bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSV] Elizabeth Lee
Noslēpumiņš
Lietotājs
43 atbildes forumā
Online: 2d 5h 28m
Redzēts 2020. gada 31. janvārī, 19:17
Pievienots, 2019. gada 19. novembrī, 20:00

 (( IC informācija ))                                                   

Par personu:(I)

Vārds Uzvārds: Elizabete Lee

Telefona Numurs: 604430

Deklerētā Dzīvesvieta: Jefferson motelis

Faktiskā dzīvesvieta: Jefferson motelis

Dzimums: Sieveite

Gadi: 31

Vai ir auto vadītāja apliecība?: Jā

Vai ir kāda cita apliecība izņemot auto vadītāja?: Nē

Personas Izglītība:(II)  Los santos pamatskola , Los santos  vidusskola, Studēju Los Santoā ar sociālā darbinieka izglītību.

Izvēlētā vakance: Veselības ministre

Vai būsi spējīgs darīt sava amata pienākumus?: Jā

Vai iepriekš esi strādājis Los Santos Valdībā?:Jā

Vai tev ir pieredze savā izvēlētajā amatā?: Jā 

Paskaidro kas ir jādara tavā izvēlētajā amatā?[ 100 vārdi ]: Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde veselības nozarē. Ministrijas atbildībā ir sabiedrības veselība, veselības aprūpe un farmācija. Galvenais ministrijas uzdevums ir izstrādāt un īstenot valsts politiku sabiedrības veselības nodrošināšanai veselā vidē, veicinot profilaksi, popularizējot veselīgu dzīves veidu, kā arī radot nosacījumus, lai iedzīvotāji saņemtu izmaksu efektīvus, pieejamus un kvalitatīvus veselības aprūpes pakalpojumus.

Kāpēc vēlies kļūt iekš Los Santos Valdības?: Jo es vēlos atbildēt par veselības ministra amatu jo  man šajā amatā jau ir iepriekšējā pieredze jo biju viņā strādajis tikai citā pilsetā un vēlos savu karjeru turpināt un domāju ka mana izglitiba un zinašanas ir pietiekami augstas lai turpinātu savu karjeru Los Santos Valdībā.

Personas Motivācija:Draugi , ģimene (Zemāk sikāk)

Neliela Motivācijas Vēstule vismaz[50-100Vārdi]: Sveiki mani sauc Elizabete, mani Los Santos Valdībā motivē strādat viss vairāk ģimene un draugi , kā arī mans gribaspēks jo vēlos palīdzēt pilsetā, vienmēr patīk palīdzēt un daru kas ir manos spēkos. Kopš bernības labprāt palīdzēju cilvēkiem, ģimene atbalstija un palīzēja lai es sasniegtu savu mērķi un darija daudz ko labā, tāpec visu labo vēlos arī darīt citiem tā pātās kā mana ģimene.

Kas tevi motivē kļūt iekš Los Santos Valdības?: Draudzene kura mani atbalsta lai man viss izdotos kā arī ģimene.

Kāpēc mums tieši tevi jāpieņem iekš Los Santos Valdības?: Jo kā augstāk CV minēju man ir zināšanas,pieredze un arī draudzīga šis lietas domāju ir svarīgas un man viņas piemīt.

Vai darīsi to,ko mēs liekam? Jā

((OOC Informācija))

Vārds: Reinis

Vecums: 14

UCP: raymans

CIk bieži būsi aktīvs:? Katru dienu 2h vai vairāk

Bilde no /stats un /history: http://prntscr.com/pz79d2 …scr.com/pz79jb

Pēdējo reizi rediģēja Noslēpumiņš, 2019. gada 19. novembrī, 20:01.
EBK
Lietotājs
291 atbildes forumā
Online: 14d 9h 44m
Redzēts 20. martā, 18:26
Pievienots, 2019. gada 24. novembrī, 20:57
0
post


 Svecināta, cienījamā Lee kundze! Ar prieku  vēlos paziņot ,ka pieteikums tiek PIEŅEMTS. Ar jums sazināsimies personīgi, uz norādīto epasta adresi, lai vienotos par intervijas laiku.

David Mizrah, Los Santos pilsētas mērs.

24.11.2019

Mia Khalifa my bitch

Triple Banned Mob, Brothas Behind Bans OPG, Mass DM Crime Family, Metagaming Triad, Powergamer Society, Ajail Syndicate, Never Report Gang

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 21 ( 148 skatījumi )
Artix, Guzman , Rembo, LYNX, Thomas, yanchux, Kriksis, Noslēpumiņš, Helludoin, Brazy, HandlexY, Arch, DesertFoxLV, Kiwix, TrustR, Latvians, Skrevele, EBK, Rove, LUĪZE, Tominsh