bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
(LSV) Mike Johnson
Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 12. janvārī, 19:12

 (( IC informācija ))                                                   

Par personu:(I)

Vārds Uzvārds: Mike Johnson

Telefona Numurs: 522084

Deklerētā Dzīvesvieta: Los Santos IdleWood

Faktiskā dzīvesvieta: IdleWood

Dzimums: Vīrietis

Gadi: 36

Vai ir auto vadītāja apliecība?: Jā

Vai ir kāda cita apliecība izņemot auto vadītāja?: Nē

Personas Izglītība:(II)  Los Santos Bērnudārzs (1983-1989)

Los Sanots Pamatskola (1989-1998)

San Fiero vidusskola (1998-2002)

Los Santos Augstkola (2002-2006)

 

Izvēlētā vakance: Šoferis

Vai būsi spējīgs darīt sava amata pienākumus?: Jā.

Vai iepriekš esi strādājis Los Santos Valdībā?: Protams!

Vai tev ir pieredze savā izvēlētajā amatā?: Protams!

Paskaidro kas ir jādara tavā izvēlētajā amatā?[ 100 vārdi ]: Tātad, manā izvēlētajā amatā ir jādara tas, ka man ir jāparvadā mērs no viena punkta līdz otram galamērķim, ļoti vēlos vedāt mēru, jo man patīk vest kaut kādas slavenas personas, bet vissvairāk gribu palīdzēt nokļūt mēram uz vietām kur viņam vajag, un tas pienākums nav ļoti reti, mēru pārsvarā izsauc uz dažādām pārunām, bet varu arī palīdzēt mēram būt viņa apsargs, jo tas man arī ļoti labi padodas. Esmu strādāji policijā jau vairākus kadus un guvis piereidzi pasargāt mūsu štatu, un mūsu štata iedzīvotājus. 

Kāpēc vēlies kļūt iekš Los Santos Valdības?:Kādreiz esmu jau vedājis mēru uz visādām vietām, un man pašam tas liekas interesanti, jo gūstu jaunu pieredzi auto jomā, meram ir bijušas daudzas situācijas kad viņam nav transporta un cilvēka kas var viņu nogādāt līdz gādai vietai, tāpēc viņam nākas pašam braukt. Tāpēc es ļoti gribu palīdzēt mēram ar to ka, es viņu aizvedīšu uz jeb kuru vietu kur viņš vien gribēs.

Personas Motivācija:Draugi, ģimene un citi forši cilvēki!

Neliela Motivācijas Vēstule vismaz[50-100Vārdi]: Tātad, mani saudz Mike Johnson, mani Los Santos Valdībā motivē strādat viss vairāk ģimene un draugi , kā arī mans gribaspēks jo vēlos palīdzēt pilsetā, vienmēr patīk palīdzēt un daru kas ir manos spēkos. Kopš bernības labprāt palīdzēju cilvēkiem, ģimene atbalstija un palīzēja lai es sasniegtu savu mērķi un darija daudz ko labā, tāpec visu labo vēlos arī darīt citiem tā pātās kā mana ģimene.

Kas tevi motivē kļūt iekš Los Santos Valdības?: Mani motivē pats interesantais darbs, kas dažiem liksies neinteresants.

Kāpēc mums tieši tevi jāpieņem iekš Los Santos Valdības?: Jo kā augstāk cī vī minēju man ir zināšanas,pieredze ir liela šajā jomā tāpēc varu palīdzēt jeb kuram grūtos brīžos un iesaku citiem to ārī!

Vai darīsi to,ko mēs liekam?: Protams!

((OOC Informācija))

Vārds: Kristiāns

Vecums: 15

UCP: Rasty

CIk bieži būsi aktīvs:? Katru dienu un pa vairākām stundām.

Bilde no /stats un /history: https://imgur.com/a/7lcuxto *Abi vienā*y

 

 

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 12. janvārī, 20:12
0
post

Attēlu rezultāti vaicājumam “los santos government logo”

Labdien cienijamais Mike Johnson , vēlos paziņot ka jūsu CV tiek noraidīts. Pieteikums nav veidots pēc jaunā parauga .

                                                                                                             

 

                                                                                                                                                                        Ar cieņu - Christian Heal.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 20 ( 152 skatījumi )
Artix, Hačiko, Kriksis, archaa, GamersLV, Skrevele, Tunex, naurz, CiMBo, Sneaky, Ghostz, Kristers, Helludoin, user1, Dinčaa, SkuLv, Ricins, Angelis, RaspyS, yanchux