bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par spēlētāju
0
1
topic
sudziba
Ghostzz_
Lietotājs
24 atbildes forumā
Online: 2d 17h 20m
Redzēts Vakar, 11:39
1 Brīdinājumi
Pievienots, 9. novembrī, 02:00

Ja Tev nav screenshots, vai citu pierādījumu, tad sūdzību vari nerakstīt, jo bez pierādījumiem nekas netiks darīts! *Ar izņēmumiem*

Anketa

Tavs InGame Nickname: Justin Lys

InGame spēlētāja Vārds Uzvārds, vai arī Nickname, kurš ir pārkāpis noteikumu: Arthur Leaoger

Ko spēlētājs ir pārkāpis?: Čalis vnk panem un noscamo auto.Ķipa saka ka viņam 62k uz bankas un ka pirks no manis mašinu.satiekamies csdd vins ķip saka ka lai es pirmais.parakstiju vins man iedod 60zalos un aizbrauc tagad prasa 20k izspirkumu.

Pierādījumi (screenshot/ Video): https://failiem.lv/u/9x9fh23h#/ 

Vai vēlies kautko vel piebilst? : ja vajag vel pieradijumus pajautajat Dylan Bezos vin bija klat un redzeja visu.ka ari varesu vel logfiles paradit

Pēdējo reizi rediģēja Ghostzz_, 9. novembrī, 02:02.
Helmsteins2
Lietotājs
Kosmoss
19 atbildes forumā
Online: 18h 29m 18s
Redzēts 17. novembrī, 23:45
Pievienots, 9. novembrī, 03:55
0
Atvainojos, ka izsakos, bet man šeit bija ko teikt!

Skams tavā iesūtītajā SS nav saskatāms it nemaz.
Man personīgi rodas jums tāds jautājums, jūs vispār zinat kas ir ''RolePlay?'' un vai jūs vispār atšķirat IC ar OOC?

Tavā SS ir redzams, ka abi izmantojat /b jeb OOC čatu, kurš tur ir pilnīgi nevajadzīgs jūsu veidotajā sarunā.

Pierādījumu šeit vispār nav...
Paskaidrošu tev šīs lietas kuras derētu tev nākošreiz atcerēties!

OOC- Out of charachter, jeb ārpustēla notiekošais (Pēc tava SS izskatās kad tu pārdod OOC mantu par IC naudu)...

IC- In charachter, jeb iekš tēla notiekošās darbības (Kuru tavā SS vispār nav)
IC čats- Tajā ir jāraksta ja risini lietas kas ir saistītas ar un ap savu tēlu.
OOC čats- Tajā tu raksti par lietām kuras attiecas tikai un vienīgi par darbībām un jautājumiem ārpus tēla (Ar izņēmumiem)

Ieteikums no manis- Kad esi izlasijis līdz šijai vietai manis rakstīto ieej pēc log faila uploado to un ievieto linku uz faila lejupielādi blakus tavam SS

P.S. Pats esi uzrakstijis ka pārdod pa 60. 

~Šī nav galējā atbilde, galējo atbildi tev sniegs Administrācijas locekļi~

Pēdējo reizi rediģēja Helmsteins2, 9. novembrī, 04:04.

Henry Lummar-Dzīvs-Los Santos Policijas Departaments.

Ruslan Petrov-Dzīvs-Zabirovskaya Bratva
~Pirms dari, izlem to, pirms izlem , padomā par to!~

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 10 ( 53 skatījumi )
JanchuX, Assasin, Ghostzz_, Helmsteins2, LUĪZE , Momomis, KikemonsLV, SkyLine, FlufY, Wo1in