bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
7
3
topic
[GameMaster] š“›š“²š“²š“›š““š“Ŗš“暝“®
Daave
Lietotājs
114 atbildes forumā
Online: 29d 15h 11m
Redzēts 2021. gada 26. jūlijā, 17:36
Pievienots, 2020. gada 14. februārī, 15:12

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• JābÅ«t reÄ£istrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ ]

• JābÅ«t aktÄ«vam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktÅ«ra [ X ]

• BrÄ«dinājuma lÄ«menis forumā nedrÄ«kst pārsniegt 3 [ X ]

• JābÅ«t vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstÄ«t, neiesakam melot, jo viss tiek cÄ«tÄ«gi pārbaudÄ«ts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegÅ«ti dati.[ X ]

• ServerÄ« nedrÄ«kst bÅ«t vairāk par 3 aJailiem. [ X ]

• ServerÄ« jābÅ«t nospēlētām vismaz 100stundām. [ X ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:  Dāvis

IepriekšÄ“jie nickname: š“›š“²š“²š“›š““š“Ŗš“暝“®

Tavs vecums:  15

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: 

Fernando Valverdo (LSAK-Priekšnieks)

Taylor Rondell (LSPD-Virsnieks)

Gerardo Firmino (Neaktīvs)

Pieredze kā GameMaster:  Mana GameMaster pieredze ir diezgan bagātÄ«ga, esmu bijis Gamemasters  un Admins diezgan daudzos serveros, lai gan daļa no tiem savu darbÄ«bu diezgan ātri pārtrauca.

Pieredze Roleplay jomā:  Mana Roleplay pieredze ir diezgan liela, LV:RP jau spēlēju aptuveni 5 gadus, pa šiem 5 gadiem esmu spējis sasniegt pietiekami daudz, mācoties pakāpeniski uz augšu un gÅ«stot dažādu projektu vai spēlētāju pieredzes.

Vai kādreiz esi sodÄ«ts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(MÅ«su serverÄ«):  Nē, nēesmu.

Ja esi, tad cik reizes?(NorādÄ«t zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5 sodiem automātiski noraidÄ«ts]:  https://prnt.sc/r1ze52">https://prnt.sc/r1ze52

IepazÄ«stini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): 

 Tātad esmu 15 gadus vecs jaunietis, MTA spēlēju jau gandrÄ«z 5 gadus, Gana daudz piedalÄ«jies citos projektos ,bet Ä«pašnieki ir bijuši tā teikt nerÅ«pÄ«gi un uztaisÄ«juši tikai mēneša serveri un tāpēc nācies pamest. Katru dienu eju uz svara zāli, tā pat kā citi uz futbolu utt. Pie datora mazāk pavadu laiku , taču ar visu to, ka katru dienu eju uz zālÄ«ti , laiku es atrodu, lai pasēdētu pie datora un kaut ko uzerpotu iekš Kick RP.

Kas Tevi piesaista kļūt par GameMaster tieši iekš mÅ«su servera?:   Mani piesaista tas, ka bieži ir saskarsme ar spēlētājiem, kuriem RP zināšanas nav vai ir ļoti vājas, tādēļ vēlos viņiem palÄ«dzēt iegÅ«t sapratni par RP un terminiem, kurus vajadzētu ievērot kvalitatÄ«vai lomuspēlei.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitÄ«ti):  Vēlos pastāstÄ«t, ka esmu mainÄ«jies, esmu pārdomājis, iegaumējis visas savas kļūdas dēļ kurām, netiku pieņemts pirmajā reizē. Par cik serverÄ« ir daudzi cilvēki kuriem ir maz zināšanu par to, kas vispār ir tas RolePlay, vēlos viņiem palÄ«dzēt un iemācÄ«t Roleplay prasmes un izpratni par visu, kas notiek. Vēlos palÄ«dzēt administrācijai ar servera uzraudzÄ«bu.  Saprotu, ka visi mani kritizēs par manu vecumu, domāju, ka tas varētu bÅ«t viens no lielajiem iemesliem kāpēc netieku pieņemts, bet nu, mēģināts vēlreiz nav zaudēts. Paldies par uzmanÄ«bu! Pieņemu jebkāda veida kritizēšanu, neko ļaunu par nevienu nedomāšu. Paldies visiem, kas palÄ«dz augt ar vien tālāk.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādÄ«ts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:  Jā , protams, apzinos

 

Ar Cieņu : LiiLDave (Dāvis)

Pēdējo reizi rediģēja Daave, 2020. gada 23. februārī, 10:48.

 

yanchux
Lojālais lietotājs
BijuŔais administrators
Biedrs
BijuŔais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 39m
Redzēts Vakar, 00:20
Pievienots, 2020. gada 17. februārī, 00:44
2
post

Dodu PAR!

Jo nemitīgi prasa, lai ielieku rekomendāciju,

why not? xd

fujax

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 17. februārī, 11:24
0
post

Neesmu 100% pārliecināts par tevi kā Gamemaster, jo tevis vadītais LSAK ir nedaudz pagrimis, bet piekrita veikt izmaiņas tur un mainīties.

Par, tikai uz ilgāku pārbaudes laiku.

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 17. februārī, 14:06
0
post

Uz pārbaudes laiku varētu paņemt daudz maz esi saprotosš ,lai tev šoreiz tā iespēja izkrÄ«t rekomendēju. 


GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 23. februārī, 16:25
1
post

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to pieņemt, esi sevi pierādījis, bet uz pārbaudes laiku 1nedēļu.

Sazinies ar mani serverī, lai saņemtu statusu.
Paldies, ka iesÅ«tÄ«ji pieteikumu, veiksmi serverÄ«, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija.

Lietotāji skatās Å”o tēmu: 0