bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
1
topic
[Gamemaster] Rembo12
Rembo
Lietotājs
26 atbildes forumā
Online: 2d 19h 55m
Redzēts 2020. gada 20. maijā, 12:41
Pievienots, 2019. gada 28. decembrī, 14:15

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ + ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ + ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ + ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ - ] Tulit paliks Janvāri 10.
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [  - ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Ruslans

Iepriekšējie nickname: Nav bijis pirmajs profils.

Tavs vecums: 14 Kā jau minēju paliks 10 Janvāri! 15 gadi !

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Jems Harden 82h Gandrīz visas frakcijās izņemot LSPD un LSAK

Pieredze kā Gamemaster: Nav.Bet ļoti gribu iegūt un pildīt savus pienākumus.

Pieredze Roleplay jomā: Spēlēju ropley jau 4 gadus.Ir gadijušās kļūdas un domāju ka visiem ir dota otra iespēja.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): OCC insult jo ļoti sadzina dusmas jo vilku auto un čalis bruca virsu un triecās iekšā.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): https://imgur.com/a/ZpyNUjb">https://imgur.com/a/ZpyNUjb

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Sasveicināšanās topiks man nav izveidots, tapēc rakstīšu to šeit

Mani sauc Ruslans man ir 14 gadi drīz plaiks 15.Esmu ļoti komunikāls un spēju sarunāties ar visiem.Man patīk spēlēt mta un domāju ka esu nedaudz atkarīgs no mta.Esmu arī ļoti sportisks staigāju uz gym un spēlēju voleybolu man tas patīk.Mācos 8.klasē mēģinu gūt labas atzīmes un palīdzēt vecākiem brīvaja laikā.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Mani piesaista jaukie administratori kas visu iskaidro un nepasuta prom kā citos serveros.Ja tev būs normāla atieksme pret administrāciju tad viņiem bus pret tevi tāda pati atieksme.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Vēlos palīdzēt serverim un atbildēt visiem spēlētājiem uz jautājumiem.Man patīk palīdzēt cilvēkiem un nekad netraidītu cilvēkus ja tas nebutu pārāk grūti priekš mana līmeņa.Domāju ka varēšu piespiest sevi lai iemācītos visas komandas un iemācīties visu notiekumus.Kā arī zinu visus terminus.Kā ar pazīstu GTA San Andreas karti.Esmu izgājis GTA San Andreas spēli un tas ļoti daudz man palīdzēja ar karti.Vis kas mani motivē ir Yosts.Domāju ka viņš ir piemērs kadam ir jabbūt Adminam bet es negribu aizskart citus Adminus tapec jus parējie ad ar esat normali.Yosts man ir dudz ko iemacijis ka edito un ka vajak pagaidit ka vis neonotiek uz reiz un ka tev ir japapūlas lai tiktu uz savu mērķi.Es darīšu visu lai tiktu uz GM statusu.Es viuslaik padomaju par savu rīcību esu visulaiku vienu soli priekšā.Vēlos kļūt par Gm jo man tas ļoti ir paticis un 4 gadus esu saktijies ka viņi strāda pa visiem serveriem un tagt redzu ka citi gm ir izauguši un ir jau vecākie admini.Domāju ka visiem vajdzētu dod iespēju.Tas arī laikam būs vis paldies ka uzklausijāt mani.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: 

Pēdējo reizi rediģēja Rembo, 2019. gada 31. decembrī, 14:28.
Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 50m
Redzēts Vakar, 22:58
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 28. decembrī, 21:40
1
post

Pret, piedo var redzēt gramatiku, tavu kad šim nav domāts un uz ātru uzrakstīts! 


draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 3. maijā, 20:48
Pievienots, 2019. gada 28. decembrī, 21:53
1
post

Anti, pieteikums nepiesaistīja, neatbilst kritērijiem.

Edi: Ieliekot anti uzreiz uzmet dislaik, tas vien parāda kāds esi.

 

Pēdējo reizi rediģēja draiver, 2019. gada 29. decembrī, 18:02.
Bossy
Lietotājs
2 atbildes forumā
Online: 6h 42m 45s
Redzēts 2020. gada 11. janvārī, 18:19
Pievienots, 2019. gada 29. decembrī, 16:05
0
post

Iedošo par jo pazīstu tevi istajā dzīvē un zinu ka esi normals pacans.

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 29. decembrī, 16:29
0
post

Paliks 14 gadi.

Došu pret dēļ gramatikas un vecuma.

 

abolinsraivo
Lietotājs
41 atbildes forumā
Online: 4d 19h 43m
Redzēts 2022. gada 29. septembrī, 21:27
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. decembrī, 16:30
0
post

Pret, jo neticu, ka tu esi 14 gadus vecs. Gramatika iesūkā

DesertFoxLV
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Krispers
97 atbildes forumā
Online: 11d 21h 40m
Redzēts 15. martā, 22:02
Pievienots, 2020. gada 03. janvārī, 09:33
0
post

Ielikšu PRET, sekojošu iemeslu dēļ: 1.Izkatās, ka neproti pieņemt kritiku, spiežot tos dislike, kas ir ļoti slikti, šājā amatā, tas ir nepieciešams mācēt pieņemt kritiku.. 2.Tava gramatika nav laba. 3.Tie 14 gadi, prasībās ir rakstīts, rakstot pieteikumu jabūt 15 gadiem.

 

Obito Uchiha Stare GIF - ObitoUchiha Stare Anime GIFs

 

Tevzi Giorgi Tevzadze GIF - Tevzi GiorgiTevzadze BMW GIFs

 

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 03. janvārī, 12:56
0
post

Rembi netais jokus. Kapec tu ievieto savu datumu, kad tev paliks 15, ja man tas neinterese. Piemeram man pec 22. Gadiem paliks 40, ko tagad?

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 03. janvārī, 21:35
0
post

Sveiks, Rembo12!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to noraidīt, vecums un tava nepatika erpot, par ko liecina RP avoid un Log Off RP laikā, historyā redzams arī ir "attieksme pret administrāciju", kas liecina, ka neizturies pareizi.
Paldies, ka iesūtīji pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija.

Pēdējo reizi rediģēja GoblinX, 2020. gada 03. janvārī, 21:36.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0