bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
5
3
topic
Gamemastera pieteikums.
Pablo Ebk DopeBoy Escobar
Lietotājs
164 atbildes forumā
Online: 6d 13h 18m
Redzēts pirms 6 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 14. janvārī, 01:36

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]

Anketa.

Tavs vārds: Igors.

Iepriekšējie nickname: exactyl, slime, soulnce, synex u.c vairs nebūtiski lietotājvārdi pēc kuriem mani atpazīst tikai daži lomuspēles veterāni.

Tavs vecums:19.

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Jamal Reed - Ticristano Mafia. Pārējie neaktīvi..

Pieredze kā Gamemaster: Administrācijā esmu bijis vairākos serveros, gan kā skolotājs, gan kā admins. Lielākā daļa serveru vairs nepastāv, piemēram, dga, ultraplay, wrp, lomuspēle, beast, kick u.c 

Pieredze Roleplay jomā: Lomuspēlē esmu kopš ~2011/2012 gada. Spēlētprasmi apguvu uz angļu valodas bāzētos SA:MP tiešsaistes serveros, kuru pamatā bija standarta GTA:SA ielas bandu lomuspēles atveidošana 90 gadu vidus. Viens no šiem serveriem https://www.youtube.com/watch?v=anov23XKAeE  Pakāpeniski pārgāju arī uz nopietnākiem populārākajiem serverīm kā Red County Roleplay, Los Santos Roleplay.  Starp latviešu serveriem agrāk populārs bija exs arī tad kad tas pārgaja uz MTA:SA bāzi, boxg u.c Jau sen arī spēlēju lomuspēli uz MTA:SA bāzes latviešu valodā.Daudz laika pavadīts slavenajā Owlgaminga serverī uz kura gamemoda ir bāzēti visi latviešu serveri. Nopietni spēlēju playhardā, kas arī bija lielākais serveris savulaik. Paralēli tam vērās vaļa arī citi daudziem cilvēkiem pazīstami komūni kā Lomuspēle ,Xgames,Lifeline,MGT arī Kick un citi jau nepastāvoši komūni ,kuros es arī spēlēju pārsvarā nelegālajās organizācijās. Dažos no tiem arī oficiālās organizācijās. Šeit esmu pavadījis simtiem stundu, pieredzējis spēlētāju uzplaukumu un zudumu, ipašnieku un administrācijas maiņu vairāku gadu garumā.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Nesen no alta mani iemeta cietumā uz 30 minūtēm par ''NonRp''. Es biju iesēdies cita spēlētāja mašinā un novērsies no datora, bet kad atgriezos viņa ietriecās citā mašinā, kur acīmredzami bija gamemaster, kurš rīkojās nepareizi un iemeta mani tā vietā, lai aizrādītu man vai liktu vismaz kaut ko darīt. Vienīgā darbība ko es konfūzijā paspēju izdarīt ir sākt stumt salūzušo mašīnu uz labotumi ar lomuspēles atveidi, bet spēlētājs ar kuru es braucu pazuda no servera un mani pēkšņi sodīja.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): par huiņu, kura ir piedodama daudz reiz.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Pavisam nesen pabeidzu vidusskolu un iestājos universitātē. Kopš sevi atceros esmu bijis aktīvs bērns un viscauri dzīvei izmēģinājis visdažādākos sporta veidus. Profesionāli spēlējis futbolu vēlāk arī basketbolu. Neizpalikt arī bez nodarbībām ciņās disciplinās. Brīvo laiku pavadu sporta zālē un basketbola kortā. Vasarā vairāk laika veltu darbam un draugiem.