bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Uzņemšanas nodaļa
0
0
topic
[LSPD] Ali Jonny
Veinbergs
Lietotājs
12 atbildes forumā
Online: 7h 7m 10s
Redzēts Vakar, 14:44
Pievienots, 4. novembrī, 17:32

Anketa.

Los Santos Policijas Departamenta vaditāja kandidatūra.

(I. Daļa) IC Informācija.

1) Uzvārds: Jonny

1.1 ) Vārds: Ali

1.2 ) Dzimums: Vīrietis

1.3 ) Vecums: 35

1.5 ) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?: 35 gadus.

1.6 ) Motivējošs iemesls savas kandidatūras izteikšanai: Dzīvojot Los Santos štatā, savus dzīves gadus, esmu bijis ieinterisēts ar visu saistībā ar policiju, tādēļ savu dzīvi esmu pārdomājis tā, ar mēŗki tikt par priekšnieku policijas departemantā, mācoties vairākās augstkolās un akadēmijās, kā arī strādājis par Virsnieku Las Venturā.

(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC): ja

2.2 ) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC): ja

2.3 ) Vecums(OOC): 13

2.4 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSPD vadītāja amatā, un kāda ir tava pieredze tajā? (OOC):  Vēlos pieteikties LSPD vadītāja amatā, jo serverim tiks uzlikts restarts, pieredze LSPD ir bijusi, jau pirms restarta.

2.5 ) Vai Tev ir kāda sapratne LAPD darbībā, ja jā, tad kāda? (OOC): Sapratne ir, esmu sekojis līdzi visai PD darbībai gan forumā, gan skatoties video materiālus par Policijas darbību.

2.6 ) Roleplay situācija ar vismaz 20-40 Rp komandām, kurā redzams tavs Rp līmenis (Video, Screenshots vai Logfiles): uzstaisisu

2.7 ) Rekomendācija no administrācijas puses: -

Momomis
Lietotājs
58 atbildes forumā
Online: 1d 5h 37m
Redzēts 13. novembrī, 21:53
1 Brīdinājumi
Pievienots, 9. novembrī, 00:34
0
mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"Lai kalpotu un aizsargātu"

NOVEMBRIS, 9, 2019

Cienījamais Ali Jonny;

Esam pārskatījuši Jūsu iesūtīto aplikāciju un vēlamies Jūs informēt, ka netiekat pārvizīts uz nākamo kārtu - Interviju. Jums ir tiesības pieteikties nākamajā uzņemšanas procesā.

Ar cieņu, 

CHADWICK SAUNDERS, REKRUTĒŠANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 9 ( 30 skatījumi )
Veinbergs, Alex, LUĪZE , LSSD, JanchuX, Helmsteins2, Momomis, KikemonsLV, Rodions_KK