6. martā, 21:29
Pievienots, 2020. gada 02. martā, 23:29
0
post

Atceros labu laiku atpakaļ biji šeit gm's, ļoti iedomīgs, sanāca vienu reizi  ic tikties, šausmīgs esi, nekad nejieklausijies manī. Kautkur pazudi un pēkšņi uzrodies atpakaļ un uzreiz tiecies pēc statusa? No manis kategoriski pret

Pēdējo reizi rediģēja Tropkillaz, 2020. gada 02. martā, 23:29.

There's no god, no saviour, no paradise and no life beyond. Our existence is limited. Nothing will save us from death.  Use your time on earth wisely.

Be kind to others, share your wealth - donate to the poor, protect the environment, use your opportunity every day to make earth a better place.

 

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 02. martā, 23:30
0
post

Pret viss tika paskaidrots @Tropkillaz postā ,paldies par sapratni :)

cau

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 02. martā, 23:32
0
post

Veru ciet, lai pasargātu Gvido dzīvību.

Paspēlē, pierādi sevi, esi pozitīvs, rādi labu priekšstatu pret sevi un serveri, un tad vari rakstīt.

Pagaidām atļaušos pats aizvērt šo pieteikumu.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0