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Spēlēju es šeit gadiem ilgi, vēl pie Danexa vadīšanas laika biju gamemasters. Kā jau es minēju serveris ir mūžīgi pastāvoš ja viņu tā var nosaukt. Šeit ir spēlēšu arī 20 cilvēki, 80 cilvēki, daudzi varbūt to nezin, bet arī 100. Esmu ieguldijies ļoti daudz laika un pūļu spēlējot šeit kopā ar dažiem ex un joprojām esošies servera adminiem šeit. Pirms man izsaka jebkāda veida bridinājumu, atgādināšu ka es nenomelnoju serveri, bet gan izsaku obejktīvu kritiku, kas nav aizliegts pēc noteikumiem. Liela problēma ir tāda ka nopietnā lomuspēle iesaistīties ieinteresēti procentuāli salīdzinoši maz spēlētaji. Prioritāte ir dāŗgākas un ātrākas mašinas iegāde, protams, arī tās uzlabošana. Daudzi spēlētāji dod priekšroku vienkāršu problēmu risināšanai ārpus tēla /b čata pielietošanu. Esmu pārliecināts arī ka daži, kas lasīs šo tēmu aizdomāsies par manu nākamo apgalvojumu. Ļoti daudz cilvēki nesaprot to, ka viņi atrodās virtuāla vidē, kur viņi individuāli veido savus tēlus un attīsta tos. TAS NEKĀDA GADIJUMĀ nav aiz ekrāna sēdošais cilvēks. Tas ir tēls nevis tajā brīdi aiz monitora sēdošais Emīls, Andris vai Pēteris, kuru pieņemsim aplaupa kāds, bet viņš apvainojās vai nobīstās no tā un labāk izies ārā no spēles vai neatveidos lomuspēli un bēgs projām ignorējot citus. Cilvēki, kas spēlē lomuspēli brīžiem uztver to pārāk personīgi un pārlieku nopietni. Adresē uz sevis visu iekš spēles notiekošo. Serverī netrūkst trolliski motivētu spēlētāju un arī tādu, kuriem zināšanas ir zem minimālākajiem lomuspēles standartiem. Jā šis nav viens augstakās-augstākās pakāpes lomuspēles serveriem pasaulē, taču tendenciem būtu jābūt pietuvoties tam latiņam. Acīmredzami pie lielā spēlētāju skaita serverī pastāvīgi nevar uzturēties pietiekami daudz administrātori un geimmasteri, kuri vienlaicīgi spētu izpatīt visām spēlētāju problēmām un iegribām. Pamaniju ka nesen divi gamemasteri tika paaugstināti uz administrātoriem. Arī viens nobanots un cits aizgāja projām. Tas, manuprāt, arī ļauj man kandidēt uz viņu vietām, lai arī forumā status ir aizvērts. Vēl pavisam nesen tas bija vaļā un zinoši spēlētāji administrācijā nekad nav lieki. Būtiska problēma ir tāda ka daži spēlētāji ar privilēģijām iemet spēlētājus mešanas pēc kā bija gadijumā ar mani. Tas nav primārais gamemastera rīcības plāns. Viņa uzdevums ir norādīt uz spēlētāja kļūdām, palīdzet tam tās novērst un pilnveidot sevi. Izteikt aizrādījumus un tad pamatojoties uz to vai spēlētājs ir uzklausijis dotos padomus/apmācības, arī uz viņa administratīvo ieslodzījumu vēsturi izsniegt viņam optimālo sodu.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):Būdams administrācijas loceklis es spēšu maksimāli kvalitatīvi apmācīt spēlētājus ar minimālām lomuspēles  zināšanām un ,protams, velmi mācīties. Sekot līdzi spēlētāju prasībām un velmēm ,kā arī savu iespēju robežas sniegt palīdzību probēlams atrisināšanā.Uzturēt aktivitāti serverī.Savā ziņa atvieglot administrācijas darbu ļaujot tās locekļiem pievērsties svarīgāku problēmu risināšanā , nekā tādu kuras būtu pa spēkam Gamemasteram.Centīšos būt maksimāli aktīvs un stradāt ar pilnu atdevi.Mana galvenā motivācija ir samazināt Ārpus tēla čata pielietošanu lomuspēles atveides situācijās. Dotajā brīdi Es mana FRAKCIJA un BIEDRI ceļam roleplay līmeņa augstuma plakni.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā.

