bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSV] John Brooklyn
Arch
Lietotājs
1 atbildes forumā
Online: 9h 33m 12s
Redzēts 2019. gada 27. novembrī, 18:16
Pievienots, 2019. gada 22. novembrī, 17:11

 (( IC informācija ))                                                   

Par personu:(I)

Vārds Uzvārds: John Brooklyn

Telefona Numurs: 361708

Deklerētā Dzīvesvieta: Los Santos winewood 11

Faktiskā dzīvesvieta: Los Santos idlewood 5

Dzimums: Vīrietis

Gadi: 25

Vai ir auto vadītāja apliecība?: Jā

Vai ir kāda cita apliecība izņemot auto vadītāja?: Nē

Personas Izglītība:(II) 

Los Santos bērnudārzs ''Dunduri''(no 3 gadu vecuma līdz 7 gadu vdcumam)

Los Santos sākumskola (no 7 līdz 10 gadu vecumam)

Los Santos Pamatskola (no 10 līdz 13 gadu vecumam)

Los Santos Vidusskola ar būvvaldes novirzienu (no 13 līdz 16 gadu vecumam)

Los Santos būvvaldes Augstskola (no 20 gadu līdz 25 gadu vecumam)

Izvēlētā vakance: Būvvaldes priekšnieks

Vai būsi spējīgs darīt sava amata pienākumus?: Jā

Vai iepriekš esi strādājis Los Santos Valdībā?: Nē

Vai tev ir pieredze savā izvēlētajā amatā?: Jā, esmu vadījis vairākus objektus un bijis par priekšnieku pāris firmās

Paskaidro kas ir jādara tavā izvēlētajā amatā?[ 100 vārdi ]: Manā izvelētajā amatā būtu jādara šādi pienākumi- rūpēties, lai visi mani darbinieki būtu apmierināti ar savu darba ilgumu, samaksu, pretimnākšanu. Pēc iespējas vairāk iesaistīties dažādu lēmumu pieņemšanā, kas saistīti ar būvniecību. Būtu strādīgs, brauktu pie saviem darbiniekiem un vērotu, kā viņiem notiek lietas objektā. Domātu pēc iespējas labākus variantus, lai varētu brīvi darīt savus pienākumus.

Kāpēc vēlies kļūt iekš Los Santos Valdības?: Man ir pieredze saistībā ar būvniecību. Kā jau minēju esmu arī strādīgs. Gribu pilnveidot Los Santos kopfonu ar daudzām skaistām ēkām un ielām. Esmu ļoti izglītots, kā minēju iepriekš esmu speciāli mācījies būvvaldes augstkolā.

Personas Motivācija: Lai pilsētai būtu liela izaugsme būvniecības nozarē.

Neliela Motivācijas Vēstule vismaz[50-100Vārdi]:  Tātad, es esmu vadījis dažas būvfirmas un vadījis dažus objektus saistībā ar šo profesiju. Zinu, kā ir kad cilvēks nonāk grūtībās vai viņam kas nesanāk, bet es šeit būtu, lai viņiem palīdzētu un pilnveidotu viņu spējas strādāt pēc iespējas labāk. Esmu gan fiziski, gan morāli gudrs un spēcīgs, jo esmu guvis iemaņas un dažādas zināšanas šajā darbā. 

Kas tevi motivē kļūt iekš Los Santos Valdības?: Manas zināšanas ko zinu par šo amatu un objektu vadīšanu. Zinu kā viss tur notiek, jo esmu tam visam gājis cauri. Iegūtu vēl lielākas zināšanas šajā darbā.

Kāpēc mums tieši tevi jāpieņem iekš Los Santos Valdības?:Zināšanas, augsta izglītība, fiziskā sagatavotība jebkādos dzīves mirkļos, disciplinētais raksturs un palīdzība citiem darbiniekiem.

Vai darīsi to,ko mēs liekam? Jā, ar lielāko prieku un ja varēšu palīdzēšu visādos jautājumos par un ap šo profesiju.

((OOC Informācija))

Vārds: Artūrs

Vecums: 18

UCP: Archs21

CIk bieži būsi aktīvs:? Dienā 1-3h(Darbadienās) 2-4(Brīvdienās)

Bilde no /stats un /history: Nav bijis neviens jails, jo nesen bija servera restarts. Un iepriekš arī nebija neviens, neesmu trollis.

OpisLV
Lietotājs
Bijušais administrators
49 atbildes forumā
Online: 6d 8h 26m
Redzēts 2022. gada 08. decembrī, 18:36
Pievienots, 2019. gada 30. novembrī, 19:00
0
post


 Svecināts, cienijāmais John kungs!Ar nožēlu vēlos paziņot to,ka pieteikums tiek NORAIDĪTS. Veiksmi turpmākos darba meklējumos. Atkārtoti drīkstat pieteikties pēc 3 pilnām nedēļām.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 28 ( 149 skatījumi )
Laurz, dandijs, command, Artix, juppi, Tunex, Thomas, Brendijs, yanchux, Raivis, Kristers, Chill, 518293182, Kriksis, Rove, Kontaz, Ricins, Sneaky, Flomits, TrustR, OpisLV, Helludoin, Brazy, Arch, EBK, Venom, Kiwix, SmokeY