bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSV] Niko Smith
DesertFoxLV
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Krispers
97 atbildes forumā
Online: 11d 21h 40m
Redzēts 15. martā, 22:02
Pievienots, 2019. gada 24. novembrī, 22:47

 (( IC informācija ))                                                   

Par personu:(I)

Vārds Uzvārds: Niko Smith

Telefona Numurs: 650846

Deklerētā Dzīvesvieta: jeffersonhotel #33

Faktiskā dzīvesvieta: jeffersonhotel #33

Dzimums: Vīrietis

Gadi: 22

Vai ir auto vadītāja apliecība?: Jā

Vai ir kāda cita apliecība izņemot auto vadītāja?: Nē

Personas Izglītība:(II) 

Los Santos pamatskola no 2004.g-2013.g

Los Santos vidusskola no 2013.g-2016.g

San Fierro Tieslietu Universitāte 2016.g- 2018.g

Izvēlētā vakance: Uzņēmējdarbības birojs/ Aizsardzibas ministrs

Vai būsi spējīgs darīt sava amata pienākumus?: Jā

Vai iepriekš esi strādājis Los Santos Valdībā?:Jā

Vai tev ir pieredze savā izvēlētajā amatā?: Jā

Paskaidro kas ir jādara tavā izvēlētajā amatā?[ 100 vārdi ]: Manā izvelētajā amatā būtu jādara šādi pienākumi- Jāatbild par Aizsardzības sfēru, kā LSPD jaapmeklē, un jazrunā kā uzlabot aizsardzību, ekipējumu,mācības javēro,otrajā izvēlētajā Jatbild par licenšu izsniegšanu, uzņēmumu reģistrāciju izskatīšanu, ienākumu deklarēšanu, uzņēmēju pārbaudēm un biznesa veicināšānu pilsētā.

Kāpēc vēlies kļūt iekš Los Santos Valdības?:Uzskatu, ka esmu piemērots kandidāts, jo ir izglītība šajā jomā, un kapēc , lai neprovētu, varbūt būšu tas, kurš panāks izmaiņas valstī.

Personas Motivācija: Smaidīt, kaut jaiet caur elli.

Neliela Motivācijas Vēstule vismaz[50-100Vārdi]:  Esmu mācījies tieši šajā jomā, un vēlos sevi pierādīt cilvēkiem un tautai, ka mēs tiekam ievēlēti nevis naudas dēļ ,bet gan panākumu dēļ, un es vēlos pierādīt to ka valdībā nav tikai naudas kāri, bet darba kāri, un pierādīšu savā amatā, ka tikšu galā ar visu iespējamo,vainu kā Aizsardzības Ministrs vai kā uzņēmēj darbības birojas priekšnieks, pierādīšu ka darbi tiks laicīgi izdarīti un nebūs pārkāpumi.

Kas tevi motivē kļūt iekš Los Santos Valdības?:Mana izglītība, attieksme pret darbu, un velme nepadoties grūtībās.

Kāpēc mums tieši tevi jāpieņem iekš Los Santos Valdības?:Jo esmu gatavs strādāt un to pierādīšu jums.

Vai darīsi to,ko mēs liekam? Protams, it sevišķi , kas būs saistīts ar manu amatu, un protams piedalīšos sapulcēs, lai palidzetu viens otram

((OOC Informācija))

Vārds: Kristers

Vecums: 19

UCP: DesertFoxLV

CIk bieži būsi aktīvs:? 3-5h

Bilde no /stats un /history: https://imgur.com/a/i7N2xY1">https://imgur.com/a/i7N2xY1

p.s Sorri ar to amatu, tur vecīt neko saprast nevarēja,kurš amats ir kurš nav brīvs..

Pēdējo reizi rediģēja DesertFoxLV, 2019. gada 24. novembrī, 22:50.
 

Obito Uchiha Stare GIF - ObitoUchiha Stare Anime GIFs

 

Tevzi Giorgi Tevzadze GIF - Tevzi GiorgiTevzadze BMW GIFs

 

OpisLV
Lietotājs
Bijušais administrators
49 atbildes forumā
Online: 6d 8h 26m
Redzēts 2022. gada 08. decembrī, 18:36
Pievienots, 2019. gada 30. novembrī, 19:00
0
post


 Svecināts, cienijāmais John kungs!Ar nožēlu vēlos paziņot to,ka pieteikums tiek NORAIDĪTS. Veiksmi turpmākos darba meklējumos. Atkārtoti drīkstat pieteikties pēc 3 pilnām nedēļām.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0