-

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 15. janvārī, 16:15.

Dima
Lietotājs
Moldāvietis
88 atbildes forumā
Online: 8d 20h 39m
Redzēts pirms 8 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 14. janvārī, 01:58
0
post

PAR kautkad rpojām kopā, bet tas bij sen bija ok.

Atty
Lietotājs
36 atbildes forumā
Online: 6d 2h 46m
Redzēts pirms 3 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 14. janvārī, 03:13
2
post

Noteikti pret, gan jau no lsrp esi 

MethodMen
MTA administrators
Vārda
321 atbildes forumā
Online: 12d 17h 8m
Redzēts Vakar, 22:58
Pievienots, 14. janvārī, 04:48
1
post

Hmm.. Izlasot liecies daudz savādāks , bet došu PRET.  Kapēc ? Jo neredzu , ka tu izrādītu cieņu pret administrāciju . Kā to zinu ? Kādu neilgu brīdi atpakaļ vienkārsi postojI reāli sūdu atvaino un piemēsloji manu topiku , tajā pašā laikā varēji pretenzijas uzrakstīt PM. Vot tādas man tās domas .. 

Es nesaku , ka erpo sūdīgi vai kā , vienkārši tu kā augstak zinošais varēji pateikt ko pielabot un viss butu , kā tauta saka zajebucīt. 

Pēdējo reizi rediģēja MethodMen, 14. janvārī, 04:51.

Gabriell Hogan - 38 Gadus vecs - Baltādainais

 

kvasman
Lietotājs
133 atbildes forumā
Online: 5d 0h 43m
Redzēts Vakar, 19:54
1 Brīdinājumi
Pievienots, 14. janvārī, 07:39
0
post

Palasot jusu pieteikumu esmu izlemis jus rekomendet, jo loti forss tipins ar loti plašu pieredzi.

Kazhiks
Lietotājs
Kazhiks
122 atbildes forumā
Online: 5d 7h 27m
Redzēts Vakar, 23:13
Pievienots, 14. janvārī, 08:24
0
post

/me ar divu pirkstu kombinaciju,sasprindzinot div ar pus muskulus, izvelk no kabatas neitralu balsojumu un padod to 20gauge

pieteikums ladzigs, bet baigais trolluks esi, gl

Kiwix
GameMaster
169 atbildes forumā
Online: 6d 23h 25m
Redzēts Vakar, 20:37
2 Brīdinājumi
Pievienots, 14. janvārī, 08:43
0
post

Nēeeeeeee, lūdzu nēe, galīgi PREt!!! Nemāk uztver kritiku un atšķir kritiku no diršanas! Oficiāls PRET!

Wo1in
GameMaster
Ričiņš
436 atbildes forumā
Online: 16d 18h 25m
Redzēts pirms 28 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 14. janvārī, 08:49
0
post

Pret, viss ir MathodMen pietiekumā. Liels liels pret!!!Emma Blackwood-Dzīva-Jack-A 

yostu
Lojālais lietotājs
MTA administrators
501 atbildes forumā
Online: 38d 12h 51m
Redzēts pirms 7 stundām
Pievienots, 14. janvārī, 15:24
0
post

Par viņa "slikto attieksmi" cepjās un čīkst tikai tie, kuriem nākās sastapties ar viņu un dzirdēt viņu sakām cik slikti kurš ko izdarīja, jo nu tā patiesībā ir. Vainīgi tikai un vienīgi esat paši, kritiku izteikt nav aizliegts.

Pieteikums saturīgs (kaut ja kopēts, motivācija nemainās), pieredze ir, pacēlis arī nelegālo pusi. Rekomendācija, pat varētu paņemt viņu zem savas uzraudzības, ja jau tik daudzi te raustās par viņa attieksmi vai uzvedību.

Pēdējo reizi rediģēja yostu, 17. janvārī, 00:37.

Devitais
Lietotājs
Bangotājs
152 atbildes forumā
Online: 5d 2h 22m
Redzēts 15. janvārī, 17:15
1 Brīdinājumi
Pievienots, 14. janvārī, 17:14
0
post

Par, sakarīgs rp.

Kapracis
MTA administrators
61 atbildes forumā
Online: 3d 1h 42m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 14. janvārī, 18:41
0
post

Nu kā ,lai saka ,man jau pret tevi nekas nav ,bet par cik zemāk rakstitajā normāli noliki mani. Varbūt jā ,netika dota iespēja ,jo ir jāpaseko līdzi saviem vārdiem ,attieksme rada attieksmi ,ja tu mani nodirs ,tadejādi tu gribi ,lai tagad ņemu tevi pretī? Anti...

@MethodMan Arī nejutās forši ,kad nodirš par muteritēm un ko tik vel nē ,bro jau visu pateica. Dur talāk uz nedēļnieku ,tur varēsi sajust ,to pašu ko jūs dodat pretī. 

Pēdējo reizi rediģēja Kapracis, 14. janvārī, 18:43.
heii55
Lietotājs
tec9
8 atbildes forumā
Online: 10h 31m 27s
Redzēts 17. janvārī, 00:17
Pievienots, 14. janvārī, 19:28
0
post

Smieklīgi, viens iedirš ka ''nav cieņas pret administrāciju'' un pārejie līdaciņā tikai piebalso. Es nerādu ar pirkstiem, bet dažam labam augstākā tornī sēdošajam tīra latviešu valoda pieklibo katrā rp līnijā. 

