bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
2
topic
(LSPD) Valerian Abdul
“Markuss”
Lietotājs
121 atbildes forumā
Online: 7d 16h 58m
Redzēts 12. martā, 20:44
Pievienots, 2019. gada 23. oktobrī, 15:43

81) Uzvārds:Abdul

1.1 ) Vārds:Valerian

1.2 ) Dzimums: vīrietis


1.3 ) In-game Stundas (OOC): 166 stundas


1.4 ) Vecums (OOC): 14


1.4a ) Vecums (IC): 31


1.5 ) Telefona Nummurs (IC):857231

1.6 ) Vecie spēlētāja Vārdi. (OOC): Vitali abdul


1.7 ) Vai Tu pašlaik atrodies citā "organizācijā", un ja jā, tad kurā? (Ja neatrodies doties uz 1.7b) (OOC):


1.7b ) Iepriekšējā roleplay pieredze. (OOC): Esmu stradajis LSGD

1.8 ) Screenshots no /history jūsu profilam ar kuru piesakaties. (OOC):  man ir 15 ajail

1.9 ) Vai Tev vismaz vienam profilam ir vairāk kā 10 stundas. (OOC): jā

2) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?: 16 gadus [166 stundas]

3) Vai Tev pašlaik ir jebkāda veida darbs?(Jā/Nē): nē

3.1 ) Ja jā, kāds ir tavs darbs?:

4) Vai Tu kādreiz esi bijis aizturēts par nopietnu noziegumu?: nē

5) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC): jā

9) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC): jā

7) Vai Tev pieder jebkāda štata B klases apliecība?: jā
7.1 ) Vai Tev kādreiz ir bijusi atņemta B klases apliecība?: nē

8) Izglītība.(Skolas nosaukums/vid. atzīme, Augstskolas nosaukums/vid.):
((Piemēram Los Santos Tehniskā Universitāte / 5.8)) Los Santos Vidējā Uiversitate

8.1 ) Papildus informācija kāpēc Tevi būtu jāpieņem par LSPD darbinieku.(50 V): Man patīk aisargat cilvekus un aizturet noziedziniekus jo pilsetai ir jabut mierigai nevis pilnai ar likuma parkapejiem. Esmu apņēmīgs un gudrs cilvēks tapec velos stradat LSPD




8.2 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSPD, un kāda ir tava pieredze? (OOC):  es velos pieteikties jo es auzstavu likumu un gribu aizturet visus likuma parkapjus. esmu stradajis LSGD


9 ) Vai Tev ir kāda sapratne par likumu izpildi? (OOC): jā

9.1 ) Ja jā, izskaidro visu par iepriekšējo pieredzi šajā jomā. (OOC): likumi ir jajievero tos nejieverojot var dabut sodu vai ari cietumsodu. jajoevero visa veida likumi. nevar uzirkt policistus tas ir pret likumu.


12. ) Vai Tu pārproti Los Santos teritoriju.? (OOC): jā


Kandidāta solījums.

Es apliecinu, ka šajā darba pieteikumā ietvertās atbildes ir patiesas unpilnīgas, cik man zināms. Parakstot ar šo, es pilnvaroju izskatīt visuspaziņojumus, kas ietverti šajā darba pieteikumā, kas var būt nepieciešami, lai pieņemtu lēmumu par nodarbinātību. Ar šo es saprotu un atzīstu, ka, ja vien piemērojamajos tiesību aktos nav noteikts citādi, darba attiecībām ar šo organizāciju ir “gribas” raksturs, kas nozīmē, ka darbinieks var jebkurā laikā atkāpties no amata un darba devējs var atbrīvot darbinieku no darbā pieņemšanas procesa jebkurā laikā ar vai bez iemesla. Turklāt ir saprotams, ka šīs “gribas” darba attiecības nedrīkst mainīt ne ar rakstisku dokumentu, ne ar rīcību, ja vien šīs izmaiņas nav īpaši apliecinājis šīs organizācijas pilnvarots darbinieks.Nodarbinātības gadījumā es saprotu, ka jebkura nepatiesa vai maldinoša informācija, kas sniegta manā pieteikumā vai intervijā (- s), var novest pie atteikuma un no atkārtotas pieteikšanās. Es arī saprotu, ka man ir jāievēro visi darba devēja noteikumi un noteikumi.

Paraksts saprotot ko izlasīji:
Valerian Abdul
---------------------------------------------------------------------------------

Rekomendācijas


Vai Tev ir kādas rekomendācijas no pašreizēja LSPD darbinieka?(Ja nav doties uz "Papildus informācija")


Policista Vārds:

Pašreizējs Amats:

Rekomendācijas Citējums:

man pašlaik nav nevenas rekomendācijas
---------------------------------------------------------------------------------

Cita informācija jautājumi kuri tiks izskatīti/atbildēti.

Pēdējo reizi rediģēja “Markuss”, 2019. gada 23. oktobrī, 16:38.

                                                                                  Albert Rodrigez-Woodwork Carpentry-Status-Dzīvs

                                                                               Donovan Leo Lowry-Avery Architecture-Status-Dzīvs

                                                                              Daniel Rivera-Los Sanots Apkure-Statuss-Dzīvs

 

“Markuss”
Lietotājs
121 atbildes forumā
Online: 7d 16h 58m
Redzēts 12. martā, 20:44
Pievienots, 2019. gada 23. oktobrī, 16:09
0
post

kads no lspd atbildes??

 

 

DP // JanchuX

Pēdējo reizi rediģēja yanchux, 2019. gada 23. oktobrī, 16:11.

                                                                                  Albert Rodrigez-Woodwork Carpentry-Status-Dzīvs

                                                                               Donovan Leo Lowry-Avery Architecture-Status-Dzīvs

                                                                              Daniel Rivera-Los Sanots Apkure-Statuss-Dzīvs

 

lucijagnese
Lietotājs
21 atbildes forumā
Online: 1d 16h 49m
Redzēts 2019. gada 03. decembrī, 13:50
Pievienots, 2019. gada 23. oktobrī, 17:25
0
post

TMoq17Z.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Sveicināti cienītāis V.Abdul kungs, cītīgi izskatot jūsu pieteikumu tika izlemts noraidīt jūsu pieteikumu.

Nākamo pieteikumu spēsiet rakstīt tikai pēc 4 dienām.

 

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, Priekšnieka Vietniece: L.Moore

Lietotāji skatās šo tēmu: 0