bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSV] George Von Meister
Kazhiks
Bijušais administrators
Kazhiks
196 atbildes forumā
Online: 16d 16h 44m
Redzēts 2023. gada 10. maijā, 13:08
Pievienots, 2020. gada 01. februārī, 20:40

Attēlu rezultāti vaicājumam “los santos government logo”

IC Informācija


1.Personas dati:

Vārds, uzvārds: George Von Meister

Personas kods: 022285-11671

Telefona numurs: 613914

Deklarētā dzīvesvieta: Dix Road 12, Los Santos, San Andreas

Faktiskā dzīvesvieta: Dix Road 12, Los Santos, San Andreas

Vecums: 34

Tautība: Vācietis ar Amerikas pilsonību.


2.Izglītība:

- PARAUGS -

1992-2000 - Minhenes 7. Pamatskola

2000-2003 - Minhenes Biznesa novirziena Vidusskola

2003-2007 - Minhenes Tehniskā Universitāte(Technische Universität München) (Maģistra grāds Grāmatvedībā)

2010-2013 - Los Santos Banku Augstkola, budžeta grupa - Doktora grāds Grāmatvedībā.


3.Pieredze:

Kāda ir jūsu iepriekšējā pieredze šajā amatā?: Savulaik strādāju lielā Vācu uzņēmumā ''Deutsche Telekom AG'' , kur biju kā galvenais Grāmatvedis. Uzņēmums plauka un ziedēja tajā laikā, un tas zied joprojām. Taču ģimenes apsvērumu dēļ esmu pārvācies uz Amerikas Savienotajām Valstīm un gatavs savu karjeru turpināt šeit.

Iepriekšējā darbavieta: ''Deutsche Telekom AG''

Kāpec pameti iepriekšējo darba vietu?: Ģimenes apsvērumu dēļ, dzīvesvietas maiņas pamatojumā.


4.Dokumentu pārbaude:

Vai Jums ir B kategorijas vadītaja apliecība?: Jā.

Vai Jums ir A kategorijas vadītaja apliecība?: Nē.

Vai Jums ir šaujamieroču licence?: Nē.

Vai Jums ir kāda cita Los Santos Štata izsniegta licence?: Nē.


5.Sodāmības:

Vai esat kādreiz ticis apsūdzēts, sodīts?: Nebūt nē.

Ja esat sodīts, apsūdzēts - tad paskaidrojiet kāpēc: -

Vai kādreiz jums ir sastādīts protokols?: Nebūt nē.

Ja jums ir sastādīts, tad par ko?: -

Vai jūs kādreiz esat bijis apcietināts?: Nebūt nē.

 


6.Izvēletais amats:

Vēlamais amats uz kuru kandidējat: Ekonomikas ministrs

Izstāstiet savus darba pienākumus izvēletajā amatā: Uzraudzīt Valsts budžetu, raksturīgi sev, pieskatīt, lai nauda netiek lieki iztērēta vai ''ielikta kabatā'', t.i. - nepārprotami zagt naudu no valsts ir nepieļaujami, tāpēc centīšos visam izsekot līdzi. Mans pienākums ir uzturēt budžetu zem kontroles, rakstīt atskaites par to Mēram. Izskaitļot algas visām Pašvaldības iestādēm, kontrolēt vietējo biznesu ienākumus un tā tālāk.

Vai apzināties, ka tas ir atbildīgs amats?: Tieši tā.


7.Motivācijas dati:

Uzraksti nelielu motivācijas vēstuli  (100-120 vārdi): Esmu apzinīgs, ļoti gudrs vīrs. Nekad neatlaižos no likuma vārda, kā arī no saviem pienākumiem. Vēlos lai būtu ļoti veiksmīgi ienākumi, kā arī nauda tiek izdalīta sekmīgi, bez pārpratumiem un zinu, ka spēju to kontrolēt ļoti labi. Esmu augstas pacietības cilvēks, ar lielisku veselo saprātu un labām matemātikas spējām. Apzinos, ko daru un varu arī paskaidrot savu darīto citiem cilvēkiem.

Kādēļ mums Jūs būtu jāpieņem valdībā?: Uzskatu, ka esmu labs kandidāts šim amatam, par cik esmu ļoti izglītots un strādāt-spējīgs.


OOC Informācija:

Vārds: Kārlis

Vecums: 21

Vai jums ir pieredze roleplay atveidošanā un cik ilga tā ir?: Ir, ilga.

Kā Jūs novērtējat savas roleplay zināšanas (10 baļļu skalā)?: 8/9

Kā Jūs novērtējat savas braukšanas prasmes (10 baļļu skalā)?: 7/8

Cik labi Jūs pārzinat Los Santos (10 baļļu skalā)?: 8/9

Cik daudz laika veltīsi šajam darbam ikdienā?: Cik laika sanāks, par cik pienācīgi arī jāpilda GM pienākumi.

Pēdējo reizi rediģēja Kazhiks, 2020. gada 01. februārī, 20:46.

Tunex
Lietotājs
42 atbildes forumā
Online: 2d 15h 3m
Redzēts 2020. gada 08. martā, 16:14
Pievienots, 2020. gada 01. februārī, 22:18
0
post

Attēlu rezultāti vaicājumam “los santos government logo”

Labdien cienījamais George Von Meister, vēlos paziņot ka jūsu CV tiek apstiprināts. Ar jums sazināsies 24h laikā, pa norādito tālruni. Tad tiks norunāta intervija.

 

                                                                                                                                                                              Pilsētas Mērs - Tobias Valmib

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 17 ( 224 skatījumi )
Artix, Kiddo, yanchux, Tunex, RaspyS, Sestais, Dawitos, Ricins, Skrevele, Kazhiks, Oskars, Chill, GaraiS, dandijs, TrustR, Spriditis, ELSB