Jā, džekam pacietība nav liela, tapēc varbūt arī ir radušās pāris situācijas ar negatīvu iznākumu.

RP ir un vienmēr ir bijis labs un tikai augošs, neredzu problēmu neiedot statusu.

Par.

Pēdējo reizi rediģēja heii55, 14. janvārī, 19:35.
Sean_Johnson
Lietotājs
14 atbildes forumā
Online: 10h 59m 56s
Redzēts Vakar, 21:34
Pievienots, 14. janvārī, 21:23
0
post

visi cirka klauni piebalso jo kads piemesloja snake simto nelegalo topiku kurs noturejas nedelu un par siem klauniem kas piebalso aizej labak ieliec ss ka velc bikses nost un zekes, taa vot ir topika piemeslosana ar tadiem skriniem 

par temu par, labs dzeks tik kapec raksti te lol

Pēdējo reizi rediģēja Sean_Johnson, 14. janvārī, 21:24.
Ofkors
Lojālais lietotājs
Moderators
гקﻮ๏๔
784 atbildes forumā
Online: 26d 18h 20m
Redzēts 17. janvārī, 14:57
Pievienots, 15. janvārī, 14:12
1
post

No manis būs Anti, skatoties tīri pēc tavas uzvedības, neesi nācis ar nopietnu nodomu uz šejieni. Lai cik skaisti uzrakstīsi pieteikumu, lai cik labu leksiku izveidosi, tas nemainīs tavas izdarības ārpus pieteikuma. Kā arī redzu, ka necieni administrāciju, jebšu nodirs viņus :/

Lucas Kolinss Dzīvs Los Santos Policijas Departaments.

 

 

bLank
Lietotājs
219 atbildes forumā
Online: 20d 20h 50m
Redzēts pirms 4 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 15. janvārī, 14:13
0
post

Liecies kā persona, kas vēlas tikai trollēt.

Neesmu redzējis tavu rp, likšu neitrālu, kas vairāk balstās uz pret pusi.

Thomas
MTA administrators
130 atbildes forumā
Online: 5d 16h 14m
Redzēts Vakar, 16:23
Pievienots, 15. janvārī, 15:50
0
post

Tu erpo kopā ar mani, redzu tavu aktivitāti iekš servera, tev ir ļoti labs roleplay ko esmu novērojis.

Es Tev došu PAR!

command
MTA administrators
Skripteris
19 atbildes forumā
Online: 9h 15m 28s
Redzēts 16. janvārī, 16:03
Pievienots, 15. janvārī, 16:04
0
post

laikam jau no manis būs par, jo iekš pd kaut kad, pasen ir rpots kopā, saproti ko dari.

Assasin
Lietotājs
162 atbildes forumā
Online: 4d 12h 43m
Redzēts Vakar, 18:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 15. janvārī, 16:28
3
post

Pret, braukā ar savu Lowraiderīti un pašaudies vel randomā...

Nemāki pieņemt kritiku, uzliku Pret, momentāli sameti dislike, kā arī tu pat neesi norādījus savu /history, kas man liek domāt kad tur ir pilns...

Pēdējo reizi rediģēja Assasin, 15. janvārī, 17:15.

AnanimYs
Lietotājs
160 atbildes forumā
Online: 10d 4h 24m
Redzēts pirms 7 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 15. janvārī, 16:48
0
post

Pret,piekritu @Assasin tev

Big nba G sosa
Lietotājs
og'double'g
10 atbildes forumā
Online: 8h 42m 18s
Redzēts Vakar, 11:57
Pievienots, 16. janvārī, 00:58
0
post

Pilnibā PAR, sakarīgs rp's. Cik nu zinu, liela pieredze.

Animated GIF

$$$  John Grove  $$$

DesertFoxLV
MTA administrators
Krispers
66 atbildes forumā
Online: 4d 15h 24m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 16. janvārī, 01:19
0
post

PRET , Jo tev nedaudz mute par lielu, tēlo kaut kādu ''Rp dievu'' , neizturies ar cieņu pret esošo sastāvu, tas ,ka ir pieredze iekš roleplay apsveicami, jā, bet iemācies ar cieņu izturēties pret citiem, nevis tikai gudri di***, ''Nevēloties naidoties ar Administrāciju'' liekas jau esi paspējis to izdarīt.

Pēdējo reizi rediģēja DesertFoxLV, 16. janvārī, 01:21.
 

naruto ninja GIF

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0