bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Uzņemšanas nodaļa
0
0
topic
[LSE] Martin Kennedy
Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2020. gada 21. februārī, 19:02

1. Personīgā informācija

 - Vārds: Martin

- Uzvārds: Kennedy

- Dzimums: Vīrietis

 - Personas Kods:((vēlāk editošu))

 - Dzīves vieta:Los Santos,Iddlewood

 - Talruņa nummurs:((vēlāk editošu))

2. Vispārīgā informācija/ apliecības

 - Iepriekšējās darba vietas:Es esmu strādājis citā pilsētā par mehāniķi. Par mani ir bijušas tikai tās labākās atsauksmes.

- Jūsu pieredze šajā amatā: Es esmu palīdzējis tētim servisā kur mani uzslavēja viņš kā daru darbu,to dariju veikli un ātri. Es esmu piestrādājis kaimiņam servisā,kur uzlaboju auto un mans veikums bija samērā labs un kvalitatīvs.

 - Izglītības iestādes:

LosSantos Desmitā pamatskola ''Gulbis''

LosSantos Tehnikums ''Ābele''   -mehāniķis,nozare.

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?:Nēesmu sodīts.

- Vai Jums ir Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?:Jā.

3. Nedaudz par sevi

- Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Mani jāpieņem šai amatā,jo spēšu tikt galā ar visiem uzdevumiem un pienākumiem kas man būs jādara. Es esmu spēcīgs kā arī gudrs un apzinīgs. Protu labi sastrādāties ar kolēģiem,kā arī ar pārējām personām kas man būs apkārt,vienvārd esmu komunikabls.

 - Motivācijas Vēstule ( 120 Vārdi ): Kad man bija nepilni 11.gadi mans tētis bija automehāniķis kādā mazas pilsētas servisā. Šajā servisā viņam gāja labi un bija labi panākumi. Daudz darba veltija savam darbam un to darija ar pilnu atdevi. Es bieži braucu ar viņu uz servisu,jo mamma strādāja arī un mani neatstāja vienu mājās. Es ļoti daudz pieķēros tādai vakancei/profesijai un man ieintresēja tas pat ļoti. Tad nu mans tētis ir aizgājis aizsaulē un vēlos turpināt pēdas viņa profesijā. Ceru,ka dosiet man iespēju un spēšu piepildīt savu sapni. 

4. OOC Informācija

- Vārds: Kristers

 - Vecums:14

 - SS no /history: (https://imgur.com/a/033DaFu">https://imgur.com/a/033DaFu)

 - Cik stundas vidēji dienā pavadi serverī: 3-8h.(esmu ļoti aktīvs serverī,un uz rp skatu pavēršos ar labu skatienu)

TrustR
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
564 atbildes forumā
Online: 36d 22h 29m
Redzēts 2023. gada 05. jūnijā, 01:39
Pievienots, 2020. gada 21. februārī, 19:07
0
post

Izskatot jūsu pieteikuma anketu, esmu nolēmis to noraidīt, jo lasot jau visu pieteikumu, redzu, kad nespējat aizpildīt visus prasītās sadaļas. Un tātad darbā arī darīsiet visu uz ātro. Nākamo pieteikumu variet rakstīt pēc nedēļas.

Ar cieņu Los Santos Motors priekšnieks, David Harris

Lietotāji skatās šo tēmu: 0