bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
0
topic
Pieteikums valdības darbā
Brendijs
Lietotājs
6 atbildes forumā
Online: 10h 30m 19s
Redzēts 2020. gada 26. janvārī, 10:51
Pievienots, 2019. gada 27. decembrī, 17:38

 (( IC informācija ))                                                   

Par personu:(I)

Vārds Uzvārds: Assisi Di Vittorio

Telefona Numurs: 624344

Deklerētā Dzīvesvieta: Los Santos IdleWood

Faktiskā dzīvesvieta: IdleWood

Dzimums: Sieviete

Gadi: 22

Vai ir auto vadītāja apliecība?: Jā

Vai ir kāda cita apliecība izņemot auto vadītāja?: Nē

Personas Izglītība:(II)  Los Santos Bērnudārzs

Las Venturas Pamatskola

San Fiero Vidusskola

Los Santos Augstkola

Las Venturas karatē koledža.

 

Izvēlētā vakance: Apsargs

Vai būsi spējīgs darīt sava amata pienākumus?: Jā.

Vai iepriekš esi strādājis Los Santos Valdībā?: Jā

Vai tev ir pieredze savā izvēlētajā amatā?: Protams!

Paskaidro kas ir jādara tavā izvēlētajā amatā?[ 100 vārdi ]:Galvenais uzdevums manā amatā ir pasargāt mēru no ļaundariem.Bet ne tikai mēru bet viņa vietnieku u.c !Tas ir jādara Loti korpurēti, un efektīvi. To nevar darīt jebkurš. Šis amats ir jādara cilvēkam kas spēj aizsārgāties pats un aizsargāt citus. Lai gan esmu sieviete,spēju sevi aizsargāt, jo esmu atīstījusies kaušanās prasmes, mācoties karatē koledžā! Esmu gatava palīdzēt Mēram.

Kāpēc vēlies kļūt iekš Los Santos Valdības?:Es vēlos iekļūt LSV, jo redzu, ka mērs pārvietojas bez apsardzes un mani tas uztrauc un esmu spējīga apsargāt darbiniekus. Šis ir neparasts darbs priekš sievietes, bet mani tas piesaista,zinu ka ar to tikšu galā.

Personas Motivācija:Draugi, ģimene un citi forši cilvēki!

Neliela Motivācijas Vēstule vismaz[50-100Vārdi]: Manuprāt es atbilstu visām prasībām, kas piemīt LSV apsargam, man ir bijusi pieredze ar apsardzes darbu. Esmu ļoti komunikabla, spēju komunicēt ar darba biedriem. Esmu gatava palīdzēt jebkuram, ja ir vajadzība. Mani uz šo visu pavedināja mamma. Viņa agrāk strādāja policijā un saka lai eju pa viņas pēdām. takā man policija nejiet pie sirds, es vēlos strādāt apsardzē.

Kas tevi motivē kļūt iekš Los Santos Valdības?: Mani motivē pats interesantais darbs, kas dažiem liksies neinteresants. Bet vislielākā motivācija ir mana mamma kura arī ļoti vēlās lai sargāju mēru. Mamma ir ļoti pārliecināta par maniem spēkiem,

Kāpēc mums tieši tevi jāpieņem iekš Los Santos Valdības?: Jums mani ir jāpieņem jo man ir bijusi pieredze šajā jomā. Esmu fiziski un morāli spējīga veikt savus pienākumus.

Vai darīsi to,ko mēs liekam?: Protams!

((OOC Informācija))

Vārds: Endijs

Vecums: 16

UCP: Brendijs

CIk bieži būsi aktīvs: Dienā no 3-7h.

Bilde no /stats un /history: https://failiem.lv/u/qv8qb2ag#sign_up">https://failiem.lv/u/qv8qb2ag#sign_up

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 11. janvārī, 22:53
0
post

Attēlu rezultāti vaicājumam “los santos government logo”

Labdien cienijamais Assisi Di Vittorio , vēlos paziņot ka jūsu CV tiek noraidīts. Pieteikums nav veidots pēc jaunā parauga .

                                                                                                             

 

                                                                                                                                                                        Ar cieņu - Christian Heal.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0